Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika konwaliowa

konwaliowa

#5270481 Napisano: 03.07.2012 11:10:00 w TESCO konkursy
KAMIS TESCO LEC¡ SMSKI! JUPI! Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#5269710 Napisano: 02.07.2012 08:04:54 w TESCO konkursy
kaki76 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

maro napisał(a):

Kamis juz sie odzywal?


nie wiem dlaczego, ale wyjątkowo od rana czekam dziś na te wyniki (chyba jakiś głód wygranej), więc podejrzewam, że do mnie już raczej nie napiszą emotka


dziś do 17 maja być wyniki lub jutro pan na razie nie ma listy


Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy uzyskali prawo do nagrody, zostaną powiadomieni o
wygranej najpóźniej w ciągu 48 godzin od dnia przeprowadzenia rozstrzygnięcia konkursu
(zgodnie z pkt. 4.5), za pomocą wiadomości SMS przesłanej zwrotnie na numer, z którego
dokonano zgłoszenia do udziału w konkursie

Czyli skoro dzisiaj nie dzwonili to zadzwonią jutro, jest jeszcze nadzieja emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#5269670 Napisano: 02.07.2012 07:48:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nineczka17 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

a kamis tesco co tam?


cisza


48 godzin mają czyli powinni smsować jutro. Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#5257984 Napisano: 26.06.2012 02:36:18 w Wygraj mi / Wygram za...
ktoś dzisiaj jeszcze wygra mi zgrzewkę? Mam 2 kody + 25zł Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#5232361 Napisano: 11.06.2012 05:04:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koszulka samsung - kocham polskę za Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#5168892 Napisano: 02.05.2012 04:17:48 w co chcielibyście wygrać?
sosna napisał(a):

aineret napisał(a):

kamila10001 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

aurorcia napisał(a):

kaki76 napisał(a):

maro napisał(a):

fajnego faceta, jest taki konkurs?


nie ma fajnych facetów emotka tylko na początku są fajni potem się zmieniaja w leżących na kanapie z pilotem i wiecznie stękających dziadów emotka


emotka emotka emotka strasznie sfrustrowana jesteś emotka Nie pisz takich głupot,bo dziewczyny w to uwierzą!Fajni faceci są i mam na to przykład w domu!Po 15 latach ten okaz jest lepszy niż na początku,nie stęka i mało ogląda telewizji emotka emotka


aurorciazgadzam się z Tobą emotka jestem z moim mężem już 15 lat emotka i nie narzekam: bardzo mi pomaga, gotuje, sprząta, zajmuje się dzieckiem emotka ma swoje pasje, ale duzo czasu poświęca rodzinie emotka


To ja bym chciała wygrać klon Twojego faceta
emotka emotka emotka


hhheee - wymień go na iny model - po co ci w domu żywy tapczan - tyle jest bardzo fajnych !!! JEST JEST twój się zleżał - szkoda


Idealnych facetów nie ma , tak jak nie ma idealnych kobiet. Co nie znaczy ,że wszyscy są do kitu, trzeba po prostu dobrze wybrać. Mam fajnego męża i dwóch równie świetnych synów, więc wiem, co piszę.



sosna ma rację, też mam fajnego męża (gapi się cały dzień w komputer, ale jest według mnie najlepszy). I facetów się nie wygrywa tylko odnajduje emotka
No a ja chcę wygrać w konkursie z głosowaniem po raz pierwszy w życiu! Czy ktoś potrzyma za mnie kciuki?
Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#5168853 Napisano: 02.05.2012 03:39:53 w Wkurza mnie...
kunia napisał(a):

konwaliowa napisał(a):

Dostałam się do 2 etapu konkursu regionalnego strasznie chcę wygrać. Staram się jak mogę zebrać głosy i idzie mi to jak krew z nosa. Znajomi udają, że nie widzą moich próśb. Rozpisuję się na topie kliknijcie, staje na głowie i normalnie nie umiem uciągnąć tego. Chyba się kompletnie nie nadaję do konkursów gdzie trzeba zbierać głosy, dlatego nigdy w nie nie gram, no ale wydawało mi się że tu mam szanse bo żadnej dużej konkurencji... No sflustrowana jestem, się wkurzam i denerwuję. Jak to jest że inni potrafię zebrać tysiące głosów a ja nawet paru nie umiem? Ehh



zamiast wrzucać linka na forum,zacznij glosowac pierwsza,dając swój w ramach rewanzu:)

