Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#5544456 Napisano: 08.01.2013 10:46:45 w Pomoc potrzebującym!
http://www.silent...omagamy/pilne-akcje/

liczy się każda złotówka! A jeśli każdy z forumowiczów wpłaciłby tylko tą przysłowiową złotówkę to byłoby aż nadto!!

Może ktoś może pomóc... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5543405 Napisano: 07.01.2013 04:08:39 w Rossmann
mia napisał(a):

marionzzz napisał(a):

emotka emotka karta Rossman?! jestem w szoku Panie Mirku emotka


Nie brałam udziału, ale to chyba nie pan Mirek ( emotka ), tylko pan Sławek emotka



tak,tak Pan Sławek -to z szoku pomyłka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5543293 Napisano: 07.01.2013 03:08:11 w Rossmann
emotka emotka karta Rossman?! jestem w szoku Panie Mirku emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5509002 Napisano: 12.12.2012 12:37:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
czary-mary abra kadabra czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5504932 Napisano: 10.12.2012 04:31:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
halo, nagrody, TU jestem!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5496537 Napisano: 06.12.2012 01:58:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
asante napisał(a):

Szukałam prezentu pod poduszką, ale nie znalazłam, telefony też milczą, smski mnie omijają, Mikołaju, zapomniałeś o mnie? emotka




jakbym o sobie czytała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5493631 Napisano: 05.12.2012 10:30:29 w Rossmann
magdaa napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ale mnie rozbawiło to:
A wejść do Rossmanna można czasami?
emotka

Cholera, czyli od przyszłego roku będę mógł wygrywać tylko 48 nagród rocznie, bo na siebie, ciocię, babcię, psa i kota emotka



Kup ma mikołajki chomika emotka będziesz mógł wygrać 60
emotka




lepiej rybki-jest ich zazwyczaj w akwarium więcej-i nie zapomnij każdej dać imienia! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5471971 Napisano: 26.11.2012 12:57:35 w Pomoc potrzebującym!
im większą dróżyne uzbieramy tym więcej kasy zbierzemy

https://www.faceb...;app_data=1753945976

Święta to czas szczególnej radości. Zwłaszcza dla najmłodszych.

Już dziś pomóż stworzyć bożonarodzeniowe niespodzianki dla podopiecznych Fundacji „Wszystko Dla Dzieci”.

Zaproś znajomych i stwórz Drużynę M. Każda nowa osoba w drużynie to 30 groszy na paczki od serca. Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5419326 Napisano: 25.10.2012 02:15:11 w Rossmann
kończy się konk-Obalamy mity o trudnych dniach- jestem ciekawa ilu panów obalających mity o swoich trudnych dniach wygra emotka (bo nie wierzę,że te 9 tys to same kobiety grały emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5402277 Napisano: 15.10.2012 08:27:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Są instytucje, co rozdają przeterminowane produkty emotka Bywa więc różnie.
Każdego należy szanować. Ja nie pójdę z otwartą czekoladą do koleżanki - otwartej czekolady nie dam też osobie biednej.
Na szczęście granie w konkursach mnie aż tak nie zepsuło, bym zmieniła zdanie co do pomagania innym emotka




ja takie czekolady łamię, wkładam w ładne pudełeczko i zanoszę do porzedszkola-dzieciaki są przeszczęśliwe,nikt nie zwraca uwagi,że opakowania nie ma bo i tak jest im niepotrzebne emotka a mnie tyłek nie rośnie-i wszyscy są szczęśliwi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5393936 Napisano: 09.10.2012 07:29:29 w Rossmann
ivisia napisał(a):

ondine napisał(a):

krzyszu napisał(a):


Tak z ciekawości zapytam. Graliście na ten sam adres? Pamiętam kiedyś jak były konkursy klikane to robili limit jedna nagroda na gospodarstwo domowe.


