Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bmacieja

bmacieja

#2677249 Napisano: 21.09.2009 08:35:39 w Carrefour konkursy
kolastynka napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na zestaw Nivea z pierwszego etapu?


ja czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2673438 Napisano: 19.09.2009 12:00:49 w Pomocy!!!!
mi wczoraj przyszedł taki email i potwierdziłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2667826 Napisano: 17.09.2009 04:33:30 w Żegnamy zmarłych

bmacieja

#2609960 Napisano: 27.08.2009 02:31:49 w Wkurza mnie...
gonika napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

gonika napisał(a):

Wkurzam się bo w Tesco są takie fajne konkursy, a ja nie mam w zasięgu tego sklepu. emotka




a u mnie nie ma Reala emotka
tam tez są fajne konkursy i akcje


Ani Tesco, ani Reala po porostu pipidówka. emotka


a ja mam tesco, carrefour - ale nigdy nie biorą udziału emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2577102 Napisano: 14.08.2009 06:27:52 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

mnie wszystko wkurza niech juz bedzie pazdziernik, niech to malenstwo sie urodzi , juz mam dosc zaliczyłam juz nerwo bole , w srode wypadek samochodowy , w szpitale badał mnie lekarz ktorego sie badzro boje , i mnieli go wyrzucic bo pije , nawet zima z ostrego dyzuru policja go zabrała , a z moim szczesciem jak pojade rodzic to jeszcze na niego trafie , dzis mam cały dzien migrene , jestm sama w domu bo poszli na pizze


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2558146 Napisano: 08.08.2009 09:29:56 w PODZIĘKOWANIA
Trojan - jestem Twoją fanką emotka emotka dziękuję!!!! emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka i wszystkim z forum dziękuję za to, że jesteście emotka a zwłaszcza bliskim znajomym z tego forum za każdy gest życzliwości oraz wsparcia w walce z chorobą - wy wiecie o kim mówię emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2558128 Napisano: 08.08.2009 09:23:26 w dzis mam urodzinki
malenka89 napisał(a):

No i skończyło się ostatnie naście emotka
Dziś stukneła mi 20-tka emotka


emotka emotka emotka niech Ci życie przyniesie same radości a w twoim sercu niech zawsze pokój gości emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2558123 Napisano: 08.08.2009 09:20:57 w Żegnamy zmarłych
sopran napisał(a):

Dzisiaj zmarła moja mama..


emotka emotka nie mam słów - pomodlę się za Nią... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

bmacieja

#2537348 Napisano: 31.07.2009 04:54:12 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

bmacieja napisał(a):

wkurza mnie, że z nestee nie mogę odczytać kodu - tak drukują, że emotka i zablokowali mi przez te próby wpisywania konto emotka


emotka też miałam z tym problem.. a żeby śmieszniej było to raz mi sie trafił taki dziwny kod że pisany do góry nogami też był OK.. same , 8, W, M i inne na odwrót.. ale to oczywiście kod błędny.. ale ciekawy.. i blondynka wpisywała taki.. emotka


emotka emotka emotka już mi lepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2537144 Napisano: 31.07.2009 03:34:53 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że z nestee nie mogę odczytać kodu - tak drukują, że emotka i zablokowali mi przez te próby wpisywania konto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2530251 Napisano: 29.07.2009 10:10:18 w Wkurza mnie...
gonika napisał(a):

Wkurzyłam się na maxa sama na siebie.
Chciałam wysłać smsa z komórki córki na konkurs Develey. Nacisnełam coś i poszło. Moje hasło zabrzmiało: Develey to produkty. Może chociaż ta nagroda gwarantowana będzie?


a może losują a nie czytają i wygrasz nagrodę główną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2513914 Napisano: 22.07.2009 06:49:22 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

bmacieja

#2451360 Napisano: 23.06.2009 11:51:12 w Pomocy!!!!
luskaaa napisał(a):

a ja mam pytanko co do tego konkursu na dzien ojca czy jesli dzisiaj wyslalam zgloszenie przed chwila na cos co jeszcze nie bylo oglaszane, to mam szanse wygrac czy np. zgloszenia byly wczoraj?


no właśnie - nie widać regulaminu... więc bądź dobrej myśli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2422338 Napisano: 06.06.2009 03:36:06 w Rossmann
patita06 napisał(a):

wczoraj dostałam takiego maila:
Szanowni Uczestnicy konkursu Colgate na portalu rossnet.pl. Przypominamy laureatom nagród w postaci zestawów Colgate, że są one już do odebrania w wybranych przez Państwa drogerii Rossmann. Jeżeli jeszcze Państwo tego nie uczynili, zapraszamy do sklepów.........

