Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#2691514 Napisano: 25.09.2009 07:02:07 w Konkursowiczki w ciąży
jopi napisał(a):

lucynka20 napisał(a):

witam nasz synek Kamilek 20.09.09 i dzisiaj juz w domku emotka



GRATULACJE !!!

Wczoraj o Tobie myślałam i miałam pytać czy już po




no no.. niezła data... 20.09.2009 emotka
gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2683394 Napisano: 23.09.2009 11:16:35 w Wkurza mnie...
eveliina napisał(a):

a mnie wkurza ze nie mogę wygrać kosza Dove emotka


emotka własnie rozmawiamy o tym, że za bardzo przeżywa się to wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2683384 Napisano: 23.09.2009 11:12:54 w TESCO konkursy
Reni napisał(a):

martusiamj napisał(a):

Reni napisał(a):

Opel ma już swojego właściciela-info z pewnego źródła!! emotka
Niestety tym właścicielem nie jestem ja emotka


A czy tym szczęśliwcem jest ktoś od nas z forum?


A tego to nie wiem emotka
Rozmawiałam z grafem i stąd info emotka



pytałaś sie, czy dzwonią dziś z talonami??
Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2683055 Napisano: 23.09.2009 09:40:18 w Wkurza mnie...
potworkaa napisał(a):

i trzeba też pamiętać o tym, że jak się czegoś bardzo chce..wszystko jedno czy wygranej czy miłości czy czegoś innego..to to zawsze nas omija...a jak tylko zapomnimy pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie.... emotka najlepszy sposób to właśnie trochę odpuścić... emotka


zgadzam sie... jak mi na czymś bardzo zależy to mogę być pewna,że nie wygram... a jak mi nie zalezy to wystarczy 1 sms i wygram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2683052 Napisano: 23.09.2009 09:39:28 w Wkurza mnie...
niuniu napisał(a):

agusia32 napisał(a):

Hej, Niuniu, ale to konkursy powinny być dodatkiem do życia, a nie na odwrót emotka Zastanów się, czy za ileś tam lat będziesz żałować, że nie zrobiłaś jakiegoś kolejnego konkursu, czy tego, że za mało czasu spędziłaś z tymi, których kochasz emotka Luzu troszkę, konkursy to TYLKO zabawa emotka



To znaczy - myśle że ci których kocham i których potrzebuję a oni mnie myślę że potrafię to pogodzić. Tylko chodzi mi o to, że bardzo przeżywam to wszystko. te regulaminy, terminy, wyniki... Wiem że dla niektórych z was to może i śmieszne jest ale jakoś bardzo się stresuję tym.
Nie chce rezygnowac z konków bo bardzo lubię to forum tych ludzi z którymi mogę zamienić choć parę słow WYGRANE:) ale tak jak pisałam wcześniej - bardzo to przeżywam wszystko - chyba aż za bardzo.


konkursowe delirium emotka nie widzisz gdzieś stópek forumowych?? emotka

a na serio... za powaznie podchodzisz do tego wszystkiego, musisz przystopować... wiem, że na początku to będzie trudne ale konkursy to też rodzaj nałogu - czasami bardzo szybko można w niego wpaść
Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2682753 Napisano: 23.09.2009 08:04:37 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

aaankaaa napisał(a):

postscript napisał(a):

wkurza mnie osoba z tego forum, ktora umowila sie na wymiane kodow. wziela i nic nie odeslala w zamian. od tygodnia nie odpowiada. jeszcze troche i ujawnie wszystkim jej pseudo emotka


ja teżsię wymieniłam z kimś adresami do gratisów a teraz też nie odpowiada emotka



kiedys byl tu taki dzial, gdzie sie pisalo, kto jest nieuczciwy i trzeba na niego uwazac, ale albo juz nie ma, albo ja slepy jestem i na forum znalezc nie moge emotka


a moze ma nowego nicka?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2681566 Napisano: 22.09.2009 05:49:04 w Allegro.pl - bez linków
LUDZIE, TO NIE JEST TOP DO OGŁOSZEÑ - MAŁO WAM INNYCH? WYGRANE NA ODDANIE/SPRZEDAŻ, TABLICA OGŁOSZEÑ, WYMIENIÊ NA... ????????????

