Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalafior

kalafior

#6351886 Napisano: 01.05.2017 12:13:59 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

kalafior napisał(a):


Macie też tak czasem że ustępujecie? Czy tylko ja się tak poddaje  emotka

Staram się być uprzejma, często przepuszczam śpieszących się ale nauczyłam się nie poddawać presji. Kalafior, w sytuacji którą opisałaś, podjechałabym bliżej samochodu sygnalizując zamiar wjechania na podjazd kierunkowskazem. Może wtedy pomyślałby i cofnął 3 metry...

To nie działa  :D Bardzo często mam taką sytułację chcąc wiechać na własny podjazd. Mimo włączonego kierunkowskazu ludzie wjeżdżają na mój podjazd żeby mnie przepuścić. Do tego podchodzę lekko, bo widzę że komuś bardzo zależało mnie przepuścić (a taką uprzejmość bardzo doceniam), że nie dostrzega tego że chcę wjechać pod własny dom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6351323 Napisano: 28.04.2017 13:52:36 w Wkurza mnie...
picola napisał(a):

kalafior - w sytuacji opisanej przez ciebie najczęściej ustępuję,  bo po pierwsze boję się wariatów za kierownicą (a nie wiem czy kierowca, który zachowuje się w ten sposób na drodze nie jest na prochach/dopalaczach itd.) a po drugie mój instruktor jazdy wiele lat temu, wbijał mi do głowy takie zdanie (i co z tego, że masz pierwszeństwo/że to jego wina, niewiele ci to pomoże, gdy będziesz ofiarą wypadku - myśl za siebie i innych, za innych nawet bardziej).

Widzisz, teraz jestem trochę w szoku. Bo też zawsze byłam tego zdania, że nie wiemy na kogo trafiliśmy w drugim aucie i rozsądniej jest ustąpić. Te filmiki na Youtube, gdy kierowca innego auta wyciąga siekierę czy młotek z bagażnika i rozwala szyby osobie z kamerką samochodową. To się dzieje naprawdę! I w tym dzisiejszym przypadku nie wiem co mną pokierowało ze próbowałam walczyć o swoje. Może ta pogoda i zły stan ducha.
Ale już mi lepiej Wyświetl w wątku >>

kalafior

#6351274 Napisano: 28.04.2017 12:28:20 w Wkurza mnie...
Od 7 lat mam prawo jazdy. Przez te lata nie dostałam mandatu, ani upomnienia. Na drodze jestem kulturalna i bardzo wyrozumiała. Nawet jeśli się śpieszę i ktoś zawala drogę, to wiem ze to moja wina, bo ja za późno wyszłam z domu. 
Mieszkam na wsi, gdzie drogi są bardzo wąskie (na jedno auto), do tego teren górzysty i sporo zakrętów. Niestety ciągle przybywa mieszkańców i ludzi z zewnątrz, a co za tym idzie aut. Włos mi się na głowie jeży, gdy widzę pędzące auta z ogromną szybkością. Zobrazować te prędkości może nasz podjazd i rów. Co roku przez niedostosowanie prędkości w nasz podjazd uderza, lub wpada w rów spora ilość aut (tracąc zderzaki i uszkadzając podwozie). To wynik tego że chcą uniknąć zderzenia z autem z nad przeciwka. Pisk opon jest codziennością.
Znając panujące realia, oraz to że zawsze z jakieś bramy może wybiec dziecko, drogą może spacerować starsza osoba, lub może przebiec sarna, lub inny zwierzak jadę zazwyczaj 30 do 40km/h. Dalej, jak widzę auto z naprzeciwka zatrzymuję się na pierwszym podjeździe żeby się minąć (tu warto zaznaczyć że zanika proste podziękowanie drugiego kierowcy - machnięcie ręką, czy mrugniecie światłami, kiedyś było to normalne, dziś rarytas). 
Wracam dziś do domu, jestem już bardzo blisko. Dojeżdżam do najbardziej niebezpiecznego zakrętu na którym nie widać nic, bo waśnie drzewa puściły liście. Noga z gazu, tam najlepiej 20-tką.  I co? Wyjeżdżam z zakrętu i z naprzeciwka jedzie szybko auto. Po środku nas akurat jest podjazd gdzie można się minąć. Myślę że tam dojadę i wjadę na podjazd. Jednak facet nie zwalnia, mija podjazd JEDYNIE SWOJĄ DŁUGOŚCIĄ AUTA zatrzymuje się i macha na mnie rękami że mam cofać w zakręt. On ma do cofnięcia jakieś 3 metry i to na prostce, abym mogła wjechać na podjazd. Więc pokazuje mu żeby to on się jednak cofną. Jednak stoi niewzruszony. To ja też, bo nigdzie mi się nie śpieszy. Jednak on ciągle na mnie macha. No tak, uczono mnie w dzieciństwie że "głupszemu się ustępuje". Ale uważam że to bardzo zła taktyka bo potęguje głupotę. W końcu się poddałam i wycofałam w zakręt, a potem na pierwszy podjazd. A TAK ŻAŁUJĘ! Jak mnie mijał postukałam się w głowę dosadnie żeby to dostrzegł. Miałam ochotę na środkowy palec... ale to już przesada. 
W sumie codzienność - denerwująca sytuacja na drodze. Jadnak ta mnie gryzie i dlatego tu piszę żeby wyrzucić swoja złość. Żeby mi ulżyło, bo cisną mi się na usta same niecenzuralne słowa.
Macie też tak czasem że ustępujecie? Czy tylko ja się tak poddaje  emotka Wyświetl w wątku >>

