Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maa

maa

#1694458 Napisano: 19.07.2008 01:05:10 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
apoccalipsa napisał(a):

wprost napisał(a):

Jak forumowicz maa zauważył prosiłem o niepodawanie mojego maila na forum, co nie znaczy że unikam kontaktu z osobami. Ciekawe jak zachowałby się na moim miejscu. Wyraźnie zaznaczyłem, że jeśli ktoś ma coś ciekawego do napisanie - niech zapyta o mój adres p. Pionasa. A wtedy można mi pisać ile się chce.


Nie wiem kto z Państwa by się ucieszył gdybym powiedział na początku, że nagrywam rozmowę, ciekawe ile osób ucieszyło by się gdybym tego nie powiedział, a po rozmowie jakoś to wyszło... emotka Nagrywanie rozmów może się źle kojarzyć i wydaje mi się, że jeśli już się z czegoś takiego korzysta - to powinno być to super uzasadnione. Np. prowadzisz jakieś śledztwo i chcesz mieć dowody rozmów z kimś, czy coś podobnego. Nie jest to chyba jednak miejsce na dyskusję o etyce dziennikarskiej i o tym co nam wolno a czego nie.


maa napisał(a):



Panie Dziennikarzu jeszcze jedno ten wątek powstał po to żeby przedyskutować ten artykuł zatem wytyczna o nie pisaniu tutaj o tym czy ktos jest za napisaniem artykulu czy nie jest troche nie na miejscu.





To nie była wytyczna, tylko prośba. Nikomu nie mogę zakazać pisania czego chce. Po drugie bardzo się cieszę, że Państwo dyskutujecie nad artykułem, wymieniacie się uwagami co do podatków od nagród itd, że podsuwacie mi pewne sugestie. Powtórzę, że powstanie artykułu nie zależy od indywidualnych, czy masowych sprzeciwów, ale od zainteresowania poszczególnych osób.

Proszę o zrozumienie emotka


Pozdrawiam

Bartosz Pawłowski
WPROST



miałam w życiu sytuację, ze dziennikarka przeprowadzała ze mną wywiad, nagrywała go oczywiście , a gdy zeszlysmy na prywatne tematy kazalam jej wylączyc dyktafon. I tak wydrukowala to co jej powiedzialam prywatnie poza wywiadem ...
emotka Miałam przez to duże problemy. Odtąd nie ufam dziennikarzom i odmowilam juz kilku wywiadow ( to jest nie zwiazane z konkami) Także bądźcie ostrożni bo różnie bywa emotka




Ja mam bardzo dobre doswiadczenie z Dziennikarka ktora nagrywala cala nasza rozmowe i napisala dokladnie co jej powiedzialam.
Nie widze problemu z nagrywaniem rozmowy przez Dziennikarza i zaskakuje mnie ze Nasz Pan Dziennikarz ma z tym jakies złe doswiadczenie... Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1694448 Napisano: 19.07.2008 01:01:34 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
fragles napisał(a):

Anja napisał(a):


ale i nigdy nie nauczyłam się sprzedawać nagród - jak wygram zbędny aparat lub komórkę, zawsze znajdę kogoś, kto nie ma emotka może dlatego nikt mi nagród nie zazdrości? odkąd pamiętam, kciuki trzymają za mnie znajomi i nieznajomi emotka


Potwierdzam !! A właściwie moja żona, której Anja bezinteresownie z czystej życzliwości oddała nagrodę, piękną i wartościową emotka
Jeszcze raz dziękuję emotka



Brawo dla Takich osóbek z forum.
Może i o nich wspomni w artykule nasz PAn Dziennikarz!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

maa

#1693625 Napisano: 18.07.2008 06:00:38 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
moze ktos wkleic tresc artykulu z Joy? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1693389 Napisano: 18.07.2008 03:31:59 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wprost napisał(a):

Szanowni Państwo - chciałbym znów kilka rzeczy wyjaśnić.

Po pierwsze - proszę nie podawać na forum mojego maila, bo z mojego maila zrobi się forum... emotka
Kto chciałby napisać coś ciekawego ten może otrzymać maila od Pionasa lub od osób, które już mi coś napisały.

