Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2580287 Napisano: 16.08.2009 09:25:55 w Pomocy!!!!
sasanka24 napisał(a):

Działa Wam poczta na tlen.pl ? pomocy!


u mnie działa...pewnie jakieś przejściowe kłopoty-też tak często mam i po jakimś czasie wszystko samo wraca do normy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2577112 Napisano: 14.08.2009 06:33:39 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

mnie wszystko wkurza niech juz bedzie pazdziernik, niech to malenstwo sie urodzi , juz mam dosc zaliczyłam juz nerwo bole , w srode wypadek samochodowy , w szpitale badał mnie lekarz ktorego sie badzro boje , i mnieli go wyrzucic bo pije , nawet zima z ostrego dyzuru policja go zabrała , a z moim szczesciem jak pojade rodzic to jeszcze na niego trafie , dzis mam cały dzien migrene , jestm sama w domu bo poszli na pizze


jestem z Tobą emotka trzymaj się złotko... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2575173 Napisano: 13.08.2009 07:36:11 w Wkurza mnie...
ciasssteczko napisał(a):

beataa81 napisał(a):

raf08 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

beataa81 napisał(a):

radość z wygranej jest pełniejsza gdy dzieli się nią z innymi...



popieram
emotka

a wkurza mnie, ze moj men jest caaaly dzien w pracy i juz nie moge sie doczekac az wroci emotka


hehe...ja się wkurzam,że mój siedzi cały dzień w domu i nie mogę się doczekać jak wróci do pracy emotka emotka emotka


no tak i jak dogodzić kobiecie ?
oj kobitki, kobitki ...


no właśnie się nie da emotka ale na tym to polega-jeśli wciąż(nawet bezskutecznie)próbujesz jakiejś dogodzić to znaczy ,że ją kochasz... emotka ech...przyroda...



przyroda przyroda, ja czekam bo chce juz zjesc kolacje emotka emotka


heh...a już myślałam,że z miłości i tęsknoty czekasz... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2575157 Napisano: 13.08.2009 07:32:34 w Wkurza mnie...
raf08 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

beataa81 napisał(a):

radość z wygranej jest pełniejsza gdy dzieli się nią z innymi...



popieram
emotka

a wkurza mnie, ze moj men jest caaaly dzien w pracy i juz nie moge sie doczekac az wroci emotka


hehe...ja się wkurzam,że mój siedzi cały dzień w domu i nie mogę się doczekać jak wróci do pracy emotka emotka emotka


no tak i jak dogodzić kobiecie ?
oj kobitki, kobitki ...


no właśnie się nie da emotka ale na tym to polega-jeśli wciąż(nawet bezskutecznie)próbujesz jakiejś dogodzić to znaczy ,że ją kochasz... emotka ech...przyroda...
Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2575140 Napisano: 13.08.2009 07:27:24 w Wkurza mnie...
ciasssteczko napisał(a):

beataa81 napisał(a):

radość z wygranej jest pełniejsza gdy dzieli się nią z innymi...



popieram
emotka

a wkurza mnie, ze moj men jest caaaly dzien w pracy i juz nie moge sie doczekac az wroci emotka


hehe...ja się wkurzam,że mój siedzi cały dzień w domu i nie mogę się doczekać jak wróci do pracy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2574359 Napisano: 13.08.2009 01:27:39 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

metoda napisał(a):

Dajcie już spokój zeida , widać że dziewczyna ma gorsze dni i jest rozżalona na świat - robicie problem z niczego i dokładacie jej do pieca, wstyd emotka i sami sobie robicie śmierdzącą atmosferę ....



ja się nie dziwię,bo można się naprawdę nieraz wkur... jak prosisz się o pomoc i cicho sza,a za chwilę wszyscy się chwalą ile zgrzewek nachapali emotka niestety od tego nie da się uciec porzucając forum...tak jest wszędzie.Ja się cieszę że jednak jest jeszcze parę pomocnych osóbek wprawdzie na wymarciu ale jednak.


Masz rację całkowitą...no i tak w końcu zeida wyszła na winną bo się niezbyt dokładnie wyraziła i zamiast rozmawiac o istocie problemu winą obarcza się głównie ją...Ci co się chwalą wieloma wygranymi niech przypomną sobie o niepisanych zasadach tego forum...Zresztą na forum-jak w życiu-warto wyciągnąć rekę i pomóc, a radość z wygranej jest pełniejsza gdy dzieli się nią z innymi...Śmieszy mnie jak czytam tutaj-pomogę ale Ty musisz pierwszy mi pomóc...hehe...co to więc w końcu jest?Żadna pomoc tylko zwyczajna transakcja...
Zeida nie znam Cię ale widzę,że masz kłopoty i nie radzisz sobie z ich rozwiązaniem...mam nadzieję,że to tylko kwestia czasu i staniesz na nogach.Od pewnego czasu (z bardzo małymi wyjątkami) jestem zdania,że to co zdobyte własnymi rękoma cieszy najbardziej...właśnie dlatego nie wzięłam pieniędzy na wesele od moich teściów i jestem dumna,że zorganizowałam je z własnych środków i nikt nigdy niczego mi nie wypomni..Podobnie jest w konkursach-niczego od nikogo nie wymagam i niczego nie zazdroszczę...macie swoje sposoby to się cieszę z Wami-ale jeśli ktoś czegoś potrzebuje to nie odmówię jeśli będę mogła pomóc bo to po prostu ludzki odruch i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2574074 Napisano: 13.08.2009 12:00:43 w PODZIĘKOWANIA
dysia napisał(a):

Beata81 - dziękuję za dobre chęci
dziękuję emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2572000 Napisano: 12.08.2009 08:10:33 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

