Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maa

maa

#1815166 Napisano: 17.09.2008 10:35:17 w TESCO konkursy
Zebra napisał(a):

maa napisał(a):

maa napisał(a):

maa napisał(a):

Zebra napisał(a):

maa napisał(a):

mam pytanie czy ktos z Was kto wygral zmywarke w tesco i ja otrzymal ma moze zapas Calgonitu.

Przyjechala zmywarka do znajomego ale niestety bez Calgonitu. Pan w agencji twierdzi ze powinien byc w srodku w zmywarce ale u kolegi brak.

a jak jest u Was?



Dopiero po 18.00 kurier mi dostarczy




ok dzieki za informacje




jezeli ktos juz dostal zmywarke do domku prosze niech da znac jak jest u niego z tym calgonitem.




wlasie dostalam wiadomosc od jednego z forumowiczow ze takz enie ma calgonitu.
bardzo prosze o informacje kto ma bo chyba to jakas sciema z tym calgonitem i nikomu nie dodali:(


Jeśli tak to trzeba działać emotka




podobno tak Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1815129 Napisano: 17.09.2008 10:20:44 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

maa napisał(a):

Zebra napisał(a):

maa napisał(a):

mam pytanie czy ktos z Was kto wygral zmywarke w tesco i ja otrzymal ma moze zapas Calgonitu.

Przyjechala zmywarka do znajomego ale niestety bez Calgonitu. Pan w agencji twierdzi ze powinien byc w srodku w zmywarce ale u kolegi brak.

a jak jest u Was?



Dopiero po 18.00 kurier mi dostarczy




ok dzieki za informacje




jezeli ktos juz dostal zmywarke do domku prosze niech da znac jak jest u niego z tym calgonitem.




wlasie dostalam wiadomosc od jednego z forumowiczow ze takz enie ma calgonitu.
bardzo prosze o informacje kto ma bo chyba to jakas sciema z tym calgonitem i nikomu nie dodali:( Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1815025 Napisano: 17.09.2008 09:44:38 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

Zebra napisał(a):

maa napisał(a):

mam pytanie czy ktos z Was kto wygral zmywarke w tesco i ja otrzymal ma moze zapas Calgonitu.

Przyjechala zmywarka do znajomego ale niestety bez Calgonitu. Pan w agencji twierdzi ze powinien byc w srodku w zmywarce ale u kolegi brak.

a jak jest u Was?



Dopiero po 18.00 kurier mi dostarczy




ok dzieki za informacje




jezeli ktos juz dostal zmywarke do domku prosze niech da znac jak jest u niego z tym calgonitem. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1815018 Napisano: 17.09.2008 09:40:53 w TESCO konkursy
Zebra napisał(a):

maa napisał(a):

mam pytanie czy ktos z Was kto wygral zmywarke w tesco i ja otrzymal ma moze zapas Calgonitu.

Przyjechala zmywarka do znajomego ale niestety bez Calgonitu. Pan w agencji twierdzi ze powinien byc w srodku w zmywarce ale u kolegi brak.

a jak jest u Was?



Dopiero po 18.00 kurier mi dostarczy




ok dzieki za informacje Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1814966 Napisano: 17.09.2008 09:24:26 w TESCO konkursy
mam pytanie czy ktos z Was kto wygral zmywarke w tesco i ja otrzymal ma moze zapas Calgonitu.

Przyjechala zmywarka do znajomego ale niestety bez Calgonitu. Pan w agencji twierdzi ze powinien byc w srodku w zmywarce ale u kolegi brak.

a jak jest u Was? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1814889 Napisano: 17.09.2008 09:04:21 w TESCO konkursy
bmacieja napisał(a):

maa napisał(a):

jasnoska napisał(a):

A co jest z konkursem timotei z reala? zakonczył sie tygodnie temu i cisza emotka




zakonczyl sie 3 wrzesnia.
maja czas na rozwiazanie do 3 pazdziernika wiec jeszcze troche dni jest.
znajac ta agecje i maja na uwadze konkurs z kauflanda moga informmowac takze w listopadzie.


