Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#6175317 Napisano: 21.03.2016 12:16:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kukunamuniu napisał(a):

U mnie ostatnio też cienko... Kiedyś kurierzy lub poczta dobijali się do drzwi i się zastanawiali (pytali tatę) czy prowadzę jakąś działalność czy co, że tak ciągle pod nasz adres kursują. Ale póki co te czasy minęły.:(



Mi też ostatnio kurier powiedział: "coś ostatnio bardzo rzadko u Pani bywam..."
co miałam mu powiedzieć? - że to nie z mojej winy?  może i z mojej ale mam wrażenie,że jest coraz gorzej...niestety Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6170025 Napisano: 08.03.2016 11:13:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tyros27 napisał(a):

Żeby się dowiedzieć o wygranej trzeba zadzwonić na płatny numer, nie będzie oficjalnej listy z wynikami.Chyba podziękuję za ten Blender, coś zawiły ten konkurs.

przecież wszystko jest w regulaminie, i wcale nie trzeba dzwonić pod płatny numer :

"Lista Uczestników, którzy otrzymają Blendery, nie będzie publikowana. Lista ta będzie dostępnau Organizatora (ul. Woźna 14/1, 61-777 Poznań), w tym możliwe będzie do ustalenia przez
Uczestnika telefonicznie pod numerem infolinii wskazanej w § 1 ust. 7 Regulaminu
oraz elektronicznie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Organizatora:
officestokrotka.com.pl czy dany Uczestnik znajduje się na ww. liście. " Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6148949 Napisano: 22.01.2016 12:37:18 w Informują

marionzzz

#6148043 Napisano: 20.01.2016 13:46:21 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie to, że najpierw kupuję produkty i gromadzę paragony, a później myślę nad hasłami. Oczywiście zostawiam to zazwyczaj na ostatnią chwilę, bo zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia. A w ostatniej chwili nie wiem co napisać emotka

i ja tak mam:( już nie liczę, ile paragonów poszło do kosza, straciłam rachubę;( najbardziej mi żal 2 paragonów Nestle z końca tamtego roku, w Tesco, ponad 50 zł wydane na darmo emotka  i wcześniej Ferrero, o wielu drobniejszych nie wspomnę;(
najgorsze, że mam tą świadomość, ale niczego mnie to uczy...emotka

hi, hi dosłownie jakbym o sobie czytała...ale zawsze w takich sytuacjach pocieszam się,że przynajmniej produkty,które kupiłam na konkurs mi zostały na pocieszenie... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6147261 Napisano: 19.01.2016 10:49:16 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

Szukam tytułu filmu - moze ktos z was skojarzy. Pamietam, ze głównym bohaterem byl facet, pojechał na wojnę, tam go porwali i chyba musial zabic swojego kolege. Wrocil do domu ale mial wrazenie, ze jego zona i brat sa razem i nie mogl sobie z tym poradzic. Zaczal rozrabiać, policja go zabrała ale na koncu chyba sie poddał leczeniu i pogodził z ta zona.
wiem, ze to dosc znany film ale kompletnie wyleciał mi tytuł z glowy emotka

może o ten Ci chodzi

http://www.filmwe...m/Bracia-2009-459973 Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6146858 Napisano: 18.01.2016 15:39:34 w Paragony
wymienie paragony coca cola Smolar na intermarche Colgate Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6146738 Napisano: 18.01.2016 12:20:15 w SZUKAM....
ktoś może wie czy były już sms-y ze świątecznego Zwierciadła lub Sensu? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6138891 Napisano: 30.12.2015 15:47:02 w Nasze wygrane w minionym roku
hi hi hi jak podliczyłam swoje wygrane to pomyślałam sobie-całkiem fajnie  emotka  ale jak zobaczyłam Wasze wpisy to widzę,że to nie jest jeszcze całkiem fajnie  emotka  No cóż, muszę więcej "popracować"... emotka
Ogólnie rok wartościowo trochę lepszy od poprzedniego, nagrody podobne-ale wszystkie takie z których niezmiernie się cieszę  emotka  Najcudowniejsze i nie dające się porównać z żadnymi rzeczami materialnymi są wygrane SPA w pięciogwiazdkowych hotelach i różne zabiegi kosmetyczne, które uwielbiam emotka
Życzę sobie i Wam wszystkim aby nadchodzący rok był jeszcze bardziej obfity, owocny,zadowalający i jaki kto tam sobie jeszcze chce emotka
, Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6136799 Napisano: 24.12.2015 11:10:42 w Paragony
Oddam za doladowanie wygrany nr w konkursie superpharm wygrywaj wlasciwie pielegnujac wlosy paragon trzeba odeslac do jutra mailem Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6128845 Napisano: 10.12.2015 14:29:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
barszcz napisał(a):

