Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonecznik1309

slonecznik1309

#4354291 Napisano: 10.05.2011 07:42:43 w Inne mniejsze markety
leelee napisał(a):

benasia napisał(a):

hej na jaki emeil wysyłaliście dane i paragon z konku kaufland troszczymy się o rodzinne wydatki?



tqg@tqg.pl


do 13 maja trzeba odesłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4353268 Napisano: 10.05.2011 02:20:38 w Carrefour konkursy
czy otrzymujecie potwierdzenie dostraczenia wiadomości emial z ekupon jak wysyłacie dane z carrefour ariel? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4353262 Napisano: 10.05.2011 02:20:01 w Inne mniejsze markety
czy otrzymujecie potwierdzenie dostraczenia wiadomości emial z ekupon jak wysyłacie dane z carrefour ariel? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4350074 Napisano: 09.05.2011 12:34:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
asiabuczkowska napisał(a):


http://konkursfotograficzny.com.pl/

każdy ma inny gust, ale uważam, że były o wiele lepsze zdjęcia emotka


według regulaminu można było dodać 1 zdjęcie, a wygrała osoba, która dodała więcej zdjęć ;(

czy zwycięzcy są wśród nas? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4350048 Napisano: 09.05.2011 12:27:40 w Dyskusje o wynikach konkursu

http://konkursfotograficzny.com.pl/

każdy ma inny gust, ale uważam, że były o wiele lepsze zdjęcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4349076 Napisano: 09.05.2011 07:58:00 w Inne mniejsze markety
nineczka17 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

szukam info czy u Was w polomarketach są urny do Costy? w moim najblizszym mieście brak i nic nie wiedzą w sklepie, a jak dzownię do agencji Jet, która się tym zajmuje to rozłącza coś nr tel. 022 382 47 24


U mnie kupony są ,soki też urny brak ,nikt nic nie wie w sklepie emotka


a kupon można miec wydrukowany tez ze strony? tak zrozumiałam regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4348963 Napisano: 09.05.2011 07:28:43 w Inne mniejsze markety
szukam info czy u Was w polomarketach są urny do Costy? w moim najblizszym mieście brak i nic nie wiedzą w sklepie, a jak dzownię do agencji Jet, która się tym zajmuje to rozłącza coś nr tel. 022 382 47 24 Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4345789 Napisano: 07.05.2011 06:28:14 w Carrefour konkursy
tereniagno napisał(a):

3

wsciekly napisał(a):

pola731 napisał(a):

kolejny raz muszę sobie powtórzyć - czasówki są nie dla mnie ;



o kurcze emotka znowu przegapiłem kit kata emotka


3 x pudło emotka
Nescafe-pudło emotka
Tymbark -nie wysłany emotka
Winiary-nie wysłane emotka
Wszystko przez działkę,wróciłam za późno do domu emotka emotka


a co to za konk z tymbarku? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4343365 Napisano: 06.05.2011 07:38:38 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

asiabuczkowska, przy ubiegłorocznym alwaysie (tym z suszarkami) siora miała problem, bo przyszło info na maila, że wysłała niewłaściwy paragon (zgłoszenie szło przez stronę e-kupon, gdzie podaje się nr paragonu)

dzwoniliśmy, staraliśmy się dowiedzieć, co z tym paragonem jest nie tak, bo rzeczą ludzką jest błądzić i młoda mogła coś pomylić a w domu było sporo paragonów z tego konka i można było dosłać właściwy

nikt nie był nam w stanie podać nawet jaki paragon zapisany był w zgłoszeniu konkursowym

od teraz mam więc nauczkę i wszystko skrzętnie notuję

suszarkę sobie odpuściliśmy, w TQG padła jeszcze niejedna dużo cenniejsza wygrana, ale przynajmniej wiem, że liczyć trzeba tylko na siebie emotka


zobaczymy w poniedziałek emotka wiem, że trzeba notować - kiedyś tak robiłam, ale teraz nie mam czasu: praca, dziecko i e-konki w biegu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4343307 Napisano: 06.05.2011 07:21:23 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

wsciekly napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

czy w przypadku wygranej z ariela carrefour odsyła się potem oryginał pragonu? nigdy u nich nie wygrałam więc niewiem jakie mają praktyki ;( wie ktos? proszę pw pozdr


