Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maa

maa

#6787124 Napisano: 09.06.2021 21:03:42 w WC - rozmowy o wszystkim
maa napisał(a):

sytuacja sprzed chwili z naszego domu: dzieci ogarnięte, bajka włączona, mama idzie wziąć szybki prysznic. Drzwi od łazienki zostają otwarte (wiadomo!). W domu idealna cisza, polewam się wodą i myślę sobie, ale ja mam już duże dzieci, można spokojnie wziąć prysznic. Wtedy słyszę brzdęk upadającego szkła. Wybiegam w ręczniku. Rozbita szklanka na podłodze, dzieci stoją nieruchomo (znają zasadę jak szklanka upada pozostają w bezruchu:). Generalnie ofiar nie ma. Straty minimalne. Jest dobrze. Zbieram szybko resztki, włączam odkurzacz, przy okazji odkurzam całe mieszkanie (jak już odkurzacz włączony żal stracić okazję). Jak kończę to już nawet włosy są suche. Siadam i tak sobie teraz myślę - przecież rozbite szkło symbolizuje szczęście - no to czekam na nagrody bo chyba kroi się coś dużego emotka   emotka    emotka emotka  

:) emotka  no! wiedziałam, czułam, dzieci przewidziały ... projektor, dwa plecaki z Cheetosa, dwa bony po 100 zl do Decathlona i słuchawki z Wawelu emotka Wyświetl w wątku >>

maa

#6787025 Napisano: 09.06.2021 15:49:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jeszcze słuchawki i bon z Wawelu niech ten dzień się nie kończy Wyświetl w wątku >>

maa

#6787007 Napisano: 09.06.2021 15:29:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Projektor z Rockstar, plecaki z Cheetos oraz bon do Decathlona Wyświetl w wątku >>

maa

#6786939 Napisano: 09.06.2021 13:54:51 w Czy informują/ informowali?
byl juz wyniki konkursu Monster z wyjazem do USA i koszulkami? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6786918 Napisano: 09.06.2021 12:45:40 w WC - rozmowy o wszystkim
sytuacja sprzed chwili z naszego domu: dzieci ogarnięte, bajka włączona, mama idzie wziąć szybki prysznic. Drzwi od łazienki zostają otwarte (wiadomo!). W domu idealna cisza, polewam się wodą i myślę sobie, ale ja mam już duże dzieci, można spokojnie wziąć prysznic. Wtedy słyszę brzdęk upadającego szkła. Wybiegam w ręczniku. Rozbita szklanka na podłodze, dzieci stoją nieruchomo (znają zasadę jak szklanka upada pozostają w bezruchu:). Generalnie ofiar nie ma. Straty minimalne. Jest dobrze. Zbieram szybko resztki, włączam odkurzacz, przy okazji odkurzam całe mieszkanie (jak już odkurzacz włączony żal stracić okazję). Jak kończę to już nawet włosy są suche. Siadam i tak sobie teraz myślę - przecież rozbite szkło symbolizuje szczęście - no to czekam na nagrody bo chyba kroi się coś dużego emotka   emotka  :) emotka   Wyświetl w wątku >>

maa

#6786619 Napisano: 08.06.2021 13:42:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

superloser napisał(a):

edzia21 napisał(a):

natka005 napisał(a):

surfinia009 napisał(a):

Witam ma ktoś jakieś informacje na temat tego konkursu z biedronki? W naszej bazie go nie ma na stronie biedronki nie ma regulaminu.
Na stronie Albedo marketing się nie umiem połapać 
Nie wiem ile znakow może mieć sms, a konkurs trwa do dziś 

Regulamin jest na stronie Biedronki, wysłałam zgłoszenie zwrotka przychodzi normalnie, limit 160 znaków

surfinia, dzięki za cynk o konkursie  emotka

I podziekowania dla Biedronki, ze do 23ej otwarta  emotka

 z ulotki i regulaminu wynika ze konkurs trwał do 5.06 ....

chyba chodzi o to ze watek został poruszony wczesniej tj. 5 czerwca w ostatni dzen trwania konkursu - Ci co widzieli wyslali zgloszenia i dzisiaj wygrali rowery - ale nie wiem nie jestem w temacie, nie widzialam, nie grałam Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

maa

#6786604 Napisano: 08.06.2021 12:36:24 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

maa napisał(a):

do kiedy poinformowali z Auchan Cheetos?

