Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kasiaj110

kasiaj110

#6512439 Napisano: 24.07.2018 10:23:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hittmanka napisał(a):

wywalili to hasło emotka

ale że usunęli " Moc byka mnie dotyka" emotka ? hehe co drugie hasło kojarzy mi się jakoś tak dwuznacznie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6510435 Napisano: 17.07.2018 19:05:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

mia napisał(a):

Widziałam galerię...i odstraszyła mnie chyba od tego konkursu. Przynajmniej na razie.
Na "ulubione" się nie natknęłam, ale powaliła mnie ilość byków ortograficznych, o językowych nie mówiąc. Generalnie patrząc na te hasła, miałam wizję gostka, który pod Biedronką obala Red Bulla, a potem w pocie czoła wystukuje na telefonie swoją twórczość...

:D.
Zobaczyłam, że pierwszego dnia jest już 130 zgłoszeń więc lekko się podłamałam, ale zaczęłam je czytać.... I stwierdziłam, że albo coś ze mną jest nie tak jak być powinno (tylko Pani od Cheetosów rozumie mój humor), albo zgłoszenia są średnie.

Mimo wszystko chcę wziąć udział w tym konkursie (PS szukam paragonów 2), żeby się moje dzisiejsze 5 godzin w pracy nie zmarnowało (sezon urlopowy w pełni emotka  )

Ciężki orzech do zgryzienia będzie miała komisja emotka  Przesiać ten cały shit, żeby wydobyć "perełki" - ciężka sprawa. Ciekawe, czy będzie im się chciało emotka

Jak to ładnie ktoś napisał w swoim haśle "eksplozja mózgu gwarantowana"... emotka

kurcze ale ja tempa jestem- także wysyłałam hasełko ale nie widziałam tych strzałeczek emotka i myślę sobie co tak mało haseł emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6508811 Napisano: 12.07.2018 15:49:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
0,7 z Loża Vip Stock emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6501740 Napisano: 24.06.2018 20:03:52 w Sport
synk napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

no to gramy emotka . Tzn ja nie oglądam tylko "podsłuchuje" z drugiego pokoju emotka . Ktoś chętny ja rowerek? 
Dzisiejszy wynik obstawiam 2:0 dla Kolumbii emotka

a w co grają? w szachy?

podobno  w piłkę nożną  emotka ale po ostatnim meczu nie wiem czy jednak to ten sport emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kasiaj110

#6501738 Napisano: 24.06.2018 19:57:32 w Sport
no to gramy emotka . Tzn ja nie oglądam tylko "podsłuchuje" z drugiego pokoju emotka . Ktoś chętny ja rowerek? 
Dzisiejszy wynik obstawiam 2:0 dla Kolumbii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6497233 Napisano: 13.06.2018 07:50:08 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Mięso czasami jemy, mieszkamy na parterze, w pobliżu jest śmietnik. Muchy pal licho, ale kilka lat temu było zatrzęsienie os. Co otworzyłam okno czy drzwi balkonowe to zaraz jakaś menda wleciała, albo i kilka. 
A ja mam taki odruch, ze jak tylko mam osę w mieszkaniu to tak długo mam gęsią skórkę na ramionach, aż nie ubiję gada  emotka  nawet jakby miało to trwać kilkanaście minut. Widać mam jakiś system obronny...

Co do much jeszcze... ze 2-3 lata temu pojechaliśmy do rodziny, wróciliśmy na drugi dzień. Odwieźliśmy rodziców do domu i weszliśmy z nimi. Jak weszliśmy to słyszeliśmy dziwny odgłos, jakby szum. 
Mama myślała, że nie wyłączyła wentylatora, ale to nie było to... 
Na oknach od południa, na parterze i na piętrze były setki, jeśli nie tysiące - MUCH!!! i to one tak szumiały. 
Trochę na oknach od zachodu. Małe i te duże, zielonkawe gnojowe. Wyobrażacie sobie, jakie były okna upaćkane od nich??? pomazane, ob.srane.. a mama kilka dni wcześniej pomyła okna i musiała myć znowu...
Nie wiem, skąd się wzięły w domu, skoro wszystkie okna były pozamykane (jak zawsze, jak gdzieś jedzie się na dłużej), mięsa w domu nie było, szczególnie świeżego, do którego muchy by przyleciały. 
Przypuszczam, że wleciały kominem i przez okap kuchenny a później nie miały jak wylecieć, a na południowych oknach nieźle się wygrzały.
Jedyne rozwiązanie, na jakie wpadł mój mąż, to to, że dzień wcześniej były czyszczone wielkie kurniki niecałe 2 km dalej (było czuć charakterystyczny zapaszek), na drugim końcu wsi i możliwe, że to od nich tyle much było. Ale nie jesteśmy pewni i do dziś pozostaje to zagadką, skąd ich tyle było...