zdarza się, że proszą o oryginały

ostatnio tak właśnie było przy nagrodach głównych z Białego Stołu w Leclercu - Ci co wygrali bony Almi Decor 1500 zeta, musieli odsyłać oryginały wraz z ksero dowodu pocztą

przy nagrodach dodatkowych (bony 300 zeta) wystarczyły same faxy lub maile ze skanami dowodów i paragonów

czasami tez prowadzą weryfikację wyrywkową i niektórym każą słać oryginały

przy pralkach mogą chcieć potem oryginały


dziękuję emotka wiecie co? mam mały problem....kupowałam w 2 carrefourach (małe miasteczka) i mam 2 paragony....wysłałam 2 smsy i niestety nie zapisałam sobie jaki telefon do jakiego paragonu ;(.... a smsmy mi się przypadkiem skasowały... jak myslicie czy jak zadzownię do nich w poniedziałek to powiedzą mi jakie miasto na jaki mój nr tel przypada? ;( po raz pierwszy tak się zakęciłam....w 2 paragony, 2 smsmy,2 różne miasta...a ja niewiem jak odesłać, aby nie pokręcić...a chciałam bardzo pralkę dla mamy.....? czy udzielą mi info jak podam im nr telefonu? pozdr




mało realne emotka

powiedzą Ci, że nie ma odpowiedniej osoby lub pełna baza danych w P&G lub firmie obsługującej serwis SMS

jeśli masz tylko 1 trafienie, czyli 1 wygraną, po prostu wyślij obydwa paragony z odpowiednią adnotacją, że nie pamiętasz który mógł wygrać

to załatwi sprawę

gorzej jeśli padły 2 wygrane na 2 telefony


no własnie mam 2 wygrane na 2 telefony i dwa paragony i tylko przypuszczam jak mogłam słać, ale nie jestem pewna emotka ale wtopa emotka tyle lat w konkach i taki pech ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4343295 Napisano: 06.05.2011 07:16:16 w Carrefour konkursy
taaga20 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

wsciekly napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

czy w przypadku wygranej z ariela carrefour odsyła się potem oryginał pragonu? nigdy u nich nie wygrałam więc niewiem jakie mają praktyki ;( wie ktos? proszę pw pozdr


zdarza się, że proszą o oryginały

ostatnio tak właśnie było przy nagrodach głównych z Białego Stołu w Leclercu - Ci co wygrali bony Almi Decor 1500 zeta, musieli odsyłać oryginały wraz z ksero dowodu pocztą

przy nagrodach dodatkowych (bony 300 zeta) wystarczyły same faxy lub maile ze skanami dowodów i paragonów

czasami tez prowadzą weryfikację wyrywkową i niektórym każą słać oryginały

przy pralkach mogą chcieć potem oryginały


dziękuję emotka wiecie co? mam mały problem....kupowałam w 2 carrefourach (małe miasteczka) i mam 2 paragony....wysłałam 2 smsy i niestety nie zapisałam sobie jaki telefon do jakiego paragonu ;(.... a smsmy mi się przypadkiem skasowały... jak myslicie czy jak zadzownię do nich w poniedziałek to powiedzą mi jakie miasto na jaki mój nr tel przypada? ;( po raz pierwszy tak się zakęciłam....w 2 paragony, 2 smsmy,2 różne miasta...a ja niewiem jak odesłać, aby nie pokręcić...a chciałam bardzo pralkę dla mamy.....? czy udzielą mi info jak podam im nr telefonu? pozdr


powiedzą emotka no chyba że zrobili się nie mili emotka


mam nadzieję, bo strasznie się zdenerwowałam, że jestem taka gapa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4343283 Napisano: 06.05.2011 07:14:33 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

czy w przypadku wygranej z ariela carrefour odsyła się potem oryginał pragonu? nigdy u nich nie wygrałam więc niewiem jakie mają praktyki ;( wie ktos? proszę pw pozdr


zdarza się, że proszą o oryginały

ostatnio tak właśnie było przy nagrodach głównych z Białego Stołu w Leclercu - Ci co wygrali bony Almi Decor 1500 zeta, musieli odsyłać oryginały wraz z ksero dowodu pocztą

przy nagrodach dodatkowych (bony 300 zeta) wystarczyły same faxy lub maile ze skanami dowodów i paragonów

