Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maa

maa

#6452903 Napisano: 16.01.2018 11:38:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

monkakk napisał(a):

W Pur/Somat Tesco pytają o dane czy tylko info?

Najpierw dane potem info emotka

roboty już rozdane? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

maa

#6452592 Napisano: 15.01.2018 12:50:38 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już z duracell ostatni etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6450203 Napisano: 08.01.2018 15:56:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luk1990 napisał(a):

maa napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Nie zdzaiwie się jak przejdą laurki w belvita...:/

może nie, napisali w końcu na facebooku ze muszą być odpowiedzi tekstowe

dokładnie-ktoś zapytał na tablicy i odpisali ,że tylko i wyłącznie teksty mają być !

iby się tego trzymali emotka

na antenie ciężko laurkę zaprezentować:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6450200 Napisano: 08.01.2018 15:52:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Nie zdzaiwie się jak przejdą laurki w belvita...:/

może nie, napisali w końcu na facebooku ze muszą być odpowiedzi tekstowe Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6450185 Napisano: 08.01.2018 15:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

izkak napisał(a):

jokan napisał(a):

odpowiedz z Belvity z FB: emotka

Witamy. Joanno, aby zgłoszenie zostało zatwierdzone, musisz przejść wszystkie wymagane kroki. Wszystkie informacje znajdziesz w dostępnym regulaminie

W regulaminie jest mowa o wysłaniu w prywatnej wiadomości odpowiedzi konkursowej (max 200 znaków), adresu e-mail, numeru paragonu i kasy oraz akceptacji regulaminu/wyrażeniu zgodny na przetwarzanie danych. Nie ma informacji o bocie, więc w teorii zgłoszenia z tymi danymi powinny być brane pod uwagę. Niestety w praktyce różnie to bywa i obawiam się, że nasze zgłoszenia wysłane jako zwykłe wiadomości zostaną po prostu zignorowane... 

trudno powiedziec, bo ktos z belvity robi dobra mine do zlej gry...piszac takie bzdury....nie takiej odpowiedzi oczekiwalam, moje zgloszenie jest zgodne z regulaminem (podalam wszystko co potrzeba), jedynie nie wyslalam przez bota, tylko jako zwykla wiadomosc FB

i tak się cieszę, że napisali, że zgłoszenie nieważne. mogliby też napisać, że jest ok i nawet nie wiedzielibyśmy żeby poprawić Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6450178 Napisano: 08.01.2018 15:28:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

izkak napisał(a):

jokan napisał(a):

odpowiedz z Belvity z FB: emotka

Witamy. Joanno, aby zgłoszenie zostało zatwierdzone, musisz przejść wszystkie wymagane kroki. Wszystkie informacje znajdziesz w dostępnym regulaminie

W regulaminie jest mowa o wysłaniu w prywatnej wiadomości odpowiedzi konkursowej (max 200 znaków), adresu e-mail, numeru paragonu i kasy oraz akceptacji regulaminu/wyrażeniu zgodny na przetwarzanie danych. Nie ma informacji o bocie, więc w teorii zgłoszenia z tymi danymi powinny być brane pod uwagę. Niestety w praktyce różnie to bywa i obawiam się, że nasze zgłoszenia wysłane jako zwykłe wiadomości zostaną po prostu zignorowane... 

napisali mi na prv że neistety zgłsozenie nie ejst wazne emotka

Mi również, z tym, że gdyby nie Wasze wpisy to nawet nie wiedziałabym o tym, ponieważ nie ma o BOT słowa w regulaminie, czy może się mylę? 

zawsze przecież można posłać jeszcze raz już prawidłowo Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6450170 Napisano: 08.01.2018 15:14:49 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

joasiunia napisał(a):

taalvikki napisał(a):

norweska20 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

A mnie wkurza moje weekendowe wyczerpanie. W tygodniu emanuję siłą: robota, dom, dzieci, konki, no wszystko ogarnę, nie ma rzeczy niemożliwych. A w weekend? Jakby ktoś ze mnie spuścił powietrze. Telepie mnie z zimna, głowa boli, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły, przerasta mnie nawet zrobienie herbaty... I tak jest co weekend. Co ze mną nie tak? emotka

