Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#5177062 Napisano: 09.05.2012 03:22:00 w Rossmann
aga67 napisał(a):

picola napisał(a):

hurrra, główna z Silana emotka emotka a liczyłam na płyny:)


picola napisał(a):

hurrra, główna z Silana emotka emotka a liczyłam na płyny:)


Super, gratki emotka Ja nic emotka chyba tym razem szczerość nie popłaciła, opisałam naprawdę królewski dzień, jaki wygrałam w konkursie.
Błąd emotka Na drugi raz zmyślę coś bardziej prawdopodobnego emotka



ja byłam szczera -opisałam iście królewski dzień,który nota bene wygrałam i ...wygrałam
wcale nie trzeba zmyslać! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5161295 Napisano: 25.04.2012 05:47:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
aniutka napisał(a):

Ja od początku roku mam jakiegoś okropnego pecha, coś tam sporadycznie wpadnie, ale to tak są znikome rzeczy że nawet się tego nie zauważa...chyba wypaliłam się konkursowo, albo ktoś rzucił namnie jakiś urok emotka



też się nad tym urokiem zastanawiam emotka bo prawdą jest,że nigdy odkąd gram nie było takiej posuchy i też od początku roku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5159952 Napisano: 25.04.2012 08:06:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

cb656 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

denira napisał(a):

co do palette osoby które wygrały laptop powinny pisać reklamacje, ze nie trzymali się regulaminu i wygrało hasło, które ma więcej niż 160 znaków


a laptopa wygalo teżchyba hasło dluższe niz 160 znaków ... przynajmniej jedno długie w oczy mi sie rzuciło...


Organizatorem jest Albedo Marketing http://albedomarketing.pl/kontakt/ na zlecenie Henkel - właściciela marki też należy uświadomić, jakich buraków zatrudniają:
http://www.henkel...xsl/172_PLP_HTML.htm

Piszcie tłumnie, ja już wylałem się ze swoim żalem
emotka


Kiedyś miałam przyjemność rozmawiać z osobami z Albedo na temat wyboru laureatów (byłam początkująca i mnie to bardzo ciekawiło). Dowiedziałam się wtedy, że oni robią wstępna selekcję i tą listę wysyłają do sponsora (wtedy też był to Henkel). Później kilka razy spotkałam się z sytuacją, kiedy główne wybierał sponsor a nie ludzie z agencji.
.....
ach, ile nerwów sobie i konkursowiczom agencje by zaoszczędziły, gdyby nie publikowali zwycięskich haseł emotka



podobnie jest na rossnecie- nie wiem czy wszystkie ale parę konkursów -ze wszystkich zgłoszeń a nie po selekcji- wybierał sponsor! Często narzekamy na agencję nie wiedząc nawet,że to sponsor wybiera wygranych nie mając pojęcia o regulaminie i jego ograniczeniach-niestety emotka
do tego często robią to w pośpiechu bo czas,terminy,inne sprawy na głowie


Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5159921 Napisano: 25.04.2012 07:47:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
https://www.facebook.com/#!/WojasPolska

przykład,że jak się chce to można trzymać się regulaminu i własnych postanowień

Brawo Wojas! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5151637 Napisano: 20.04.2012 09:00:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
delfinka101 napisał(a):

No to i ja pomarudze,buu nic nie wygrywam..Gram mam pełno paragonów a tu nic..Ach,ze by tak było jak w zeszłym roku co konkurs to wygrana.



w zeszłym roku tak było a teraz co konkurs-to porzegrana,płakać czy śmiać się już nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5137894 Napisano: 13.04.2012 09:05:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
od kiedy zaczęłam grać nigdy nie było tak marnego okresu jaki jest teraz od początku roku! Nigdy nie miałam potrzeby się tu wpisywać ale to jakaś masakra i te ciągłe konki z biletami albo piłakami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5116773 Napisano: 02.04.2012 01:08:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

Dostałam przed chwilą sms o treści: Wyslij zgode na przetwarzanie danych osobowych, dane adresowe numer telefonu i skan paragonu na konkurs@teleaudio.pl ktoś wie skąd to może być??żadnego nadawcy... emotka



ostatnio wysyłałam na ten adres dane do konka męskie smartfony za szampony chyba z carrefoura

może to rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5099359 Napisano: 26.03.2012 09:12:35 w Inne mniejsze markety
vilemo napisał(a):

dostałam poprawną zwrotkę z leclerca, czyli rozumiem, że ta zła została anulowana - teraz mam kłopot, bo w panice wysłałam tego smsa z dwóch telefonów (myślałam, że coś źle zrobiłam za pierwszym razem) - zdyskwalifikują mnie za tego samego smsa dwa razy z różnych numerów?