Marionzzz pozwolę sobie nie zgodzić się z tym co napisalaś.Ja parę razy poniosłam konsekwencje swojego błędu.Między innym przepadło mi kino domowe,bo dopiero po sms-ie o zwycięstwie okazało się,że była promocja w sklepie i brakuje mi regulaminowych 20 groszy.Podobnie przepadły mi kieliszki od Finisch.A niestety w przypadku agencji,nie poniesli konsekwencji,bo nie dochodziłam swoich praw.

 szanuję Twoje zdanie i nie musisz zgadzać się z moim emotka
Nie rozumiem tylko co tu ma do tematu,że agencja miała ponosić konsekwencje tego,że na paragonie brakowało Ci 20 groszy?! Wybacz-ale to chyba Twoje niedopatrzenie,że nie sprawdziłaś w sklepie czy masz dobry paragon na dobrą kwotę?! To nie wina agencji,że zapłaciłaś mniej i tego nie sprawdziłaś... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6128820 Napisano: 10.12.2015 13:59:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
asante napisał(a):

Każdy zrobi jak zechce, ale z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że gdy mamy do czynienia z agencją/firmą/sklepem, to przed oczami staje nam jakiś bliżej nieokreślony twór. Agencja ma zapłacić, bo popełniła błąd (a czymże jest ta agencja jak nie grupą ludzi), sklep mi źle wydał resztę, jestem 5 dych do przodu, hurra (nie, nie sklep źle wydał, kasjerka, która za to zapłaci), o! firma się pomyliła i wysłała mi o jeden produkt za dużo (nie, nie firma, tylko pan Jacek magazynier za to beknie) itd. Nie wiem dlaczego ktoś źle wysłał maile, kto się pomylił i dlaczego, na jakiej linii nastąpiło przekłamanie, ale pamiętajcie, że za to nie zapłaci "agencja", tylko ten, kto się pomylił, a w przypadku 40 nagród głównych może się okazać, ze będzie płacił do końca życia. Żeby nie być gołosłowną - byłam kiedyś w takiej sytuacji jako pracownik firmy. Normalny dzień pracy, w pełni świadomie podpisałam z klientami, którzy od rana czekali w kolejce 3 umowy. Uff.. wreszcie mam czas na przeczytanie maili, może coś tam ważnego przyszło. No i przyszło. Produkt, który sprzedałam 3 razy podrożał od tego dnia i to sporo. Prawie spadłam z krzesła, pensja nie moja. Dzwoniłam do klientów tłumacząc sytuację, dwóch zgodziło się na anulowanie umowy, jeden nie, przecież on kupił! O dziwo za tego klienta nie zapłaciła firma, tylko ja  emotka . Nie będę opisywać jak źle się z tym czułam. Wina moja? W teorii tak - powinnam przyjść do pracy przed czasem i przeczytać maile, a za ten czas nikt by mi nie zapłacił. W mojej opinii winna była "firma", bo powinna komunikat o zmianach wysłać przynajmniej dzień wcześniej. Ot, taki przykład z życia. A sprawa dotyczyła kilkuset złotych, a nie wielu tysięcy. Po tej sytuacji nie miałabym cywilnej odwagi domagać się czegoś tylko dlatego, ze ten ktoś popełnił błąd, za co przeprosił.       


