Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ismena

ismena

#2542184 Napisano: 02.08.2009 10:15:34 w Wkurza mnie...
dysia napisał(a):

ismena napisał(a):

wkurza mnie nerwowa atmosfera na forum emotka już teraz rozumiem dlaczego najlepsi gracze nie chwalą się swoimi wygranymi emotka



jest takie przysłowie umiesz liczyć licz na siebie

ale są jeszcze życzliwe osoby na forum -zapewniam Cię

wkurza mnie plaga komarów



wiem, że są, bo miałam to szczęście trafić na takie osoby emotka

wkurza mnie, że jestem cała pogryziona przez komarzyce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2541985 Napisano: 02.08.2009 09:14:57 w Wkurza mnie...
wkurza mnie nerwowa atmosfera na forum emotka już teraz rozumiem dlaczego najlepsi gracze nie chwalą się swoimi wygranymi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2534780 Napisano: 30.07.2009 06:41:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
krzyszu napisał(a):


No wiesz... Dla bonów to jestem gotów zrobić wszystko.



emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2524366 Napisano: 27.07.2009 11:58:16 w Rossmann
masza napisał(a):

ktos moze podac link do gazetki rossmana?



http://www.rossnet.pl/promocje/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2519267 Napisano: 24.07.2009 08:49:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

ismena napisał(a):

tedance napisał(a):

krzyszu napisał(a):


A co do Magnuma to przecież tam było losowanie to jak to możliwe żeby tyle osób z jednej rodziny zgarneło tyle nagród?


No, garsztka nagrody zgarnęła ale coś się nie chwali emotka
Tam było takie losowanie jak ja jestem ksiądz emotka



najpierw poczytaj zasady, a potem mnie oskarżaj emotka


hahahahahah, ódesz fstuł a norzyce śe odezwom
emotka emotka emotka



powiem Ci tak - nawet Cię ceniłam, zwłaszcza za poprawną polszczyznę, ale chyba jednak Cie przeceniałam emotka
każdy kto brał udział w magnum wie, że poza losowaniem była lista rezerwowa, gdzie liczyła się tylko i wyłącznie szybkość... Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2519262 Napisano: 24.07.2009 08:47:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
ismena napisał(a):

krzyszu napisał(a):

ismena napisał(a):

krzyszu napisał(a):

No ale żeby az tyle Pan Henryk Wygrywał emotka może on ma swoje prywatne kasy fiskalne z reala? emotka Bo niedawno chyba sprzet wymieniali emotka
A co do Magnuma to przecież tam było losowanie to jak to możliwe żeby tyle osób z jednej rodziny zgarneło tyle nagród?



o którą rodzinę Ci chodzi? emotka
w liście magnum jest błąd, bo od strony 8 sie powtarzaja wyniki z strony pierwszej emotka


Chyba o nazwisko Garsztka ale niejestem pewien a już mi sie nie chce wchodzić tam na stronke. Kojarze z kims to nazwisko ale nie wiem z kim



To moje nazwisko emotka tyle, że tam jest błąd, bo się pojawia po 2 razy moje nazwisko mimo że była jedna wygrana...



w sensie, że wygrałam jeden telefon, a wg listy wygrałam 2... Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2519260 Napisano: 24.07.2009 08:47:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
krzyszu napisał(a):

ismena napisał(a):

krzyszu napisał(a):

No ale żeby az tyle Pan Henryk Wygrywał emotka może on ma swoje prywatne kasy fiskalne z reala? emotka Bo niedawno chyba sprzet wymieniali emotka
A co do Magnuma to przecież tam było losowanie to jak to możliwe żeby tyle osób z jednej rodziny zgarneło tyle nagród?



o którą rodzinę Ci chodzi? emotka
w liście magnum jest błąd, bo od strony 8 sie powtarzaja wyniki z strony pierwszej emotka


Chyba o nazwisko Garsztka ale niejestem pewien a już mi sie nie chce wchodzić tam na stronke. Kojarze z kims to nazwisko ale nie wiem z kim



To moje nazwisko emotka tyle, że tam jest błąd, bo się pojawia po 2 razy moje nazwisko mimo że była jedna wygrana... Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2519250 Napisano: 24.07.2009 08:45:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

krzyszu napisał(a):


A co do Magnuma to przecież tam było losowanie to jak to możliwe żeby tyle osób z jednej rodziny zgarneło tyle nagród?