emotka emotka a to ten co się do urny wrzucało odp. o włosach i ich pielęgnacji? emotka bo jak byłam w Kraku to w cos takiego się zabawiłam emotka




tak dokladnie. w ktorym sklepie w kraku bralas udzial? real na bora czy real na nowohuckiej? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1814883 Napisano: 17.09.2008 09:03:05 w TESCO konkursy
kadjas123 napisał(a):

jasnoska napisał(a):

A co jest z konkursem timotei z reala? zakonczył sie tygodnie temu i cisza emotka


wczoraj tam dzwoniłam/co prawda w innej sprawie/ale przy okazji rozmawiałam o tym konkursie.Dane i hasła mają wpisane w komputerze,od 3 września mają 14 dni roboczych na zebranie komisji i 14 na dzwonienie a więc najwcześniej będą dzwonić pod koniec tego miesiąca.




najwczesniej to chyba beda dzwonic kolejnego dnia po zebraniu komisji i wyborze hasla czyli jutro a najpozniej pod koniec miesiaca. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1814879 Napisano: 17.09.2008 09:01:45 w TESCO konkursy
jasnoska napisał(a):

A co jest z konkursem timotei z reala? zakonczył sie tygodnie temu i cisza emotka




zakonczyl sie 3 wrzesnia.
maja czas na rozwiazanie do 3 pazdziernika wiec jeszcze troche dni jest.
znajac ta agecje i maja na uwadze konkurs z kauflanda moga informmowac takze w listopadzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

maa

#1808855 Napisano: 14.09.2008 10:28:46 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
nineczka17 napisał(a):

maa napisał(a):

pionas napisał(a):

Artykuł jest napisany. Ponieważ jest ponadczasowy - trafił do tzw. lodówki - i kiedy ktoś z etatowych dziennikarzy nie wywiąże się z obowiązków i nie napisze artykułu - inne z lodówki wchodzą na jego miejsce.
Przepraszam za zwłokę jednak musimy się liczyć z tym że całość może ujrzeć światło dziennie za tydzień - albo za kilka miesięcy.

Pozdrawiam




szkoda ze Pan Dziennikarz juz nas nie odwiedza:)


ale mamy nadzieje ze powiadomi Nas ze artykul wlasnie sie ukaze emotka




hehe chyba sie same wczesniej zorientujemy Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1808844 Napisano: 14.09.2008 10:21:15 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
pionas napisał(a):

Artykuł jest napisany. Ponieważ jest ponadczasowy - trafił do tzw. lodówki - i kiedy ktoś z etatowych dziennikarzy nie wywiąże się z obowiązków i nie napisze artykułu - inne z lodówki wchodzą na jego miejsce.
Przepraszam za zwłokę jednak musimy się liczyć z tym że całość może ujrzeć światło dziennie za tydzień - albo za kilka miesięcy.

Pozdrawiam




szkoda ze Pan Dziennikarz juz nas nie odwiedza:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1808727 Napisano: 14.09.2008 09:25:19 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
marcepan1983 napisał(a):

artykuł się nie ukazał ale już do paru osób zapukali ze skarbówki emotka emotka


:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1800046 Napisano: 10.09.2008 10:29:50 w TESCO konkursy
dag napisał(a):

toka napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

prosze to mam tę wiadomość
dag dnia 2008-09-07 20:52:20 napisał(a):

Dnia 2008-09-07 08:44:59 napisałeś(aś) tak:Cytat
czy te kosmetyki z tesco to może II edycja sekretów urody??



tak


a moze to nagroda za atykuł-tam był do wygrania kosz z kosmetykami


Tak,potwierdzam chodziło o artykuł emotka




no to sie nam wyjasnilo Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1798909 Napisano: 10.09.2008 12:03:22 w TESCO konkursy
grzybin napisał(a):

maa napisał(a):

na 100% jeszcze nie rozeslali
tak samo jak z mjm nie wydaje mi sie zeby juz byly wyniki i nikt nie mial nagrody
w mjm 50 bonow
tutaj 150 nagrod i nikt na forum
bez przesady nie ma takich konkrursow gdzie nikt z naszychy nie wygrywa wiec pozostaje nadal czekac na wyniki zarowno z mjm, sp II, radwanskiej



