Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7180559 Napisano: 05.06.2024 12:43:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

atlantydek napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Miałam się nie chwalić, dopóki nie dopełnię formalności, ale wygląda na to, że wygrałam pralkę Samsung Slim z konkursu w C4 "Czysta przygoda" - to moja pierwsza większa nagroda  Mam jednak pytanie do osób, które wygrywały już w tej agencji (Los Mejores) albo w ogóle wygrywały taki większy sprzęt - czy kurier wniesie go na 3 piętro czy zostawi mi na dole i "róbta co chceta"? Zastanawiam się, jaki adres podać, bo mieszkam w bloku na 3 piętrze, mogę podać adres domu rodzinnego, ale tam nie ma mnie na co dzień,  a domyślam się, że przy tak dużych nagrodach raczej potrzebują podpisu - mam rację? Jak byście postąpili w mojej sytuacji? W sumie tam nie podawało się żadnych danych, tylko numer telefonu, ale jednak jest on przypisany do konkretnej osoby - czy ktoś to weryfikuje?

Tak w ogóle, dosłownie miesiąc temu kupiłam nową pralkę emotka  więc ta najprawdopodobniej będzie na sprzedaż. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Jak to najlepiej ogarnąć? Czy w takich konkursowych sprzętach jest gwarancja? Czy jest ona tylko na dane laureata?

Jeśli chcesz sprzedać i nie masz w rodzinie/znajomych chętnych, sprzedaj na forum z dostawa na adres kupującego. Często nie ma pisemnej gwarancji, tylko deklaracja agencji, że w razie w... Trudno to sprzedać obcej osobie nie znającej specyfiki nagród konkursowych.  No i transport kłopotliwy. Danymi się nie przejmuj.

Dziękuję za odpowiedź emotka  Czyli, jeśli udałoby mi się sprzedać komuś z forum, to w danych laureata podaje dane tej osoby, która kupiła? Nie sprawdzają do kogo przypisany jest dany numer telefonu? Później nie dzwonią, czy jestem w domu itp.? Wybaczcie, ale nie mam pojęcia jak to działa, bo nigdy nie wygrałam tak dużej nagrody i się zastanawiam, jak to ogarnąć. A z wnoszeniem na piętra ma ktoś jakieś doświadczenie?

Nie wnoszą. Do pierwszych drzwi i do widzenia emotka  wielu kurierów nawet za dodatkową kasę nie będzie chciała Ci tego wnieść, więc musisz sobie na ten dzień ogarnąć kogoś do pomocy albo najwygodniej właśnie podać adres domu jednorodzinnego.

Mi pan kurier pomógł wnieść pralkę na 2 piętro  emotka  a dopiero po wspomniałem o "napiwku" - więc zależy od człowieka emotka

Czasem się zdarzy, ale nie nastawiałabym się na to. Duża część kurierów ceni sobie swoje kręgosłupy wyżej niż napiwki emotka  i nie dziwie się im. Ja w większości mam fajnych kurierow i naprawdę dużo da się z nimi załatwić, ale żadnego nie prosiłam nigdy o wtarganie takiego sprzętu na trzecie piętro bez windy emotka  Jeszcze jak jest winda w bloku czy pierwsze piętro to może się uda, ale i tak byłabym ostrożna i raczej nastawiała się na swój transport. W każdym razie agencje nie opłacają transportu z wniesienia ino do pierwszych drzwi emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7180547 Napisano: 05.06.2024 12:28:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

atlantydek napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Miałam się nie chwalić, dopóki nie dopełnię formalności, ale wygląda na to, że wygrałam pralkę Samsung Slim z konkursu w C4 "Czysta przygoda" - to moja pierwsza większa nagroda  Mam jednak pytanie do osób, które wygrywały już w tej agencji (Los Mejores) albo w ogóle wygrywały taki większy sprzęt - czy kurier wniesie go na 3 piętro czy zostawi mi na dole i "róbta co chceta"? Zastanawiam się, jaki adres podać, bo mieszkam w bloku na 3 piętrze, mogę podać adres domu rodzinnego, ale tam nie ma mnie na co dzień,  a domyślam się, że przy tak dużych nagrodach raczej potrzebują podpisu - mam rację? Jak byście postąpili w mojej sytuacji? W sumie tam nie podawało się żadnych danych, tylko numer telefonu, ale jednak jest on przypisany do konkretnej osoby - czy ktoś to weryfikuje?

