Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#5893193 Napisano: 23.07.2014 12:51:48 w Rossmann
nauszniki są bardzo szerokie-mój syn je założył (małej głowy nie ma emotka ) i się dziwił co takie szerokie emotka na facetów nie pasują, dla kobiet za duże...no cóż pewnie to było tak:bublowy towar nam zalega... zróbmy konkurs... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5887319 Napisano: 11.07.2014 13:24:10 w TESCO konkursy
gocha28 napisał(a):

leca jeszcze te smsy? czy juz nie ma sie co ludzic ? emotka
nie ogarniam tej Czystej Mocy....



no cóż,ja też nie...a szkoda bo moja zmywarka strasznie nawala i tak chciałam ja podmienić emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5884305 Napisano: 04.07.2014 23:29:00 w TESCO konkursy
mariolakal napisał(a):

rubik napisał(a):

NIE WIECIE JAK WEJŚĆ DO KONKURSU WYGRAJ WYMARZONA ŁAZIENKĘ Z DOMESTOS I CIF.KLIKAM W BANER WEJDZ I NIE MOGE WPISAC ODPOWIEDZI.NIE WCHODZE CZY COS TAM NIE DZIAŁA.JAK SOBIE WY PORADZILISCIE.KONKURS W BAZIE



a tez próbowałam weść z czystej ciekawości i wciąż otwiera mi się tylko regulamin... emotka



mi też tylko regulamin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5883018 Napisano: 02.07.2014 13:55:03 w Konkursy ABC
morela napisał(a):

Pojawiła się lista zwycięzców 15 urodzin ABC http://www.sklepy...a_zwycie__zco__w.pdf i nie ma moich danych emotka dzwonię na ten numer z którego informowali ale abonent niedostępny, zaraz wychodzę z domu i chciałam po drodze wysłać paragon, na razie się wstrzymam mam nadzieje że się dodzwonię i sprawa się wyjaśni

sprawdźcie czy są Wasze dane, jak coś to "w kupie" będziemy działać



ha ha ha jest moje nazwisko ale imię nie te, a nazwisko raczej rzadkie... emotka i teraz nie wiem czyto ja czy nie ja? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5880414 Napisano: 26.06.2014 11:47:05 w Rossmann
serene napisał(a):

benasia napisał(a):

no a u mnie od poniedz. brak kodu na MEXX\'A z biura obsługi emotka





ja czekam od soboty, też cisza..



u mnie też cisza... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5880412 Napisano: 26.06.2014 11:46:11 w Rossmann
monikar napisał(a):

Czy na konkurs Venus i Cztery Pory Roku można kupić krem do rąk? W regulaminie są wyszczególnione jedynie produkty do paznokci ale czy cztery pory roku w ogóle takie mają?



na tych do rąk jest też napisane,że do rąk i paznokci-taki kupiłam i dostałam kod Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5879794 Napisano: 25.06.2014 09:54:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

ankasss napisał(a):

monikar napisał(a):

Zastanawiają mnie konkursy na wizaz.pl a właściwie ostatni klub recenzentki Bosch. Zapisy trwały do niedzieli, za pewne mieli masę zgłoszeń a we wtorek są już wyniki. Myślicie, że przeczytali wszystkie odpowiedzi od a do z?



wysłałam w niedzielę późnym wieczorem - całkiem fajne zgłoszenie wg mojej opinii - załapałam się na suszarkę:)



gratulację emotka

nie piszę tego złośliwie, po prostu się zastanawiam



ja myślę,że najpierw skanują parametry ankiety i wybierają te,które im pasują a dopiero później z nich czytają i wybierają najlepsze odpowiedzi-mają ich wtedy do czytania duzo mniej i mogą się wyrobić w krótszym czasie Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5879470 Napisano: 24.06.2014 17:12:12 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,że ciągle, na każdym kroku trzeba uważać na oszustów!!! jak nie komputery to telefony emotka emotka

DLA PRZESTROGI:
http://technowink...-premium-92590/19pyl Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5879242 Napisano: 24.06.2014 12:18:26 w Rossmann
29renata napisał(a):

A ja napisałam wczoraj ok. południa i nie mam jeszcze kodu. tez na mexxa oczywiście.



u mnie z południa też nie mam jeszcze do tej pory odpowiedzi emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5878770 Napisano: 23.06.2014 14:23:50 w Wkurza mnie...
nataszka napisał(a):

iwek napisał(a):

Mnie też Nivea wkurza, mam 3 paragony a wygranych 0, wrrr... emotka


ja mam 4 i też nic emotka



ha ha witam w klubie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5877111 Napisano: 18.06.2014 13:41:03 w Rossmann
aerdna napisał(a):

anialistopad napisał(a):

kupilam dax sun 30 spf dla dzieci i niemowlat na slonce 75 ml kuponu brak,dove mydlo w kostkach kuponu brak,venus maszynka do golenia to samo. No kurde,moze ktos sprawdzic co w tych konkursach trzeba kupic?