raczej nie dyskwalifikują-jeśli wygrasz to mogą chcieć 2 paragonów -zawsze możesz wtedy napisać reklamację wyjaśniającą a oni przecież wiedzą,że im system nawalił Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5076084 Napisano: 15.03.2012 01:02:09 w Rossmann
mia napisał(a):

cleopatra napisał(a):


ja gram na wszystkich kontach tylko w grach niewymagających zakupu produktów i myslenia, a tak to tytlko na swoim lub matki, przeciez nie wezmie udzialu w konkursie 50 letnia kobieta jak pisze jak spedzasz ferie (garniere)


No to tu Cię mocno zaskoczę - do 50-tki mi wiele nie brakuje, wzięłam udział w Garnierze i wygrałam.
I to pisząc szczerze (fakt, że wierszem emotka ) o spacerach po śniegu migoczącym w słońcu, jeżdżeniu na łyżwach itd. Przecież ferie maja nie tylko dzieci w szkole.
Rozumiem, że zakładasz, iż 50-letnia kobieta to już tylko laska i grób w perspektywie, ewentualnie na drutach przy kominku robić lub kury macać? emotka



zgadzam sie mia - moja ponad 60-letnia mama napisała o feriach nad morzem gdzie jest cisza i spokój jakich nigdzie indziej nie doświadczysz -też wygrała emotka

zakupiła Garnier dla wnuka,który niezmiernie sie ucieszył,a jak wygrała ucieszył się jeszcze bardziej.Moja mama pisze ja pomagam wysyłać, a wiek nie ma nic do rzeczy bo każdy ma coś ciekawego do powiedzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5071065 Napisano: 13.03.2012 12:26:54 w Połączenia nieodebrane
519 255 532 -kojarzy ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5057361 Napisano: 06.03.2012 08:12:12 w Rossmann
merus napisał(a):

Jestem prawie pewna w fotograficznych nie ma znaczenie jakość, bądź emocjonalność zdjęcia. Moje zdjęcie było dosyć fajne, znalazło się rónież na stronie mnóstwo innych pięknych zdjęć. W ostatnim dniu postanowiłam dać szansę szwagierce, wysłałam słabe zdjęcie jej z córką, jedyne jakie miałam . I co ? wygrałam , więc zastanawiam się nad rzetelnością, to chyba losowanie




Nie było losowania-zadzwoniła do mnie wczoraj siostra która była na imprezie w sobotę i rozmowa zeszła na jakiś wątek konkursowy bo jedna z dziewczyn tam będących opowiadała,że jest w szoku:jej koleżanka pracująca w AA miała wybrać zdjęcia do konkursu z mamą i dzieckiem (czyli tym rossnetowym),których było około 1000 i miała problem jak wybrać najfajniejsze. Podobno kierowała się pierwszym wrażeniem i starsznie to przeżywała,że tyle osób uczestniczy w konkursach!Ta dziewczyna co to opowiadała też mówiła,że nie sądziła,że jest tyle osób wysyłających zgłoszenia i że ona w życiu by nie grała bo nie wierzy w wygraną.
Siostra uważnie słuchała wiedząc,że też jestem maniaczką konkursową i że może to być dla mnie jakaś ciekawostka emotka
I choć mi się udaje wygrywać moja siostra też nie wierzy,że jest to normalnie dla zwykłego zjadacza chleba możliwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5055823 Napisano: 06.03.2012 09:07:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wymiękłam -mieli 1600!! haseł a jednym z 6 wybranych jest :dodaj do ulubionych
TRAGEDIA-myślałam,że komisje już się na to nie łapią emotka
http://konkurs.ricoh.pl/vote.html Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5055730 Napisano: 06.03.2012 08:14:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

trampek napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

weronetka napisał(a):

a ja wlasnie przegladam paragony do odesłania i mam na paragonie z carrefura ziele angielskie i nic ze to prymat, czy mi to uwzglednią?


ja w poprzednim miesiącu miałam tylko przy jednej przyprawie słowo prymat, przy 2 nie. To im wzięłam w kółeczko 3 i zaliczyli emotka 100 doszła.



ja też wysyłałem paragon na którym pisało: bazylia, oregano i tymianek bez nazw firmy i stówka doszła emotka

a i zaznaczyłem zakreślaczem


Dziękiz ainfo czyli juz się nie martwię, ze mi nie zalicza emotka
P.S czy ktoś widział smakowitą promocyjną ? bo u mnie wszystkie bez promocyjnego opakowania?



