Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maa

maa

#6247301 Napisano: 29.08.2016 21:41:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Masza86 napisał(a):

teraz sa w  fioletowych paczkach takie cieniutkie, nowa lepsza wersja DADY, i jak dla mnie bomba! bardzo podobne do tych z Papamers-a

jaka jest cena za szt. Dady w Biedronce np. rozmiar 4? dużo słyszałam o tych pieluchach ale jeszcze nie miałam okazji wypróbować.  Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6246238 Napisano: 26.08.2016 00:09:37 w NA CO CZEKAMY?
stokrotka Lech Free
Żabka Fairy
żabka gilette Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6246180 Napisano: 25.08.2016 22:05:39 w Paragony
kupię paragon Dziki Sad Intermarche - chcę dopiero zagrać Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6244562 Napisano: 23.08.2016 09:24:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

giulietta napisał(a):

magnus napisał(a):

maria1980 napisał(a):

[quote=

scrabble napisał(a):

monkakk napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

monkakk napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

madzia1-s]W ogole zapis w regulaminie ze w przypadku zwyciestwa nalezy odesłac oswiadczeniee paragon i kod w terminei 7 dni DECYDUJE DATA DOTARCIA DO AGENCJI a nie data stempla pocztowego...

Gdy przesyłka nie dojdzie na czas nagroda przepada na korzysc organizatora wrr emotka

Oj , jestem pewna ,ze gdyby Udało wam sie wygrać audi nie ważne czy za 90 tysi czy 150 znalazlybyscie sposób by paragon dotarł do organizatora juz na drugi dzień ...;) 

hehe kurier doreczy jeszcze tego samego dniaemotka
Problemem jest wygrać a nie paragon dosłać

tak trochę podkręcę  emotka  "W Loterii przewidziana jest 1 (słownie: jedna) nagroda głównaw postaci całorocznego domu drewnianego o powierzchni 84 m2 wraz z d z i a ł k ą o powierzchniok. 680 m2 położonego w górach, w miejscowości Czerwienne, gmina Czarny Dunajec,wykończonego pod klucz, tj. gotowego do zamieszkania wraz z umeblowaniem, o wartości
583.200,- złotych brutto (słownie złotych: pięćset osiemdziesiąt trzy tysiące dwieście) wraz
z dodatkową nagrodą pieniężną o wartości 64.794,- złote (słownie złotych: sześćdziesiąt cztery
tysiące siedemset dziewięćdziesiąt cztery). Łączna wartość nagrody głównej wynosi 647.994,-złote emotka

kto mnie zna ten wie, że kocham Tatry, kocham Almette od ponad 18 lat, poważnie emotka  ....tylko loterie rzadko kochają mnie.....  nagroda marzenie emotka  chyba bym zeszła po info o wygranej i bynajmniej nie ze szlaku emotka

Ciekawa jestem czy trafi do jakiegoś konkursowicza? Taka wartość, że aż nie chce się wierzyć!

też jestem ciekawa. nagroda marzenie. ach! Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6244471 Napisano: 22.08.2016 21:39:57 w co chcielibyście wygrać?
Domek z Almette:)
a bardziej przyziemnie - dobrego smartphona Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6243460 Napisano: 19.08.2016 21:03:42 w Paragony
mam paragon PIP Manhattan Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6242163 Napisano: 18.08.2016 00:00:36 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że ostatnio nic totalnie nie wygrywam- nawet biletów do kina emotka Nie wiem, czy jest w ogóle sens, abym rejestrowała numery swoich telefonów w różnych sieciach.Na razie mam zarejestrowaną tylko jedną kartę sim z play, a w międzyczasie mój dowód osobisty stracił ważność, więc póki co pewnie w tych salonach nic nie załatwię.Ostatnio specjalnie dostałam dzień urlopu,aby załatwić nowy dokument, szczęśliwa wypełniłam wniosek, miałam jakieś swoje stare zdjęcie, podaję panu w okienku, to się okazało,że teraz trzeba jakieś nowe fotki do tego dowodu miećemotka No więc teraz od nowa cała procedura, wyrobienie nowych fotek i a piać jazda do urzędu.A w tych salonach to tacy upierdliwi ludzie pracują, każą podać w przybliżeniu ile się ma kasy na karcie i jakieś seryjne numery na karcie sim.No wszystko fajnie, ale jak się ma kilkanaście starterów różnych sieci, to ja to wszystko ogarnąć emotka