Ja grałam na dwa różne adresy i dwa różne nazwiska emotka


U nas wysłaliśmy 3 zgłoszenia z czego 2 były na ten sam adres, czasy wysłania odpowiedzi - podobne, szyyyybkie! I wygrał tylko mężuś, z którego konta ostatnio nie wpadły nagrody, a ja i siostra - niestety, ale widocznie za dobrze nam było ostatnio, bo na moim koncie 3 nagrody w ost. konkursach, siostra zero,ale adres ten sam, więc... emotka

Maila jeszcze brak.

a co do paragonów - NIE wysyłamy ich, tak?




Czyżby rossnet za przykładem innychtak dobrze nam znanych agencji rozpoczął walkę z mafią konkursowądo której chyba i mnie zaliczył choć nawet nie wiedziałam,że do takiej należę?! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5387397 Napisano: 03.10.2012 03:29:09 w Rossmann
joan napisał(a):

lucja napisał(a):

Z tych quizów wciąż te same osoby wygrywaja. Jest na to jakiś patent? Czy oprogramowanie emotka


Nie mogę mówić za wszystkich laureatów, ale nie ma żadnego patentu (na oprogramowaniach się nie znam). Podstawą jest dobry refleks, umiejętność szybkiego czytania i porządny komp. Mówiąc inaczej, flegmatyk ze starym netbookiem traci czas. Na szczęście może wziąć udział w innym konkursie, bo dla każdego coś miłego emotka

Dzięki temu, że czasem laureaci się powtarzają wiadomo, że konkursy rozstrzygnięto zgodnie z regulaminami. Trudno wytykać komuś, że ma lepszy komputer, tak samo, jak byłoby bez sensu dawać bana polonistom, bo zbyt często są nagradzani w konkursach opisowych. Każdy ma swój potencjał, trzeba go odnaleźć i wykorzystać emotka




zgadzam się! ja nie mam super refleksu ale raz na jakiś czas udaje mi się - bez oszukiwania i patentów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5387394 Napisano: 03.10.2012 03:25:47 w Rossmann
edzia21 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy jest jeszcze jakaś osoba, która nie otrzymała Aquafresh? Ja już zaczynam się martwić... pod wynikami jest info, jeżli ktoś nie otrzyma maila z info o odbiorze nagrody do 7 dni, proszony jest o maila... emotka juz sama nie wiem o jakiego maila chodzi


tu pisze

Zwycięzcy odbiorą nagrody w wybranej przez siebie drogerii Rossmann.



O terminie odbioru nagród poinformujemy mailem w ciągu 14 dni od daty opublikowania wyników.


Termin opublikowania wyników to 20.09.2012.



Jeżeli w ciągu 14 dni nie otrzymają Państwo maila informującego o odbiorze nagrody proszę o kontakt pod adresem:

Obsluga_Klienta@rossmann.com.pl


Wszystkim laureatom gratulujemy


Zespół Rossnet.pl


napisałam wczoraj @ ale na razie cisza


kurcze, gdzies widzialam 7 dni... chyba przy innym konkursie... ale to juz kupa czasu minela, pewnie polowa juz z 2 pasty zużyla, a u nas cisza
emotka




Dziewczyny
Ja też nie dostałam @ i przy ikonce prezentu nic nie mam napisane ale jak poszłam dziś po inne nagrody pani wyniosła też paczkę z Aquafresh!!
Paczka była do odebrania choć nigdzie nie było to zaznaczone.

Idźcie do swoich Rossmanów i sprawdźcie-może plecaki już tam na was czekają! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5383906 Napisano: 01.10.2012 10:54:45 w Rossmann
mia napisał(a):

joan napisał(a):

A nie macie wrażenia, że z tymi wynikami jest coś nie tak? emotka Tołpa, Pantene, Ajax, Gatta... Co tu jest do gdybania, w minutę można wyniki przygotować, mogli je zamieścić, jako jedne z pierwszych. A nadal ich nie ma emotka


Joan, tak jak pisałam w piątek:
Jedyne dla mnie wyjaśnienie, to takie, że robią weryfikację.