Tak w ogóle, dosłownie miesiąc temu kupiłam nową pralkę emotka  więc ta najprawdopodobniej będzie na sprzedaż. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Jak to najlepiej ogarnąć? Czy w takich konkursowych sprzętach jest gwarancja? Czy jest ona tylko na dane laureata?

Jeśli chcesz sprzedać i nie masz w rodzinie/znajomych chętnych, sprzedaj na forum z dostawa na adres kupującego. Często nie ma pisemnej gwarancji, tylko deklaracja agencji, że w razie w... Trudno to sprzedać obcej osobie nie znającej specyfiki nagród konkursowych.  No i transport kłopotliwy. Danymi się nie przejmuj.

Dziękuję za odpowiedź emotka  Czyli, jeśli udałoby mi się sprzedać komuś z forum, to w danych laureata podaje dane tej osoby, która kupiła? Nie sprawdzają do kogo przypisany jest dany numer telefonu? Później nie dzwonią, czy jestem w domu itp.? Wybaczcie, ale nie mam pojęcia jak to działa, bo nigdy nie wygrałam tak dużej nagrody i się zastanawiam, jak to ogarnąć. A z wnoszeniem na piętra ma ktoś jakieś doświadczenie?

Nie wnoszą. Do pierwszych drzwi i do widzenia emotka  wielu kurierów nawet za dodatkową kasę nie będzie chciała Ci tego wnieść, więc musisz sobie na ten dzień ogarnąć kogoś do pomocy albo najwygodniej właśnie podać adres domu jednorodzinnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7180543 Napisano: 05.06.2024 12:25:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Justintime napisał(a):

Na jaka szkole teraz przekazujemy punkty z Winiar?

doo pisała o Górznie   emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7180506 Napisano: 05.06.2024 11:20:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

U mnie twierdzą ,że formularz źle wypełniłam a na 100 % zrobiłam to dobrze . Znaczy pani z agencji tak przypuszcza ale nie będzie sprawdzać bo nie ma czasu . Żenada ta cała agencja .

Ale co to znaczy, że źle wypełniłaś? W sensie, że oni go nie mają, bo tak jakby nie został wysłany i o to chodzi czy wpisałaś złe dane czy co?

Może podane były dane nieletniego? nie mam pomysłu co może być nie tak emotka

A ok, widzę że dotarł tylko jeden z dwóch biletów. Czyli formularz dotarł. No jeśli nie wpisano danych osoby niepełnoletniej to drążyłabym temat dalej, nawet jeśli musiałabym szukać kontaktu do sponsora. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7180500 Napisano: 05.06.2024 11:09:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestemnowa napisał(a):

U mnie twierdzą ,że formularz źle wypełniłam a na 100 % zrobiłam to dobrze . Znaczy pani z agencji tak przypuszcza ale nie będzie sprawdzać bo nie ma czasu . Żenada ta cała agencja .

Ale co to znaczy, że źle wypełniłaś? W sensie, że oni go nie mają, bo tak jakby nie został wysłany i o to chodzi czy wpisałaś złe dane czy co? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7180482 Napisano: 05.06.2024 10:26:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

mampytanie napisał(a):

escada napisał(a):

czy w konkursie wafelkowym WW  wygrał ktoś zgłoszeniem wysłanym we wcześniejszych  etapach?

Nie. Natomiast widząc odpowiedzi z tygodnia na tydzień, są one coraz słabsze (oczywiście to moje własne zdanie).

Coraz trudniej coś wymyślić .bo już dużo słów po prostu nie przechodzi. 

Czy ktoś czeka na bilety z Tyskiego Biedronka ??