Przeżyłam do samo w zeszłym roku. Gotując kapusty na bigos zaczęły się zlatywać muchy. Zamknęłam drzwi do kuchni i okna  a muchy się pojawiały. Zaobserwowałam że przeciskały się przez kratkę wentylacyjną!!!!! Zakleiłam kratkę taśmą klejącą, one chciały się przez tą taśmę przedrzeć! Mało kto uwierzy że muchole przez wentylację mogą się dostać ale jak wiem ze tak jest. Wabił je zapach wciągany do komina emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6492494 Napisano: 26.05.2018 10:18:01 w Wkurza mnie...
wkurzam się , no może nie wkurzam się ale nie wiem jak nazwać tę/tę emocję  emotka - wchodzę sobie na srejsbóka a tam -dzień matki tu dzień matki tam, jakie to matki bohaterki nie płaczą, tego nie powiedzą dziecku, że srakie i owakie. Sama jestem matką ale jakoś   orderu za bohaterstwo nie zamierzam sobie przyznawać. Jestem matką bo tego chciałam i tyle! Kocham swoje dziecko najmocniej na świecie a ono kocha mnie ( ma 10 lat więc "jeszcze" mnie kocha emotka i jest  wstanie to słowo głośno wypowiedzieć ) . 
Nie podoba mi się wynoszenie roli matki na piedestał!!!! Wiem że bez madki nie ma Brajanka  ale by od razu każda madka świętą była?  Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6485986 Napisano: 30.04.2018 15:54:28 w Wkurza mnie...
Nauczono mnie że listy pisze się kulturalnie emotka - dzień dobry, o co chodzi pożegnanie podpis itp. Szukam roweru na olx i wysyłam  zapytania o rozmiar ramy itp. - każdy list z "podstawami  kultury" - ale odpowiedzi są zadziwiająco niedbałe, czasem wulgarne. Czy już nikt nie potrafi napisać przepraszam nieaktualne ? Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6484716 Napisano: 25.04.2018 09:28:28 w Wkurza mnie...
wkurzam się- kupiłam niedawno baterie - do padów i przypadkiem konkursowo- w biedronie na duracell -  dzisiaj ostatni dzień konkursu i chcę wysłać zgłoszenie a tu niespodzianka na paragonie jak byk ENERGIZER !!!!! wrrrrr że tez tego nie sprawdziłam wcześniej.... a kupiłam duracell emotka  

przy okazji postanowiłam zrobić porządki z paragonami - bo wszystko razem na wielkiej kupce zmagazynowałam a wysłałam jeden może dwa emotka - będzie okazja pozliczać ostatnie wydatki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6477481 Napisano: 27.03.2018 14:38:08 w Wkurza mnie...
wkurzyłam się a jakże  na "nasz" konkurs- kolejne podejście i znów źle przepisany kod emotka   oj widzę że kubeczek nie dla mnie emotka . Jest jakaś opcja wysyłania odpowiedzi  dla upośledzonych komputerowo? 

Wkurza mnie pogoda- zimowa kurtka wyprana i się suszy - a tu taka zimnica . wiosno przyjdź!!!!!!!! Franco kaj żeś je?  

Wkurza mnie mój piesior Teo- wczoraj słyszał listonosza a ja wredna pani nie wypuściłam go na plac by mógł go obszczekać i zrobił mi na złość- i obsikał mi dywan!!! Ledwo co wyprany na święta!!! I znowu dzisiaj go prałam a pies ma tą moja robotę w cenzura i się wyleguje na wersalce emotka   . Bo przecież to i tak moja wina bo go nie wypuściłam - a dywanu i tak nie lubię może to znak by się go pozbyć. Tylko te zimne panele emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6476125 Napisano: 22.03.2018 21:10:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wreszcie i ja tutaj jestem - książka Kinder emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6476124 Napisano: 22.03.2018 21:09:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja także zostałam uszczęśliwiona smsami  z Kinder = jeden tylko mogę odczytać- następne mam informację że niepełne emotka . Ten pierwszy to książka emotka a może te pozostałe to inne nagrody emotka no ale cóż jako żem honorowa  i że trzymam się regulaminu że tylko jedna nagroda na jedną osobę to oczywiście odeślę ten jedyny paragon emotka - tylko szkoda że mam znaczki zwykłe - zostały po kartkach wielkanocnych , może wyślę tymi , się zobaczy dużo nie stracę

