Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika psemulek

psemulek

#3967877 Napisano: 16.12.2010 03:22:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dzisiaj dotarły do mnie mascary Loreal, w tym 1 nadprogramowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3964329 Napisano: 15.12.2010 02:19:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarła książka ze swieta24.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3960099 Napisano: 14.12.2010 11:18:03 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że dzisiaj wydałam na dentystę kolejne 300zł emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3958362 Napisano: 13.12.2010 07:39:38 w Wkurza mnie...
magic18girl napisał(a):

tylko że mi nic se nie wylało w kopercie:( a jak powiedzą że sama zużyłam albo cos??



no nie wiem, napisać można:) Bo odsyłać kosmetyku nie ma co, bo za przesyłkę nie zwrócą.
Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3958324 Napisano: 13.12.2010 07:33:02 w Wkurza mnie...
magic18girl napisał(a):

psemulek napisał(a):

magic18girl napisał(a):

wkurza mnie że zestaw ziaja med który wygrałam na uroda.com przyszedł dzisiaj a jeden kosmetyk był zużyty prawie połowe!! emotka a nawet mi się nie opłaca go odsyłac i żądać nowego emotka



ale to chyba się musiał wylać, albo dali wadliwy emotka



był odbezpieczony z tego sreberka na gwincie i opakowanie w niektrórych miejsach jest lekko wgniecione..:(



ja miałam kiedyś taką sytuację, że doszło 1/4 szamponu. Nic nie odsyłałam, zrobiłam zdjęcie, jak to wszystko wyglądało w kopercie wylane i wysłałam im (zdjęcie nie kosmetyk). Bez problemów przysłali mi nowy szampon+ 2 inne kosmetyki w ramach przeprosin:)Nie chodziło o portal uroda.com
Może spróbuj
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3958279 Napisano: 13.12.2010 07:23:40 w Wkurza mnie...
magic18girl napisał(a):

wkurza mnie że zestaw ziaja med który wygrałam na uroda.com przyszedł dzisiaj a jeden kosmetyk był zużyty prawie połowe!! emotka a nawet mi się nie opłaca go odsyłac i żądać nowego emotka



ale to chyba się musiał wylać, albo dali wadliwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3957504 Napisano: 13.12.2010 04:07:33 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wkurza mnie, że:
1) prawie nic ostatnio nie wygrywam emotka
2) to co wygrałam nie dochodzi emotka
3) śnieżyca tak, że podejrzewam, że kurier właśnie wypełnia druczek, że nie da się do mnie dojechać, co zresztą zgodne z prawda... ale dojść można emotka
4) minus 120 za kolejny ząb dzisiaj u dentysty emotka
5) jestem chyba jedyną osobą, która nie dostała jeszcze Dove
Chwilowo nic więcej mi się nie przypomina...



ja dzisiaj -320 u dentysty i jutro dalej:( Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3957295 Napisano: 13.12.2010 03:08:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
książka z polek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3957197 Napisano: 13.12.2010 02:44:32 w Wkurza mnie...
agusia147 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

psemulek napisał(a):

i jeszcze wkurza mnie, że wydałam dzisiaj kupę kasy na stomatologa, a to dopiero początek emotka emotka emotka


Ja straciłam 1/4 zęba i nie mogę doprosić sie nawet prywatnego lekarza o wizytę.Mogę w centrum ale tam zaplaciłabym 400 zł..a to zbyt duzo i poczekam aż do czwartku..zaplacę 150:)



Jesteś z Warszawy? Bo ceny istnie Warszawskie podałaś



u mnie w Gnieźnie 1 wypełnienie kosztuje 100zł+znieczulenie (konieczne) 20zł, z tymże wkurzona jestem, że na 1 zębie liczą za 2 wypełnienia
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3956811 Napisano: 13.12.2010 12:48:07 w Rossmann
uleczkar napisał(a):

Do kiedy można odbierać żele Boujrois?



do 24 grudnia, właśnie się jakoś zebrać nie mogę emotka

a jak z tym odbiorem żeli, podajemy nazwisko, czy jakieś kody potrzebne? Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3956765 Napisano: 13.12.2010 12:32:27 w Wkurza mnie...
i jeszcze wkurza mnie, że wydałam dzisiaj kupę kasy na stomatologa, a to dopiero początek emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3956758 Napisano: 13.12.2010 12:29:45 w Rossmann
karkocka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

zagapilam sie i jeszcze nie wyslalam odp. w konk. swiatecznym a to juz prawie koniec emotka emotka

w kazdym razie czy ktos moglby mi potwierdzic odpowiedzi:
pomarańcza
300 i sandacz
czy jakies inne?

bylabym bardzo wdzieczna za podpowiedz emotka pw emotka


emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3956749 Napisano: 13.12.2010 12:27:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
niespodziewanie przyszedł wielki zestaw 12 szamponów dla niej i dla niego Head&Shoulders Ale niespodzianka! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3956746 Napisano: 13.12.2010 12:26:28 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

Wkurza mnie, że nic nie wygrywam emotka Tracę tylko czas!



hmm, też mnie to często wkurza, że tyle czasu idzie, a tygodniami nic się nie wygrywa czasem
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3955506 Napisano: 12.12.2010 10:06:06 w Wkurza mnie...
sambolera napisał(a):

aka napisał(a):