Tak, ja jeszcze nie mam wszystkich biletów. Ślą powoli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7179901 Napisano: 03.06.2024 10:44:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Situation napisał(a):

Czeka ktoś na formularz zwycięzcy z Winiary? Wygrałem 29 maja

Ja:) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7179877 Napisano: 03.06.2024 09:12:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

simonapp napisał(a):

fragles napisał(a):

Nie ma enterów, znaków 280 i dalej to samo. Dodatkowo teraz mnie przyblokowało, bo za dużo prób.
A zostawiacie ten ich początek? Bo tam mają niedozwolony według nich znak ...  Ja usunąłem.
Rzeczywiście się postarali i jest pyszna zabawa. emotka

Gorzko żałuję, że po raz kolejny dałam się skusić na Ich konkursy. 
Mam to samo.  emotka


U mnie ten sam komunikat emotka Nic nie pomaga emotka

Ktoś chyba też pisał, że słowem które blokowało była odmiana słowa Śmiejżelki. W sensie, że blokowało chyba jak było napisane „śmiejżelków”. Może to to? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7179865 Napisano: 03.06.2024 08:17:56 w Konkursy to ... ciężka praca!
nanajka81 napisał(a):

Catcat napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ten rok jakoś wyjątkowo ciężki, w tamtym roku właśnie dobrze mi szło, a jakoś od stycznia zdecydowany spadek wygrywalności. 
Ale jak nazywa się wątek - to ciężka praca i czasami człowiek się wkurza, że "zmarnował" tyle czasu.

Ja się staram czasu nie marnować bo im dłużej siedzę nad danym zgłoszeniem tym większa szansa że nie wygram. Np. wafelki ww - nad tymi nad którymi myślałam - dno, jeden który wysłałam na przypał - wygrana... Co do tego roku to ogólnie jest dużo więcej loterii, dużo droższe produkty do zakupu, mało konkursów kreatywnych a jeżeli już są to albo nagród niewiele a co za tym idzie duża konkurencja, no i jeszcze jakieś badziewiaste nagrody się pojawiły typu kod XBOX (nestle), voucher chilii i inne typu "co z tym u licha robić".

Zdecydowanie są droższe produkty, typu, żeby wziąć udział kup 3 paczki Lays - koszt koło 25zł, a wygraną jest - karton czipsów! 
Co do marnowania czasu nawet samo interesowanie się konkursami, kupowanie produktów i cały ten proces jest praco- i czaso- chłonny. A potem wygrywasz czapkę Monster którą wysyłają 8 miesięcy xd

Z tym się zgadzam - interesowanie się konkursami i branie udziału choćby tylko w loteriach gdzie nie trzeba nic napisać tylko kupić daną rzecz, wypełnić dane, wgrać paragon - jest czasochłonne i w sumie dość słabo opłacalne dla osób, które wybitnie szczęścia w bramkach nie mają (JA!) Do tej pory zastanawiam się jak w Winiarach ludziom udaje się trafić - ja na 23 losy nie trafiłam ani jednej 50tki... Dobrze że paragony po rodzinie pozbierane bo najtańsza rzecz z Winiar to jakiś sos za 2 zł, których nie używam.