No, garsztka nagrody zgarnęła ale coś się nie chwali emotka
Tam było takie losowanie jak ja jestem ksiądz emotka



najpierw poczytaj zasady, a potem mnie oskarżaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2519246 Napisano: 24.07.2009 08:44:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
krzyszu napisał(a):

No ale żeby az tyle Pan Henryk Wygrywał emotka może on ma swoje prywatne kasy fiskalne z reala? emotka Bo niedawno chyba sprzet wymieniali emotka
A co do Magnuma to przecież tam było losowanie to jak to możliwe żeby tyle osób z jednej rodziny zgarneło tyle nagród?



o którą rodzinę Ci chodzi? emotka
w liście magnum jest błąd, bo od strony 8 sie powtarzaja wyniki z strony pierwszej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2516313 Napisano: 23.07.2009 06:03:30 w Pomocy!!!!
xagadee napisał(a):

ismena napisał(a):

katmich napisał(a):

ismena napisał(a):

dziś dotarła epoka lodowcowa z konkursu bosha (chociaż to mało ważne akurat emotka ) i jest problem emotka płyta była zafoliowana, nieruszona, wszystko ok, ale... no właśnie - nie ma nigdzie wyboru języka, napisów, itd. Powinien być wybór scen, dodatki, itd... jak to zwykle bywa emotka jednak ta płyta leci ciągiem wszystkie reklamy, potem zaczyna sie film i jest po angielsku emotka
zdarzyla sie juz komus taka sytuacja? prosze o rady i pomoc emotka



miałam to samo z wygraną płytą mamma mia! i nic nie udało mi się zrobić
emotka



po obejrzeniu całego filmu po angielsku ukazała się plansza do wyboru języka i film zaczął się drugi raz emotka emotka emotka nieźle emotka



a spróbuj wybrać przycik menu z pilota jak tylko włączysz film emotka

albo languages albo co tam masz na tym pilocie emotka



dzieki za rade emotka emotka jutro sprawdze, bo siostrzeniec porwal plyte do domu i jutro z nia wroci emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2516275 Napisano: 23.07.2009 05:48:36 w Pomocy!!!!
katmich napisał(a):

ismena napisał(a):

dziś dotarła epoka lodowcowa z konkursu bosha (chociaż to mało ważne akurat emotka ) i jest problem emotka płyta była zafoliowana, nieruszona, wszystko ok, ale... no właśnie - nie ma nigdzie wyboru języka, napisów, itd. Powinien być wybór scen, dodatki, itd... jak to zwykle bywa emotka jednak ta płyta leci ciągiem wszystkie reklamy, potem zaczyna sie film i jest po angielsku emotka
zdarzyla sie juz komus taka sytuacja? prosze o rady i pomoc emotka



miałam to samo z wygraną płytą mamma mia! i nic nie udało mi się zrobić
emotka



po obejrzeniu całego filmu po angielsku ukazała się plansza do wyboru języka i film zaczął się drugi raz emotka emotka emotka nieźle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2515868 Napisano: 23.07.2009 01:55:20 w Pomocy!!!!
dziś dotarła epoka lodowcowa z konkursu bosha (chociaż to mało ważne akurat emotka ) i jest problem emotka płyta była zafoliowana, nieruszona, wszystko ok, ale... no właśnie - nie ma nigdzie wyboru języka, napisów, itd. Powinien być wybór scen, dodatki, itd... jak to zwykle bywa emotka jednak ta płyta leci ciągiem wszystkie reklamy, potem zaczyna sie film i jest po angielsku emotka
zdarzyla sie juz komus taka sytuacja? prosze o rady i pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2471139 Napisano: 01.07.2009 05:58:27 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

mariwanna napisał(a):

a mnie wkurza, ze przegapiłam ten konkurs w plusie emotka


oj mnie też to wkurzyło i to strasznie emotka taki hp`ek by mi się przydał emotka



a mnie wkurza, że nie przegapiłam, a i tak nie mam laptopa emotka kurczę... liczyłam chociaż na zestaw kibica z ostatnich dni, a tu lipa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2467761 Napisano: 30.06.2009 11:35:38 w PODZIĘKOWANIA
wielkie dzięki dla kalisto1986 emotka emotka wiesz, że też możesz na mnie liczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2463153 Napisano: 28.06.2009 09:38:50 w TESCO konkursy
klaudiag19 napisał(a):

te smski ida ratami........



u mnie narazie cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2463128 Napisano: 28.06.2009 09:33:27 w TESCO konkursy
przychodza eski z dove, gdzie bylo 10 macbook'ow za marzenie? mieli chyba dzwonic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2461086 Napisano: 26.06.2009 07:52:06 w Pomocy!!!!
nutelka1 napisał(a):

ja miałam 0,3 i tez nie wygrałam emotka wygrywaja tylko z czasem 0,0



ja miałam 0,0 i też nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2461000 Napisano: 26.06.2009 07:33:10 w Pomocy!!!!
hittmanka napisał(a):

nie mogę wziąć udziału w konku nivea ze zrywaniem owocu... pisze mi, że nagrodę mogę wygrać tylko raz... tyle że ja tam nic nie wygrałam... emotka



może wygrałaś i o tym nie wiesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2449655 Napisano: 22.06.2009 04:39:43 w Połączenia nieodebrane
achemiczka napisał(a):

Z jakiego numeru dzwonią z proszku do prania, bo mam nieodebrane połączenie emotka


do mnie dzownili z warszawskiego (022) z końcówką 615 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#2446604 Napisano: 20.06.2009 10:13:21 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

lala82 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

monini emotka



mnie też emotka


nie wiem czy oni robia to specjalnie czy tak im serwer zawalamy ale od kilku dni tak jest wczoraj siedzialam chyba do 2 i nici emotka



a myślałam, że to u mnie coś nie tak i się wkurzałam emotka a teraz to już się wkurzać nie będę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0