Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#7073909 Napisano: 12.01.2023 08:51:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DPD, bony do dino z konkursu Coca Cola. 2x100 zł.
Mama dzwoniła, że był po ósmej.  Wyświetl w wątku >>
2 andii, mili05 0

ziolko

#7073628 Napisano: 10.01.2023 16:57:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
emotka  PRZYPOMINAM, ŻE TO NIE JEST TEMAT DO PYTAŃ O WYSYŁKĘ CZY REKLAMACJĘ!!! emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

ziolko

#7073547 Napisano: 10.01.2023 13:38:38 w Wkurza mnie...
koniczynka123 no widzisz... budowlańcy i po szkoleniach a nie po obejrzeniu kilku filmików na yt  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7073537 Napisano: 10.01.2023 13:08:49 w Wkurza mnie...
koniczynka123 pożar paneli mógł być spowodowany spięciem przez niewłaściwy montaż.
Nie wiem, jaka była tam dokładnie przyczyna, ale czasami ludzie wolą sami zamontować panele, bo w ten sposób "oszczędzają" kilka tysięcy. W nawiasie, bo teoretycznie zaoszczędzą, a faktycznie stracą więcej w wyniku pożaru. 
Jeśli ktoś umie to zrobić, to ok, ale ilu jest takich, co naogląda się filmików na youtubie i już są wielkimi znawcami?
Czy Twoi strażacy znają przyczynę pożaru tych paneli? 

Przykład - niekoniecznie związany z panelami, ale z filmikami i "co to nie on, bo w necie wszystko jest i on tez potrafi".
Jeden nasz znajomy miał zaprojektowany dom w technologii styropian plus beton. Układa się najpierw płytę fundamentową z kształtek styropianowych, zalewa betonem. Później ściany również z takich kształtek i też beton.
Facet naoglądał się się filmików na yt i stwierdził, że nie będzie wynajmował firmy, tylko sam wszystko zrobi, czyli ubije piasek pod płytę, położy płytę itp.
Cóż... skończyło się tym, że samo ubijanie zajęło mu o wiele więcej czasu, niż obliczał, a kształtki rozwiał wiatr i szukał ich na sąsiednich polach emotka  I ostatecznie tak czy siak skończyło się na wynajmie firmy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7073534 Napisano: 10.01.2023 12:57:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Święto lasu! Wygrałam coś u Smolara  emotka  po tylu latach... 
To coś to bony do Carrefoura z Tymbarka. Zaczynam Nowy rok od bonów - super emotka
 
ps. Ubiegłoroczna wygrana w dino to wygrana mojej mamy. Powiedziałam jej o konkursie i sama wysłała. Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7073323 Napisano: 09.01.2023 15:19:25 w Wkurza mnie...
sabart napisał(a):

Tak trochę mnie wkurza chwalenie się nagrodami z konkursów, które dopiero niedawno zostały dodane do bazy, a ktoś się chwali wygrana z etapów, gdzie jeszcze konkursu nie było w bazie. Czyli ktoś wiedział, ale się nie podzielił informacją i nie powstrzymuje się "legalnie" pochwalić, bo już jest w bazie...

