Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iskierka

iskierka

#5732308 Napisano: 06.09.2013 19:43:31 w Mam problem...
Może ktoś ma informacje ile teraz zazwyczaj daje się w kopercie na wesele? Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5729073 Napisano: 02.09.2013 14:34:44 w Wkurza mnie...
wysłałam zapytanie do sprzedawcy o wymiar sukienki asymetrycznej (na jednym ramiączku) czy podana długość na aukcji to długość tego dłuższego boku z ramiączkiem .A ta mi pisze że długość sukienki z dwóch stron jest jednakowa .no ręce mi opadły ..Może mi ktoś podpowie długość "do ramienia" to jest długość całkowita ,czy może być to długość do pachy nie wliczając długości ramiączka? Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5718801 Napisano: 13.08.2013 21:14:22 w Wkurza mnie...
ja też jestem na drodze wojennej z molami w kuchni ...niedawno kupiłam sobie na ryneczku siemię lniane i sezam w takich woreczkach strunowych..nawet w tym wyżarły dziury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5715723 Napisano: 08.08.2013 18:23:34 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

to,że siedzimy w domu przez całe wakacje... mieliśmy jechać w góry, ale mój mąż już kombinuje, że może na wrzesień, to pojedziemy ze znajomymi, może to, może tamto... Na mnie nikt nie czeka, znajomi są teraz na wakacjach a ja się kiszę w domu z dzieckeim całe wakacje. Jestem zła!


nie przejmuj się teraz są takie tłumy w górach jak i nad morzem.My byliśmy w czerwcu w Zakopcu normalnie rewelacja Teraz w lipcu byliśmy nad morzem to już porażka jak nie burza piaskowa na plaży to smażenie się w korkach na drodze .Ja jestem ciągle tego samego zdania aby w takie miejsca jeździć poza sezonem:) Wrzesień ze znajomymi w górach to naprawdę fajny pomysł tylko aby pogoda dopisała.

Ja zaraz wyzioram ducha 33 st.w pokoju.Ma ktoś deszczyk albo burze u siebie?jest szansa że coś do centrum dotrze?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5683935 Napisano: 26.06.2013 10:53:40 w Połączenia nieodebrane
Dzisiaj dzwonią z zastrzeżonego z firmy Royal Canin z informacją o nowym konkursie który się rozpocznie w lipcu(nienatarczywy pan można spokojnie wysłuchać emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5680054 Napisano: 20.06.2013 09:21:50 w Konkursowiczki w ciąży
Co dać do picia w taki upał rocznej rozrabiace? Jako ciocia:) kupiłam jej herbatkę z Bobovity po 9 mies ale tak średnio jej smakuje .Na necie piszą że praktycznie wszytko już można dawać łącznie z kompotami.Ona jest lekko niejadek i na dodatek jej kolejne ząbki wychodzą.Wydaje mi się że jej rodzice za długo się się rozczulali nad mlekiem i teraz jest na etapie kaszek,gniecionych ziemniaczków i zupek ze słoików za którymi nie przepada .. Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5678114 Napisano: 17.06.2013 15:49:27 w Połączenia nieodebrane
15:04 zastrzeżony.Ktoś może wie z czym dzwonią? U mnie chyba z 2 mies.już nie było zastrzeżonych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5672839 Napisano: 09.06.2013 17:03:46 w Wkurza mnie...
U nas się chmurzy od jakieś godziny ,a tak ładnie dzisiaj było.Wkurza mnie że chyba wczorajszym piwem sobie zaziębiłam żołądek .W markecie złapałam żywce w jakiejś puszcze z koroną zmieniającą kolor co ma oznaczać że piwo jest odpowiednio schłodzone.A że nie chciało mi się czekać to wrzuciłam na chwilę do zamrażalnika emotka .Muli mnie od rana i mam wrażenie że zaraz zwymiotuję już nie mówiąc o bolącym gardle Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5655013 Napisano: 16.05.2013 18:40:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że wylazły już zaskrońce .Co z tego że mi nic nie zrobią ale jak je widzę to zamieram ze strachu a później na każdym kroku mam wrażenie że na mnie włażą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5653433 Napisano: 14.05.2013 20:54:39 w Pomocy!!!!
spin napisał(a):

iskierka napisał(a):

Mamy problem z
Sony Xperia e ,a konkretnie nie łaczy się z wi-fi . Widzi sieć ,woła hasło,niby trwa logowanie i nic.Były zmieniane ustawienia na routerze(linksys wag200g) i nic nie daje.Router bez problemu łączy się z innym smartfonem ,laptopem czy drukarką.Czy miał ktoś podobny problem i udało go się jakoś rozwiązać?


proponuje najpierw sprawdzic czy wifi bedzie dzialalo na jakims publicznym hotspocie


