Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#1676252 Napisano: 09.07.2008 01:35:11 w Wkurza mnie...
moniq napisał(a):

mnie wkurzają konkursy klikane ...

nie wiem czy jeszcze są jeszcze takie w których można uczciwie coś wygrać

emotka



mie też to wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1671720 Napisano: 07.07.2008 12:33:59 w Poczta kradnie
dziś dostałam odpowiedź z poczty, że uwzględniają mi reklamację emotka
jednak JEŚLI jeszcze jakimś cudem przesyłka się znajdzie i adresat ją odbierze, to będę musiała zwrócić kasę emotka

czy jest możliwe, aby list polecony priorytetowy znalazł się po uwzględnieniu reklamacji?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1667935 Napisano: 05.07.2008 08:14:04 w Allegro.pl - bez linków
eywa napisał(a):

asiam napisał(a):

UWAGA!!!!!
Poczta zmieniła cennik
Paczka do 1kg-8,50 zł
1-2 kg 10,00 zł
Sprawdźcie sobie cennik tutaj.
http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm


no właśnie ja dziś stratna jestem na tym, bo nie wiedziałam i sprzedałam na allegro ze starą ceną przesyłki i mnie zamurowało jak mi pani powiedziała ile emotka



a mnie trafił się klient, co sobie sam wylicza koszt przesyłki emotka tylko, że nie wział pod uwagę podwyżki.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1641970 Napisano: 23.06.2008 04:22:59 w Allegro.pl - bez linków
eywa napisał(a):

mam problem, niestety zagapiłam się z opłaceniem prowizji i zablokowali mi konto, dziś opłaciłam te prowizje, dostałam meila z allegro ,że wpłata została zaksięgowana, a jednak wchodząc na konto mam ciągle zawieszone, można z tym coś zrobić czy już nie odzyskam go?



hmm.. jeszcze tak nie miałam.. ale z tego co widziałam u innych, to po pewnym czasie zostało odblokowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1641813 Napisano: 23.06.2008 03:22:35 w Poczta kradnie
ziolko napisał(a):

toka napisał(a):

Wysłałam list polecony który szedł 40 dni-200km emotka Ale jednak doszedł. Czy mogę złożyć reklamacje?
Może ktoś miał podobny przypadek?



list doszedł? doszedł.. a że długo to już inna sprawa.. reklamację składa się w przypadku zaginięcia przesyłek



aha.. gdybyś złożyła reklamację np 20 dni po wysłaniu to by musieli ją przyjąć.. ale teraz to musztarda po obiedzie emotka ale jak chcesz to upewnij się na stronie PP albo na infolinii Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1641808 Napisano: 23.06.2008 03:19:56 w Poczta kradnie
dziś dostałam grę w kopercie bąbelkowej i koperta była naddarta - dokładnie część papierowa, bąbelki nie.. następnie kubek był włożony do małego pudełeczka a pudełeczko do kopery bąbelkowej, koperta była otworzona, wieczko pudełka uchylone, dobrze, że nie stłukł się. Oraz info, że reklamacja złożona 6 czerwca będzie rozpatrzona do 5 lipca emotka ciekawe czy pozytywnie czy nie Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1641803 Napisano: 23.06.2008 03:18:09 w Poczta kradnie
toka napisał(a):

Wysłałam list polecony który szedł 40 dni-200km emotka Ale jednak doszedł. Czy mogę złożyć reklamacje?
Może ktoś miał podobny przypadek?



list doszedł? doszedł.. a że długo to już inna sprawa.. reklamację składa się w przypadku zaginięcia przesyłek Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1640940 Napisano: 23.06.2008 09:15:27 w Firmy kurierskie
wooow... nieźle Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1633645 Napisano: 20.06.2008 08:43:23 w Allegro.pl - bez linków
mkrzysiek napisał(a):

Ja pół roku temu kupiłem na allegro karte pamieci do aparatu 3x do telefonu i Pendrive x2
koszt wysyłki 32,16zł emotka
kase wpłaciłem gosc zaznaczył ze od 3 sztuk wysyłka tylko kurierem ok
Za 3 dni dostaje list polecony koperta bąbelkowa za 6,20 nawet nie był prorytietowy
Pisałem reklamacje kilka razy miał kase zwrócic nadpłate i do dzis jej nie mam


właśnie o tym wczesniej pisałam... że koszt wysyłki 1 karty to 10 zł a za 2 liczą sobie już 16... w Twoim przypadku niezłe przegięcie z tą nadwyżką
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1633348 Napisano: 20.06.2008 07:35:51 w Allegro.pl - bez linków
drzemek napisał(a):

ziolko napisał(a):

po prostu złodziejstwo


Skoro wszystko jest napisane na aukcji to kupując przedmiot akceptujesz takie a nie inne warunki. Złodziejstwo, nie złodziejstwo. Ja już się nauczyłem emotka



ale jesli jest napisane, że wyśle odpowiednio zabezpieczone listem poleconym a wysyła w zwykłej kopercie jako zwykłą przesyłkę to chyba już jest coś nie tak?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1633347 Napisano: 20.06.2008 07:34:51 w Allegro.pl - bez linków
kotek11 napisał(a):

