Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#5777174 Napisano: 21.11.2013 11:05:24 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

joan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wiecie co... ja cieszę się nawet z książki. Jestem na forum już dość długo. Zdarza mi się wygrywać różne rzeczy, ale nawet t-shirt, czy książka sprawiają mi radość emotka I ciszę się, że takie konkursy też są do bazy dodawane.


Z książek to akurat się nie cieszę, mam w domu kilkaset - o kilkaset za dużo emotka Ostatnio przez konkursy trochę nam ich przybyło i przybędzie, ale na szczęście są takie oto akcje emotka
http://www.kociez...=strona&site=240


Swietna inicjatywa, szkoda, że w moich regionach takich nie ma.
Mam też sporo książek,które tylko się kurzą a chętnie bym je gdzieś oddała. Moja biblioteka już nie chce ode mnie przyjmować bo je nie mieści emotka
A tak poza tematem. Sporo osób pisało, że chętnie zmieni forum. Jako, że dawniej sporo wygrywałam(wtedy jeszcze doceniano talent emotka byłam zapraszana na inne fora bo mogłam "sporo wnieść". W 2 byłam przez jakiś czas i więcej nie dam się namówić. To był dopiero Sajgon. Limit dodawanych konkursów, kupowanie gazet, itd-wyścig szczurów... Dopiero tutaj poczułam się normalnie i jak czytam te narzekania to mnie (wyjątkowo spokojną kobietę) szlag trafia.

Ps Ponieważ dziś Dzień życzliwości* życzę wszystkim marudzącym poczucia humoru i więcej radości emotka



u nas w bibliotece wystawili pusty regał z kartką "książka za darmo" i każdy kto ma książek w domu za dużo może je zostawić na tym regale - zazwyczaj znikają z niego jak gorące bułeczki emotka bardzo fajna inicjatywa-zostawiają ci co mają "za dużo" i zabierają ci co mają "za mało"może podrzućcie pomysł w swoich bibliotekach emotka ja parę razy znalazłam naprawdę dla mnie super pozycje Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5776635 Napisano: 20.11.2013 14:50:34 w Czas na zmiany...
nie mam nic przeciwko różnym blokadom ale np przy wątku teraz taka blokada jest chyba zupełnie bez sensu -mam konkurs który chciałam na szybko wrzucić i...zonk! nie mogę bo muszę najpierw wrzucić trzy konki,czego w tym momencie nie jestem w stanie zrobić!! kto traci? konkursowicz! bo zamiast wrzucic szybko konk w topik "teraz"nie mogę bo mam zablokowany dostęp! i trochę to bez sensu się zrobiło bo takich osób jak ja jest więcej, chciałyby się szybko podzielić fajnym szybkim konkiem i nie mogą...i inni z tego nie skorzystają... do przemyślenia dla adminów pozdrawiam

ps. i może jakieś ulgi dla forumowiczów ze stażem,którzy jakby nie było to forum też tworzą... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5776627 Napisano: 20.11.2013 14:39:21 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

turli napisał(a):

Dla mnie jest najważniejsze żeby nie mogli nic komentować tacy hejterzy jak ten gosć ostatnio co ,,wchodzi tu tylko po to żeby się pośmiać ze znajomymi,, emotka nicku nie pamiętam.
Choć tacy też moga przcież dodac 3 konki..


Dlatego moim zdaniem dodatkowo powinien być spełniony warunek stażu na forum. emotka
Jakieś minimum - choćby 3 miesiące.

Jak znajdę czas, to będę gnębić o to władzę. emotka



nie mam nic przeciwko różnym blokadom ale np przy wątku teraz taka blokada jest chyba zupełnie bez sensu -mam konkurs który chciałam na szybko wrzucić i...zonk! nie mogę bo muszę najpierw wrzucić trzy konki,czego w tym momencie nie jestem w stanie zrobić!! kto traci? konkursowicz! bo zamiast wrzucic szybko konk w topik "teraz"nie mogę bo mam zablokowany dostęp! i trochę to bez sensu się zrobiło bo takich osób jak ja jest więcej, chciałyby się szybko podzielić fajnym szybkim konkiem i nie mogą...i inni z tego nie skorzystają... do przemyślenia dla adminów emotka pozdrawiam

