Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonecznik1309

slonecznik1309

#3257945 Napisano: 01.04.2010 07:25:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
napisałam juz do organizatorów maila:
Witam,
Z niecierpliwością czekałam na wyniki pisanek i z przykrością muszę przyznac, ze wiele nagrodzonych prac - większość to pisanki, a właściwie ich zdjęcia sa sciagniete z Internetu np. praca pani Sylwii Ziółkowskiej pochodzi z portalu Qulturka.
Dla udowodnienia proszę poprosić od zwycięzców zdjecia pisanek z ich autorami.
Szczerze powiem, ze jestem rozczarowana wynikami, bowiem zostały nagrodzone prace, które pochodzą z Interentu, a nie zostały zrobione samodzielnie
Pozdrawiam
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3257942 Napisano: 01.04.2010 07:25:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
w portalu qulturka jest artukuł o pisankach i są tam chyba napewno dwa albo trzy z nagrodzonych zdjec Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3257892 Napisano: 01.04.2010 07:17:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
fantazja23 napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

Nie wiem, czy sie nie myle, ale chyba w internecie juz widzialam pisanke, ktora przeslala pani Bozena J. na konkurs ofeminin.pl...

http://www.ofemin...i-d12681c200869.html




też gdzieś je widziałam - wygląda nierealnie jak dla mnie.


Co do zdjęcia 5 też mam wątpliwości.


pani sylwii ziólkowskiej jest z portalu qulturka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3255451 Napisano: 31.03.2010 01:46:11 w PODZIĘKOWANIA
arta napisał(a):

asiabuczkowska ->

rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale napisałaś to już w wystarczającej liczbie wątków i daj odetchnąć chociaż tutaj...


ok musiałam się wyzalic pozdr Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3255441 Napisano: 31.03.2010 01:42:01 w Pomocy!!!!
kalisto1986 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

zostałam oszukana przez kinga1
co robic?
jesli się wymieniacie to uważajcie na kinga1.
Dziś spotkała mnie bardzo przykra sytuacja.
Piszę to, aby przestrzec innych wymieniających się. Uważajcie na osobę o niku kinga1. Parę dni temu dogadałam się z nią na wymianę, a raczej sprzedaż. Miałam dostac miseczkę Bobovita, sliniak, łyżeczkę i inne drobne z Bobovity oraz 2 OSŁONKI BOBOVITA na szybę. Za wszystko zapłaciłam 33 zł. Przelałam pieniądze na konto. Dziś dostałam paczkę i okazało się, że jest wszytsko ale brak jednej osłonki. Dostałam tylko jedną osłonę na szybę do samochodu. Napisałałam do kinga1, ze brakuje osłonki, a płaciłam za dwie, o czym była mowa w mailach – ma wszytsko do wglądu dla zainteresowanych. Ona tłumaczyła się, ze nie wiedziała i że drugiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaproponowałam, aby oddała mi 10 zł jako rekompensatę – no bo po co mi jedna osłonka do samochodu na szybę, skoro tylko dwie spełniają swoją rolę, a ona zaczęła bardzo nieładnie się zachowywac i odpisywać, że sprawa dla niej jest zakonczona.Zaproponowalam tez ze mogę odesłać jej wszystko i poprosiłam o zwrot pieniędzy, a ona ze sprawa jest zakonczona. Tak się nie postępuje. Jestem bardzo rozczarowana tą transakcją. Jeśli ktos nie chce się rozczarowac to uwazajcie na osobe o niku kinga1. Nie wywiązuje się z tego o czym była mowa. Przykro mi i czuje się bardzo oszukana przez kingę1. zapłaciłam za cos czego nie dostała – dostalam tylko w czesci. Przestrzegam przed wymiana z kinga1. mam do wglądu calą korespondencję dla zainteresowanych pozdrawiam