U mnie Smakowita była wczoraj w PiP -pełno. Poszłam dzis kupić i ani jednej. Masakra jakaś. emotka



wynieśli na zaplecze,wysłali kody i czekają-jak się promocja skończy i nie wygrają to wywiozą ją z powrotem na sklep emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5053931 Napisano: 05.03.2012 12:13:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
izoldaaa6 napisał(a):

rok totalnej porażki - 3 miesiąc rozpoczęty i posucha jak nic - tak to jeszcze nie było - Ty tam na górze zlituj się, bo zamiast liczba nagród to wysokość wydatków się powiększa



jakbym czytała o sobie emotka
już mi sie tylko śmiać z tego chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5046410 Napisano: 29.02.2012 12:22:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
efelinkaaa napisał(a):

jenny21 napisał(a):

[

agamaty napisał(a):

gracet napisał(a):

aerdna napisał(a):

Przyznać się, kto to (może z forum ?)

Konkurs polega na uzupełnieniu zdania „KOCHAM 100% NATURALNY SMAK, PONIEWAŻ …….”.

http://www.dailym...ralny-smak_lifestyle




masssssakra
Qźwa jak tak dalej będzie to ja odpadam
emotka



o rany, przeciez tego sie nie da oglądać! NUUUUUDA!



Niezle!



nawet wiem kto to (chyba).. ale nie wiem co to za konkurs emotka




może powinniśmy we wszystkich pisanych konkursach odpowiadać na pyanie: lubię bo,kupuję bo...jest super,dobry bla bla bla i na końcu:
i dlatego,że komisja konkursowa jest superowa i własnego regulamina się trzyma-wszystkim załącznikom mówi NIE bo to niezgodne jest z odpowiednim paragrafem w regulaminie!

przy takich odpowiedziach na portalach gdzie wszyscy mogą to przeczytać komisja może choć chwilę by się zastanowiła czy wybrać pracę z załącznikiem czy zgodną z regulaminem.
Przecież nikt nie chce być niesuperowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5042732 Napisano: 27.02.2012 02:16:03 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

nice napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

wkurza mnie ze wpadłam dzis w taka koleine jezdzac w terenie ze musiała mnie pomoc drogowa wyciagac emotka


do zarządcy dróg to zgłoś (wystąp o odszkoddowanie) naprawa+holowanie


powaznie nawet jezeli to była droga ziemna nieutwardzona? na duzym nowobudowanym osiedlu domkow jednorodzinnych. Dobrze ze chociaz miałam mini pakiet asistans ale poleca mi z mojego ubezpieczenia



tak -szukaj właściciela drogi i walcz o zwrot kosztów-to,że są koleiny to ich wina -powinni je zasypywać,utwardzać czy co tam jeszcze aby nie stwarzały niebezpieczeństwa i zagrożenia życia!
przynajmniej warto spróbować złożyć pismo! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5037827 Napisano: 24.02.2012 01:28:01 w Rossmann
skorpionka82 napisał(a):

bloblebla2 napisał(a):

paula209 napisał(a):

Wygrany zestaw Unimil-alez sie moj mezczyzna ucieszyl emotka emotka emotka emotka


mojego ucieszył zestaw sosjer...mój ma inne potrzeby:P emotka emotka emotka poza tym czekamy do ślubu z tym i nawet gdybym wygrala to i tak by nie skorzystał:D emotka emotka


ryzykanci... ale podziwiam za odwagę...



znam parę,która też czekała do ślubu-2,5 roku celibatu i jak już mieli ustaloną datę ślubu,zaproszenia i wszystko opłacone to ona sobie to przemyslała i stwierdziała,że jak już jest wszystko na 100% ustalone to ona może się odważyć już tak przed ślubem...puenta: do ślubu szła w ciąży emotka ))
Mają 2 dzieci i są bardzo udanym małżeństwem już od 16 lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5028686 Napisano: 20.02.2012 04:11:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Orasy mnie niemiło zaskoczył-pytanie brzmiało czym jest dla Ciebie kobiecość a tu bardziej jakiś aforyzm/przysłowie wygrało?! nie mam nic do tekstu ogólnie ale jak dla mnie nijak się ma do kobiecości i ogólnego wizerunku Orsaya... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5021388 Napisano: 16.02.2012 12:12:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
pierwsze życzenia są pierwsza klasa! i wydaje mi się,że to one wygrały -zasłużenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5019397 Napisano: 15.02.2012 01:18:37 w Carrefour konkursy
ja też wysłałam taki z przymróżeniem oka licząc na poczucie humoru komisji i też nic... Wyświetl w wątku >>
0 0