ps. i może jakieś ulgi dla forumowiczów ze stażem,którzy jakby nie było to forum też tworzą... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5756616 Napisano: 17.10.2013 14:57:41 w Carrefour konkursy
marionzzz napisał(a):

mogę komuś oddać prenumeratę jeśli do mnie zadzwonią emotka
oddam pierwszej osobie która poda dane na pw




pierwsza była Olunka - jeśli zadzwonią podam Twoje dane emotka pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5756612 Napisano: 17.10.2013 14:51:58 w Carrefour konkursy
mogę komuś oddać prenumeratę jeśli do mnie zadzwonią emotka
oddam pierwszej osobie która poda dane na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5756505 Napisano: 17.10.2013 13:04:08 w Carrefour konkursy
olunka napisał(a):

isiulka napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Dzwonią z prenumeratami emotka


łeee czyli znowu psinco, na prenumerate pewnie tez sie nie zalape, chociaz nawet bym jej nie chciała.



a ja bym chciała, bo TS to jedyne pismo które czytam:)



ja też chętnie bym się zgłosiła po prenumeratę emotka i tak czekam,że może... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5754415 Napisano: 14.10.2013 13:31:07 w TESCO konkursy
a czy ktoś wie czy MC uznaje kopie paragonów? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5754408 Napisano: 14.10.2013 13:25:30 w TESCO konkursy
frodo napisał(a):

10 000 punktów to w końcu 10 czy 100zł. Bo nie wiem czy jest sens odsyłać paragon emotka
I jeszcze jedno pytanko: jedna osoba może wygrać więcej niż jeden raz w tym konkursie tą samą nagrodę?



w regulaminie jest napisane że jedna osoba jedna nagroda Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5751837 Napisano: 09.10.2013 11:54:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
deva napisał(a):

ten rok rzeczywiście jakis pechowy, tak źle jeszcze nigdy nie było, zazdroszczę sama sobie sukcesów, ktore były, chodzenia na zakupy za wygrane bony, eh, fajnie było, a teraz...ani hochland ani intermarche emotka



jakbym o sobie czytała emotka wprawdzie rok się jeszcze nie skończył ale tak źle dawno nie było...
czary mary niech od dziś niezmiennie nagrody wpadają codziennie!! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5726324 Napisano: 28.08.2013 11:08:04 w Carrefour konkursy
cudaczek121 napisał(a):

jak dla mnie dowolny sklep sieci Carrefour to też Carrefour express,ale mogę się mylić emotka




moim zdaniem też każdy sklep - bo jak są tylko hipermarkety to jest to zawsze zaznaczone i jest przeważnie lista sklepów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5668570 Napisano: 04.06.2013 12:07:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
monikar napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Profi mnie olał... Cif również... Nie wspominając o Winiarach... Nawet w zdrapkę za zeta dzisiaj zainwestowałam... emotka
Sushi... emotka



u mnie to samo, jakiego trzeba miec pecha żeby nie wygrać nic z cifa na kilka zgłoszeń gdzie masa ludzi wygrywa tylko jednym zgłoszeniem... emotka



a ja myślałam,że tylko ja tego cifa nie wygrywam emotka ) w żadnym losowaniu mi się nie udało?!?
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5660538 Napisano: 24.05.2013 11:25:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jofe8484 napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

merkana napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

Mam pytanko, czy ktoś z forum wygrał kiedyś coś na portalu dlalejdis (szczególnie chodzi mi o te smsowe konkursy)


nic nigdy u nich nie wygrałam emotka



mi też nigdy się nie udało.... emotka



ja dwa razy w internetowym. Być może kantują bo wolą uczestników z Wrocka wtedy nie bawią się w wysyłkę, laureat sam się musi pofatygować.