a jak chce się poczytać o jakiejś sprawie lub zadać pytanie to trzeba przedzierać się przez gąszcz ogłoszeń - wrrrr



noo... we właściwym miejscu teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2680301 Napisano: 22.09.2009 08:58:20 w Popraw sobie humor...
W PRACY JAK TO W PRACY

Kolega w pracy kserował coś zawzięcie. Jeden z durnych-nowo-przyjętych co chwila wchodził, zadawał jakieś pytanie i wychodził. Wku*w kumpla po kilku takich wejściach sięgał zenitu.

Gdy usłyszał kolejny raz otwierane drzwi, ze spuszczoną głową rzucił syczące:
- Spie*dalaj lamusie..

Drzwi się cichutko zamknęły, co nie zdziwiło go specjalnie. Zdziwiło go późniejsze pytanie kolegi:
- Czego chciał od ciebie prezes?



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2677313 Napisano: 21.09.2009 08:53:41 w Wkurza mnie...
rademenes1 napisał(a):

bawik70 napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurzyłam się na konkurs newsleterowy poradnika zdrowie i interpretacje regulaminów przez osoby siedzące w muratorze. Konkurs polega na tym, że trzeba jak najszybciej wyslać odpowiedź na pytanie zawarte w newsleterze, więc jak dostałam pytanie to wyslałam odpowiedź a za chwile powiedzialam kolezance zeby też wyslała. Jakie było moje zdziwienie gdy na wynikach okazało się ze ona wygrała a ja nie (pytanie co było nie tak? jesli kolezanka wysłała dokładnie takiego samego maila jak ja). Zadzwonilam więc do muratora, okazało się że owszem mój mail był pierwszy, wszystko z nim w porządku, dobrze odpowiedziałam,ale.... pani przyjęła zasadę grubego palca i stwierdziła ze przyzna nagrody takim osobom ktore jeszcze nic nie wygrały, a ja przed paroma miesiacami wygralam u nich jakąś książkę. Nie wspomnę że w regulaminie nic takiego nie było napisane, ze jak sie raz wygrało to już nie można wiecej. To byla interpretacja pani z muratora. I z sarkazmem zaprosiła mnie za tydzien do zabawy. A ja że za tydzien tez pani odrzuci mojego maila bo przyjmie taką a nie inną zasadę a ona, że może nie, pomyśli. Wkurza mnie takie zmienianie regulaminów. To by się nadawało na napisanie pismenej reklamacji, ale gościówa mojego maila mogła sobie sprytnie usunąć i nawet nie udowodnię że takowego wysłałam. No i te kosmetyki tego nie są warte. Ale ciekawe ile osób w taki sposób nie wygrało u nich.


Ale przecież można to sprawdzić Ty masz zapis wiadomośći wysłanej lub raport dostarczenia
Jak raz odpscisz to co konkurs to będą zasady -tego co raniej wstanie



Chamstwo i tyle emotka Ale nie pierwszy raz... Tylko trzeba walczyć o swoje!



racja... jeśli masz zapisanego maila w wysłanych i z potwierdzeniem odbioru to masz dowód - napisz reklamację na zmianę regulaminu wg własnego widzimisię... że mają trzymać się tego co piszą a nie piszą dla ludzi biorących udział w konkursie a sami go łamią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2677045 Napisano: 21.09.2009 07:28:13 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

kinga1 napisał(a):

to czemu sprzedajesz ja za 40zł emotka



bo lud jest ciemny i nie wnika w takie szczegóły emotka

A ja mam teraz takie pytanie. Mam kod licencyjny na jakieś oprogramowanie (kod/licencja wygrany w konkursie), czy mogę ten kod odsprzedać na allegro? To jest taki sam kod, jak się instaluje jakąś pełną wersję programu (klucz). Nie wiem tylko, czy mogę zbyć prawa do tego kodu, ktoś mi poradzi?



spróbuj poczytać w regulaminie w dziale rzeczy zabronione... bo nie jestem pewna, czy można..

Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2677043 Napisano: 21.09.2009 07:27:32 w Allegro.pl - bez linków
ulaaa napisał(a):

http://www.allegr...m.php?item=748167266



tyle czasu na forum.... TUTAJ NIE UMIESZCZA SIE LINKÓW DO AUKCJI emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2667438 Napisano: 17.09.2009 02:21:32 w Allegro.pl - bez linków
krzyszu napisał(a):

Tylko największy problem jest w tym, że bonifikarta właściwie jest za darmo więc czy w przypadku wpisania w protokole reklamacyjnym bonifikarta To czy zwrócą mi te 40zł?


to napisz karta doładowująca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2667394 Napisano: 17.09.2009 02:02:37 w Allegro.pl - bez linków
krzyszu napisał(a):

To nie jest śmieszne emotka A tak wogóle to na list polecony reklamacje można składać po 14 dniach a na polecony priorytet? Też po 14 dniach?


tak, bo różnie bywa z tymi przesyłkami...
co do koperty to ogólnie kosztuje 5 groszy emotka
następnie... oprócz wartości przesyłki zwracają też wartość znaczków, czyli np polecony priorytet kosztował 4,30 to zwaracają wartość tego, co było w kopercie, np ta bonifikarta 40 zł plus 4,30 = 44,30 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2665886 Napisano: 17.09.2009 07:37:52 w Allegro.pl - bez linków
nineczka17 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

ziolko napisał(a):

gocha26 napisał(a):

no właśnie, a samo allegro coś pomoże, bo mój mąż to od razu chce na policję lecieć, ale ja to bym się wstrzymała


najpierw spróbuj tym sposobem... a na policję pójdziejsz po tym, jak Allegro coś odpowie



allegro nic nie powie, chyba tylko tyle, by sprobowac sie jakos skontaktowac z tym kims. w zasadzie to umywaja rece i kaza zglaszac na policje- wiem, bo tak bylo jak mnie oszukano na ok. 3000. dla allegro najwazniejsze, by im placic kase na czas i tylko tyle chyba.


zgadza sie allegro kaze dogadac sie ze sprzedajacym i oni nic z tym nie robia,wazne bysmy placili im za korzystanie z allegro reszta ich nie interesuje,pisalam kiedys skarge na nieuczciwego sprzedawce kazali mi sie z nim dogadac i tyle emotka



ale jak można sie dogadać, skoro nie ma z nim kontaktu?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2665863 Napisano: 17.09.2009 07:28:15 w Allegro.pl - bez linków
visserarthur napisał(a):

ziolko napisał(a):

gocha26 napisał(a):

no właśnie, a samo allegro coś pomoże, bo mój mąż to od razu chce na policję lecieć, ale ja to bym się wstrzymała


najpierw spróbuj tym sposobem... a na policję pójdziejsz po tym, jak Allegro coś odpowie



allegro nic nie powie, chyba tylko tyle, by sprobowac sie jakos skontaktowac z tym kims. w zasadzie to umywaja rece i kaza zglaszac na policje- wiem, bo tak bylo jak mnie oszukano na ok. 3000. dla allegro najwazniejsze, by im placic kase na czas i tylko tyle chyba.