Masz listę laureatów na stronie wraz z datami emotka

dzięki. Nie ma to jak "blondynka" Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6786600 Napisano: 08.06.2021 12:34:50 w Czy informują/ informowali?
do kiedy poinformowali z Auchan Cheetos? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6786596 Napisano: 08.06.2021 12:31:46 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

darog napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy ktoś z dotychczasowych laureatów pyszne.pl ma jakieś info od organizatora? Za 3 dni Euro, a nawet nie wiem skąd i kiedy lecę:/

Tam jest chyba jeszcze zapis, że w przypadku odwołania meczu, innych wydarzeń - nie ma wyjazdu i nie przysługuje ŻADNA NAGRODA w zamian...
I generalnie JET za nic nie odpowiada..
I to jest straszne....
Gratuluję wygranej i oby jak najszybciej ogarnęli organizacyjnie wyjazd. Wspaniałych wrażeń!

Niestety jest dokładnie tak, jak pisze darog ale miejmy nadzieję, że się do Ciebie lada moment odezwą.
Z regulaminu:

  1. Przystępując do Konkursu, Uczestnik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że liczba
    Biletów dostępnych w ramach Konkursu (a w związku z tym
    Laureatów Konkursu) uzależniona jest od liczby biletów przydzielonych
    JET przez UEFA. JET może, według własnego uznania, jednostronnie zmienić
    liczbę biletów na UEFA EURO 2020, które zostaną przyznane w ramach
    Konkursu lub w związku z nim, jeśli UEFA zdecyduje się zmienić liczbę
    biletów, które zostaną przydzielone JET. JET nie ponosi
    odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, koszty lub szkody wynikające z
    takiej zmiany lub z nią związane. JET zastrzega sobie prawo do
    nieprzyznania części lub całości Nagród
    przewidzianych Regulaminem w
    przypadku zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
  2. JET nie ponosi odpowiedzialności za nieprzewidziane zdarzenia losowe oraz wywołane sytuacją epidemiologiczną
    związaną z wirusem COVID-19, które uniemożliwią lub utrudnią realizację
    nagrody, w całości lub części. Laureat Konkursu nie ma prawa do żądania
    wypłaty pieniężnego ekwiwalentu nagrody, ani zamiany jej na nagrodę
    innego rodzaju, ani cesji praw do nagrody na rzecz osoby trzeciej.

Meczę się planowo odbywają - chodzi o zdarzenia nagłe, nieprzewidziane. Nie ma co panikować, będzie dobrze emotka A w temacie pyszne.pl kolejne etapy poinformowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6786593 Napisano: 08.06.2021 12:27:39 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

darog napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy ktoś z dotychczasowych laureatów pyszne.pl ma jakieś info od organizatora? Za 3 dni Euro, a nawet nie wiem skąd i kiedy lecę:/

Tam jest chyba jeszcze zapis, że w przypadku odwołania meczu, innych wydarzeń - nie ma wyjazdu i nie przysługuje ŻADNA NAGRODA w zamian...
I generalnie JET za nic nie odpowiada..
I to jest straszne....
Gratuluję wygranej i oby jak najszybciej ogarnęli organizacyjnie wyjazd. Wspaniałych wrażeń!

