Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7182046 Napisano: 10.06.2024 22:57:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Maczupikczu napisał(a):

ashanti napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Wśród zwycięzców termomixów  z Hochland wyjątkowe szczęście mają mieszkańcy  Nowego Dworu Mazowieckiego 6/54, Ostrowa Wlkp. 3/54 Leoncina 2/54i Wysocka Małego 2/54. emotka

No niestety, ale w tego typu loteriach kombinatorzy mogą szaleć, bo nagrody natychmiastowe są świetne. Warto powbijać wiele fikcyjnych paragonów, żeby którymś wreszcie trafić w bramkę i wówczas go wydrukować  emotka  przez takie akcje wiele nagród głównych zostanie u organizatora, bo przecież wylosowane w finale paragony nie istnieją, a laureatów rezerwowych jest tylko 5 emotka

To wyjaśnia czemu nie mogę wygrać 😭
Zgłaszał ktoś te oszustwa?
Jak rozpoznać  „uczciwe” konkursy i loterie? Czego unikać aby nie tracić pieniędzy.  Trochę już gram w konkursy ale jakoś nigdy nie zgłębiałam listy laureatów.  Może być na priv

Np. grać tam gdzie od razu trzeba wgrać zdjęcie paragonu emotka  mnie się podobały ostatnie konkursy tyskiego, gdzie formularz od razu rozpoznawał czy paragon jest konkursowy czy nie. Co prawda miałam z tym mały problem, bo moja biedronka ma inny niż standardowy NIP i też mnie początkowo nie przepuszczało, ale naprawili to emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

zielonaszpilka

#7182026 Napisano: 10.06.2024 21:43:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

Hej, co jeśli nie przyszedł mi email po wygraniu nagrody w Nivea MEN? 
Zrobiłam screena jak pisało że wygrałam zestaw kosmetyków, a zaraz strona się odświeżyła i pisało "nie tym razem" czy jakoś tak... To znaczy że nagroda przepadła? Czy to że mam screena że była wygrana coś da czy nie?

Screen nic nie da, ale napisz do nich. Może ta wygrana zapisała się w ich systemie i jest tylko jakiś problem z mailem. Wyświetl w wątku >>
1 Diana02 0

zielonaszpilka

#7181965 Napisano: 10.06.2024 17:30:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Wśród zwycięzców termomixów  z Hochland wyjątkowe szczęście mają mieszkańcy  Nowego Dworu Mazowieckiego 6/54, Ostrowa Wlkp. 3/54 Leoncina 2/54i Wysocka Małego 2/54. emotka

Podobnie rodowita aż 2 traktorki wygrały osoba z miejscowości Magnuszew :D 

Może przypadek , może ktoś zdradził w rodzinie /znajomym pomysł co lubi komisja i się udało 

Magnuszew chyba też w zeszłorocznym konkursie Rodowitej miał dużo nagród. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7181900 Napisano: 10.06.2024 15:00:20 w Wkurza mnie...
wojteke-konkursy napisał(a):

7Pepa napisał(a):

Powszechnie dostępna AI za free ma płaskie odpowiedzi, bez głębi i nie jest zabawna, nie ma jeszcze jakiegoś większego natchnienia.


Mnie wkurza znów to narzekanie na wszystko - chcesz mieć lepsze to zapłać i nie ma najmniejszego problemu. Takie rzeczy to groszowe sprawy emotka

Nie zrozumiałeś wpisu Pepy. Ona nie narzeka na to, że nie ma dostępu do płatnego ai 🙈 Pepa nie ma potrzeby korzystania z ai, bo kreatywności jej nie brakuje emotka  Dziewczyna napisała tylko, że nie ma co się martwić o konkurencję ze strony ai, bo ta powszechnie dostępna jest kiepska, ale to trzeba przeczytać cały wątek ze zrozumieniem emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7181792 Napisano: 10.06.2024 12:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

nikt nie dostał dzisiaj zestawu Kubota?  bo nie wiem czy takie sa te bluzy czy reklamować emotka

Nie wygrałam tego, ale według mnie ta bluza taka ma być:) Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

zielonaszpilka

#7181779 Napisano: 10.06.2024 11:47:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

Bardzo ciekawa jestem czy ktoś na forum wygrał wycieczkę do Grecji z Corony... Fortis z tego co widzę nie ma dobrej opinii...

