Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pioge7

pioge7

#7201628 Napisano: dzisiaj o 17:59:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy w loterii piwa Żywiec, trzeba zachować dowód zakupu? zawsze wyrzucałem paragony po zgłoszneiu kodu a teraz widzę, że proszą o zachowanie paragonu... czy to konieczne w przypadku jakiejkolwiek wygranej?

zachować trzeba,  jak dotej pory nie prosili o wysłanie paragonu przy wygranych

mam nadzieję, że to będzie ich rutyna emotka
dzięki za info 
przy kolejnych zachowam Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7201624 Napisano: dzisiaj o 17:47:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w loterii piwa Żywiec, trzeba zachować dowód zakupu? zawsze wyrzucałem paragony po zgłoszneiu kodu a teraz widzę, że proszą o zachowanie paragonu... czy to konieczne w przypadku jakiejkolwiek wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7201623 Napisano: dzisiaj o 17:44:28 w Oddam za darmo
-100 zł do HOME&YOU przy zakupach za min. 200 zł ważny do 15.09.2024r.
3312303385683 Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7201554 Napisano: dzisiaj o 11:23:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miało być pocztą... Nie e-mailem . Przepraszam. Za szybko napisane... emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7201528 Napisano: dzisiaj o 09:12:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Tyskie Dino, nagrodę 2 stopnia bon odsyłamy mailem czy zwykłą pocztą? Czytam to, co od nich dostałam i zgłupiałam.


Bon i bilety EDYCJA: POCZTĄ (błąd: e-mailem)
Puszki przez stronę www Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7200925 Napisano: 22.08.2024 17:54:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

Jak myślicie mogę wysłać oba paragony z dino  w jednej kopercie na siebie i na męża? Ktoś próbował tak robić u kropki?? ( tylko, że mąż nie jest zameldowany pod tym adresem co ja)

Organizator nie uwzględnia przesyłek, którezawierają komplety dokumentów dotyczące więcej niż jednego Uczestnika – w
takim przypadku wszyscy Uczestnicy, których dokumenty zostały przesłane jedną  przesyłka tracą prawo do Nagrody I Stopnia i odpowiednio Nagrody II Stopnia.

Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7200860 Napisano: 22.08.2024 16:13:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Czy w "Wstrzel się w naszą paczkę" wygrał ktoś z Was napisanym teksem? Czy raczej zdjęciami?

2 torby za zdjęcie … nawet nie odeślę paragonu , bo nie potrzebuję kolejnych śmieci


Wierszyk 200 zł
Zdjęcie torba 🤦🤦🤦🤦 Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

pioge7

#7200770 Napisano: 22.08.2024 12:46:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

taak napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Favita umie tylko w fejsbucza, czy Instagram czasem tez ogarnia? Znów mają jakąś długą obsuwę, ostatnio trzeba było się upomnieć po 2 tygodniach, żeby łaskawie klepnęli zgłoszenie...

Za zgłoszenie z długiego weekendu info było w poniedziałek. Najlepiej oznaczyć profil Mlekovity na zdjęciu, a nie tylko w opisie, wtedy na pewno zobaczą zgłoszenie emotka

Jest oznaczona Mlekovita, zgodnie z regulaminem i nie mam info sprzed długiego weekendu... czyli znow trzeba pisać, wiecznie pod górkę.

też nie mam z długiego weekendu, pisałme do nich już 2 razy i nic emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7200743 Napisano: 22.08.2024 11:59:49 w WC - rozmowy o wszystkim
mama2006 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Kochani, przyjeżdża kuzynka z UK, nie ma polskiego nr telefonu. Zamierza założyć sobie w urzędzie profil zaufany, więc potrzebny jest polski numer telefonu. Kto podpowie, w jakiej sieci najlepiej opłaca się kupić kartę, nr będzie wykorzystywany sporadycznie, tylko do logowania profilem zaufanym- chodzi o to, żeby było najtaniej. Pomożecie?

zasadnicze pytanie: czy da się założyć Profil zaufany na telefon? Jeśli tak, to przepraszam, nie wiedziałem. 

Najlepiej by było, gdyby zalogowała się do profilu używając mObywatela lub Bankowości elektronicznej, jeśli ma konto w polskim banku..

ona chce założyć profil zaufany w ZUS, ale tam jest potrzebny polski numer telefonu i adres @. ( idziesz do ZUS, albu urzędu miasta, albo skarbówki i tam podajesz te dane -dostaniesz od nich login i haslo- ja tak zakładałam sobie ten profil.  Nie ma polskiego konta bankowego.

aha, to sorry, nie wiedziałem, ja zakładałem przez bank, więc nie wiedziałem, że w innym wypadku telefon potrzebny. 

jak coś, popatrz na NJU NA KARTĘ. Tam, o ile używasz, a doładujesz konto raz, masz go ważne po wieki, do wyczerpania środków. Jeśli nie używasz, proszę co jakiś czas o wysłanie SMS, że używasz dalej numeru (chyba co 3 miesiące). Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

pioge7

#7200740 Napisano: 22.08.2024 11:49:43 w WC - rozmowy o wszystkim
mama2006 napisał(a):

Kochani, przyjeżdża kuzynka z UK, nie ma polskiego nr telefonu. Zamierza założyć sobie w urzędzie profil zaufany, więc potrzebny jest polski numer telefonu. Kto podpowie, w jakiej sieci najlepiej opłaca się kupić kartę, nr będzie wykorzystywany sporadycznie, tylko do logowania profilem zaufanym- chodzi o to, żeby było najtaniej. Pomożecie?

zasadnicze pytanie: czy da się założyć Profil zaufany na telefon? Jeśli tak, to przepraszam, nie wiedziałem. 

