Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dawidekk

dawidekk

#4456812 Napisano: 17.06.2011 12:26:36 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jestem zbyt rozrzutny emotka
czy tylko mi się kończą pieniądze na fonie, zanim skończy się okres doładowania? emotka emotka

Ale zaczynam zbierać kody z pepsi emotka jakby co, możecie podsyłać na pw emotka nie obrażę się <żuliKody> emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4441067 Napisano: 12.06.2011 10:50:42 w Wkurza mnie...
ilonaaa93 napisał(a):



Ja też czekałam na Kości emotka emotka



Si! I na Spadkobierców jeszcze emotka ale to, oglądam chyba tylko ja emotka

emanuela24 napisał(a):


faceci są dziwni



No dokładnie, F1 jest bleee, żuzel siiiiiii emotka emotka ale i tak ostatnio na tvn turbo nudy emotka emotka

Wkurza mnie - 2 posty wyzej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4441037 Napisano: 12.06.2011 10:44:21 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że Maryla zagrała niecałą godzinę zamiast 1,5, ale mogę to zrozumieć w zamian za to, że zagrała Małgośkę Niech żyje bal i Wsiądź do pociągu byle jakiego... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4438305 Napisano: 11.06.2011 10:42:13 w Nocna Zmiana Warty
A gdzie tam, leń kompletny emotka W ogóle konkursy poszły na drugi plan emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4438218 Napisano: 11.06.2011 10:29:09 w Nocna Zmiana Warty
Jest ktoś, coś, cośtam coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4437260 Napisano: 11.06.2011 02:12:28 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że w ten weekend są Dni Śremu emotka I z tego, że dzisiaj występują Boys'i a jutro Maryla Rodowicz emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4428617 Napisano: 08.06.2011 06:02:08 w Wkurza mnie...
Do du*y! Trzeba było zainstalować od nowa cały system, i został zainstalowany windows 7 zamiast xp i nie ogarniam tego! emotka ryczeć sie chce! emotka najgorsze że nie mam archiwum gadu gadu emotka Nie umiem sie posługiwać ani explorerem ani mozillą, i ogólnie jest ble, chce XP i archiwum gadu emotka załamka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4418295 Napisano: 04.06.2011 10:37:16 w dzis mam urodzinki
Osz! Zapomniałem, kilka(naście? emotka ) dni temu urodziny miała Annb a więc spóżnione NAJLEPSZEGO!!! emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

I teraz przejdźmy do rzeczy nieciekawej, nudnej, nużącej i jakże bezbarwnej. Mianowicie skromny ja informuję iż dzisiaj mam swoją 19 nastke emotka Musi być ciekawie gdyż to potem już jest dzieścia a nie naście emotka Myślałem, że wakacje 2010 były najlepsze z powodu zarobienia 18 lat, jednak te będą o niebo lepsze albowiem mam 4 miesięczne wakacje ! Tak, musiałem to znowu powiedzieć emotka Tylko, żeby tak coś wygrać drogiego na sprzedaż emotka

P.S
Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i w ogóle szał pał dla osób, które niedawno obchodziły swoje urodziny jak Iwciaj71 czy Bubulina tudzież Benasia emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4406485 Napisano: 30.05.2011 06:45:00 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Pitolenie o klikach



Ależ ja absolutnie nie bronię ich emotka Sam się wkurzam jak dostaję takie pw gdzie jest tylko Cześć zagłosuj i link. Jak miałem fazę na konkursy klikane (sam początek konkursowej kariery emotka ) to starałem się się pisać 'Elooo' 'Witaaam!' 'Yo!' itd. ale tylko z nickiem, bo wiem że pw-cy tylko kopiują swoje wiadomości, a ja lubię być oryginalny więc pisałem do każdego co innego, co prawda wiadomo że co jakis czas się powtarzałem bo ile można wymyślać ale nie słowo w słowo emotka
Zozole w stopce miałem ale tylko jako tako bonus, bo decydowało jury, nie ilość klików (ale wiadomo że brali pod uwagę emotka więc dziękuję każdemy z osoba i całuję tam gdzie lubi najbardziej emotka w granicach rozsądku! mam nadzieję że żaden facet mi nie głosował emotka ) , ale miałem też niebieską stopkę co by kolorowo było na forum emotka

Masza, Mama2006, Tereniagno - może nie tyle że nie dali Wam do skrzynek bonów co pokradli iżby na allegro niecnie sprzedać za judaszowe grosze emotka

Wkurza mnie, że nie ma jeszcze konkursu Cinema City Kinograj itp. ani tym bardziej Wyborów Batonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4406155 Napisano: 30.05.2011 04:10:21 w Wkurza mnie...
Yeaaa nareszcie dyskusja jakaś emotka

1) Oui oui oui, owszem jest od tego osobny wątek, jednakowoż z doświadczenia forumowego wiem iż są osoby które mimo tego że nie wchodzą do wątku KLIKNIJCIE pomagają jeżeli wyśle się im pw (tak to o Was do Was cudaki emotka ) Taką osobą jestem chociażby ja jeżeli
- mam dobry humor
- nie mam nic lepszego do roboty
- nudzę się
- pw zawiera wstęp, rozwinięcie, zakończenie
- pw zawiera przywitanie w samej wiadomości a nie tylko w temacie
- jest napisane poprawną polszczyzną
- nie zawiera się tylko w słowach Elo kliknij i link
emotka
2) Napiszcie w stopce, że nie klikacie jeżeli nie chcecie dostawać pw z prośbami o kliki
3) Jeżeli to nie działa zablokujcie ową personę na pw emotka

Wkurza mnie nazywanie żebraniem wysyłanie prośb o kliki na pw czy nawet zbieranie głosów w temacie do tego przeznaczonym.
To jest zbieranie głosów/klików a nie żebractwo emotka Kto uważa że jest inaczej, niech mi powie w jaki sposób zbierać głosy, żeby nie żebrać skoro tak nazywane jest nawet głosowanie w temacie, który jest specjalnie do tego przeznaczony? No naprawdę, nie rozumiem tego.