Masz absolutną rację emotka




:) dzieki za uznanie:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1798906 Napisano: 10.09.2008 12:02:25 w TESCO konkursy
grzybin napisał(a):

maa napisał(a):

na 100% jeszcze nie rozeslali
tak samo jak z mjm nie wydaje mi sie zeby juz byly wyniki i nikt nie mial nagrody
w mjm 50 bonow
tutaj 150 nagrod i nikt na forum
bez przesady nie ma takich konkrursow gdzie nikt z naszychy nie wygrywa wiec pozostaje nadal czekac na wyniki zarowno z mjm, sp II, radwanskiej



Masz absolutną rację emotka




:) dzieki za uznanie:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1798836 Napisano: 10.09.2008 11:22:21 w TESCO konkursy
na 100% jeszcze nie rozeslali
tak samo jak z mjm nie wydaje mi sie zeby juz byly wyniki i nikt nie mial nagrody
w mjm 50 bonow
tutaj 150 nagrod i nikt na forum
bez przesady nie ma takich konkrursow gdzie nikt z naszychy nie wygrywa wiec pozostaje nadal czekac na wyniki zarowno z mjm, sp II, radwanskiej Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1798767 Napisano: 10.09.2008 10:32:26 w TESCO konkursy
kasiaw1431 napisał(a):

poszukaj w postach dag




tak tak wlasnie szukam Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1798763 Napisano: 10.09.2008 10:28:17 w TESCO konkursy
kasiaw1431 napisał(a):

martusiamj napisał(a):

siwy28 napisał(a):

z tesco napewno jeszcze nie dzwonia,poniewaz wczoraj dzwoniłem do organizatora i taka informacje dostałem od pani anny b.
wczoraj byly telefony z carfuura-kosze


Zgadza się produkty P&G to równieź kosze z konka SPA w Carrefourze i właśnie obdzwaniają wygranych emotka



pisał ktoś tak zapytała z jakiego konka to P&G i odpisał że z tesco z SP




kurcze nie moge znalezc tego wpisu:(
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1798760 Napisano: 10.09.2008 10:26:49 w TESCO konkursy
martusiamj napisał(a):

siwy28 napisał(a):

z tesco napewno jeszcze nie dzwonia,poniewaz wczoraj dzwoniłem do organizatora i taka informacje dostałem od pani anny b.
wczoraj byly telefony z carfuura-kosze


Zgadza się produkty P&G to równieź kosze z konka SPA w Carrefourze i właśnie obdzwaniają wygranych emotka




wiadomo kiedy beda dzownic z sekretow? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1798753 Napisano: 10.09.2008 10:22:44 w TESCO konkursy
kasiaw1431 napisał(a):

maa napisał(a):

kajus18 napisał(a):

maa napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

maa napisał(a):

agawa78 napisał(a):

A z innej beczki - czy ktoś orientuje się może co z wynikami Sekrety pielęgnacji II edycja i Radwańska z Tesco? Czy ostatecznie były już wyniki spa z Carrefour?




nikt si enie chwalil wynikami z 2 edycji sekretow pilegancji wiec chyba jeszcz enie bylo.

co do Radwanskiej takze nikt nie pisal a nagrod sporo wiec zapewne ktos z naszych wygra tak wiec podejrzewam ze na razie wynikow nie bylo.

Spa carrefour dzisiaj dzowniono z koszami ale jest ich tak duzo ze moze jeszcze nie zadzownili do wszystkich



1 osoba na forum pisała że wpadły jej kosmetyki z SP pytałm odp na pW że z tesco właśnie



wiesz kieyd to bylo?

wczoraj po poudniu bodajże grusia25 pisała w topie moje dzisiejsze wygrane




czy chodzi Ci o to?


grusia25 napisał(a):

dotarło jedzonko dla kotka i koszyczek Nivea z kosmetykami z konka tesco emotka




??????????????????????????????????????



nie ktoś pisał że wpadła paka z produktami P&G





ok bede szukac dalej w wygranych:) Wyświetl w wątku >>
0 0