Nie ja, ale ktoś wygrał, z czego się mega cieszęemotka

Super! Przekaż gratulacje! emotka
Dla Fortisa również brawa w takim razie emotka

Jak to się dzieje, że w Coronie Fortis jest w stanie rozdać wszystkie nagrody (ilość laureatów na forum, w tym główna), a w monsterze jest problem rozdać nawet bony do żabki (kilka tysięcy nagród, zero laureatów). Może trzeba się przyjrzeć osobie odpowiedzialnej za konkursy monstera? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7181539 Napisano: 08.06.2024 23:11:05 w WC - rozmowy o wszystkim
vixen napisał(a):

Dużo osób wygrało bilety na mecz Polska-Turcja więc wstawiam informację o akcji. Może macie też jakieś konkursowe misie, które zalegają Wam w domu. 

"Podczas meczu Polska-Turcja zawita akcja "Dorzuć misie" organizowana przez STS oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce nożnej. Polega ona na przyniesieniu przez kibiców maskotek, które po gwizdku kończącym spotkanie wylądują na murawie stadionu. Beneficjentem czerwcowej akcji jest Fundacja DKMS, której Fundacja STS przekaże gwarantowane 10 000 zł, a za każdego rzuconego pluszaka zapłaci dodatkowo 1 zł. Z kolei rzucone pluszaki trafią do Stowarzyszenia Nadzieja na Mundial."

Organizatorzy proszą, by wszystkie maskotki były czyste i szczelnie zapakowane w foliowe opakowania emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7181413 Napisano: 08.06.2024 11:02:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Byłem wczoraj z Tatą na meczu Polska Ukraina. Wchodziliśmy oko 20, były spore kolejki  do wstępnej bramki biletowej. Zagadaliśmy się, kiedy byliśmy blisko ochroniarzy, to zobaczyliśmy, że ludzie przed nami pokazują dowody osobiste. Nasz też sympatyczny ochroniarz poprosił o to. Tata się grzebał, ostatecznie wystarczył mój. Szybko zapytałem, czy sprawdzają  wszystkich. Odpowiedział, że na odprawie uczulali na to , że bilet bez dowodu jest nieważny i żeby sprawdzić jak najczęściej. Ludzie, którzy siedzieli obok nas, też mieli sprawdzane.

Dzięki za szczegółowy opis:) czy wiesz czy pod stadionem był punkt zmiany danych na bilecie?

edit. Sama sobie odpowiem emotka  na mecz Polska-Turcja jest włączona opcja zmiany danych na bilecie i teoretycznie będzie to można zrobić w info punkcie w dniu meczu emotka  zobaczymy emotka  połowa znajomych wpisała żony, ale chcą zabrać niepełnoletnich synów emotka  może się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7181344 Napisano: 07.06.2024 20:45:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
medziks1 napisał(a):

Czy mieliście kiedyś sytuację, że organizator nie wysłał części nagrody - a dokładniej zamiast podwójnego biletu na wydarzenie dostałam pojedynczy. Koncert odbywa się jutro, więc wątpię że cokolwiek doślą? Czy składając reklamację do konkursu jest szansa, że rozpatrzą to pozytywnie?

Sprawdź regulamin czy na pewno to bilet podwójny, sprawdź dokładnie na bilecie czy czasem nie jest dwuosobowy, napisz reklamację, chociaż szansa, że dostaniesz odpowiedź jutro jest bliska zeru. Po konkursie może dostaniesz ewentualnie coś w ramach przeprosin - w zależności od tego kto organizował i sponsorował konkurs mogą to być różne rzeczy. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

zielonaszpilka

#7181343 Napisano: 07.06.2024 20:43:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mr_white napisał(a):

Hej , czy ktoś też jeszcze nie dostał @ z biletami z biedry Tyskie?

Podobno już wszystkie poszły. Wpisz w wyszukiwarkę na poczcie słowo „bilety”. Moje były w folderze Oferty. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7181231 Napisano: 07.06.2024 14:56:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
FBkasia17 napisał(a):

Tak, ja czekam i się denerwuje....

U mnie bilety znalazły się w innym folderze, wysłane już kilka dni temu. Wpisz w wyszukiwarkę na poczcie „bilety”. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7181101 Napisano: 07.06.2024 10:53:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Monika11 napisał(a):

Super ponoć bardzo dużo było źle wypełnionych danych na bilety z Tyskiego , złe pesele , złe nazwiska, ponoć dzwonili do laureatów i informowali - wierzyć mi się nie chce .....

