Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dawidekk

dawidekk

#4264627 Napisano: 03.04.2011 07:53:13 w Wkurza mnie...
Jak w końcu zostanę ministrem oświaty, nauki czy Bóg wie czego zniosę sprawdziany bo 'nie zniese' dłużej tego emotka jak dobrze że to już III klasa, chociaż już tęsknię za większością klasy emotka Tak mi dopomóż Bóg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4262030 Napisano: 02.04.2011 11:49:23 w Popraw sobie humor...
http://www.youtub.../watch?v=ykJ3d3S2-Bc

Young man, did they not teach you to make your bed? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

dawidekk

#4260006 Napisano: 01.04.2011 12:14:10 w Pomocy!!!!

dawidekk

#4259994 Napisano: 01.04.2011 12:11:20 w Pomocy!!!!
arta napisał(a):

dawidekk napisał(a):

arta napisał(a):

Szukam kogoś, kto korzysta z Tchibo Caffisimo i ma instrukcję (ja zgubiłam). Niech mi ktoś napisze, co zrobić z ekspresem, gdy się z niego nie korzystało pare (lub parenascie) dni. Please



http://www.cafiss...uctiuni%20Romana.pdf

emotka ale mam dobry dzień dzisiaj emotka


a po polsku lub angielsku? emotka



http://maciek.lasyk.info/translator.html emotka
Tylko pojęcia nie mam jaki to język emotka szukam ale chyba nie ma po polsku tudzież angielsku Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4259983 Napisano: 01.04.2011 12:07:54 w Pomocy!!!!
arta napisał(a):

Szukam kogoś, kto korzysta z Tchibo Caffisimo i ma instrukcję (ja zgubiłam). Niech mi ktoś napisze, co zrobić z ekspresem, gdy się z niego nie korzystało pare (lub parenascie) dni. Please



http://www.cafiss...uctiuni%20Romana.pdf

emotka ale mam dobry dzień dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4259550 Napisano: 01.04.2011 09:28:56 w Pomocy!!!!
kingaa napisał(a):

Aaaaaaaa jak mam zmniejszyć wszystko na stronce? Bo coś naprzyciskałam na myszce, scroolem chyba i mam teraz mega wszystko wielkie i nie wiem jak doprowadzić do normalnych rozmiarów emotka emotka



ctrl + scroll emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4259549 Napisano: 01.04.2011 09:27:58 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

zobaczcie emotka
http://www.facebo...et=o.189754737726438

wybitna praca konkursowa emotka emotka



co wy chcecie od niej to moja!!!!
emotka



Przepraszam bardzo, ale pamiętaj że też miałem swój 'wkład' w tą pracę emotka

wkurza mnie, że rekolekcje już mi się skończyły -.- Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4254161 Napisano: 29.03.2011 07:50:16 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

joan napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Joan - ani mi nie mów, mało czasu - dużo roboty -> no coś nie halo emotka po równo musi być emotka
Jaka praca? Studia przecież że emotka Wiesz, po Liceum to mógłbym najwyżej pracować jako administrator na jakimś forum emotka Sorry, nie mogłem się powstrzymać emotka

PS
Prawdziwa emotka Twoja za to mądra emotka


Elo ziom, jak mówią chomiki, ja sądziłam, że ta maturalna brać, co siedzi na forum, już tylko czeka na odfajkowanie egzaminu dojrzałości, a potem to przede wszystkim słodkie życie konkursowicza, studia EWENTUALNIE emotka


tak jest tak jest, byle do końca maja emotka



Si Si!
79magda napisał(a):

Wkurza mnie joan, bo nie dość, że objada się moimi ulubionymi lodami, to jeszcze wpiera mi, że mężczyźni są niezbędni w świecie... emotka



Joan emotka emotka Są niezbędni gdyż:
a) nie są zbędni
b) nie są nie niezbędni

Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4254059 Napisano: 29.03.2011 07:03:32 w Wkurza mnie...
Joan - ani mi nie mów, mało czasu - dużo roboty -> no coś nie halo emotka po równo musi być emotka
Jaka praca? Studia przecież że emotka Wiesz, po Liceum to mógłbym najwyżej pracować jako administrator na jakimś forum emotka Sorry, nie mogłem się powstrzymać emotka

PS
Prawdziwa emotka Twoja za to mądra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4254038 Napisano: 29.03.2011 06:54:56 w Wkurza mnie...
adin - nie mam czasu na konki
dwa - nie mam czasu na bazgranie moich gUpich postów na forum
tri - szkoła, a cóż by innego -.-
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4236767 Napisano: 22.03.2011 01:46:24 w Wkurza mnie...
No bo nie zniese! Ale mnie wkurza ta pogoda! Co to ma być do ... nędzy emotka

Patrzę rano - zimno, lepiej ubiorę kurtkę, lezę do szkoły cały happy, że ubrałem się cieplej, radocha jak nie wiem, a po południu -> Prawie się czołgam, plecak chyba waży jakieś 3kg więcej niż rano, jeszcze do tego muszę targać w ręce kurtkę którą ubrałem rano, słońce grzeje niemiłosierne, świeci na twarz, szyszki pod girami, no człowieku! nie ogarniesz!
A jak się rano nie ubiorę tej chole*nej kurtki to potem się trzęsę po drodze, na długą przerwę też wywalają na dwór więc znowu się trzęsę, czuję jak członki mojego ciała poczynają odmarzać i dopiero po południu cały mokry (bo zmarzlina na mnie zaczęła się nagrzewać) wracam do domu.
Jestem załamany, zniesmaczony, mokry i wkurzony!