czasami tez prowadzą weryfikację wyrywkową i niektórym każą słać oryginały

przy pralkach mogą chcieć potem oryginały


dziękuję emotka wiecie co? mam mały problem....kupowałam w 2 carrefourach (małe miasteczka) i mam 2 paragony....wysłałam 2 smsy i niestety nie zapisałam sobie jaki telefon do jakiego paragonu ;(.... a smsmy mi się przypadkiem skasowały... jak myslicie czy jak zadzownię do nich w poniedziałek to powiedzą mi jakie miasto na jaki mój nr tel przypada? ;( po raz pierwszy tak się zakęciłam....w 2 paragony, 2 smsmy,2 różne miasta...a ja niewiem jak odesłać, aby nie pokręcić...a chciałam bardzo pralkę dla mamy.....? czy udzielą mi info jak podam im nr telefonu? pozdr Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4343231 Napisano: 06.05.2011 07:00:36 w Carrefour konkursy
czy w przypadku wygranej z ariela carrefour odsyła się potem oryginał pragonu? nigdy u nich nie wygrałam więc niewiem jakie mają praktyki ;( wie ktos? proszę pw pozdr Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4340376 Napisano: 05.05.2011 08:05:17 w TESCO konkursy
a H&S rozwiążny już? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4340356 Napisano: 05.05.2011 07:59:57 w Inne mniejsze markety
czy nie boicie się odesłać tych wszusytkich danych? zwłaszcza zdjęcia dowodu ? ja mam trochę cykora ....będą mieć wszytko o nas...nip, pesel, nr dowodu....martwi mnie to zdjęcie dowodu...jakies to dziwne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4339181 Napisano: 05.05.2011 02:07:19 w Inne mniejsze markety
keiti78zg napisał(a):

mailowy tgg@tqg.pl lub fax061 8300095 do 13.05


czyli do kauflandu wysyłamy na maila? tgg@tqg.pl czy tqg@tqg.pl? dziękuję za pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4339155 Napisano: 05.05.2011 02:01:40 w Inne mniejsze markety
bip napisał(a):

jkkp napisał(a):

79magda napisał(a):

79magda napisał(a):

melissa napisał(a):

Lecą eski z Kauflandu - nie piszą nic opotencjalnych;)



Ja mam potencjalnego
emotka



I to z dwóch różnych numerów
emotka


ale ja też mam ksero dowodu, nip i pesel, więc z tego rezerwy raczej nie będzie:) emotka


jak by tutaj puscili z rezerwą to do Bożego Narodzenia by tego nie ogarneli! mam nadzieje, ze potencjalność skończy się w chwili odesłania paragonu. mają jakieś 400 zgłoszeń do zweryfikowania emotka


ja tez mam, ale nie mam czesci smsa - brak czesci teskstu i urwało..wyslij na adres...? niewiewm na jaki ;( czy ktos mógłby mi podesłać adres na pw? będę wdzięczna dziękuję emotka pozdr Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4328499 Napisano: 01.05.2011 08:07:13 w Paragony
asiabuczkowska napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

szukam paragonu z adidasa z ostatniego etapu - wpadły piłki dla dzieciaków, a nie wiedziałam, ze wszystkie zgłoszenia bedą docenione emotka , więć jednego paragonu szukam, bo na resztę mam emotka jak ktos chce tanio się pozbyc to zapraszam na pw emotka pozdr odpowiem wieczorem


ps. mogą być te z konkursu tesco ale od 14 marca emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4324903 Napisano: 30.04.2011 12:26:18 w Pomocy!!!!
gwiazdeczka60 napisał(a):

a magnum to wystarczy zaprosić 15 znajomych czy one też musza polubić profil?


tez musza polubic i przyjąć zaprosznie Wyświetl w wątku >>
0 0

slonecznik1309

#4324005 Napisano: 29.04.2011 10:01:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
pechowa13 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

brunetka napisał(a):

toka napisał(a):

pechowa13 napisał(a):

http://www.konkurscorsa.pl/
karolkas gratki pomysłu na reklamę na koszulkach emotka


tez mnie to zaskoczyło.Ta jedna koszulka to chyba z reklamą samochodów Kia bo mam podobną z facebooka.Ale skoro marketingowi Opla to nie przeszkadzało to należą się gratulacje bo fotka kolorowa i wiosenna tak jak chcieli emotka


bo to metamorfoza dla Opla emotka


miejsca III są o wiele lepsze niż 1 i 2 emotka


pachnie mi tu zazdrością dla czołówki...


wcale nie emotka to tylko moje zdanie emotka szczere gratulacje dla wygranych emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0