Ale te emocje Gratulacje wygrałeś są nie do opisania, dobrze że wysyłałam tylko w pierwszym etapie emotka teraz dam szansę innym choć  paragony w szafce leżą.  Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

kasiaj110

#6475587 Napisano: 22.03.2018 09:22:19 w Popraw sobie humor...
kreatia napisał(a):

Takie prawdziwe, również w konkursowym świecie emotka
/Z fejsbuka

Udostępniam za pozwoleniem autorki, która zastrzegła sobie anonimowość. Tekst jest przedni i każda matka powinna przeczytać ten apel„To matki matkom zgotowały ten los.Kiedy na drzwiach przedszkola zawisł kawałek bristolu z wypisaną nań informacją, że do 16.03 dzieci mogą składać kartki wielkanocne na KONKURS, któren to rozstrzygnięty będzie w poniedziałkowy poranek, przyjęłam to ze spokojem. Jestem wszak matką- weteranką, przeżyłam przygotowania moich latorośli do niezliczonych odmian współzawodnictwa w świecie krasnali. Najbardziej hardkorowy był konkurs piosenki dziecięcej, gdy nagle okazało się, że tylko Małgośka śpiewała puszka-okruszka, reszta rodziców uznała bowiem, że „miłość miłość w Zakopanem, polewamy się szampanem, nanana” jest równie niewinna, jak dziewica Orleańska i opowiada o wyjeździe na ferie z rodziną, a  „ja uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie” to współczesna historia miłości Dziadka do Orzechów i baletnicy. Także ten. Kartka świąteczna.W sobotę wyjęłam z tajnej skrytki, jaką posiada każdy rodzic dzieci w wieku 5 wzwyż ( w której to skrytce jest zazwyczaj wszystko, tylko, klasycznie, nie to, co o 22 dziecko przekazuje, że potrzebne jest na jutro) wszelkiej maści arkusze pianek, filców, tekturek, piórek, rurek i innych przydasiów, posadziłam młodzież przy stole i zakrzyknęłam- róbta co chceta, byle zawierało jajko, kurczaka bądź inny element skojarzeniowy.Radosna TFUrczość pięciolatki wyewoluowała w baranka, któremu z cenzura wystają żonkile w fazie kwitnięcia. Podpisałyśmy dzieło inicjałem i zaniosłyśmy do przedszkola, gdzie powitały nas między innymi:-  naturalnej wielkości baranek zrobiony metodą quilingu, podpisany: Jaś, 4 lata, grupa Gwiazdek,- ręcznie pleciony kosz wiklinowy 2 d z pełnym wyposażeniem wyszytym włóczką Zuzia, 5 lat, Słoneczka,- wydzierganą szydełkiem białą serwetkę z zadziornie różowym napisem „Alleluja”- Kasia, Planetki, lat 3.No kurfa.Ja, oczywiście, nie odmawiam dzieciom talentu. Może rodzice powyższych progenitur zamiast gryzaków oswajali dziecięcia swe ze sztuką, rękodzielnictwem, eko-modą. Może zamiast wierszy Tuwima czytano takim brzdącom do poduszki dzieła klasyków greckich w oryginale. PRZYPUSZCZAM, ŻE WĄTPIĘ. Tym bardziej, że w szatni kiblujemy koło wspomnianej Zuzi, stąd wiem, że blondwłosy ten aniołek ma problem z założeniem kapci na prawidłową stopę i mimo że ma tylko dwie opcje, jest w stanie pomylić się pięć razy. Matki. Pozwólcie dzieciom tworzyć baranki z żonkilami w cenzura, kurczaczki w osranych skorupkach, zające z jednym oczkiem bardziej. Nie bądźcie jak mama Jasia, Zuzi, Kasi. Nie twórzcie klik Matek Współzawodniczących, Matek Cierpiętniczych, Matek Odpięciulatniewypiłamciepłejkawy. Matki, dajcie Matkom żyć!”