Jeśli chodzi o wyrabianie dowodu to polecam przeprowadzić się do Krakowa. Urzędy otwarte do 18, w dwóch galeriach handlowych punkty, gdzie można je wyrobić do 21:00, zero kolejek, a zdjęcia do wykonania na miejscu w urzędzie.
A w temacie wkurza mnie marudzenie moich współpracowników. Zamiast się cieszyć z życia to wiecznie szukają problemów. Wyświetl w wątku >>
1 toolip123 0

maa

#6241161 Napisano: 15.08.2016 21:12:39 w SZUKAM....
trampek, napisał(a):

Mam pytanie wystawiłam PS4 na allegro i dostałam pytanie od kupujacego czy nie wysle do londyn i zaplaci za przesylke 200 zł i za konsole jakis alex david i nie wiem czy to nie naciagacz czy cos w tym stylu orientujecie sie?

http://www.komput...et-wciaz-dziala.aspx Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6240963 Napisano: 14.08.2016 22:00:22 w co chcielibyście wygrać?
tak na szybko ... Opel Cascada z Zielonej Budki ... właśnie zobaczyłam i się zakochałam. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

maa

#6240692 Napisano: 12.08.2016 22:35:03 w Dziś cieszę się z.....
cudaczek121 napisał(a):

Agnes napisał(a):

slavek napisał(a):

hittmanka napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Dzisiaj mija mi 10 lat na forum!
10 lat temu zacząłem konkursową karierę, jak ten czas zleciał! To prawie połowa życia haha!
Ojjj ile się nawygrywało rzeczy przez ten czas emotka emotka

oj... kiedyś fajnie tu było emotka   każdy każdemu pomagał, doradzał... wygrywał za darmo jakeś fanty a potem w ramach rewanżu wygrywało się znowu komuś coś emotka   Miło to wspominam ... teraz to już nie to forum emotka

fakt, ale przez lata zmienił się charakter konkursów emotka

Mi w maju minęło 10 lat, tak niepostrzeżenie emotka

oj tak kiedyś to było miło nie to co teraz

Cieszę się z tego, że mogę tu poczytać o forumowiczach z 10- letnim stażem na forum i dłuższym, gdyż dzięki temu nie czuję się konkursowym dinozaurem, który siedzi na forum od dekady.Szkoda,że nie udałoby się zorganizować zlotu forumowych "dziesięciolatków". Już niestety nie wygrywam tyle, co kiedyś,ale z chęcią tu wchodzę z przyzwyczajenia.

chętnie i ja przyłączyłabym się do zlotu dziesięciolatków:)
a w temacie cieszę się, że i ma mogę z Wami tutaj spędzać kolejne lata. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6240688 Napisano: 12.08.2016 22:28:03 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

tosca napisał(a):

mia napisał(a):

Wkurza mnie, że znów się kotłuje w wątku Paragony, jak w wiadrze pełnym robaków, i w dodatku cały czas pełzają tam te same osobistości.emotka
Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy nie pieprznąć w kąt morale, i nie przenieść się tam, zamiast siedzieć jak ta kwoka nad klaserem pełnym bezużytecznych paragonów...

Mnie też to wkurza,a jeszcze bardziej konkursy promocyjne,w których nie trzeba podawać numeru paragonu.Osobiście gram w nie sporadycznie ze względu na ograniczony budżet.Wybieram tylko te,w których nagrody bardzo by mi się przydały do życia.Niestety po kolejnych porażkach coraz bardziej przestaję wierzyć w skuteczność swoich pojedynczych,uczciwych zgłoszeń.No  bo jak ma się udać,skoro niektórzy wysyłają ich mnóstwo bez wymaganego uprzedniego zakupu produktów konkursowych,a potem jeszcze oficjalnie bez żadnego skrępowania szukają jeleni,którzy sprzedadzą paragon za grosze,albo sami oferują wygraną w zamian za zapłatę.Nie dziwię się tym,których celem jest wygranie na całą rodzinę (choć przyznam,że pazerność ludzka czasem mnie przeraża),ale tym,którzy wspomagają takie osoby.Gdyby nieuczciwi grający nie mieli możliwości zdobycia paragonu po rozstrzygnięciu konkursu raz,drugi,czy trzeci,kolejnym nie ryzykowaliby,aby w razie wygranej nie czuć rozczarowania.A tak,ktoś odda za grosze,drugi ktoś zgarnia cenną nagrodę,a trzeci się wkurza,że nawet nie będzie miał szansy na stanie się zgodnie z regulaminem rezerwowym zwycięzcą.
Chyba dam sobie spokój z tymi konkursami,bo szkoda moich nerwów.
Ot się wygadałam.... 