Najtańsze rzeczy z winiar to kisiele i budynie:) często są w promocji po złotówce z groszami emotka  wiem, bo moja szafka pęka w szwach emotka  Poczekaj jeszcze trochę, bo za chwilę wszystkim zabraknie słupów i kont na wygrywanie tych 50 i trafienie tego to będzie czysta formalność emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7179701 Napisano: 01.06.2024 20:32:41 w Konkursy to ... ciężka praca!
Ja jestem bardzo na plus pomimo tego, że ostatnio gram i wygrywam mało. Rzadko kupuję rzeczy, których nie potrzebuję, ale jeśli akurat potrzebuję jakichś rzeczy to kupuję je „pod konkursy”. Kończy mi się płyn do prania to czekam na konkursy z Lovelą albo Persilem. W ostateczności szukam innego konkursu, w którym mogę kupić jakiś proszek. Potrzebuję szamponu to kupię ten, który ma akurat konkurs - syoss, dessange, nivea. Mąż też zawsze się myje jakimś konkursowym żelem 😂 Jak kawa to konkursowa, jak trzeba kupić komuś czekoladki to na bank takie przy których wezmę udział w konkursie czy loterii. Jak jest konkurs pepsi to pijemy pepsi, jak jest coś w coli to kupujemy colę (a jak nie ma nic ani tu ani tu to też kupujemy colę 😂). Papier toaletowy i ręczniki papierowe konkursowe i kupowane na zapas - to się nie psuje a znowu loterię z tym towarem nie są tak często i spokojnie wszystko do kolejnej zużyjemy. Czasem kupuję rzeczy, których nie potrzebujemy, ale nie są to hurtowe ilości i zawsze mamy co z tym zrobić, np. herbaty owocowe Lipton trafią do paczek na koniec roku dla nauczycieli albo biorę je idąc na pogaduszki do sąsiadki. Biorąc pod uwagę tylko te „zbędne” zakupy nie ma szans, żeby kosztowały mnie równowartość dobrych wakacji. To raptem kilka stów, maks. tysiąc złotych rocznie, które zwraca mi się z nawiązką. Jeśli masz poczucie, że wydajesz więcej niż wyciągasz to coś nie gra. Może powinieneś robić większą selekcję konkursów i loterii? Skupić się na jakości a nie ilości? Poszukać czegoś w czym jesteś dobry i tego się trzymać zamiast chwytać się wszystkiego, ale po łepkach? Czasem mniej znaczy więcej. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7179584 Napisano: 01.06.2024 00:02:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jeszcze nieoficjalne, ale chyba mamy 15 tysięcy na stołówkę szkolną emotka  Dziękuję bardzo wszystkim, którzy zechcieli podarować głosy mojej szkole. Bez Was by się to nie udało! emotka emotka emotka emotka  Jestem niesamowicie wdzięczna i wzruszona, że tyle osób nam bezinteresownie pomogło. To chyba jeszcze lepsza wygrana niż ta kasa. Dzięki! Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7179560 Napisano: 31.05.2024 22:08:10 w Żabka
kalf napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalf napisał(a):

Gdzie znajduje się kod w aplikacji żabka konkurs Corona?

Jeśli zrobiłaś zakupy po wtorku to kodu nie dostałaś w ogóle. Jeśli zrobiłaś zakupy w regulaminowym czasie, ale kodu nie zapisałaś to podobno też już przepadł. Ktoś pisał, że w aplikacji było info, że kod będzie widoczny tylko do 30.05

Dziękuję bardzo za info.Zakup z dzisiaj czyli się nie liczy!

Niestety te żabkowe konkursy są słabo opisane i trzeba mieć w pamięci, że teraz większość tych wyzwań ma krótszy czas zakupu i dodatkowe dwa, trzy dni na dodanie zgłoszenia. Do trwających konkursów w bazie dodałam w komentarzach info o innym terminie na zakup. Zastanawiam się czy zgłaszając taki zabkowy konkurs z dwoma terminami - inny termin na zakup, inny na zgłoszenie, konkurs nie powinien się kończyć w bazie w ostatnim dniu kiedy można robić zakupy. Najlepiej by było gdyby te konkursy były po prostu dobrze opisane. Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

zielonaszpilka

#7179555 Napisano: 31.05.2024 22:00:00 w Żabka
kalf napisał(a):

Gdzie znajduje się kod w aplikacji żabka konkurs Corona?

Jeśli zrobiłaś zakupy po wtorku to kodu nie dostałaś w ogóle. Jeśli zrobiłaś zakupy w regulaminowym czasie, ale kodu nie zapisałaś to podobno też już przepadł. Ktoś pisał, że w aplikacji było info, że kod będzie widoczny tylko do 30.05 Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7179492 Napisano: 31.05.2024 16:45:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ramaja napisał(a):

Dziękuję ale ja mialam na myśli rozpiskę gdzie trzeba paragony ,a gdzie wystarczą tylko kody nie mogę się doszukac

andii napisał(a):

ramaja napisał(a):

Czy jakaś dobra dusza wrzucilaby rozpiskę z kapslami z piwa nie moge się doszukać 😀