o tej osobie było już głośno emotka i dziwie się że jeszcze wchodzi tu na forum bez wstydu
ale tez prosze nie pisz w każdym wątku w jednym wystarczy emotka


przez to chce nagłośnić tą sprawę, aby przestrzec innych, bo jest mi naprawdę przykro...ze zaufałam takiej osobie... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3255420 Napisano: 31.03.2010 01:37:10 w PODZIĘKOWANIA
a ja nie mogę dołączyc się do podziekowań, bo....
jesli się wymieniacie to uważajcie na kinga1.
Dziś spotkała mnie bardzo przykra sytuacja.
Piszę to, aby przestrzec innych wymieniających się. Uważajcie na osobę o niku kinga1. Parę dni temu dogadałam się z nią na wymianę, a raczej sprzedaż. Miałam dostac miseczkę Bobovita, sliniak, łyżeczkę i inne drobne z Bobovity oraz 2 OSŁONKI BOBOVITA na szybę. Za wszystko zapłaciłam 33 zł. Przelałam pieniądze na konto. Dziś dostałam paczkę i okazało się, że jest wszytsko ale brak jednej osłonki. Dostałam tylko jedną osłonę na szybę do samochodu. Napisałałam do kinga1, ze brakuje osłonki, a płaciłam za dwie, o czym była mowa w mailach – ma wszytsko do wglądu dla zainteresowanych. Ona tłumaczyła się, ze nie wiedziała i że drugiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaproponowałam, aby oddała mi 10 zł jako rekompensatę – no bo po co mi jedna osłonka do samochodu na szybę, skoro tylko dwie spełniają swoją rolę, a ona zaczęła bardzo nieładnie się zachowywac i odpisywać, że sprawa dla niej jest zakonczona.Zaproponowalam tez ze mogę odesłać jej wszystko i poprosiłam o zwrot pieniędzy, a ona ze sprawa jest zakonczona. Tak się nie postępuje. Jestem bardzo rozczarowana tą transakcją. Jeśli ktos nie chce się rozczarowac to uwazajcie na osobe o niku kinga1. Nie wywiązuje się z tego o czym była mowa. Przykro mi i czuje się bardzo oszukana przez kingę1. zapłaciłam za cos czego nie dostała – dostalam tylko w czesci. Przestrzegam przed wymiana z kinga1. mam do wglądu calą korespondencję dla zainteresowanych pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3255409 Napisano: 31.03.2010 01:33:17 w Pomocy!!!!
zostałam oszukana przez kinga1
co robic?
jesli się wymieniacie to uważajcie na kinga1.
Dziś spotkała mnie bardzo przykra sytuacja.
Piszę to, aby przestrzec innych wymieniających się. Uważajcie na osobę o niku kinga1. Parę dni temu dogadałam się z nią na wymianę, a raczej sprzedaż. Miałam dostac miseczkę Bobovita, sliniak, łyżeczkę i inne drobne z Bobovity oraz 2 OSŁONKI BOBOVITA na szybę. Za wszystko zapłaciłam 33 zł. Przelałam pieniądze na konto. Dziś dostałam paczkę i okazało się, że jest wszytsko ale brak jednej osłonki. Dostałam tylko jedną osłonę na szybę do samochodu. Napisałałam do kinga1, ze brakuje osłonki, a płaciłam za dwie, o czym była mowa w mailach – ma wszytsko do wglądu dla zainteresowanych. Ona tłumaczyła się, ze nie wiedziała i że drugiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaproponowałam, aby oddała mi 10 zł jako rekompensatę – no bo po co mi jedna osłonka do samochodu na szybę, skoro tylko dwie spełniają swoją rolę, a ona zaczęła bardzo nieładnie się zachowywac i odpisywać, że sprawa dla niej jest zakonczona.Zaproponowalam tez ze mogę odesłać jej wszystko i poprosiłam o zwrot pieniędzy, a ona ze sprawa jest zakonczona. Tak się nie postępuje. Jestem bardzo rozczarowana tą transakcją. Jeśli ktos nie chce się rozczarowac to uwazajcie na osobe o niku kinga1. Nie wywiązuje się z tego o czym była mowa. Przykro mi i czuje się bardzo oszukana przez kingę1. zapłaciłam za cos czego nie dostała – dostalam tylko w czesci. Przestrzegam przed wymiana z kinga1. mam do wglądu calą korespondencję dla zainteresowanych pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3255295 Napisano: 31.03.2010 01:01:30 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