Dziękuję za podpowiedz emotka sprawdzimy Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5652927 Napisano: 14.05.2013 11:19:01 w Pomocy!!!!
Mamy problem z
Sony Xperia e ,a konkretnie nie łaczy się z wi-fi . Widzi sieć ,woła hasło,niby trwa logowanie i nic.Były zmieniane ustawienia na routerze(linksys wag200g) i nic nie daje.Router bez problemu łączy się z innym smartfonem ,laptopem czy drukarką.Czy miał ktoś podobny problem i udało go się jakoś rozwiązać?
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5638160 Napisano: 19.04.2013 13:48:24 w GFK
monika1985monik napisał(a):

+168 leki (chodzi o Excedrin MigraStop) emotka



Dzisiaj to miałam ,jednak poległam (przed ankietą zwróćcie uwagę na kolor pudełka i kształt tabletek ) moje ostatnie pytanie po którym mnie wyrzuciło dotyczy czasu brania ww. leku..nie zaznaczać coś w stylu... ,że bierze się go od niedawna Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5638096 Napisano: 19.04.2013 12:05:41 w Wkurza mnie...
jeszcze się maj nie zaczął a już mnie wkurza emotka Już pojawiły się 3 zaproszenia na przyjęcia.Dwa wirtualnie a jedno oficjalnie już w kopercie ..no i sytuacja się powtarza.
Po 6 latach związku nawet nie jestem osobą tylko ...owadem??
Na zaproszeniu widnieję jako "os.tow." no kulfa ze tak się wyrażę.Chyba mnie tylko to drażni skoro inni tak adresują koperty..
Mieliśmy podobny problem z weselem brata zapraszając naszego kuzyna(który miał mieć wesele pół roku później) .Po prostu zadzwoniliśmy aby spytać się jak powinniśmy zaadresować .Poprosili o umieszczenie imion i nazwisk obydwojga...że niby dopiero po zaręczynach nie powinno się pisać "z osobą towarzyszącą" emotka

Czyli zapraszając np. na wesele wspólnych znajomych ze szkoły którzy są parą a nie są po zaręczynach to jedną osobą wymienimy z imienia a drugą jako os tow emotka

Nie jestem zła na tych ludzi od których dostaliśmy to zaproszenie,ale znamy się na tyle dobrze że mogli chociaż wpisać moje imię albo osoba towarzyszącą a nie "os.tow." wrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5635749 Napisano: 15.04.2013 22:21:21 w Wkurza mnie...
My w maju też na komunię idziemy tylko że do dziewczynki i chyba też na kasie się skończy ..kupiłoby się łańcuszek,ale okaże się że babcie też kupiły emotka Za moich czasów rower to był rarytas .Ja do tej pory mam pierścionek i łańcuszek które dostałam od chrzestnych(czyli jakieś 20 lat temu emotka ) a reszty prezentów nie pamiętam zwłaszcza kasy która też była i znikła w niewyjaśnionych okolicznościach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5635714 Napisano: 15.04.2013 21:53:36 w Wkurza mnie...
..no i się zaczynają komunie emotka
czytam na necie co teraz daje się w prezencie..to mam wrażenie że co niektórzy chyba ocip..li
http://szafiarenk...ia-2013-prezent.html emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5635371 Napisano: 15.04.2013 15:18:51 w Wkurza mnie...
mnie wkurza że dzisiaj jestem totalnie sflaczała.Ręce i nogi jak z ołowiu .Kawa nie pomaga ,zaplanowałam sobie ze gdy się zrobi ładna pogoda to trochę przed domem ogarnę... i emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5635307 Napisano: 15.04.2013 14:30:25 w Połączenia nieodebrane
u mnie dzisiaj przed 10:00 z zastrzeżonego telefon.Dosyć szybko odebrałam a tam głucha cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5630889 Napisano: 09.04.2013 11:48:40 w Wkurza mnie...
mnie wkurza że zewsząd wypadają kosmetyki i zupełnie nie wiem jak to uporządkować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5629095 Napisano: 06.04.2013 11:45:33 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza że wczoraj posprzątałam by dzisiaj po pracy mieć wolny dzień .Coś tam upichcić w spokoju.A ojciec w łazience dziury wierci ...zadeptane już w korytarzu a ojciec jak zwykle pewnie to zostawi aby ktoś po nim posprzątał(tzn ja posprzątam ,bo nikt inny tego nie robi.Każdy się uwali przed swoim tv i czeka aż "marysia" posprząta) ! Taki po porostu "wygodny" flejtuch przez całe życie!
Regułą jest już to że jak jest posprzątane to on zaraz musi jakieś remonty robić a mnie szlag trafia bo po całym domu to pies roznosi Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5626644 Napisano: 03.04.2013 14:12:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sante już rozsyłało info z wygranymi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0