Co do autoryzacji i zmieniania tekstu. Dziennikarz ma prawo zmienić stylistycznie wypowiedź danej osoby - najczęściej to robi, ze względów estetycznych, musi być jednak zachowany jej sens. Samej autoryzacji dokonuje się już po wybraniu do artykułu konkretnych cytatów. Przesyła się je osobom, które je wypowiedziały i pyta czy można napisać, że padły z ich ust. Te wypowiedzi są często bardzo zmienione, każdy przecież dziennikarz może zanotować pewne fragmenty z rozmowy po swojemu i później inaczej je odtworzyć. Ważne żeby zachować sens, a wybaczcie Państwo, ale nie będę nagrywał osób z którymi rozmawiam, aby wszystko zacytować słowo w słowo... emotka

Proszę też nie pisać, czy są Państwo za napisaniem artykułu, czy przeciwko. Jak wiele osób zauważyło - powstanie artykułu zależy od tego co mi powiedzą indywidualnie poszczególne osoby i czy one będą miały coś ciekawego do powiedzenia.


Wyjaśniam też, że nie szukam sensacji i na napisanie artykułu o takim temacie nie ma wpływu to czy jest sezon ogórkowy czy nie. Ktoś kto to napisał - sam obraził wszystkich forumowiczów - uznając że są tymi ogórkami.
Temat zainteresował moich szefów, artykuł powstałby więc bez względu na miesiąc w jakim go piszemy.


gemma napisał(a):

przeczytałam całą wypowiedź Pana z Wprost i mimo, że nie lubię tego periodyka, uważam, że jest rozsądnym facetem i nie chciałby działać nikomu na szkodę w jakikolwiek sposób.




Dziękuje gemmie za miły komentarz emotka

Ciągle zachęcam do współpracy emotka

Pozdrawiam

Bartosz Pawłowski
WPROST



a w temacie co do artykulu swoje zdanie mam aczkolwiek mam swiadomosc ze wcale nie wplynie ono na powstanie tego artykulu.

z tą prośbą Pana Dziennikarza o nie podawanie maila, bo za dużo osób bedzię do niego pisać to mnie szczerze rozbawił emotka Cóż taka rola Dziennikarza, że trzeba z ludzmi rozmawiac:)hehe

Nagrywanie rozmów przez Dziennikarza to w dzisiejszych czasach normalna praktyka nie wiem czemu Pan Dziennikarz, się od tego odcina ...hmmm

Panie Dziennikarzu jeszcze jedno ten wątek powstał po to żeby przedyskutować ten artykuł zatem wytyczna o nie pisaniu tutaj o tym czy ktos jest za napisaniem artykulu czy nie jest troche nie na miejscu.

A co do sezonu ogórkowego heh każdy czytelnik ma na to swoje zdanie i ja się wcale nie obrażam że własnie w tym okresie będzie Pan o NAS pisał - jeżeli oczywiscie dojdzie do takiej sytuacji a szczerze powiedziawszy mam nadzieję że nie dojdzie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1693381 Napisano: 18.07.2008 03:25:21 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

maryal napisał(a):

jeszcze dopiosze dla Wprost emotka .Zawodowcow tu Pan nie znajdzie,tacy są ukryci,dla nich to ciężka praca,wiedza i dobry sprzęt.
Nasze forum to takie 3 w 1 - zabawa,pogaduszki i trooooszkę nagród - tak dla urozmaicenia.



Ciężka praca, znacznie bardziej pracochłonna niż ta równoległa zawodowa, ale też bardziej lubiana i satysfakcjonująca. Dająca nadzieję na zwiedzenie całego świata i życie bez oglądania każdej wydanej złotówki. Żaden zawodowiec nie sprzeda się za artykuł do prasy. Przez kilka lat tylko jeden się wyłamał i pochwalił na łamach gazety i w mojej ocenie wiele stracił. Radio Zet od tego czasu preferuje loterie, chociaż przedtem organizowało świetne konkursy dla ambitnych.
Mądry gracz trzyma karty przy orderach i nie szuka
rozgłosu. Zawodowiec po prostu ma więcej do stracenia niż ci, którzy się tylko bawią. Dziewczyna udzielająca wywiadu w JOY to żadna profesjonalistka. Przez kilka lat wygrała nagrody
o łącznej wartości 30 tys. To nie jest nawet jeden
samochód.
Ja osobiście trafiłam do tego portalu przez przypadek. Wbiłam swoje nazwisko w Googla i wyszukiwarka znalazła mnie właśnie tutaj, na forum,gdzie Maleńka89 i Maa użyły mojego nazwiska, bo dyskutowały na temat wygranych przeze mnie nagród na przełomie 2005/2006 (za hasła reklamowe i czasówki).Te posty na szczęście już Administrator zlikwidował.