Wkurza mnie ze w sieci Orange po raz 3 wysłałam tego samego smsa na Playboy Tesco i nadal nie mam zwrotki wrrr a w T-mobile była natychmiast..nie wiem czy olać czy próbować dalej:(



kunia - Robię tak i odkryłam że nie wszyscy odklikują. To kolejna rzecz która zaczęła mnie wkurzać.
Ale chciałam podziękować AWI za dobre słowo i bezinteresowną pomoc.
Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#5168194 Napisano: 01.05.2012 10:26:44 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
zanetkaa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

zanetkaa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

zanetkaa napisał(a):

smsowicz napisał(a):

nataaa napisał(a):

zanetkaa napisał(a):

mięso słoni - ta, dobrze przeczytaliście emotka mięso słonia wygrane w radiu zet - zawinięte w folię aluminiową i wysłane pocztą. szok emotka


emotka emotka emotka


Tzn. słonina, tak? emotka



nie emotka mięso ze słonia emotka :):) jak usłyszałam co wygrałam, to myślałam, że żartują emotka



smaczne chociaż było emotka



wyrzuciłam emotka



konk na forum trzeba było zrobić emotka

na przepis z oryginalnej... słoniny emotka



TAAAAK emotka nie pomyślałam emotka



http://www.beatapawlikowska.com/diary,text,1647.html

a myślałam że zanetkaa sobie jaja robi Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#5168186 Napisano: 01.05.2012 10:06:09 w Wkurza mnie...
Dostałam się do 2 etapu konkursu regionalnego strasznie chcę wygrać. Staram się jak mogę zebrać głosy i idzie mi to jak krew z nosa. Znajomi udają, że nie widzą moich próśb. Rozpisuję się na topie kliknijcie, staje na głowie i normalnie nie umiem uciągnąć tego. Chyba się kompletnie nie nadaję do konkursów gdzie trzeba zbierać głosy, dlatego nigdy w nie nie gram, no ale wydawało mi się że tu mam szanse bo żadnej dużej konkurencji... No sflustrowana jestem, się wkurzam i denerwuję. Jak to jest że inni potrafię zebrać tysiące głosów a ja nawet paru nie umiem? Ehh Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#5138298 Napisano: 13.04.2012 11:36:20 w Wkurza mnie...
lucja napisał(a):

samantha22 napisał(a):

wkurza mnie, że nigdzie nie moge wygrać biletów na Euro,a potrzebuje tylko 2, tyle konków było i w każdym wielka porażka emotka




To tak jak i ja. Kupić tez cięzko ;/



To mnie odwrotnie. Wkurza mnie, że wszędzie do wygrania bilety na Euro, których nie chcę.. coraz trudniej znaleźć fajny konkurs z inną nagrodą niż bilety.
Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#4925760 Napisano: 29.12.2011 05:37:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

konwaliowa

#4896197 Napisano: 12.12.2011 05:25:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
książki z interia.pl bardzo szybko przyszły. Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#4783030 Napisano: 25.10.2011 11:09:05 w Wkurza mnie...
Aha i wkurza mnie, że w Vectrze nikomu nie chce się zakończyć konkursu (zakończony 3 dni temu), ani w innym konkursie podać wyników (według regulaminu miały być ponad tydzień temu). Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#4783027 Napisano: 25.10.2011 11:06:35 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):