Moje dziecię właśnie "tworzy" pracę na wielkanocny konkurs- 3 klasa sp a praca powiedzmy że dziecka 4 letniego emotka . Zmysł artystyczny jest , wizja była ale wykonanie - nie planuję mu pomagać emotka hehe co najwyżej podmienię w  plecaku na moje szydełkowe kurczaczki hehe . Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6475568 Napisano: 22.03.2018 08:17:57 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzyła własna głupota emotka   - w porywie weny twórczej wzięłam udział w naszym konkursie - taki wspaniały tekst napisałam ze kubek miałam już w kieszeni - wysyłam dumna jak paw a tu magiczny napis- źle przepisany kod emotka   . Chytra baba z Rybnika chciała być mądrzejsza niż system emotka . To chyba znak że ten kubeczek nie dla mnie

Wkurza mnie katar u syna , nie umyte okna ( wiem wiem święta i tak będą) , zero na koncie telefonu. Jest naprawdę źle- nie mam ochoty na szoping- co się ze mną dzieje?!!!! 

Mam spirytus w lodówce emotka ale nie będę go piła (może nie bezpośrednio z butelki ) ale powstanie do południa partia Uli - taka w ramach testowania czy dobre będą na święta emotka .
Pokombinuję z mocniejszym nadzieniem - ktoś chętny na testowanko? Jakby coś to nie będę tego lepiła tylko tak z miseczki "bydymy se cykać " emotka   , okna umyję po świętach emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kasiaj110

#6475390 Napisano: 21.03.2018 17:45:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
lb napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Wchodzę dzisiaj w konkursy bez mojego udziału, wchodzę w promocyjne a tutaj pokazują mi się konkursy aktualne i pierwsze od góry te które się dzisiaj końcą.. ktoś tak ma teraz?

mam tak samo i nie wiem co się dzieje

u mnie podobnie Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6473895 Napisano: 16.03.2018 19:59:17 w Wkurza mnie...
wieczorową porą wkurza mnie - "zszedła" mi hybryda którą rano nałożyłam sobie na mały palec.
W szale rozpaczy i oszczędności kupiłam sobie zestaw do hybryd- ale p... nawyku obgryzania i dłubania nie odzwyczaję się w jeden dzień!!!!! Wnerwia mnie jakaś nierówność i od razu działam emotka . No ni zeszło emotka  
Paznokcie super - podłubałam i wygląda satysfakcjonująco- mąż się pytał czy byłam "na tipsach"-  ja w domu zmajstrowałam to toż emotka ale co z tego jak siedzę i oglądam YT to jakoś tak do paznokci ciągnie emotka i dłubam i dłuam aż znajdę dziurę w całym i spiup już go nie ma emotka tzn- hybrydy a nie paznokcia . Dodam że nie obgryzam tylko wnerwia mnie każda nierówność, odchyłek od normy- toż to trzeba wydłubać!!!!! Ręce powiązać!!!!!! To była ostania deska ratunku- wizyty na żele drogie więc jest jakaś alternatywa ale co zrobić z tym dziubaniem? emotka  

Zrobiłam parę łyków zimnego wiosennego żubra i korci drugi palec emotka . Albo chmiel odstawić albo nie wim emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiaj110

#6473688 Napisano: 16.03.2018 12:09:49 w Wkurza mnie...
wkurza mnie dzisiejsza pogoda- ciągle pada emotka żeby to był wiosenny deszczyk to bym rozumiała ale zimno, szaro, ponuro i leje!!!! 

wkurza mnie piątek, piątunio, piąteczek- wchodzę na fejsa a tam wkoło że zaczyna się weekend itp. gdyby nie konkursy na srejsboooku to dawno bym to moje konto usunęła - dobijają mnie łańcuszki szczęścia, widoczności strony itp.- a jak jest coś ważnego do udostępnienia to udostępnia to mało osób emotka - często udostępniam zwierzęta do adopcji lub te z codziennej schroniskowej łapanki - i te właśnie posty udostępnia kilak osób emotka , bo lepiej polajkować szlachta nie pracuje...  Wyświetl w wątku >>
2 venikaaa, mia 0

kasiaj110

#6471754 Napisano: 10.03.2018 16:15:09 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

cb656 - skończyłam dyskusję z TOBĄ. 
Inni niech piszą co chcą, KAŻDY ma prawo do WŁASNEGO zdania.

koper zgadzam się z Tobą. Handel handlem, ale lekarze, strażacy, policjanci, pracownicy stacji paliw itp. też by chcieli mieć wolną niedzielę. 
Też jestem za zmianą prawa pracy, a nie wszystko na pokaz, żeby zdobyć głosy przy następnych wyborach. 