Tylko, że nie miałam wsześniej żadnej info o wygranej i nie ma mnie na liście. Ma ktoś może nr tel lub jakiś inny kontakt do rossnet emotka emotka emotka


jak nie ma cię na liście - nie wygrałaś emotka każdy dostał taką informację Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2422333 Napisano: 06.06.2009 03:32:30 w Rossmann
no to o te prezenciki; wzięła swój i chciała mój - dała dowód, upoważnienie - a kobieta mówi: nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2422324 Napisano: 06.06.2009 03:25:57 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

bmacieja napisał(a):

alusia29 napisał(a):

Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka z Rzeszowa, którą poprosiłam o odebranie dla mnnie nagrody ze skarbu dziecka i prezentów i wielki problem był emotka Kumpela do mnie zdenerwowana dzwoni, że nie dadzą, więc poprosiłam tę miłą panią do telefonu i ją najzwyczajniej w świecie z...ałam emotka
Od razu inna gadka emotka Wszystko się da załatwić, tylko od razu z gębą trzeba..


no to wam się udało; moja siostra właśnie wróciła z Rossmana - dałam jej dowód i upoważnienie - ale nie dali prezentu, bo ponoć mają rozporządzenie, że należy osobiście odebrać; na nic tłumaczenia, iż choruję, itp. emotka


a ja podalam tylko nick i @ -spisala moje dane z dowodu i dala wygrana


ale tu nawet o wygraną nie chodziło tylko o ten prezencik darmowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2422310 Napisano: 06.06.2009 03:20:13 w Rossmann
Reni napisał(a):

bmacieja napisał(a):

alusia29 napisał(a):

Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka z Rzeszowa, którą poprosiłam o odebranie dla mnnie nagrody ze skarbu dziecka i prezentów i wielki problem był emotka Kumpela do mnie zdenerwowana dzwoni, że nie dadzą, więc poprosiłam tę miłą panią do telefonu i ją najzwyczajniej w świecie z...ałam emotka
Od razu inna gadka emotka Wszystko się da załatwić, tylko od razu z gębą trzeba..


no to wam się udało; moja siostra właśnie wróciła z Rossmana - dałam jej dowód i upoważnienie - ale nie dali prezentu, bo ponoć mają rozporządzenie, że należy osobiście odebrać; na nic tłumaczenia, iż choruję, itp. emotka


emotka Trzeba było powiedzieć, że można i koniec. Ja też nie mogłam ostatnio odebrać napisałam maila do rossnetu czy jest możliwość odbioru przez inna osobą i odp. mi że jak najbardziej! Nawet przez przypadek odpisali mi dwa razy na ten sam mail.
Cyt.:nagrodę w Pani imieniu może odebrać inna osoba musi jednak posiadać napisane przez Panią upoważnienie wraz z numerem dowodu osobistego zarówno swoim jak i Pani, abyśmy mieli pewność, że nagroda trafi do właściwej osoby.
Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja rossnet.pl
Też nie chcieli wydać osobie która odbierała w moim imieniu, ale ta powiedziała tylko, że kontaktowałam się z osobą organizującą konkurs i zostałam poinformowana, że wystarczy oświadczenie. Prezent został od razu wydany emotka


no widzisz... a siostra stwierdziła, że szkoda zdrowia by walczyć o ten prezent emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2422271 Napisano: 06.06.2009 02:56:01 w Rossmann
alusia29 napisał(a):

Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka z Rzeszowa, którą poprosiłam o odebranie dla mnnie nagrody ze skarbu dziecka i prezentów i wielki problem był emotka Kumpela do mnie zdenerwowana dzwoni, że nie dadzą, więc poprosiłam tę miłą panią do telefonu i ją najzwyczajniej w świecie z...ałam emotka
Od razu inna gadka emotka Wszystko się da załatwić, tylko od razu z gębą trzeba..


no to wam się udało; moja siostra właśnie wróciła z Rossmana - dałam jej dowód i upoważnienie - ale nie dali prezentu, bo ponoć mają rozporządzenie, że należy osobiście odebrać; na nic tłumaczenia, iż choruję, itp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2415914 Napisano: 03.06.2009 08:39:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

bmacieja napisał(a):

mam pytanie do tych, którzy wygrywali torby z nalewki babuni - czy w emailu zaznaczali, że będzie torba?


---------------
Witaj,
Gratulacje! Wyróżniliśmy Twoje hasło w konkursie Nalewki Babuni. Aby otrzymać nagrodę wyślij nam swoje dane osobowe, odpowiadając na tego maila, uzupełniając poniższy szablon:
imię, nazwisko:
telefon:
adres z kodem pocztowym:
nr PESEL:

Umieść także w swoim mailu następującą klauzulę: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Obsługi Promocji, Umbrella Marketing Group w celach związanych
z organizacją konkursu „Lubię Nalewkę Babuni, bo…”, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883.
Z poważaniem
Barbara Koperwas
Biuro Obsługi Promocji UMG
--------------------------


emotka dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bmacieja

#2414696 Napisano: 03.06.2009 12:57:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
olciak napisał(a):

bmacieja napisał(a):

mam pytanie do tych, którzy wygrywali torby z nalewki babuni - czy w emailu zaznaczali, że będzie torba? emotka


nie


dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0