Pola731 masz świętą rację, iść komuś na rękę to jedno, a Polska cwaniactwem stoi.. u mnie czesto ludzie kupowali np. karty do aparatów, które były pakowane w plastik zgrzewany i żeby otworzyć trzeba było rozbebeszyć opakowanie.. i co mam to przyjąć po klient poużywał 2 dni i chce zwrócić bo tak? Naturalnie jak to przyjmę, to żaden inny klient tego nie kupi bo nikt nie chce kupować otwartych rzeczy, tylko oryginalnie zapakowane. I jestem w plecy 50zł bo poszłam na rękę obcej mi osobie.. no ludzie... ja nie jestem placówka państwowa, żeby sponsorować widzimisię obcych mi osób. Ale nie wiedzieć dlaczego wszyscy uważają że im się to należy i niektórzy są do tego stopnia bezczelni, że już przy zakupie mi mówią, że za 2 dni przyniosą mi zwrócić towar.. że niby darmowa wypożyczalnia sprzętu jestem czy coś?
Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#4418194 Napisano: 04.06.2011 09:12:19 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

konwaliowa...kiedy maz termin ? widze ,ze jestesmy na podobnym etapie.



20 sierpień... modlę się żeby nie było upałów Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#4415265 Napisano: 03.06.2011 01:34:14 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

a mi powiedzial że płec określi po 20 tc, teraz wizyte mam za 2 tyg bedzie 19 wiec moze coś powie


Mi powiedział w 19 tygodniu emotka

Aj jak czytam was dziewczyny to trochę zazdroszczę, ja jestem 29 tygodniu czuję się jakbym miała arbuza w brzuchu... a jak pomyślę, że z czasem będzie coraz gorzej.. uhh w dodatku byłam na wycieczce na porodówce.. istna sala tortur, golarki, lewatywy, nożyce, koszule dla tatusiów i oczywiście sterty dokumentów do wypełnienia yhh chciałabym, żeby to już było za mną. Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#4408675 Napisano: 31.05.2011 07:31:05 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Ja ostatnio dostałam reklamówkę, taka ciężka była, to sobie myślę, wow, ale tam musi być gadżetów, a tam woda z jodem emotka z tych ciężkich i kilka próbek i broszurek.



Hahaha.. no fakt też dostałam tą paczkę na szkole rodzenia... mąż się napalił że taka ciężka.. a tu woda. emotka O tym w szpitalu, że się dostaje to słyszałam, myślałam tylko, że zapalone konkursowiczki to może znają jakieś fajne promocje o których nie słyszy się u ginekologa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#4407393 Napisano: 31.05.2011 09:01:32 w Konkursowiczki w ciąży
dziewczyny, przepraszam jeśli to pytanie już padło, ale nie chce mi się czytać 86 stron tego wątka. Znacie jakieś programy dla kobiet w ciąży na które można się zapisać i przyślą jakieś próbki po porodzie?
Z tego co wiem Bebiko ma taki program.
Jeśli znacie jakieś konkursy dla ciężarówek to też zapraszam do podzielenia się. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#4360028 Napisano: 12.05.2011 08:18:08 w Konkursowiczki w ciąży
cześć dziewczyny emotka
a ja mam termin na 20 lub 28 sierpień
ważę 70kg
na początku ciąży miałam grypę i antybiotyki i nie panikuję emotka
Co do badań tak czytam co piszecie, cytrynkowa ma racje, ja również płaciłam za USG w 21 tygodniu 250zł.. ale nie musiałam, chodzę do ginekologa prywatnie i zaproponował żeby zrobić dokładniejsze USG w innym gabinecie który się w tym specjalizuje. Za darmo byłoby gdyby ciąża była zagrożona, gdybym miała więcej niż 35 lat itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

konwaliowa

#4179182 Napisano: 27.02.2011 09:49:32 w Wkurza mnie...
ja dzisiaj też zaliczyłam wpadkę paragonową.. naciągnełam męża na różne kinderki.. i ostatnim rzutem na taśmę (dosłownie) doszła jeszcze jakaś milka.. oczy męża mówiły po co Ci tyle słodyczy do jasnej ciasnej, wiesz ile to kosztuje!?, ale przy kasjerce nic mi nie powie. Zadowolona z siebie wracam do domu i nagle mnie olśniło... paragon! no myślałam że zaraz zacznę płakać na środku ulicy. Teraz mówię że te słodycze to moja ciążowa zachcianka.. żeby awantury nie było. Ehh Wyświetl w wątku >>
0 0