osoba o niku kinga1
jesli się wymieniacie to uważajcie na kinga1.
Dziś spotkała mnie bardzo przykra sytuacja.
Piszę to, aby przestrzec innych wymieniających się. Uważajcie na osobę o niku kinga1. Parę dni temu dogadałam się z nią na wymianę, a raczej sprzedaż. Miałam dostac miseczkę Bobovita, sliniak, łyżeczkę i inne drobne z Bobovity oraz 2 OSŁONKI BOBOVITA na szybę. Za wszystko zapłaciłam 33 zł. Przelałam pieniądze na konto. Dziś dostałam paczkę i okazało się, że jest wszytsko ale brak jednej osłonki. Dostałam tylko jedną osłonę na szybę do samochodu. Napisałałam do kinga1, ze brakuje osłonki, a płaciłam za dwie, o czym była mowa w mailach – ma wszytsko do wglądu dla zainteresowanych. Ona tłumaczyła się, ze nie wiedziała i że drugiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaproponowałam, aby oddała mi 10 zł jako rekompensatę – no bo po co mi jedna osłonka do samochodu na szybę, skoro tylko dwie spełniają swoją rolę, a ona zaczęła bardzo nieładnie się zachowywac i odpisywać, że sprawa dla niej jest zakonczona.Zaproponowalam tez ze mogę odesłać jej wszystko i poprosiłam o zwrot pieniędzy, a ona ze sprawa jest zakonczona. Tak się nie postępuje. Jestem bardzo rozczarowana tą transakcją. Jeśli ktos nie chce się rozczarowac to uwazajcie na osobe o niku kinga1. Nie wywiązuje się z tego o czym była mowa. Przykro mi i czuje się bardzo oszukana przez kingę1. zapłaciłam za cos czego nie dostała – dostalam tylko w czesci. Przestrzegam przed wymiana z kinga1. mam do wglądu calą korespondencję dla zainteresowanych pozdrawiam








A ja proszę, żeby jej nie mylić ze mną emotka


to zdecydowanie kinga1 Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3255265 Napisano: 31.03.2010 12:56:54 w Wkurza mnie...
osoba o niku kinga1
jesli się wymieniacie to uważajcie na kinga1.
Dziś spotkała mnie bardzo przykra sytuacja.
Piszę to, aby przestrzec innych wymieniających się. Uważajcie na osobę o niku kinga1. Parę dni temu dogadałam się z nią na wymianę, a raczej sprzedaż. Miałam dostac miseczkę Bobovita, sliniak, łyżeczkę i inne drobne z Bobovity oraz 2 OSŁONKI BOBOVITA na szybę. Za wszystko zapłaciłam 33 zł. Przelałam pieniądze na konto. Dziś dostałam paczkę i okazało się, że jest wszytsko ale brak jednej osłonki. Dostałam tylko jedną osłonę na szybę do samochodu. Napisałałam do kinga1, ze brakuje osłonki, a płaciłam za dwie, o czym była mowa w mailach – ma wszytsko do wglądu dla zainteresowanych. Ona tłumaczyła się, ze nie wiedziała i że drugiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaproponowałam, aby oddała mi 10 zł jako rekompensatę – no bo po co mi jedna osłonka do samochodu na szybę, skoro tylko dwie spełniają swoją rolę, a ona zaczęła bardzo nieładnie się zachowywac i odpisywać, że sprawa dla niej jest zakonczona.Zaproponowalam tez ze mogę odesłać jej wszystko i poprosiłam o zwrot pieniędzy, a ona ze sprawa jest zakonczona. Tak się nie postępuje. Jestem bardzo rozczarowana tą transakcją. Jeśli ktos nie chce się rozczarowac to uwazajcie na osobe o niku kinga1. Nie wywiązuje się z tego o czym była mowa. Przykro mi i czuje się bardzo oszukana przez kingę1. zapłaciłam za cos czego nie dostała – dostalam tylko w czesci. Przestrzegam przed wymiana z kinga1. mam do wglądu calą korespondencję dla zainteresowanych pozdrawiam




Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3255257 Napisano: 31.03.2010 12:52:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
niestety paczka od kinga1-niestey nie to na co sie umawiałysmy.
jesli się wymieniacie to uważajcie na kinga1.
Dziś spotkała mnie bardzo przykra sytuacja.
Piszę to, aby przestrzec innych wymieniających się. Uważajcie na osobę o niku kinga1. Parę dni temu dogadałam się z nią na wymianę, a raczej sprzedaż. Miałam dostac miseczkę Bobovita, sliniak, łyżeczkę i inne drobne z Bobovity oraz 2 OSŁONKI BOBOVITA na szybę. Za wszystko zapłaciłam 33 zł. Przelałam pieniądze na konto. Dziś dostałam paczkę i okazało się, że jest wszytsko ale brak jednej osłonki. Dostałam tylko jedną osłonę na szybę do samochodu. Napisałałam do kinga1, ze brakuje osłonki, a płaciłam za dwie, o czym była mowa w mailach – ma wszytsko do wglądu dla zainteresowanych. Ona tłumaczyła się, ze nie wiedziała i że drugiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaproponowałam, aby oddała mi 10 zł jako rekompensatę – no bo po co mi jedna osłonka do samochodu na szybę, skoro tylko dwie spełniają swoją rolę, a ona zaczęła bardzo nieładnie się zachowywac i odpisywać, że sprawa dla niej jest zakonczona.Zaproponowalam tez ze mogę odesłać jej wszystko i poprosiłam o zwrot pieniędzy, a ona ze sprawa jest zakonczona. Tak się nie postępuje. Jestem bardzo rozczarowana tą transakcją. Jeśli ktos nie chce się rozczarowac to uwazajcie na osobe o niku kinga1. Nie wywiązuje się z tego o czym była mowa. Przykro mi i czuje się bardzo oszukana przez kingę1. zapłaciłam za cos czego nie dostała – dostalam tylko w czesci. Przestrzegam przed wymiana z kinga1. mam do wglądu calą korespondencję dla zainteresowanych pozdrawiam
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3198734 Napisano: 14.03.2010 01:24:06 w Moja pierwsza wygrana!
w salonie plusa za hasło reklamowe dostałam telefon - jakieś 5 lat temu Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3196584 Napisano: 13.03.2010 06:13:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
magdus8 napisał(a):

abodak napisał(a):

ipod z unimila w domu-kurierem



i do mnie dotarł na tygodniu. A czy wy macie dołączoną do niego gwarancję?


nie nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3192075 Napisano: 12.03.2010 12:51:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
gd
beata28 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

wiecie... to już nawet nie chodzi o to, że wierszyk jest ściągnięty z neta, ale o formę prac, które wygrały.
w regulaminie jasno jest napisane, że na kuponie trzeba napisać wyznanie miłośne.
ja czuję się oszukana...




No dokładnie - to właśnie , to przede wszystkm.


zie widzicie te prace? ja ich nie widze nigdzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3192063 Napisano: 12.03.2010 12:49:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
gd
beata28 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

wiecie... to już nawet nie chodzi o to, że wierszyk jest ściągnięty z neta, ale o formę prac, które wygrały.
w regulaminie jasno jest napisane, że na kuponie trzeba napisać wyznanie miłośne.
ja czuję się oszukana...