Wyżaliłem się a wcale nie jest lepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4209171 Napisano: 10.03.2011 02:35:08 w Wkurza mnie...
Klaudia, Oluś -> dobry gust muzyczny emotka

klaudia011 napisał(a):

Wkurza mnie że za oknem tak szaro..a wczoraj taka piękna pogoda było!



Jak szaro? Co szaro? Gdzie szaro? Przecież piękne słońce jest, brak wiatru, ze szkoły wracałem bez kurtki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4209004 Napisano: 10.03.2011 01:32:29 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to, że nie mogę przestać słuchać Mój jest ten kawałek podłogi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4206385 Napisano: 09.03.2011 01:37:54 w PODZIĘKOWANIA
Serdecznie, ciepło, uroczo, czarująco, słodko, rozkosznie, zniewalająco sympatycznie, rozczulająco dziękuję za wszystkie przesłane wyrazy romansowatości emotka
- Jasnoska
- Lula81
- Iaziaz
- Pola731
- Kozuszka38
- Merynosek
- Sabikus
- Eazybd
- Klaudia011
- Jola29k
- Kalisto1986
- Bobilcia
- Mariolakal
- Yuliya25
- Martita82
- Doma91misiek
- Ivisia


p.s
Sprawdźcie jaki to dzień 10 marca i zróbcie swojemu facetowi... NIESPODZIANKÊ! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4203738 Napisano: 08.03.2011 03:19:35 w Wkurza mnie...
Że nie mogę otworzyć płyty ze 100dniówy emotka emotka o co kaman przepraszam bardzo... !! Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4201778 Napisano: 07.03.2011 08:59:10 w PODZIĘKOWANIA
dawidekk napisał(a):


Dziękuję

emotka emotka emotka emotka
emotka Dawidkowi emotka
emotka emotka emotka emotka

Za to, że jest jaki jest, wkurza często ludzi, ale mu to zwisa i powiewa emotka Za ten uśmiech cudowny, za jego humory, za to że jeszcze ktokolwiek z nim wytrzymuje i chłopcze trzymaj tak dalej emotka emotka emotka emotka emotka



Och, no nie trzeba było
emotka emotka Też Cię kocham emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4201731 Napisano: 07.03.2011 08:48:05 w Wkurza mnie...
Ale będę miał długiego...




posta emotka

doris1 napisał(a):

a mnie wkurza ilość stron na tym forum... nie idzie tych starych wiadomości pousuwać???


Nie idzie, a nawet nie biegnie emotka a tak naprawdę to się da, ale ową moc posiadają tylko i wyłącznie Administratorki tudzież Administratorzy. Jak zrobią mnie w końcu Adminem to posprzątam emotka nie podpuszczam Was, ale nie dacie mi admina emotka emotka

zdolnabestia napisał(a):


Filmy oglądam sobie na kompie, jakie chcę i o której chcę. I nie ma reklam emotka Za to mogę sobie zrobić pauzę i pójść na siusiu, albo po herbatę. Wiadomości czytam w necie, jest ich więcej, są bardziej obiektywne, bo wiadomości telewizyjne niestety są stronnicze i nakierowują ludzi na konkretne poglądy.



Co do 'prawdy' telewizyjnej tyle:

http://www.maxior...aktow_przez_SKY_News


W temacie, wkurza mnię szkoła. Taka nowość, nie? emotka Pytanie retoryczne emotka

i że nic nie wygrałem

i że jutro jest dzień kobiet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4187215 Napisano: 02.03.2011 01:01:54 w Wkurza mnie...
Tylko ja jestem dzisiaj taki zorany? emotka Nigdy więcej nie będę targać osobnych butów na w-f i na nie w-f. Kuffa zostanę ministrem i zmniejsze ilość książek które młodzi bogowie (tudzież moi emotka ) muszą ciągać do szkoły emotka Takich nie będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4166234 Napisano: 22.02.2011 09:28:42 w Wkurza mnie...
Polonistyka? W zeszłym roku miałem 5 na koniec <kujon>, a teraz nie wiem czy na 3 wyjdę... Zmiana nauczycielki była i trafiła nam się taka która w ogóle nie robi nic pod maturę emotka na dziennikarstwo chyba bardzo trudno się dostać - poza tym to nie dla mnie emotka

Filologia angielska? Of course! That's good choice emotka Druga część tej nazwy w miarę mi się podoba, ale ta pierwsza... filologia... co to w ogóle znaczy emotka Z ang. mam 4 przez 3 lata więc... nie wiadomo... emotka

Prawo i medycyna? Na to to chyba za głupi jestem emotka I za bardzo roztargniony emotka tak więc szału ni ma emotka

W ogóle to przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale zrobienie tych 10 zadań nie jest łatwe a i tak nie skończyłem jeszcze emotka

Teraz już w ogóle nie wiem co wybrać jak nie finanse/zarządanie/bankowość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0