dobrze napisane...
szkoda,że to wszystko działa zazwyczaj (nie zawsze! na szczęście-ale przeważnie!)  tylko w jedną stronę!!! Jak my się pomylimy-to ola boga ale jak ktoś się pomyli w stosunku do nas -to Jego problem! (coś jak Kali ukraść to dobrze, Kalemu ukraść -źle)
Rozumiem rozgoryczenie osób,które dostały omyłkowego maila. Wiem,że jest to straszne uczucie móc cieszyć się nagrodą ledwie chwilę. Jednak jest jeszcze ta druga strona- jak napisała asante- ludzie. Tylko ten kto nic nie robi się nie myli. Jedno jest pewne-nikt tego maila nie wysłał omyłkowo specjalnie, z pełną premedytacją i chichotem w głowie,że mu się niezły psikus udał... 
Najlepiej jak by się każdy postawił na miejscu takiej osoby. Albo niech każdy sobie przypomni własne pomyłki i ich konsekwencje...
Bo prawdą tu jest,że to nie jakaś tam bogata firma jest winna -ale tylko i niestety tylko ludzie,którzy ją tworzą... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6128058 Napisano: 09.12.2015 16:10:21 w Informują
0 0

marionzzz

#6124686 Napisano: 04.12.2015 09:58:05 w Wkurza mnie...
lager napisał(a):

latika napisał(a):

Wkurza mnie, że niektórzy graja o pieluchy, testują mleka dla niemowląt  i kasują czapeczki dla maluszka na Fb a nawet nie planuja dzieci

Po jaką cholerę starasz się o wyprawkę dla kota skoro go nie masz?

Czemu wygrywacie, ósmą, tą samą rzecz w tym samym konkursie?  Nie wystarczy jedna? 

Ja chyba staroświecka jestem.

A najbardziej to mnie wkurza bezsilność.

Nie mam dzieci, a gram o wyprawki, kasuję czapeczki, mleczka, smoczki, pieluszki, kosmetyki dla dzieci itp bo daję chrześnicy jednej i drugiej. Nie mam kota, a wygrywam karmy i mam zamiar wygrać jeszcze duuużo duuużo, bo kot mojej Teściowej uwielbia być obdarowywany emotka Jedna rzecz nie wystarczy, jeśli regulamin nie zabrania wygram ile się da. Wiesz, czasem ludzie mają rodziny, znajomych, przyjaciół i lubią ich uszczęśliwiać. A czasem wygrać dla siebie 10 kubków Jacobsa i mieć satysfakcję. Takie życie, konkursowicze są 'nie fear!'
Myślę, że nie jesteś staroświecka. Tu bardziej zalatuje zazdrością.

ja mam na prezenty urodzinowe, mikołajkowe,świąteczne,imieninowe,walentynkowe i co tam jeszcze sobie ktoś dopisze emotka  Bez szukania po sklepach i kombinowania co kupić emotka  Do tego są jeszcze: świąteczna paczka i przekazane nagrody na licytacje Wielkiej Orkiestry.
Wierz mi Latika- nic się nie marnuje emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6123477 Napisano: 02.12.2015 12:50:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

A Warszawa ul. Aspekt było już info?

było o 12.19 Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6121913 Napisano: 30.11.2015 10:46:44 w Biedronka
ziolko napisał(a):

kurcze.. a ja czekam i czekam na moją jedyną wygraną z luksusu emotka

to tak jak ja... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6119445 Napisano: 25.11.2015 13:33:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

psika napisał(a):

Czy są gdzieś jakieś konkursy gdzie można wygrać żywe drzewko - choinkę??

też sie zastanawiam-przydałby sie taki jak  w ubiegłym roku w Orlenie emotka

dla tych co nie wygrają a chcą troche przyoszczędzić jest jeszcze opcja  :)

http://ulicaekolo...a-tradycyjne-swieta/ Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6119322 Napisano: 25.11.2015 11:41:10 w Rossmann
monikar napisał(a):

Myślałam że na święta dadzą coś ekstra...

właśnie, jakoś tak cienko potraktowali okres świąteczny...ach, gdzie te konkursy z dawnych lat?! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6114375 Napisano: 18.11.2015 14:04:11 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratuluję i samochodów i Malediwów - ja też czekam na takie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6114183 Napisano: 18.11.2015 12:57:18 w Biedronka
maryam napisał(a):

ondine napisał(a):

marionzzz napisał(a):

ktoś pamięta- w formularzu zgłoszeniowym 20 urodziny biedronki wpisywało się dane czy tylko nr tel i nr paragonu?

Na 90% tylko numer telefonu i nr paragonu.

i email

dzięki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#6113882 Napisano: 18.11.2015 09:49:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
to i ja się nagrodom przypomnę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0