no to można zgłosić równolegle - tu i tu... i w ten sposób będzie ok.. poza tym nie pamiętam za bardzo, ale chyba allegro ma jakiś program ochrony kupujących do 500 zł wartości zakupów? nie jestem pewna a nie mam czasu szukać Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2665826 Napisano: 17.09.2009 07:13:04 w Allegro.pl - bez linków
gocha26 napisał(a):

no właśnie, a samo allegro coś pomoże, bo mój mąż to od razu chce na policję lecieć, ale ja to bym się wstrzymała


najpierw spróbuj tym sposobem... a na policję pójdziejsz po tym, jak Allegro coś odpowie Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2665749 Napisano: 17.09.2009 06:48:48 w Allegro.pl - bez linków
monia24 napisał(a):

Gosia ale nie da się odpuścić takiej kasy, zacznij spokojnie, jak nic nie wyjdzie z tego i gościu się nie odezwie to zawiadom allegro. Wiadomo, że czasami szpital itp. ale też czasami oszuści są itd. To za duża kasa żeby odpuścić.



czasami jest tak, że oszuści są na Allegro jakiś czas, mają niby pozytywne komentarze ale wszystko jest lipne, po znajomości. A faktycznie jak już mają jakąś opinię, to wtedy zaczynają oszukiwać na potęgę... wtedy wystawiają wiele aukcji bo bardzo okazyjnych cenach, ludzie kupują, wpłacają kasę i zostają z niczym.. ostatnio słyszałam w radio o takim przypadku, że kilka osób do 25 roku życia coś takiego robiło, byli winni ludziom ok 120 tys..

więc jak nic nie da zgłaszaj sprawę do Allegro i ewentualnie później na policję. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2648182 Napisano: 10.09.2009 10:57:34 w Paragony
nice napisał(a):

truli napisał(a):

mam paragony na tesco urodziny zainteresowanych prosze pw



a jaki to konkurs?


najnowszy.. od dziś Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2647873 Napisano: 10.09.2009 09:21:56 w edipresse i problem z otrzymaniem nagrody
pyza napisał(a):

Z Vity '06 nie dotarły Aquoliny - zastępczo przysłali Wibo do makijażu. Moja kobieta robi na ich widok Brrr... emotka

Pyza


niezłe zastępstwo... aquolina kosztuje zdecydowanie więcej niż wibo emotka

schiraz napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja dziś dostałam rękawiczki z plebiscytu Gali wygrane 17.10 i kosmetyki Farmona z Przyjaciółki z 20.10, więc jak na możliwości wysłkowe tych wydawnictw,to czekałam dość krótko emotka



Hmm, ja 17.10.2008 dostałam info o wygranej z plebiscytu Gali, telefon Samsung F480, zapłaciłam podatek od nagrody i tyle z tego mam. Do dziś mimo ciągłych telefonów, maili, nie jestem w stanie doprosić się nagrody, ale prędzej umrę niż im odpuszczę emotka



walcz!! co prawda to inne wydawnictwo, ale nie odpuszczaj!
Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#2647862 Napisano: 10.09.2009 09:20:36 w edipresse i problem z otrzymaniem nagrody
kajeczka napisał(a):

Ja mam w Edipresse prenumeratę i nie narzekam-przychodzi,jak powinna.
Nagrody z tego wydawnictwa-również.



prenumerata spóźnia się koszmarnie... ostatnio zawsze

apoccalipsa napisał(a):

Wiosną wygrałam w przyjaciółce program o wartości 300 zł. Upominałam się o niego regularnie przez pół roku, bo jest mi potrzebny. Napisali ,że wyslali paczkę, potem reklamacja miesiąc, a na koniec przedwczoraj zadzwonili i zaproponowali mi zestaw nagrod jako zamiennik.... Dobre i to, ale mi zależało na tym konkretnym programie.


ten zestaw ma podobną wartość do wygranego programu? bo myślą, że jak dadzą nagrody za 50 zł zamiast 300 to ktoś się ucieszy, że w ogóle coś dostał...

po co sponsorzy dają nagrody jak później i tak nie można się ich doprosić o wysłanie? a może ktoś w redakcji zabiera sobie co lepsze nagrody a później z łaski coś wysyłają?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0