Dzięki wszystkim za odpowiedz;-)



ja raz wygrałam w sms-owym nagrodę przysłali bez problemu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5653736 Napisano: 15.05.2013 10:35:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

A ja mam pytanko odnośnie konkursu Palmolive z Leclerc emotka tylko 1 nagroda padła u nas na forum? emotka


Ja też mam, ale tylko kosmetyki, więc specjalnie nie było o czym krzyczeć. emotka




ja zgłaszam jeszcze dwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5594899 Napisano: 25.02.2013 13:57:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
renatak0 napisał(a):

u Leclerkowa totalna załamka emotka



to tak jak u mnie emotka a liczyłam na chociaż 1 bon emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5591500 Napisano: 21.02.2013 16:22:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

kto czeka na wyniki walentynkowego avatni? wg reg. d0 24 maja czas



napisali na swojej tablicy,że wyniki podadzą na początku przyszłego tyg Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5591493 Napisano: 21.02.2013 16:18:59 w Inne mniejsze markety
czy Leclerc dzwoni z zastrzeżonego ? mam jakiś nieodebrany emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5568408 Napisano: 30.01.2013 11:29:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

morela napisał(a):

olmix napisał(a):

Czy dostał ktoś już informację o wygranej w konkursie Superpharm Pedilady? Żeby wziąć udział trzeba było zrobić zakupy za min. 30 zł
http://www.klubli...ursy/5_regulamin.pdf



wczoraj i kilka dni temu ktoś pisał że otrzymał maila o wygranej, ale był jeszcze jeden konkurs z pedilady więc nie wiem czy chodziło o klub

ja też czekam i mam nadzieję emotka a chyba do 31.01 mają powiadomić



mam @ z tego konkursu o wygranej, SuperPharm Wrocław



ale tylko 1 osoba na chyba 130 pedilady? Chyba wygrana pochwaliłoby sie więcej osób?
może czytaja na wyrywki i co im sie spodoba to od razu na @ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5559250 Napisano: 22.01.2013 11:33:32 w Pomoc potrzebującym!
http://www.silent...omagamy/pilne-akcje/

już niewiele potrzeba emotka może tak chociaż każdy po 5 zł się dorzuci ?! to niewiele ale w ilości siła!
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5558757 Napisano: 21.01.2013 09:46:04 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

a mnie wkurzają buty... dokładnie ich jakość

mąż po raz kolejny ma zepsute kolejne buty.
Pierwsze - półbuty, przetarte podeszwy po 5 miesiącach użytkowania, od razu wymiana na inne.

Wymieniliśmy na zimowe, z dopłatą. Pochodził niedługo, na pewno tej zimy - podeszwy pęknięte w połowie.
No szlag... jestem ciekawa, czy reklamację uwzględnią.
A buty nie kosztowały 5 zł, tylko o wiele więcej i są skórzane. Myślałam, że za tą cenę można spodziewać się czegoś lepszego i trwalszego emotka
Dodam, że obie pary kupowane w Deichmannie.

Całe szczęście, ze w CCC jest obniżka cen butów zimowych o 30%, to kolejna para kupiona emotka



polecam Batę-mój mąż reklamuje tam buty o każde zadrapanie i nigdy nie robili mu problemów emotka

a co do CCC to chodzę w ich butach już kolejne sezony i uważam,że buty są nie do zdarcia-wręcz uwielbiam Lasockiego bo jak dla mnie są niewiarygodnie wygodne,dobrze wyprofilowane i bardzo wytrzymałe.
Raz się rozmyśliłam w domu po kupnie i z przyjęciem z powrotem też nie było problemu emotka

może to kwestia obsługi i ich podejścia do klienta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5545662 Napisano: 09.01.2013 09:56:04 w Wkurza mnie...
Jola -nie dawaj szlabanów i nie zabieraj telefonu-to działa ale na krótką metę i wywołuje w środkujeszcze większy bunt!
lepiej chwal,że on taki dobry przyjaciel,że super facet z niego rośnie bo już dba o kobiety itp i żeby się przyłożył do lekcji bo jak pokaże,że się dobrze uczy to dziewczynie jeszcze bardziej zaimponuje,że dziewczyny lubią mądrych,oczytanych facetów, więcej tematów do rozmów mają itd... to lepiej działa niż zakazy-może nie od razu ale pochwały i wejscie na ambicje zawsze dają lepsze efekty niż ograniczenia przeciw którym dziecko zawsze się buntuje i jeśli nawet Ci teraz tego nie okaże to kiedyś to wyjdzie.
Ja tak robie i jeśli nawet mają chwilowe kryzysy w nauce bo koledzy,koleżanki -co jest w takim wieku normalne-to jednak ambicja i chęć poznania zwycięża emotka I nie mam w domu buntu,kłótni,obrażania się i olewania nauki emotka
pozdrawiam
Wyświetl w wątku >>
0 0