też mnie to wkurza... a jeszcze bardziej, jak słyszę usprawiedliwienie dla wspierania takiego postępowania. Czyli od osób, które sprzedają te paragony za grosze "nie wygrałam/em, to chociaż zwróci się za zakupy".
Czyli lepszy zwrot kilku złotych, ale niech cwaniaki i sępy obmierzłe mają cenne nagrody, tak??? ale mi się marzy, żeby ten "samarytanin" kiedyś miał przypadek, że będzie na liście rezerwowej za tym oszustem i sępem, ale odda mu paragon za te kilka złotych. Niech później żałuje, że za kilka złotych odstąpił swoją wymarzona wygraną... 
Może później jeden z drugim zmądrzeje i nie będzie sprzedawać paragonów za bezcen.

Ale z drugiej strony ile jest ogłoszeń, że ktoś coś kupi "za rozsądną cenę"? rozsądna, czyli ile?  50% wartości sklepowej? a może 20%? takie sępienie też mnie wkurza emotka  tak samo jak cwaniaki na allegro, czy olx, co chcieliby za grosze coś kupić a najlepiej, żeby im jeszcze dopłacić emotka emotka

taka złota rada: zamiast się wkurzać lepiej nie zaglądać i inaczej czas spożytkować. Wiadomo jakiego rodzaju wpisy pojawiają się w tym wątku i w jakim celu się tam zagląda. Jeśli więc nie ma się interesu to po co tam wchodzić? każdy nie-zainteresowany będzie zdrowszy i spokojniejszy. Wyświetl w wątku >>
2 maa, ziolko 0

maa

#6239552 Napisano: 10.08.2016 12:24:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy wszystkie konkursy z magazynu tesco zostały wczoraj rozwiązane? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6239240 Napisano: 09.08.2016 15:17:10 w Paragony
Mam paragony Schwarzkopf Muzyczne Lato eventim z początku konkursu oraz z końca konkursu paragony ITM 
bobovita - odsprzedam lub odkupię wygraną Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6236178 Napisano: 01.08.2016 23:11:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Wg mnie na chwilę obecną myśli że ściemniam, drżeć zacznie jak dostanie magiczną "kopertę" emotka  albo w sumie koperty...bo każda osoba złożyła swój indywidualny akt oskarżenia emotka . Oczywiście - jeśli będzie to zgodne z prawem, ujawnię publiczne dane tego na 99,9% niespełnionego forumowicza emotka  Wszak policjant dawał sobie uciąć "połowę głowy, bo całej to szkoda", że to pipolek z forum.  emotka

Edzia trzymam mocno kciuki. Fajnie, że policja zajęła się sprawą. Mój znajomy kiedyś miał podobną sytuację (znieważenie w komentarzu), złożył zawiadomienie na policji, a ta umorzyła postępowanie stwierdzając, że nie mogą ustalić po ip danych osoby, która zamieściła wpis. Sam nie mógł wnieść prywatnego aktu oskarżenia do sądu bo nie znał danych sprawcy.
Dlatego Tobie życzę sukcesu i trzymam mocno kciuki. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

maa

#6236049 Napisano: 01.08.2016 18:38:29 w Paragony
kupię paragon na Vibe lub odsprzedam za drobne doładowanie wygraną torbę

kupię paragon ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6236046 Napisano: 01.08.2016 18:32:20 w Paragony
kupię paragon na Vibe lub odsprzedam na wygraną torbę Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6235099 Napisano: 29.07.2016 18:16:08 w Paragony
oddam wygrane nr z kubkami z Vibe DC za drobne doładowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6233262 Napisano: 26.07.2016 14:17:40 w co chcielibyście wygrać?
Jak pewnie wszystkim tutaj także i mi pieniążki potrzebne, ale co by nie wybrzydzać chętnie przygarnę każdą nagrodę, którą można spieniężyć. Najlepiej autko emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6231680 Napisano: 21.07.2016 14:00:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
cisza, cisza, wszędzie cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6231282 Napisano: 20.07.2016 15:59:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosposia07 napisał(a):

scrabble napisał(a):

mczarna napisał(a):

scrabble napisał(a):

mczarna napisał(a):

Po ilu kodach udało Wam się choć kubek trafić w MMS

1/3

1/2 Wyświetl w wątku >>
0 0