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4404426 Napisano: 29.05.2011 07:25:14 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):


Rower tyż mam w garażu, jak już się tak pocieszamy... emotka



No przecież że! Denerwuje mnie jeszcze to, że mój Rumak nie chce zadziałać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4404388 Napisano: 29.05.2011 07:11:21 w Wkurza mnie...
Jako, że ponownie jest plaga pw-ców to po raz kolejny zamieszczam sposob aby nie dostawać znowu po 5 pw z wiadomością 'kliknij'
Dodajesz taką personę non gratę tutaj
https://www.e-kon...info/zablokowani.php
i już jest si emotka emotka Trzeba to gdzieś napisać żeby było widoczne emotka

W temacie wkurza mnie że mam za dużo planów na wakacje a za mało piniędzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4390087 Napisano: 24.05.2011 07:09:30 w Wkurza mnie...
Wiecie jak mnie podejść emotka uwielbiam jak ktoś mi mówi komplementy emotka

http://imageshack...19/240520113588.jpg/

Druga strona emotka

I co mnie wkurza, to to, iż tutaj perfidnie nierówno zrobił ten wzorek! Denerwuje mnie to niemiłosiernie!
Z tym braniem to wiem emotka co wakacje mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4390029 Napisano: 24.05.2011 06:44:59 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

Wkurzył mnie, że mam za krótkie włosy na czubku głowy emotka na bokach jest mega, podoba mnie się, ale na górze.. zepsuł cały efekt emotka



Jako iż że pragnę abyście wiedzieli kto Wam tak przynudza wrzucam swoje zdjęcie!

http://imageshack...46/240520113566.jpg/

emotka wybaczcie, wiem, że te wzorki są już niemodne, ale chciałem coś innego na wakacje, cały czas była tylko guma na włosach (nie komentujcie emotka ) i tyle, więc apeluję do Was! emotka zbliżają się wakacje, zróbcie coś nowego!
A tak w temacie, to nadal wkurza mnie czubek moich włosów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4389899 Napisano: 24.05.2011 05:55:28 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Wkurzył mnie, że mam za krótkie włosy na czubku głowy emotka na bokach jest mega, podoba mnie się, ale na górze.. zepsuł cały efekt emotka


proponuje całkowite pozbycie się włosów emotka
nic nigdzie nie będzie odstawało


wkurza mnie okropny ból głowy już od 2 dni emotka



Która mnie zechce wtedy? emotka

Moją koleżanką też od niedzieli boli głowa, może jest na rzeczy..
Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4389588 Napisano: 24.05.2011 04:44:52 w Wkurza mnie...
Wkurzył mnie, że mam za krótkie włosy na czubku głowy emotka na bokach jest mega, podoba mnie się, ale na górze.. zepsuł cały efekt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4389117 Napisano: 24.05.2011 02:02:57 w Wkurza mnie...
aguska7 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Mam za długą prezentację na polski! O wiele za długą! emotka emotka nie wiem co pominąć emotka


u mnie na czas w ogóle nie patrzyli, każdy mówił, ile chciał emotka Moja prezentacja po drastycznym skróceniu dalej trwała ponad 15 minut, ale w czasie egzaminu i tak wszystkiego nie powiedziałam, bo z nerwów zapomniałam, co miałam napisane i mówiłam własnymi słowami emotka będzie dobrze emotka




13/20 emotka Szału ni ma, ale to nie jest mi potrzebne! Zwisa mi to i powiewa! Najważniejsze że zaczynam wakacje!!
Ale wkurza mnie to, że był gościu z naszej szkoły oczywiście, i ta osoba z zewnątrz - ta, która zwykle nic nie mówi - przynajmniej u innych się w ogole nie odzywała, a mi zadała większość pytań emotka a koleś z mojej szkoły tylko jedno. No co to ma być się pytam?! Ale wali mnie to! WAKACJE!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4386528 Napisano: 23.05.2011 07:45:58 w Wkurza mnie...
Mam za długą prezentację na polski! O wiele za długą! emotka emotka nie wiem co pominąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4383077 Napisano: 21.05.2011 09:08:39 w Nocna Zmiana Warty
Pragnę tylko nadmienić iż od 25 maja ponownie zaczynam brać się za konkursy tak więc się nie zdziwcie jak nagle będziecie mniej wygrywać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4383071 Napisano: 21.05.2011 09:06:57 w Wkurza mnie...
Pudzian mnie wkurzył emotka No jakże to tak mógł przegrać?! Zawiodłem się na nim! Wyświetl w wątku >>
0 0