na przełomie 2005 i 2006 roku mnie tutaj nie było jestem dopiero od 14.01.2006 roku zatem prosze takze o skany na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1693377 Napisano: 18.07.2008 03:22:22 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

maryal napisał(a):

jeszcze dopiosze dla Wprost emotka .Zawodowcow tu Pan nie znajdzie,tacy są ukryci,dla nich to ciężka praca,wiedza i dobry sprzęt.
Nasze forum to takie 3 w 1 - zabawa,pogaduszki i trooooszkę nagród - tak dla urozmaicenia.



Ciężka praca, znacznie bardziej pracochłonna niż ta równoległa zawodowa, ale też bardziej lubiana i satysfakcjonująca. Dająca nadzieję na zwiedzenie całego świata i życie bez oglądania każdej wydanej złotówki. Żaden zawodowiec nie sprzeda się za artykuł do prasy. Przez kilka lat tylko jeden się wyłamał i pochwalił na łamach gazety i w mojej ocenie wiele stracił. Radio Zet od tego czasu preferuje loterie, chociaż przedtem organizowało świetne konkursy dla ambitnych.
Mądry gracz trzyma karty przy orderach i nie szuka
rozgłosu. Zawodowiec po prostu ma więcej do stracenia niż ci, którzy się tylko bawią. Dziewczyna udzielająca wywiadu w JOY to żadna profesjonalistka. Przez kilka lat wygrała nagrody
o łącznej wartości 30 tys. To nie jest nawet jeden
samochód.
Ja osobiście trafiłam do tego portalu przez przypadek. Wbiłam swoje nazwisko w Googla i wyszukiwarka znalazła mnie właśnie tutaj, na forum,gdzie Maleńka89 i Maa użyły mojego nazwiska, bo dyskutowały na temat wygranych przeze mnie nagród na przełomie 2005/2006 (za hasła reklamowe i czasówki).Te posty na szczęście już Administrator zlikwidował.




Ja podwałam Twoje nazwisko na forum dyskutujac o jakis konkursaach? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1677182 Napisano: 09.07.2008 11:02:13 w co chcielibyście wygrać?
cos co spełni moje marzenia - a marzenia są duze:)
a tak na czasie to jakies wakacje -najlepiej dla 4 osob:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1652003 Napisano: 27.06.2008 03:55:27 w TESCO konkursy
a z ktorych dni jeszcze nie bylo wynikow? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1651666 Napisano: 27.06.2008 01:33:24 w TESCO konkursy
Szukam osob ktore braly udzial w tym konkursie
http://www.lirene...urs/konkurs_inf.html
byl w bazie
to byl konkurs w realu Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1635803 Napisano: 21.06.2008 12:25:16 w co chcielibyście wygrać?
Wszelakiego rodzaju sprzęty do mieszkania, do kuchni , łazienki itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

maa

#1604141 Napisano: 07.06.2008 07:09:07 w Allegro.pl - bez linków
kupie 2 x mp3 do 100 zl za sztuke
interesuja mnie oferty lepsze niz na allegro:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1585294 Napisano: 29.05.2008 12:50:03 w TESCO konkursy
ja tez mam nostwo tych koleczek ale nagrody zadnej Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1523217 Napisano: 05.05.2008 02:02:11 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
plyta DVD z filmem Tajemnica Brokeback Mountain i ksiazka ostroznie pozadanie - czy ktos wie moze co to byl za konkurs w ktorym bylo to do wygrania? na przeyslce pisze ze z gazety Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1511453 Napisano: 28.04.2008 06:20:37 w TESCO konkursy
co z gwarancjami z sokowirowek? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1511290 Napisano: 28.04.2008 05:09:32 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
czy ktos moze mi powiedziec co sie stalo
dostalam nagle 5 tys pw takich samych od jednej osoby Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1501919 Napisano: 23.04.2008 12:05:46 w TESCO konkursy
jak wyglada ta gwarancja? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1501873 Napisano: 23.04.2008 11:49:34 w TESCO konkursy
niech napisz ktos kto ma gwarancje Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1501764 Napisano: 23.04.2008 11:05:20 w TESCO konkursy
macie gwarancje bo ja nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0