Jest w wątku:
Co to za zawleczka

https://www.e-konkursy.info/forum/konkursy/dyskusje-o-innych-konkursach-bez-klikow?strona=8593#p7173142

Notta zrobiła taką rozpiskę emotka  ale w wątku dyskusje, dlatego nie mogłaś znaleźć w zawleczkach emotka Wyświetl w wątku >>
1 ramaja 0

zielonaszpilka

#7179459 Napisano: 31.05.2024 14:28:38 w Żabka
leniuszka napisał(a):

aja napisał(a):

Nuna1210 napisał(a):

Właśnie przeszedł mi kod z Kaktusa, który wcześniej nie działał. Czy przychodzi potwierdzenie na maila?

Mi dziś zadziałał kod z Kaktusa, który wczoraj nie działał, udało wysłać się zgłoszenie, choć infolinia nie odbiera tel a na @,  pisałam bez odzewu. Natomiast z 29go nie dotarły 3 kody, Pągowski, Śmiejżelki i piw Hardmade, 29go  napisałam na kontakt reklamacje bez odzewu i dziś ponaglenie napisałam na @, bo wywala połączenia tel po tonowym wybraniu numeru.

Też z 29 nie mam kodów Śmiejżelki i Hardmade - nie odpisują na @

Jak nie mam od nich odpowiedzi w ciągu dwóch dni to piszę ponownie przez kontakt na stronie. Do tej pory to działało i w ciągu kolejnych kilku godzin miałam odpowiedź i brakujący kod. Upierdliwe, ale póki nie zrezygnują z tych idiotycznych kodów albo nie naprawią apki tak, żeby działała bez błędów, to nie zostaje nic innego emotka Wyświetl w wątku >>
1 leniuszka 0

zielonaszpilka

#7179457 Napisano: 31.05.2024 14:17:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli ktoś ma jeszcze punkty dla szkół z Winiar, a nie ma „swojej” szkoły to byłabym wdzięczna za przekazanie ich na szkołę w Klukach  emotka emotka  Dzisiaj ostatni dzień etapu, jesteśmy na trzecim miejscu, a wygrywa pięć szkół, przy czym do końca dnia jeszcze trochę czasu i boję się, że możemy wypaść. Ja czekam od wtorku na akceptację jeszcze kilkudziesięciu głosów, ale nie wiem czy się wyrobią z tym dzisiaj. Dziękuję za wszystkie już oddane głosy Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7179305 Napisano: 30.05.2024 22:08:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co to za imię? emotka


Też mnie to zaciekawiło.
Prawdopodobnie Filipinka mieszkająca/przebywającą z rodziną w Polsce

Da się ją wyfejsbukować, ale nie męczcie dziewczyny emotka  szczęściara emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7179129 Napisano: 29.05.2024 17:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

kwadracik napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Nie wiecie czasem kiedy przyjdą na maila bilety na maila z konkursu gierkowego Tyskie z Biedronki?

Wiemy chyba tyle,co z regulaminu.Do 7 czerwca mają wysłać .

Wczoraj przyszły pierwsze bilety z ostatniego etapu, tak jakby od końca wysyłali , z pierwszego nie mam

A na który sektor są te bilety? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7178931 Napisano: 28.05.2024 22:27:44 w SZUKAM....
dysia napisał(a):

Szukam informacji odnośnie blikomanii z diamentami, w jaki sposób informują?

SMS i mail. Podobno emotka Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

zielonaszpilka

#7178873 Napisano: 28.05.2024 18:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cytriss19 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam rezerwę Kinder bueno - bilety. Wczesniej wygrałam juz. Mozna bylo tylko raz wygrac, dobrze rozumiem, ze tej rezerwy nie dostane?

Też jestem ciekawa. W pierwszej rezerwie wygrałam dwa razy bilety na tego samego maila. Wypełniłam oba formularze, ale czy dostanę bilety razy dwa to nie wiem emotka

Niestety raczej nie. Też wypełniłam oba formularze ale wysłali jeden bilet. A miałam małą nadzieję na dwa emotka

A wysyłali już te bilety z rezerwy? Kiedy je dostałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0