O jakie konkursy chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7073173 Napisano: 09.01.2023 00:02:33 w Moje konkursowe początki...
visserarthur - no nieee... nie miałam takich luksusów emotka  W sensie inni też robili normalne zakupy, poza tym wtedy w lidlu nie było jakiś specjalnie drogich rzeczy emotka  Teraz jest Lidlomix, a wtedy max maszyna do szycia za jakieś 400-500 zł emotka   Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7073172 Napisano: 09.01.2023 00:00:54 w Moje konkursowe początki...
zielonaszpilka - wtedy były do wygrania zakupy (przed tymi autami od agencji M...w emotka  )
Było 5 minut na zrobienie, sklep nie był zamknięty dla mnie, więc musiałam lawirować między innymi ludźmi, maksymalna kwota do wydania to było 3 tysiące.
Oczywiście już wcześniej robiłam plany, co będę kupować, chodziłam po sklepie, zapoznawałam się z rozmieszczeniem interesujących produktów, przeglądałam gazetki emotka  
Pamiętam, że minęły dwie gazetki z artykułami przemysłowymi, co chciałam je kupić i byłam zła, że spóźniają się z realizacją wygranej. 
Ale w końcu nadszedł ten wielki dzień. Mąż był ze mną jako doping, bo nie mógł latać ze mną, musiałam sama. 
Serce waliło mi jak młot. Ruszyłam z wózkiem i zaczęłam wrzucać do niego upatrzone rzeczy, z reguły spożywka, ale pamiętam, że miałam zamówienie na OB emotka  Wzięłam cały karton. Do tego też karton masła (zamroziłam je częściowo i miałam jeszcze pół roku po zakupach emotka ). I inne rzeczy. Z perspektywy czasu żałuję, że wzięłam ze trochę za dużo tańszych rzeczy, co mi zajęły miejsce w wózku.
Na koniec złapałam dużą suszarkę do prania i doleciałam w ostatniej chwili do wózka. A mąż mi mówi przy kasie "a maszyna do szycia"? Niestety... zapomniałam o maszynie emotka
Specjalnie dla mnie otworzyli kasę emotka  Rachunek prawie 2100.
Zakupami podzieliłam się z rodzicami, teściami i moim bratem emotka  
Fajnie było. Miałam nadzieję, że tym razem uda mi się wygrać bony do Lidla, ale cóż... nie udało się. 
  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7072992 Napisano: 06.01.2023 22:14:57 w Moje konkursowe początki...
Dziś mija 17 lat, od kiedy jestem na forum. Szmat czasu... O forum dowiedziałam się od jednej konkursowiczki z Iławy i tak tu trafiłam. Nie pamiętam, czy to mój pierwszy nick, ale chyba tak.
W kwestii początków grania, to co wspominałam wcześniej, że były wygrane w lokalnym radiu, czyli jakieś 4-5 lat wcześniej od forum.
Zaczęłam radia słuchać, jak mi trochę zdrowie nawalało i nie znosiłam ciszy w domu, dlatego włączałam radio.
Wiadomo, różności tam leciały - aktualności, reklamy, konkursy... I kiedyś postanowiłam zadzwonić. Udało się, coś wygrałam, więc próbowałam dalej. Wtedy były telefony na tarczę emotka  i kręciłam namiętnie, ale  dobrym skutkiem emotka  

W kwestii wygranych zakupów - udało mi się emotka  Może nie z Chwili dla Ciebie (achh... jakie miałam plany, jakie produkty będę wkładać do wózka emotka  ), ale z Lidla jakieś 10 lat temu. Miałam 5 minut i wbrew pozorom nie jest to dużo emotka  
Zaszalałam za ok 2100 emotka  Do dziś mam fakturę emotka   Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7072847 Napisano: 05.01.2023 18:48:18 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wysyłają już bony na 200 zł do Dino z konkursu Coca coli?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7072792 Napisano: 05.01.2023 15:42:32 w Moje konkursowe początki...
Nie mogę przenieść swojego komentarza, więc wklejam go tu
A ja w tych latach dopiero raczkowałam z konkursami - z reguły radiowe, więc płyty, kasety, wejściówki do kina czy teatru.
Chociaż w jednej gazecie kulinarnej za przepis wygrałam czajnik Philipsa (to była końcówka lat 90). Nawet moje zdjęcie było opublikowane a czajnik działa i mam do dziś   A dokładnie rodzice mają. emotka  