kalafior

#6351021 Napisano: 27.04.2017 17:49:56 w Wkurza mnie...
Wkurzenie plus brak snu przeszło dziś w depresje level hard. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6350741 Napisano: 27.04.2017 11:28:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw produktów Jordan....
Nie wiem jaki kurier Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6349448 Napisano: 24.04.2017 12:35:19 w PLAGIATY
ania1 napisał(a):

Halszka napisał(a):

ania1 napisał(a):

ja jestem wlascicielka i ja się nimi częstuje  emotka  to moje prace emotka

Aha, ładne!
Dziwię się tylko, dlaczego nie wstawiasz ich pod nazwiskami osób już za nie nagrodzonych, ryzykując tym samym ewentualną możliwość wycofania prze organizatora takiej pracy przez uznanie jej za plagiat właśnie..

Jakoś to przeżyje jak praca zostanie wycofana emotka

Z Regulaminu konkursu Princes:

34. Na podstawie art. 921 § 3 kodeksu cywilnego, Organizator zastrzega niniejszym na swoją rzecz przeniesienie całości autorskich praw majątkowych do nagrodzonych w Konkursie Prac,
zwanych dalej: „Utworami”, w zakresie, w jakim stanowią one utwory w rozumieniu ustawy z
dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Organizator nabywa całość
autorskich praw majątkowych do nagrodzonych Utworów
z chwilą wydania Nagrody, do
rozporządzania i korzystania z nagrodzonego Utworu we własnym zakresie jak i na użytek osób
trzecich, bez ograniczenia terytorium oraz bez ograniczeń czasowych, we wszystkich formach i
zakresach eksploatacji oraz na wszystkich znanych polach eksploatacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6349428 Napisano: 24.04.2017 12:05:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chyba straciłam formę. Kiedyś triumfowałam w konkursach fotograficznych i promocyjnych, teraz zupełnie wypadłam z gry. Tak jakbym była niewidoczna. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6347801 Napisano: 19.04.2017 13:33:21 w PLAGIATY
edith napisał(a):

kalafior napisał(a):

mattadore napisał(a):

kalafior napisał(a):

Odpowiedź w sprawie plagiatu w konkursie Wasa: 
Nasz prawnik potwierdził złamanie zasad Regulaminu przez wskazanego przez Panią Uczestnika, który dostał dziś od nas oficjalną informację w tej sprawie, a na jego miejsce do nagrody został wybrany Uczestnik z puli rezerwowych. Dziękujemy za czujność i zapraszamy do udziału w naszym Konkursie emotka Pozdrawiamy

:)

i tak powinny zachować się wszystkie agencje wobec perfidnych plagiatów !!! emotka  IQMarkting o Was w tym momencie myśle i waszych jogobellowych plagiatach...