że wszystkie prawie świąteczne konkursy są na przepisy i życzenia, zero inwencji twórczej ci organizatorzy nie mają, i tak już od paru lat emotka



dobre spostrzezenie...ilez mozna walkowac ten sam temat...rozumiem ze swieta, gwiazdka i mikolaj ale mozna byc bardziej elastycznym w wymyslaniu zadan konkursowych



zgadzam się!
Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3952797 Napisano: 12.12.2010 10:10:59 w Wkurza mnie...
grzegorz543 napisał(a):

agasiamazur napisał(a):

Wkurza mnie, że jakiś koleś w ciągu trzech dni uzbierał tyle głosów co ja przez prawie miesiąc. A właściwie więcej. Już nie mam pomysłu gdzie i jak zebrać kolejne głosy:( Jestem zmęczona konkursem ale nie potrafie odpuścić.


ha zycie sa programy itp zalezy jaki konk ja sie nie bawie w tego typu bo wiem jedno nie chcce mi sie ale sam znam kilka sposob na duza ilosc glosow w krotkim czasie:)



ehh, konkursy klikane to wielkie oszustwo, szkoda nerwów i czasu na to
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3950468 Napisano: 11.12.2010 12:59:45 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

psemulek napisał(a):

tato999 napisał(a):

wkurza mnie, że niedługo są święta. . .



też nie lubię atmosfery Świąt, tych całych życzeń i kadzenie sobie, jedyna pociecha, że wolnego trochę




dla mnie to żadne wolne bo i tak nie pracuje nigdy w weekend emotka



no u mnie dłuższy weekend, bo w Wigilię wolne Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3950458 Napisano: 11.12.2010 12:56:25 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

wkurza mnie, że niedługo są święta. . .



też nie lubię atmosfery Świąt, tych całych życzeń i kadzenie sobie, jedyna pociecha, że wolnego trochę Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3949244 Napisano: 10.12.2010 08:42:47 w Rossmann
mio napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

mio napisał(a):

rwas napisał(a):

moj wypas za 150 zeta zawiera:
kosmetyczka+szczotka, szczotka taka większa, pędzelek,pęseta,spinki do wlosow,gumka/frotka/do wlosow
emotka



TO ma byc warte 150zł? emotka


ja jeszcze nie odebrałam... emotka


jeszcze nie emotka
taaaka nagroda emotka



trzeba by było podliczyć, ile to kosztuje na półkach w Rossmanie, daję góra 60-70zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psemulek

#3946664 Napisano: 10.12.2010 08:55:37 w Rossmann
olczakw napisał(a):

kendi napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

kacia napisał(a):

no tyle osob wygrało w tym Bjouris a ja nawet tego nie ...



no ja neistety tez nie mogę dołaczyć do grona posiadaczy żelu.. widziałam w MDW wpisy 3 żele z Rossnetu czy więcej.. spoko, ja grałam tylko raz i niestety nie udało się emotka
chyba założę sobie kolejne konta na SIEBIE i zacznę grać w tym konkursie świątecznym, to może będe miała jakieś szanse.. emotka




ja też nie wygrałam żelu bo mam jedno konto ale za to wygrałam zestaw elnett- szczerze mówiąc najbardziej zależy mi na nagrodzie daj pyska do reklamy tej głównej nagrody - choć wątpie bo nie mam jakos szczęścia do rossnetu na razie w ciagu 2 lat zdarzyły sie 4 nagrody tkzw pocieszenia emotka ))



założenie wielu kont na siebie to nie jest dobry pomysł, bo z tego co kojarzę każdy może wziąć udział tylko raz. ja wygrałam 4 żele ale na męża, siostrę itp i każdy z nich osobiście pójdzie i będzie miał dla siebie. Tzn. mąż chyba mo odda emotka


olczakw napisał(a):

kendi napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

kacia napisał(a):

no tyle osob wygrało w tym Bjouris a ja nawet tego nie ...



no ja neistety tez nie mogę dołaczyć do grona posiadaczy żelu.. widziałam w MDW wpisy 3 żele z Rossnetu czy więcej.. spoko, ja grałam tylko raz i niestety nie udało się emotka
chyba założę sobie kolejne konta na SIEBIE i zacznę grać w tym konkursie świątecznym, to może będe miała jakieś szanse.. emotka




ja też nie wygrałam żelu bo mam jedno konto ale za to wygrałam zestaw elnett- szczerze mówiąc najbardziej zależy mi na nagrodzie daj pyska do reklamy tej głównej nagrody - choć wątpie bo nie mam jakos szczęścia do rossnetu na razie w ciagu 2 lat zdarzyły sie 4 nagrody tkzw pocieszenia emotka ))



założenie wielu kont na siebie to nie jest dobry pomysł, bo z tego co kojarzę każdy może wziąć udział tylko raz. ja wygrałam 4 żele ale na męża, siostrę itp i każdy z nich osobiście pójdzie i będzie miał dla siebie. Tzn. mąż chyba mo odda emotka



gwoli ścisłości, ja nie zakładałam konta na siebie i mamę, tylko posiadam 1 konto w Rossnecie, a poprosiłam mamę, żeby mi odebrała, bo akurat była w mieście, a ja nie mam tak hop siup do Rossmanna:) Wyświetl w wątku >>
0 0