Niestety jest dokładnie tak, jak pisze darog ale miejmy nadzieję, że się do Ciebie lada moment odezwą.
Z regulaminu:

  1. Przystępując do Konkursu, Uczestnik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że liczba
    Biletów dostępnych w ramach Konkursu (a w związku z tym
    Laureatów Konkursu) uzależniona jest od liczby biletów przydzielonych
    JET przez UEFA. JET może, według własnego uznania, jednostronnie zmienić
    liczbę biletów na UEFA EURO 2020, które zostaną przyznane w ramach
    Konkursu lub w związku z nim, jeśli UEFA zdecyduje się zmienić liczbę
    biletów, które zostaną przydzielone JET. JET nie ponosi
    odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, koszty lub szkody wynikające z
    takiej zmiany lub z nią związane. JET zastrzega sobie prawo do
    nieprzyznania części lub całości Nagród
    przewidzianych Regulaminem w
    przypadku zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
  2. JET nie ponosi odpowiedzialności za nieprzewidziane zdarzenia losowe oraz wywołane sytuacją epidemiologiczną
    związaną z wirusem COVID-19, które uniemożliwią lub utrudnią realizację
    nagrody, w całości lub części. Laureat Konkursu nie ma prawa do żądania
    wypłaty pieniężnego ekwiwalentu nagrody, ani zamiany jej na nagrodę
    innego rodzaju, ani cesji praw do nagrody na rzecz osoby trzeciej.

Meczę się planowo odbywają - chodzi o zdarzenia nagłe, nieprzewidziane. Nie ma co panikować, będzie dobrze emotka A w temacie pyszne.pl kolejne etapy poinformowane? Wyświetl w wątku >>

maa

#6786552 Napisano: 08.06.2021 10:56:12 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się z pięknej pogody, czasu z dziećmi, zliżającego się lata, możliwości realizacji swoich planów.....:) Wyświetl w wątku >>

maa

#6786530 Napisano: 08.06.2021 08:29:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy z konkursu Nestle w Intermarche przychodzą jakieś zwrotki? Zgodnie z regulaminem powinny być a ja posłałam i cisza. Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

maa

#6786404 Napisano: 07.06.2021 18:14:36 w co chcielibyście wygrać?
wakacje dla całej rodziny Wyświetl w wątku >>

maa

#6786398 Napisano: 07.06.2021 17:55:46 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "#mocFutbolu"


Wyniki dostępne tutaj: https://menway.in...ygraj-ni,nId,5136768 Wyświetl w wątku >>
1 beroxez 0

maa

#6786396 Napisano: 07.06.2021 17:54:31 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
0 0

maa

#6786196 Napisano: 07.06.2021 01:20:51 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nie podoba mi się, że są konkursy w bazie ze zlymi datami - to nie pierwszy raz kiedy ktoś oznacza datę zakkończenia późniejszą niż w rzeczywistości - zym wprowadza w błąd! uważam, że za to powinny być karniaki. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

maa

#6785700 Napisano: 03.06.2021 21:41:12 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się z powrotu tutaj i tego, że mogę znów grać w konkursach....  Wyświetl w wątku >>

maa

#6785698 Napisano: 03.06.2021 21:39:08 w Dziś cieszę się z.....
cudaczek121 napisał(a):

slavek napisał(a):

Piszę dziś, bo w niedziele mogę zapomnieć. Mija mi 15 lat z Wami. Za wszystko dziękuję emotka emotka emotka

Witam w szacownym gronie 15- sto letnich stażem Forumowiczów:)

I ja:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6785238 Napisano: 01.06.2021 15:26:03 w Informują
Informują z Konkurs z serwisem ForumPediatryczne.pl!

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

maa

#6785177 Napisano: 01.06.2021 12:46:47 w SZUKAM....
czy ktoś się orientuje co można kupić taniego w Carrefour na konkurs Oral-B dla dzieci z bohaterami Disneya ? Wysyłam męża po zakupy a jemu to trzeba konkretnie powiedzieć co kupić emotka  Ja kojarzę tylko szczoteczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0