Wiesz z imienia i nazwiska o kogo chodzi ? Bo w galerii tylko foto widać bez danych.

W galerii podają tylko imiona. Wiem tyle że to był Roman.
Jestem pozytywnie zaskoczona organizatorami. Super że tak załatwili sprawę. ️  Nie śledziłam tego konkursu, jakie to było zdjecie inspirowane  czyjąś tworczością  czy ściągnięte żywcem z internetu?Można go gdzieś zobaczyć  emotka

2-3 strony wstecz w tym temacie było udostępniane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6347787 Napisano: 19.04.2017 13:06:24 w PLAGIATY
mattadore napisał(a):

kalafior napisał(a):

Odpowiedź w sprawie plagiatu w konkursie Wasa: 
Nasz prawnik potwierdził złamanie zasad Regulaminu przez wskazanego przez Panią Uczestnika, który dostał dziś od nas oficjalną informację w tej sprawie, a na jego miejsce do nagrody został wybrany Uczestnik z puli rezerwowych. Dziękujemy za czujność i zapraszamy do udziału w naszym Konkursie emotka Pozdrawiamy

:)

i tak powinny zachować się wszystkie agencje wobec perfidnych plagiatów !!! emotka  IQMarkting o Was w tym momencie myśle i waszych jogobellowych plagiatach...

Wiesz z imienia i nazwiska o kogo chodzi ? Bo w galerii tylko foto widać bez danych.

W galerii podają tylko imiona. Wiem tyle że to był Roman.
Jestem pozytywnie zaskoczona organizatorami. Super że tak załatwili sprawę. ️ Wyświetl w wątku >>
2 joan, slavek 0

kalafior

#6347746 Napisano: 19.04.2017 11:58:32 w PLAGIATY
Odpowiedź w sprawie plagiatu w konkursie Wasa: 
Nasz prawnik potwierdził złamanie zasad Regulaminu przez wskazanego przez Panią Uczestnika, który dostał dziś od nas oficjalną informację w tej sprawie, a na jego miejsce do nagrody został wybrany Uczestnik z puli rezerwowych. Dziękujemy za czujność i zapraszamy do udziału w naszym Konkursie emotka Pozdrawiamy

:) Wyświetl w wątku >>

kalafior

#6346302 Napisano: 13.04.2017 22:10:08 w PLAGIATY
Bardzo dziękuję Wam za wsparcie i przede wszystkim za poprawę humoru! emotka
Jesteście niesamowici i macie wspaniałe twórcze poczucie humoru.
Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>

kalafior

#6346146 Napisano: 13.04.2017 16:50:58 w PLAGIATY
zezowaty_kot napisał(a):

kalafior zgłaszałaś? Na pocieszenie powiem, że Twoja praca jest estetyczniejsza, zegar tego pajaca jest koślawy i ucieka mu widelec.

Zgłosiłam od razu. Co prawda nagrodą są produkty, ale należy reagować na takie bezczelne zachowanie. Ciekawa jestem jak zareaguje organizator. Wyświetl w wątku >>

kalafior

#6346139 Napisano: 13.04.2017 16:41:04 w PLAGIATY
GRATULUJĘ ROMANOWI KTÓRY BARDZO MOCNO ZAINSPIROWAŁ SIĘ MOIM ZDJĘCIEM ZE STYCZNIOWEGO KONKURSU BELVITY DO TEGO STOPNIE ŻE NIE ZMIENIŁ GODZINY emotka emotka emotka  emotka emotka emotka   WSTYD emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kalafior

kalafior

#6340681 Napisano: 31.03.2017 15:30:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Coś od Jordana! Super! emotka Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

kalafior

#6337430 Napisano: 23.03.2017 22:06:00 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Nawet mój pies się wkurza na sąsiada, który wycina kolejne sosny emotka Tylu wyciętych drzew, co w ostatnich tygodniach, nigdy w życiu nie widziałam emotka