NIgdzie w regulaminie nie jest przeceiż napisane,że koszty wysyłki maja być zgodne z cennikiem poczty czy innej firmy kurierskiej. Niektórzy po prostu doliczją sobie do opłaty w okienku, koszta zapakowania, koszt włąsnego czasu etc. a niektórzy ... pewnie chca jeszcze na prowizję dla Allegro zarobic. Tak więc po fakcie nic juz nie zrobisz - ja nie raz tak mam ze koszt który place za wysylke jest inny niz koszt oplat pocztowych. ew. moglabys sie klocic, gdyby bylo napisane ze paczka a wyslalby listem - no bo wtedy masz ewidentne klamstwo



hmm.. co do zarabiania na koszty allegro to chyba jest to ujęte w cenie przedmiotu?? poza tym jeśli nie ma w swoich zasadach napisane, że koszty obejmują koszty pakowania, czas, dojazd i inne, to nie powinien aż tak bardzo zawyżać Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1632059 Napisano: 19.06.2008 01:00:59 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka napisał(a):

ziolko masz racje ja kiedys za kupno kabla do tela zaplacilam za wysylke 10 zl emotka



toteż czasami wolę zrezygnowac z kupna u takiej osoby, co nabija sobie kasę w taki sposób... kiedyś za wentyle zapłaciłam ok 8 zł za przesyłkę.. w zwykłej kopercie i zwykły znaczek, nawet nie priorytet.. czyli równowartość wentyli.. ale cóż.. człowiek uczy się na błędach Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1632034 Napisano: 19.06.2008 12:53:38 w Allegro.pl - bez linków
lorczak napisał(a):

chochliczka napisał(a):

lorczak ja tam nie wiem ale wg mnie widzialas iel chce za przesylke i raczej nic z tym nie zrobisz ;/

a co do mnie roznica jest duza,i nie jestem fundacja charytatywna zeby doplacac do tego interesu emotka



bo napisal ,ze tyle to wynosi
nie napisal ,ze rzada dodatkowych kosztow za pakowanie itp !



niektórzy ewidentnie zarabiają na przesyłkach...
nie wiem czy coś teraz zrobisz po fakcie, ale następnym razem jak będziesz chciał coś kupić i zauwazysz, że koszty przesyłki są za wysokie, to skontaktuj się z taką osobą i spytaj się, co wchodzi w koszt wysyłki. Czy pakowanie, ubezpieczenie itp. A jeśli odpowiedź będzie mętna to po prostu zrezygnuj z kupna.

Najbardziej mnie rozbrajają aukcje, gdzie za wysyłkę pamięci do telefonu czy aparatu życza sobie 10 zł.. a za 2 sztuki już 16 zł... przesyłka polecony priorytet
emotka waga do 50 gramów... po prostu złodziejstwo Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1631962 Napisano: 19.06.2008 12:28:46 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka napisał(a):

Ale trafila mi sie aparatka na allegro kupila u mnie 2 zestawy kosmetykow,wiec od razu jej napisalam w mailu ze wysylka bedzie drozsza ...pannica nie raczyla odpisac a dzis mi wplacila kase,oczywiscie za przesylke kwote jak za jeden zestaw emotka pisalam jej smsa,ale oczywiscie nie raczyla odpowiedziec emotka jejku jak ja nie lubie takiego czegos..jak myslicie ile jej dac dni na doslanie kaski?bo poczekam trochje i zwroce jej kase przez poczte jak cos,oczywiscie odejmujac koszta wysylki emotka



zależy jaki duży masz ten zestaw kosmetyków.. bo jesli ok pół kg to 2 zestawy zemizczą się w paczce do 1 kg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1631169 Napisano: 19.06.2008 08:46:15 w TESCO konkursy
jest nowy konkurs promocyjny w tesco emotka
ktoś wkleił w topie teraz

http://www.tesco....17-Timotei/index.php

fajne nagrody.. trzeba kupić produkty Timotei za co najmniej 15 zł, wysłać poleconym kupon i paragon - nagrodą jest zestaw kosmetyków za.... 12,99 emotka

super konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1608119 Napisano: 09.06.2008 08:55:08 w Poczta kradnie
czy dopiero będzie doręczona? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1608113 Napisano: 09.06.2008 08:53:48 w Poczta kradnie
mam pytanie - pierwszy raz korzystałam z inpostu.. teraz sprawdziłam swoją przesyłkę i mam komunikat przyjęta w mieście docelowym - to znaczy, że jest już adresata?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1605488 Napisano: 08.06.2008 05:29:38 w Allegro.pl - bez linków
nanajka81 napisał(a):

u mnie przerywa polaczenie emotka dopiero po kilku odświeżeniach strona sie wlacza po czym znowu nie dziala emotka




hmm... może zresetuj kompa?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1605443 Napisano: 08.06.2008 05:17:37 w Allegro.pl - bez linków
in napisał(a):

allegro chodzi Wam dzis dobrze???

bo mi sie włancza, ale jak przeglądam strony to non stop wyskakuje:
Nie można wyświetlić strony emotka

a z internetem mam wszystko oki, bo inne strony smigają, i przesył ten co zawsze



u mnie bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1602144 Napisano: 06.06.2008 05:34:17 w Poczta kradnie
alaalex40 napisał(a):

a ja mieszkam 5 km od Koluszek;]
moge komus sprawdzic jak chce emotka



skoro mieszkasz tak blisko, to patrz uważnie, co jest wystawione... bo może rzeczywiście są tam zaginione nagrody??? bo wątpie, żeby ktoś tak po prostu wysyłał cenną rzecz zwyklym listem emotka moze będzie też mój film??? Wyświetl w wątku >>
0 0