U nas jedne bilety przyszły z zamienionymi nazwiskami między mężem i żoną emotka  mąż się kończy na -ska, a żona się kończy na -ski emotka  no nie wypełnili źle formularza. Błąd zrobiła osoba wypełniająca formularz na bilety.

Czy ktoś jeszcze czeka na bilety? U nas brakuje jeszcze dwóch par:/ Wyświetl w wątku >>
1 FBkasia17 0

zielonaszpilka

#7181073 Napisano: 07.06.2024 09:49:29 w Wkurza mnie...
loteryjny napisał(a):

Czy u Was też wyskakuje błąd serwera przy sprawdzaniu dodanych konkursów danego dnia?

Są wpisy w dyskusjach. U mnie wszystko śmiga:) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7181069 Napisano: 07.06.2024 09:47:35 w Wkurza mnie...
adamo86 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

agata6 napisał(a):

Żabka która przysyła brakujący kod na loterię Hardmade dwa dni po zakończonej loterii

Loteria była do wczoraj, więc jeśli wczoraj dostałaś kod to jeszcze mogłaś go wykorzystać, co, jeśli o tym nie wiedziałaś, raczej i tak nie zmieni Twojego wkurzenia emotka

Tu wyjątkowo loteria i konkurs były do wtorku

Nieprawda. Loteria była do wczoraj. Gra według regulaminu była do 04.06, ale wczoraj po wpisaniu koduj też mogłam w nią zagrać;) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7181028 Napisano: 07.06.2024 08:19:53 w Wkurza mnie...
agata6 napisał(a):

Żabka która przysyła brakujący kod na loterię Hardmade dwa dni po zakończonej loterii

Loteria była do wczoraj, więc jeśli wczoraj dostałaś kod to jeszcze mogłaś go wykorzystać, co, jeśli o tym nie wiedziałaś, raczej i tak nie zmieni Twojego wkurzenia emotka Wyświetl w wątku >>
2 agata6, cb656 0

zielonaszpilka

#7181009 Napisano: 06.06.2024 23:59:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Justintime napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Justintime napisał(a):

Kinder 😩 drugi konkurs w tym roku i wielkie NIC
Brandcomm najgorsza agecja!!!
Niecierpie was i nawet w orbit nie bede brac udzialu….

Czemu za kinder obrażasz się na Brandcomm a nie na Nairobie? 🤔

To dwa rozne zale. Na Nairobe  jeszcze nie moge bo piniata byla.

Aaa, ok emotka  Bo już się pogubiłam i nie wiedziałam do kogo mam mieć pretensję o brak wakacji i bonu do Decthlona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7181005 Napisano: 06.06.2024 23:30:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Justintime napisał(a):

Kinder 😩 drugi konkurs w tym roku i wielkie NIC
Brandcomm najgorsza agecja!!!
Niecierpie was i nawet w orbit nie bede brac udzialu….

Czemu za kinder obrażasz się na Brandcomm a nie na Nairobie? 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7180690 Napisano: 05.06.2024 19:52:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Czy ktoś wygrał może coś w coli Dino?

A tam nie ma losowania na koniec?

Bramkiemotka   
Staram się omijać Fortisa szerokim łukiem, ale skoro już miałam paragon to zagrałam. Gdyby jednak ktoś słyszał o jakimś farciarzu, to puśćcie oczko emotka

Faktycznie… przy tylu nagrodach jeszcze nikt się nie pochwalił? No i znowu cos
tu brzydko pachnie. Chyba trzeba mocniej pisać do sponsorów w sprawie fortisa, bo to kolejny raz, kiedy są podejrzenia co uczciwości agencji. Jakoś inne agencje nie mają tak częstych fakapów. Wyświetl w wątku >>
2 anaesth, mixik 0

zielonaszpilka

#7180655 Napisano: 05.06.2024 17:42:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

Czy ktoś wygrał może coś w coli Dino?

A tam nie ma losowania na koniec? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7180574 Napisano: 05.06.2024 13:39:50 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Jaki macie sektor na biletach z Tyskiego? Ja dałam bilety siostrze i szwagrowi, sektor D11 emotka

też ten sektor -na jednych rząd 4 , na drugich 22

Moja siostra też rząd 4 emotka

Do tej pory d11, a teraz lecą c04 emotka  siostra dostanie lepsze miejsca niż mąż 😂 Wyświetl w wątku >>