Też słyszę codziennie piły, a jest już okres ochronny dla ptaków i wycinanie drzew od 1 marca nie powinno mieć miejsca!
Gdzie się podziała ludzka wrażliwość?
http://www.greenp...ow-szansa-dla-drzew/ Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

kalafior

#6333471 Napisano: 15.03.2017 15:57:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wedel, bo zapomniałam na czas wysłać zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6331612 Napisano: 10.03.2017 21:28:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

luko922 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Jak to możliwe ze w loterii czystej wygraly zgloszenia na podstawie paragonow z 2016 roku emotka  przeciez one w ogole nie powinny byc zgloszone (nie powinno przyjmowac zgloszen przed data rozpoczecia loterii) a juz w ogole po wylosowaniu powinno sie od razu odrzucac takie zgloszenie....

Mi się wydaje, że to jakiś błąd. No niemożliwe, żeby ktoś zgłaszał paragony z 2016. A nawet jeśli, to nie aż tyle osób.

Mam głupie pytanie: co to za loteria "Czysta woda" ? Nie mogę znaleźć w bazie...  emotka

Czysta loteria emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalafior

#6331600 Napisano: 10.03.2017 20:43:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MartaZey napisał(a):

pawcio1989 napisał(a):

Ta praca ze skrzydlami co wygrala na kinder bueno to juz do porzygania. Ile mozna dawac ta sama prace.


no coz. biore to jako komplement - zazwyczaj hejterzy przychodzą jak się zaczyna wiecej wygrywac. taki konkursowy fejm:) napracowalam sie nad skrzydłami wiec pewnie je jeszcze wykorzystam. nikogo tym nie krzywdze. zycze Tobie milego dnia mimo wszystko!


Nie popieram tworzenie konta "na szybko" by coś/kogoś hejtować. Ale droga Marto, trochę powiewa tu hipokryzją ponieważ nie tak dawno temu, sama zachęcałaś do oglądani profilu Insta osoby która powielała jeden pomysł do kilku konkursów i tym pomysłem wygrywała. Skoro zachęcałaś do odwiedzin, to chyba wtedy Tobie to nie pasowało.
Do tego często (nie zawsze!) mocno inspirujesz się pracami które już wygrały i powielasz te same pomysły w swoim, nowym wydaniu. 
Prawdą jest że również, że i Ty miałaś dość jak w kółko wygrywały te same osoby. Dlatego warto o tym pamiętać nawet jak się jest na fali wygrywania, co drażni nas u wygrywających kiedy samemu ma się gorszy czas w konkursach. 
Nie, nie śledzę Cię. Po prostu w czasie poniższych wypowiedzi skojarzyłam Cię tu na forum z Twoim kontem na Insta, dlatego utkwiły mi w pamięci. Gratuluję Ci wygranych, bo przyznać muszę że twoje prace są miłe dla oka.


MartaZey napisał(a):
bruce napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Dla mnie Pani Kasia K. absolutnie nie. Jak wchodzę na jej instagrama to nuda nudą powiewa. Motyw ciągle ten sam - ona i dziecko z kokardkami na głowach, tylko tło się zmienia, już z 3-4 konkursy na tę modłę widziałam.... Dla mnie za to super 2 miejsce. Bardzo dobre zdjęcie!

O, to ja wcale tego nie wiedziałam, myślałam, że to nowy pomysł...  emotka   emotka

to wejdź na jej insta:) 




MartaZey napisał(a):

Nigdy jeszcze nie narzekałam, ale chyba ide na konkursowy detoks. Mam  wrazenie, ze staram sie i staram, cykam fotki, piszę i owszem, coś tam wygrywam. Ale zazwyczaj mam 2-3 miejsce, a główne zgarniają w kółko te same osoby...i tak sobie mysle, ze chyba szkoda czasu, nie podobam sie organizatorom, nie podobam sie jury. chlip chlip 

  Wyświetl w wątku >>

kalafior

#6331497 Napisano: 10.03.2017 16:28:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ani biletów z Kinder? Myślałam że skoro w 1 etapie niektórzy wygrali po kilka nagród to się jeszcze załapie na bilety 2 etapie. Niestety.... Wyświetl w wątku >>
0 0