No dokładnie - to właśnie , to przede wszystkm.


zie widzicie te prace? ja ich nie widze nigdzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3190872 Napisano: 12.03.2010 08:08:03 w Rossmann
grusia napisał(a):

Dostaliście w tym miesiącu TS z prenumeraty wygranej na Rossnecie ?


tak - wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3184391 Napisano: 10.03.2010 12:15:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
unimil tesco ipod 2 gb Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3168239 Napisano: 04.03.2010 11:28:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
duża paka z Galapagos a w niej gazety dla dzieci z gadzetami, puzzle scooby doo, 3 torby - worki 17 again, 7 ołówków automat Ben 10, 2 notesy ben 10 - tylko niewiem skąd to i za jaki konkurs - pocztą polecony Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3168163 Napisano: 04.03.2010 11:01:21 w Pomocy!!!!
rwas napisał(a):

magma6 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

jak wysyłaliście zgłoszenie na zimę mistrzów - jesli chce wysłac 2 zgłoszenia to na jednym kuponie 40 punktów czy na dwóch oddzielnych po 20? czy listem zwykłym? polceonym? priorytetem? jest jakas infolinia lub numer tel? bo w regulaminie nie ma. pozdrawiam proszę o odpowoiedz


numer infolinii jest na opakowaniach konkursowych, niestety nie mam ich juz zeby ci podac





0801 550 550


dziękuję za info, a jakim listem wysyłacie? jak jest skrzynka to chyba zwykłym? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3167739 Napisano: 04.03.2010 08:44:00 w Pomocy!!!!
jak wysyłaliście zgłoszenie na zimę mistrzów - jesli chce wysłac 2 zgłoszenia to na jednym kuponie 40 punktów czy na dwóch oddzielnych po 20? czy listem zwykłym? polceonym? priorytetem? jest jakas infolinia lub numer tel? bo w regulaminie nie ma. pozdrawiam proszę o odpowoiedz Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#3163228 Napisano: 02.03.2010 03:59:35 w TESCO konkursy
stokrotka60 napisał(a):

lucynka20 napisał(a):

magdus8 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

beata28 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

beata28 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

frezja napisał(a):

przeciez macie paragony wiec z czego robicie problem i najezdzacie na dziewczyne emotka


popieram. jesli ktos ma paragon to nie widze problemu emotka



Mysle ,że to nie kwestia czy ktos ma czy nie ma paragonu.
Tez wygrałam ipoda, mam paragon i teraz dzieki tej dyskusji mam dodatkowo metlik w głowie, bo nie wiem czy mam im tez posłać ten paragon skoro nikt mi o niego nie wołał,
a z drugiej strony nie wiem, czy teraz jak cześć osób posle te paragony, reszta która nie posle ( skoro Pan tylko kazał dane adresowe i telefon odesłać @)dostanie potem tego ipoda emotka


moze on do sprawdzenia wybral tylko przypadkowe osoby aby przesłały paragony - tak na wyrywki



chwilunia,

to Ty dostałas tę informacje o wysłanie paragonu zaraz w @ w którym pan informował o wygranej?
Ja myslałam ,ze sama spytałaś , czy należy im odesłac paragon i w odpowiedzi pan kazał posłać paragon.



pan dzisiaj ok 11 godz. sam napisal, ze nagrody beda wysylane na poczatku nastepnego tygodnia. paragon prosze przesłac na adres...potem zapytałam czy wyslac pocztą. on odpisal tak, paragon prosze przesłac na adres...

zdziwilam sie sama bo pierwsze maile byly jakies 2 tyg. temu a dzisiaj ten, ze prosi o paragon



ja jak reszta żadnego maila nie dostałam, może jeszcze przyjdzie


ja maila nie mam ;/


ja dostalam emotka


i tez chcą od Ciebie paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0