Kiedyś, jak jeszcze minuta rozmowy była po 2,44 a smsy po 60 groszy (początek 2000 lub 2001), wygrałam 1000 zł w podpaskach Libresse emotka  
Oczywiście ponad 300 zł poszło na zapłacenie rachunku, który nabiłam, bo wysyłałam smsy na inne konkursy emotka
Ale mi żal było emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7072785 Napisano: 05.01.2023 15:21:33 w Moje konkursowe początki...
Jak Wam się podoba przeniesienie wspominek do tego tematu?  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7072312 Napisano: 03.01.2023 21:47:56 w Punkty karne
esstercia +1 punkt za szukanie paragonu na zakończony konkurs. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

ziolko

#7072217 Napisano: 03.01.2023 14:11:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henius napisał(a):

ziolko napisał(a):

henius to wyślij dalej maila jako takiego i ponownie dołącz załączniki z pierwszego maila. 
A wcześniej zrób screena całości i też dołącz

Właśnie dostałem informację od Desperados, że uwzględnili moje odwołanie się i prześlą zaległe czeki Blik. Dziękuję WSZYSTKIM za słowa wsparcia i cenne rady. 

Super, że się udało emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

ziolko

#7072115 Napisano: 02.01.2023 23:54:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henius to wyślij dalej maila jako takiego i ponownie dołącz załączniki z pierwszego maila. 
A wcześniej zrób screena całości i też dołącz Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7072114 Napisano: 02.01.2023 23:52:45 w co chcielibyście wygrać?
To i ja wpiszę konkretne rzeczy emotka
Ekspres do kawy, taki porządny - może być ten z Jacobsa
Kasa - większa, co najmniej 5 tysięcy
Auto emotka  a co.
Wycieczka, może być nawet krajowa
Dobry tablet i telefon
Lodówka też by się przydała
Różne bony i vouchery

To na razie tyle emotka   Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7072043 Napisano: 02.01.2023 17:24:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henius napisał(a):

ziolko napisał(a):

henius skoro mailem, to powinny być w folderze "wysłane". Bardzo łatwo udowodnić, że mail został wysłany.
Gdzie masz pocztę? Na WP, oneci czy gdzie indziej? 

W Interii, tak odnalazłem w "wysłanych" ten mail z tymi konkretnymi zdjęciami paragonów i oświadczeń. No zobaczymy.... Dziękuję za chęc pomocy i pozdrawiam.


Możesz zrobić screeny z datą wysłania albo wysłać ponownie na zasadzie "przekaż dalej", wtedy będzie data i godzina wysłania pierwszego maila. 
Kiedyś tak miałam w jednej agencji, że twierdzili, że nie dosłałam wymaganych dokumentów. Udowodniłam im, że to ja miałam rację i nagroda przyszła. 
A u nich mogło wpaść do spamu i dlatego nie mają.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7072041 Napisano: 02.01.2023 17:20:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henius skoro mailem, to powinny być w folderze "wysłane". Bardzo łatwo udowodnić, że mail został wysłany.
Gdzie masz pocztę? Na WP, oneci czy gdzie indziej?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7072033 Napisano: 02.01.2023 17:09:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henius napisał(a):

Paula_35 napisał(a):

Hej. Pisał ktoś w sprawie blikow desperados i otrzymał odpowiedź? 

Ja wygrałem 3 razy...dostałem tylko 100 (powinni mi wypłacić jeszcze dwie stówki z jednego etapu). Dziś dostałem odpowiedź, że rzekomo nie dostarczyłem dokumentów, a na 100% wysłałem. Nie mam siły walczyć...ostatnio wszystko się sypie... . Mam nadzieję, że u Ciebie będzie OK.

Nie brałam udziału w tym konkursie, ale mam pytanie - czy wymagane dokumenty były wysyłane przez formularz czy mailem?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7071774 Napisano: 31.12.2022 19:59:23 w Życzenia na święta i nie tylko
Szczęśliwego Nowego Roku! Zdrowia, szczęścia i radości oraz spełnienia marzeń. Wyświetl w wątku >>