Bo uważam, że właśnie po to te wolne niedziele są wprowadzane, żeby ludzie w ramach "wdzięczności" zagłosowali. W NIEDZIELĘ. 

Jako że niejako rozpętałam tę/tą dyskusję emotka - czuję się winna emotka - pomijając  fakt ustaw/ rządu/ PIS/PO/SLD czy innego tam tworu - mnie po prostu wnerwia fakt robienia zapasów niczym na armagedon, w sklepach gorzej niż na święta!!!! Ludzie poszaleli po prostu!  Zgadzam się z teoriami niesprawiedliwości itp. ale niestety nie ma szans DOGODZIĆ KAŻDEMU!!!!  

Tłumaczenia że jeśli ktoś nie pójdzie w niedzielę do pracy to nie zarobi do mnie nie dociera!!!! Rozumie że są z niedziel pieniążki ale nie popadajmy  w paranoję!!! W normalnym państwie praca od poniedziałku do piątku powinna być czymś normalnym- że z wypłaty da się żyć, kupić coś, czasem wyjechać gdzieś na weekend, przyoszczędzić. Tak tak w normalnym państwie do którego nam naprawdę duuuuuużo brakuje! Ten kto miał okazję wyjechać po za granice naszego pięknego państwa wie że w niedzielę się odpoczywa, a od poniedziałku do soboty jest naprawdę dużo czasu by kupić chleb i masło i wędliny! 

Zaznaczam że pracowałam w niedzielę i to nie dla samej radości i w czynie społecznym- po prostu taki miałam grafik- owszem pieniążki były ale czy w te dwie niedziele da się zarobić na cały miesiąc? niestety nie!

dodatkowo chciałabym dodać że nie jestem zwolennikiem popisu czy innych - jestem za tym by w kraju żyło się dobrze i normalnie! Wyświetl w wątku >>

kasiaj110

#6471700 Napisano: 10.03.2018 12:02:55 w Wkurza mnie...
Moje dzisiejsze wkurzenie to raczej krzyk rozpaczy. Wypunktuję tak będzie szybciej:
1. Zero wygranych ale jak jeśli w "moje konkursy" jeden na zielono emotka  
2. W domu bałagan - bo matka "znowu gra w konkursy" hmmm emotka
3. Dziecko chce na basen a moje nogi wołają o pomstę do nieba- ale nie chce mi się tym zająć bo "gram w konkursy"
4.  Obiad trzeba by ugotować, zrobić, zamówić ale pomysłu brak- 
5. Wkurzam się na ludzi którzy już od tygodnia biadolą o wolnej niedzieli i o masakrze i komunie którzy ich dotyka !!!!! Że jak to biedronka zamknięta? Galerie pozamykane-  mam obawy że połowa społeczeństwa umrze śmiercią głodową!!!!!!!!!!! Ale sa kawiarnie, kina, BASENY, lodowiska, Fly parki, kurcze parki i ślizgawki za blokiem - zawsze znajdzie się miejsce by gdzieś wyjść!!!!!!!!!!!!!!!  Pogoda ma jutro dopisać może rower, rolki albo nawet wieczór z planszówką!!!! Ludzie bronią swoich przyzwyczajeń- a ci co najwięcej krzyczą i agitują o niesprawiedliwości pewno nigdy nie przerobili szychty w niedzielę!  Wyświetl w wątku >>
0 1 niunio

kasiaj110

#6471479 Napisano: 09.03.2018 14:15:54 w Popraw sobie humor...
kama.z napisał(a):

bruce napisał(a):

FBjolanta7 napisał(a):

Kiedy zwatpisz w wygrana, a ona nagle sie pojawia emotka https://www.instagram.com/p/Bf6tzJoBhwU/

emotka Jakie to jest cudne!  emotka emotka

A w temacie - tym razem - monitoring:

Może czekają na kuriera emotka

też jestem w "posiadaniu" takiego monitoringu emotka - sąsiedzi zadowoleni- często w rozjazdach a babcia czuwa!!! Babcia zawsze wie kto, gdzie kiedy  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0