Ostatnio jak byłam na szkoleniu z pracy kobitka mówiła że za to są odpowiedzialne hormony-tylko tak na szybko nie umiem sobie przypomniec , który to "pieron " jest za to odpowiedzialny. Jest on bardzo zdradliwy .Powoduje on że jak jestes na wysokich obrotach jest ok... i nie zachowujesz równowagi , gdy zaczynasz odpoczywac i jego poziom spada  -on nadal  chce wysokiego  poziomu i powoduje to że człowiek na wolnym zaczyna chorować -szybko łapie przeziebienie i nie ma sił na nic ....tylko jak ten hormon się nazywa- może ktoś bardziej w temacie 


obstawiam kortyzol. ale w sumie sami go u siebie wywołujemy zbytnim nakręcaniem się. praca,  dom, siłownia, konki, wszystko na raz. i po co? by później odchorować. tak więc proponuję nieco zluzować w tygodniu. bo - niestety - nie da się zrobić tak, że cykl dobowy się odeśpi w weekend i będzie ok. nie będzie. potrzebna jest równowaga na co dzień. 

Poczytałam i również to teraz obstawiam, dzięki Dziewczyny!  emotka emotka W necie piszą, że kortyzol reguluje dobra muzyka, śmiech, taniec, masaż... Muszę więc małżonkowi powiedzieć, co by się trochę zaangażował w walkę z nieujarzmionym kortyzolem - porozśmieszał, pomasował i ze mną potańczył emotka No i z synem-roczniakiem muszę pogadać, bo te setka pobudek w nocy też mi nie pomaga emotka

Czyli nie jestem sama. Ja w tygodniu żyję na wysokich obrotach. A gdy przychodzi wolne mam problem ze zrobieniem najprostszych czynności. Często boli mnie przy tym głowa. Nazywam to syndromem dnia wolnego. emotka  

mam podobnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6450164 Napisano: 08.01.2018 15:05:50 w Czy informują/ informowali?
czy smolar informował już z surf z wczoraj? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6450150 Napisano: 08.01.2018 14:45:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalmia86 napisał(a):

Kto dziś gra o pralę z Surfem? emotka

pewnie wszyscy w końcu dzisiaj ostatni dzień konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6449783 Napisano: 07.01.2018 16:42:16 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

No takiego pecha mogę mieć tylko ja emotka  Zgłoszenie na Surf w Lidlu napisane, teraz siadam z telefonem żeby go wysłać, piszę prefiks, numer paragonu i jeszcze raz zerknęłam na pozycje z owego paragonu a tam zonk! Nie nabity Surf   no nie ma go! A raczej jest, bo już jedno pranie wczoraj zrobiłam emotka

jeszcze dzisiaj konkurs trwa Wyświetl w wątku >>

maa

#6449219 Napisano: 05.01.2018 10:54:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
czaję się tutaj bo coś roku 2018 zacząć nie mogę. może czeka mnie jakaś nagroda z przytupem i dlatego nic tak nic nie wpada, żeby rosło napięcie?;) Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

maa

#6448618 Napisano: 04.01.2018 11:13:37 w co chcielibyście wygrać?
samochód i bon wycieczkowy Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6448302 Napisano: 03.01.2018 14:28:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ja też czekam na jakieś spektakularne rozpoczęcie tego roku a tu cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6448225 Napisano: 03.01.2018 12:18:00 w Wkurza mnie...
monisss napisał(a):

wkurza mnie, że jak patrzę na oferty pracy to mnie to dołuje...
dyspozycyjności chcą, umiejętności, wykształcenia,miliona języków a większość płaci grosze.. a i tak jak wysyłam aplikację to nie dzwonią...

teraz na rynku pracy w porównaniu z tym co było np. 5 czy 10 lat temu do eldorado, więc naprawdę bym nie narzekała Wyświetl w wątku >>

maa

#6448224 Napisano: 03.01.2018 12:17:00 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Mnie wkurza to, że jedyne ciekawe konkursy, które widzę organizuje SMOLAR! My się nie lubimy, oj nieee!

dokladnie tak samo jak u mnie...buu to mnie też wkurza

witaj w klubie Wyświetl w wątku >>

maa

#6448153 Napisano: 03.01.2018 09:15:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś na bieżąco słucha wyników tego konkursu na antenie?
w laureatach jest zamieszczone jak dotąd jedno zdjęcie. Zresztą takie samo jak widnieje na allegro

http://allegro.pl...24h-i7100380711.html Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6447979 Napisano: 02.01.2018 17:27:47 w Smolar
a z 31 grudnia także były już sms? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6447800 Napisano: 02.01.2018 13:07:09 w Czy informują/ informowali?
czy informowali już z superpharm - essential Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6447785 Napisano: 02.01.2018 12:49:24 w Wkurza mnie...
wkurza mnie Lidka. Nigdy nie mogę utrafić w jej gust. wrr Wyświetl w wątku >>
0 0