A mnie wszystko wkurza i ch** A najbardziej allegro emotka Pójde sie chyba powiesić emotka ALe mam doła emotka


ciesz się ,że nie masz męża (?) bo i jeszcze on by Cię na dodatek wk****ał...doprawdy sama czasem rozkładam bezradnie ręce...
a allegro swoją drogą też mnie wkurza i to mocno ostatnimi czasy także emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2570657 Napisano: 12.08.2009 01:01:03 w Wkurza mnie...
zeida napisał(a):

Oświadczam uroczyście, że przestaję udzielać się na forum. Przestaję dodawać konkursy, podpowiadać i pomagać innym.
Przy promocji batonów cały ostatni dzień co godzinę grałam tylko dla forumowiczów niczego nie oczekując wzamian.
Teraz normalnie ryczę z wściekłości bo do pomocy chętnych nie ma, gdy ja potrzebuję.
Żegnam, od dzisiaj będę tylko pasożytem jak większość
emotka


kurczę nie dziwię się,że jesteś rozgoryczona..i o ile często zdarza się,że są pomocne osoby to w kwestii tego typu (konkurs piwo) rzadko można liczyć na pomoc...no -chyba,że w grupce znajomych emotka no ale cóż-kto ma miękkie serce ....ten musi mieć twardą **** emotka emotka
ps.nie gram o piwo ale jakby cos było Ci potrzeba to wal śmiało na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2569909 Napisano: 12.08.2009 09:55:47 w Pomocy!!!!
polec napisał(a):

Kochani,
Jakby Ktoś mi jeszcze na kolege Jarosława zaklikał to będę po ręcach całować i odklikiwać.
prosze o PW, ze klik był.

Dziękuję ślicznie

__________________


masz mój głos...fajne fotki. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2564919 Napisano: 10.08.2009 05:07:34 w PODZIĘKOWANIA
Dzięki Krzyszu - interesy z Tobą to przyjemność emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2563438 Napisano: 10.08.2009 11:03:41 w dzis mam urodzinki
malenka89 napisał(a):

No i skończyło się ostatnie naście emotka
Dziś stukneła mi 20-tka emotka


sheepka napisał(a):

A mi dzis stuknęła 17 emotka emotka

a wygranej żadnej... emotka


sto laaaat sto laaat emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2562700 Napisano: 10.08.2009 07:00:48 w Wkurza mnie...
bibianna napisał(a):

piotroncia napisał(a):

a mnie wkurzyły kabanosiki-klikam i klika i lipa ,ani jedna parasolka nie wpadła:(
moge poklikać komuś na piwko_spróbować- Białystok i tak nie ma BUBUBU


ni ostatnio byly maile oo niedzieli


no ale z moich obserwacji i odpowiedzi na moje pytania wynika ,że jeszcze maili nie było więc się nie wkurzam jeszcze.. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2561649 Napisano: 09.08.2009 06:11:27 w Pomocy!!!!
dawidekk napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Hej...macie też niedostępną pocztę na tlenie czy to tylko ja taka zdolna i popsułam cóś???



mi się normalnie załadowała, poczekaj pewnie niedługo znowu będzie dobrze emotka


dzięki... emotka


kurde ja to zawsze coś zmajstruję... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2561615 Napisano: 09.08.2009 06:03:33 w Pomocy!!!!
Hej...macie też niedostępną pocztę na tlenie czy to tylko ja taka zdolna i popsułam cóś??? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2561175 Napisano: 09.08.2009 03:53:28 w Wkurza mnie...
piotroncia napisał(a):

a mnie wkurzyły kabanosiki-klikam i klika i lipa ,ani jedna parasolka nie wpadła:(
moge poklikać komuś na piwko_spróbować- Białystok i tak nie ma BUBUBU


no ale maile mają być podobno w poniedziałaek dopiero...ja też czekam bo grałam komuś i teraz ciiiisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2560915 Napisano: 09.08.2009 02:11:18 w Pomocy!!!!
alis1955 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

były już maile z kabanoska?...czy dopiero w poniedziałek?


w poniedzialek lub we wtorek


dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2560889 Napisano: 09.08.2009 01:56:13 w Pomocy!!!!
były już maile z kabanoska?...czy dopiero w poniedziałek? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2559544 Napisano: 08.08.2009 07:28:07 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję różnym miłym osobom,które pomagają mi przez wątek Pomocy lub Szukam...to naprawdę miłe,że zawsze się ktoś odezwie jak jest problem.

Specjalne podziękowania dla Miśka za wiadomo co ... jesteś gość!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2559533 Napisano: 08.08.2009 07:22:38 w Pomocy!!!!
cobra176 napisał(a):

tedance napisał(a):

cobra176 napisał(a):

tedance napisał(a):

beataa81 napisał(a):

szukam kogoś kto może zadzwonić na infolinię do tymbarku 0801 001 100 w sprawie konkursu lamoniada tmbark i zapytać dlaczego wracają maile z danymi jak donich wysyłam w odpowiedzi na mail o wygranej...bardzo proszę kogoś uczynnego...


W sumie ja mogłabym być uczynna,żaden to problem zadzwonić emotka



jak ma się tylko komórkę to jednak problem ...


Miałam na myśli to,że dla mnie to nie byłby żaden problem żeby pomóc i zadzwonić emotka



Wiem, nie mialam nic złego na myśli... mówię tylko że ja nie mogę emotka
A dzwoniłaś może?


infolinia od poniedziałku do piątku... emotka czyli czekamy w niepewności do poniedziałku cobra... Wyświetl w wątku >>
0 0