Pewnie im wyskoczył w Gatcie sam Łąck i nie wiedzą jak z tego wybrnąć emotka




a ja ostatrnio wyczytałam(w bardzo fajnej książce emotka ),że jest coś takiego jak łącka śliwowica,której wystarczy niewiele wypić by poprawić sobie humor- może Łąck pod wpływem tej śiwowicy ma taki dobry refleks?! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5383819 Napisano: 01.10.2012 10:16:57 w Rossmann
gosia16 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aleksa123 napisał(a):

amaranta86 napisał(a):

A tak w ogóle czeka ktoś jeszcze na aquafresh? Mam na swoim profilu tylko ikonę z prezentem i zadnego info.. na mailu tez cisza..


ja nadal czekam na mail o odbiorze emotka


u mnie też cisza emotka


ja tez czekam ,żelopiada juz do odbioru a plecaka nie widać
emotka



ja też mam tylko ikonkę i nic więcej
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5380741 Napisano: 28.09.2012 11:33:52 w Rossmann
kotmarian napisał(a):

lolo napisał(a):

mia napisał(a):

To już jest szczyt głupoty! emotka

W kuchni bajzel, zakupy nawet nie wyjęte, w całej chacie nie lepszy, nie zamiecione, nie odkurzone, kwiatki nie podlane, a ja z wytrzeszczonymi gałami siedzę przed kompem i kontempluję kolejne porażki! emotka

Mój mąż by powiedział: Na ch..j ci ta patelnia, jak nawet nie ma jej gdzie położyć? emotka

:) u mnie to samo....:) jednak wiesz myslę że lepsze takie uzależnienie niż inne a i w końcu nikt przecież nie jest idealny...


u mnie to samo, tyle, że nikt mnie nie opieprza, bo mój miły daleeeeeko , ale w takim syfie to już dawno nie żyłam, tylko kota z nerwów miętolę i kłaki wszędzie lecą. ;/ dobra jeszcze kawka i biore się za życie, potem carrefour i jakies zakupy bo znowu nic nie zre całymi dniami;/ w nosie mam rosmana!!!!!



jakbym o sobie czytała!!!!
a do tego inne konki kompletnie nie ruszone -nie dość,że zero tu wygranych to jeszcze wszystkie inne zawalone będą i też będzie zero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5380625 Napisano: 28.09.2012 10:38:49 w Rossmann
poisonivy18 napisał(a):

jerz8423 napisał(a):

Czy jeszcze ktoś nie dostał powiadomienia o Aquafresh do odbioru ?


ja czekam i czekam i sie doczekac nie mogę ;/



ja Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5380337 Napisano: 28.09.2012 08:50:04 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

jak nie wygram patelni to kupie jakas na bazarze i natrzaskam tam im w tym rossnet... kolejna kiszka z wynikami... mysmy powinni dostac nagrody przez zasiedzenie i basta




z tym zasiedzeniem to chyba jeszcze musimy trochę poczekać bo z tego co się orientuję to chyba 30 lat potrzeba żeby się można było ubiegać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5379060 Napisano: 27.09.2012 11:55:08 w Rossmann
mia napisał(a):

Podsumowując - poza dwoma plecakami w Aquafresh kompletne zero w konkursach olimpijskich. emotka




nie powinnaś się smucić -te 2 plecaki o niebo przewyższają wartością wiele tu już wygranych nagród jak chociażby Wibo czy kosmetyki z Venus!!

Ja też mam 2 plecaki i już jestem mocno usattysfakcjonowana emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5378872 Napisano: 27.09.2012 10:45:13 w Rossmann
nineczka17 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

abodak napisał(a):

doszly meile o odbiorze aquafresh i bobovity emotka


A u mnie Aquafresha nadal brak... emotka emotka


u mnie też @ o odbiorze plecaka brak emotka




dziewczyny a czy w profilu przy paczce macie napisane: Twoja nagroda została wysłana do wybranej drogerii. Otrzymasz maila z informacją gdy nagroda będzie do odbioru w sklepie?

Bo u mnie przy aquafresh nie mam takiego info jest tylko znaczek paczki a przy innej nagrodzie mam! Wyświetl w wątku >>
0 0