Najlepiej by było, gdyby zalogowała się do profilu używając mObywatela lub Bankowości elektronicznej, jeśli ma konto w polskim banku.. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7199936 Napisano: 19.08.2024 16:03:57 w Żabka
bea777 napisał(a):

Mam tak samo w Pudliszkach

napisz na @, który widnieje w kontakcie. Ja wczoraj tak zrobiłem i dziś odpisali, żeby zagrać tym kodem i się udało. Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7199717 Napisano: 18.08.2024 11:49:03 w Żabka


Też Wam wyskakuje takie coś w konkursie Pudliszki po wpisaniu kodu? Wpisuje, kopiuję i cały czas to samo ... Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7199325 Napisano: 15.08.2024 15:37:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
były już wyniki z BOLS 3 etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

pioge7

#7198909 Napisano: 13.08.2024 15:26:20 w SZUKAM....
martucha-jk napisał(a):

Co to za Łukasz i Kuba z Tyskiego w Dino? emotka  emotka

wstyd się przyznać ale ja na początku myślałem, że to chodzi o jakiś zarząd czy właścicieli Dina emotka dopiero doszło do mnie po tych biletach, że to jednak nie zarząd emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7198908 Napisano: 13.08.2024 15:24:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

Czy w konkursie Prince Polo, można kupić te małe Prince Polo na wagę, ktoś wie jaki mają opis? emotka


Tak miałem opisane jak kupowałem w lipcu emotka
Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

pioge7

#7198789 Napisano: 13.08.2024 06:47:49 w WC - rozmowy o wszystkim
czarny_kot napisał(a):

boss75 napisał(a):

Kochani 
Już nie długo znów akcja zbierania nalepek w Biedronce.
Sam nie uzbieram , jak ktoś chce pomóc to chętnie przyjmę .
Zbieram na maskotki dla małej Agatki .
Większość z Was wie kim jest Agatka .
Dziękuję za wysłuchanie
Bossik

Z ciekawości jaki gang teraz wchodzi? Wiadomo? Masz fotę?


Już w czerwcu właściciel sklepów Biedronka zarejestrował w znaki towarowe: Gang Fantastyczniaków, Gang Planeciaków i Gang Produkciaków.

Więc będzie któryś z tych emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7198439 Napisano: 11.08.2024 13:01:10 w Pomocy!!!!
synk napisał(a):

ludzie mają dziwne problemy rodzinne i spory (poważne) o pierdoły ...kolega prosił o pomoc (a ja ugrzązłem w czeluściach internetu). Teleturniej "Jeden z dziesięciu" - czy jest gdzieś dostępna baza odcinków? Na VOD akurat jego brak, są jedynie jakieś mniej ambitne programy. Potrzebuję odszukać gdzieś nagranie z ostatniego odcinka...Jeśli ktokolwiek wie, gdzie takie odcinki namierzyć, będę wdzięczny za info


Jeśli to odcinek, który był emitowany w ciągu ostatnich 7 dni sprawdź w aplikacji TVP GO
Można tam wrócić do programów do 7 dni wstecz, więc może się uda tam odnaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

pioge7

#7198376 Napisano: 10.08.2024 22:00:49 w Sport
zielonaszpilka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Niestety emotka srebro... Jakoś tak nie smakuje bardzo emotka

W sportach, gdzie gra się przeciwko komuś, srebro to tak naprawdę najgorsze miejsce na podium emotka  jako jedyny stoisz na podium po
przegranej walce. Dlatego takiego srebro smakuje inaczej niż srebro zdobyte np. w biegach, pływaniu czy rzucie czymkolwiek emotka


No zgadzam się ... Już brąz lepszy, bo masz go po wygranej walce. Choć... Trzeba się cieszyć z 2 miejsca, zwłaszcza, że tych szans medalowych było mnóstwo, a zawodzą jeden po drugim...
Za to mamy srebro w boksie kobiet...
Brawo emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7198337 Napisano: 10.08.2024 15:38:15 w Sport
pimparimpa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Niestety emotka srebro... Jakoś tak nie smakuje bardzo emotka

Wiadomo srebro jest ok, ale niestety ten dzisiejszy mecz źle się oglądało... Francuzi grali pięknie, Polacy dziś nawet walki nie podejmowali i trochę boli mnie ten wynik 3:0.


Zgadzam się w 100% emotka Wyświetl w wątku >>

pioge7

#7198327 Napisano: 10.08.2024 14:26:53 w Sport
Niestety emotka srebro... Jakoś tak nie smakuje bardzo emotka Wyświetl w wątku >>