A nie kupiłaś czasem maszynki Gilette Venus ? To nie o taką chodzi, tylko o produkty Venus (tanie balsamy, pianki do golenia) itp.



dokładnie-to nie ta maszynka choć ja też na nie patrzyłam emotka ale poza dax sun nie drukuje się też mexx i dove emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5874266 Napisano: 12.06.2014 14:29:54 w PLAGIATY
tak dla odmiany od forumowej dyskusji emotka i nadal w temacie plagiatów-niestety...

http://kobieta.on...elnila-plagiat/e39gr Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5873795 Napisano: 11.06.2014 16:34:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratulacje-to są emocje,których się nigdy nie zapomina emotka Oby więcej takich wspaniałych wygranych!! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5872564 Napisano: 09.06.2014 17:25:41 w Rossmann
marzenier napisał(a):

ankasss napisał(a):

marzenier napisał(a):

Produkty mam i ja
Tylko nie wiem na jaka cholerę jak u mnie zmywary niet


:( niestety mam ten sam problem emotka a tak chciałam zmywareczkę w końcu



Trzeba polować nadal
Teraz Tesco należy atakować emotka



też liczyłam bo moja popsuta stoi...
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5871137 Napisano: 05.06.2014 23:19:49 w Wkurza mnie...
koz.ka90 napisał(a):

asante napisał(a):

Zaczynam tracić wiarę w człowieczeństwo...



ja też

koło południa dostałam nie wzbudzający podejrzeń link z jakimiś wynikami od niejakiego "italiano"

no i już mnie nie było na forum

pisałam od razu do Pionasa o pomoc, ale nie odezwał się

musiałam założyć nowa skrzynkę mailową, bo moja nie działa

nie jest mi do śmiechu, bo przepadły materiały do pracy
pół dnia spędziłam u informatyka inie w głowie mi wygłupy

raczej płacz i zgrzytanie zębów

dziękuję italiano emotka emotka emotka




UWAGA -nie wiem czy to to samo ale na Facebooku działa cos takiego-wirus w linkach od znajomych! może to jest podobne?!!

http://technowink...a-na-facebooku/1w8cx Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5858552 Napisano: 06.05.2014 17:01:16 w Lotto i inne
kupiłam zdrapkę Wielka Czwórka i wrzuciłam do torebki gdzie nosiłam ją przez dwa tygodnie, w końcu sobie o niej przypomniałam i od niechcenia dałam córce ze słowami"jak uda Ci się coś zdrapać chociażby 2 zł to możesz sobie przygarnąć" i co! wydrapała całe 50 zł...nie wiem czemu ale mam wrażenie że jak ja bym drapała to by było zero... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5856721 Napisano: 30.04.2014 13:20:39 w Paragony
mam Winiary stokrotka-nie zagrałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5856719 Napisano: 30.04.2014 13:18:57 w Konkursy ABC
Anonima napisał(a):

mahuska napisał(a):

Anonima napisał(a):

do mnie dzis dotarl bilet z okocima od smolara, ale w kopercie jest tez jakas karta "pokwitowanie odbioru nagrody", gdzie sa pola do wypelnienia np PESEL czy numer dowodu..czy ja to musze uzupelnic i im odeslac? bo nie bardzo rozumiem, kiedys wygralam u nich bardziej wartosciowa nagrode i nie prosili mnie o zaden pesel czy numer dowodu.

Brat odbieral nagrode i kurier o nic go nie prosil.
Bede wdzieczna za odpowiedz.



teoretycznie powinien odebrać to kurier


dziekuje za odpowiedz emotka czy u innych byla podobna sytuacja ze kurier nie odbieral tego pokwitowania uzupelnionego? mam nadzieje ze oni nie beda zaraz wysylac do mnie pism ze mam im to odeslac uzupelnione, bo nie zamierzam podawac zadnych numerow pesel ani tym bardziej numeru dowodu ;/



kurierzy przeważnie wracają-mi się zdarzało,że kurier wracał po oświadczenie dzień albo parę dni później, raz odesłałam do agencji i kiedy kurier wrócił powiedziałam mu,że odesłałam i było ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5856256 Napisano: 29.04.2014 16:59:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka emotka emotka Hochland po całej długości... totalna porażka we wszystkich sklepach...nie potrafię nawet wyrazić słowami jak się czuję-nawet pół bonu na tyle setek ze wszystkich sklepów sie nie udało...dawno takiej porażki nie przezyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#5854104 Napisano: 24.04.2014 18:41:55 w Rossmann
edzia21 napisał(a):

pawwwel napisał(a):

Ja to mam "farta". Kupiłem gąbkę na konkurs i kasjerka ceremonialnie zaczęła mi drzeć kupon konkursowy, gdy ja na niego czekałem. emotka Mam nadzieję, że w razie wygranej uznają taki paragon, bo odczytać się da, ale stan jest opłakany. Czy oni nie mogą przetłumaczyć tym kasjerkom żeby patrzyły co się drukuje? Powinny wręcz zachęcać do wzięcia udziału, tak samo jak czasem polecają jakieś produkty...


w razie wygranej raczej nie sprawdzaja ani paragonow, ani niefiskalnych, wiec luzna gumka emotka



mi dwa razy porwały emotka jeszcze na początku Wyświetl w wątku >>
0 0