Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iskierka

iskierka

#5958839 Napisano: 21.12.2014 16:50:33 w Wkurza mnie...
Ja w tym roku byłam zmuszona prezenty przez internet kupić. Mój -praca, praca a teraz ja choruje nawet zakupy świąteczne robimy w pobliskim sklepie- drożej no trudno.
zamówiłam chrześnicy maskotkę i komplet pościeli z ulubionymi wróżkami . Maskotkę kilka razy zgniotłam a tu już głowa odlatuje,a pościel 70 zł a jak zobaczyłam tą ścierkę to aż ręce opadły .Obrazek ładny ale jakość pościeli masakra przypuszczam że jednego prania nie wytrzyma emotka aż wstyd to dać Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5951386 Napisano: 04.12.2014 16:25:11 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie przełom jesieni i zimy .Nie dosyć że człowiek czuje sie jakby go kijem przetrącił to co chwile objawy chorobowe ..2 tyg temu 38 st gorączki ból kości i mięśni ,kaszel i katar.Następny tydzień zapalenie zatok a teraz objawy grypy jelitowej? wczoraj myślałam że z łazienki o własnych siłach nie wyjdę.Tak mnie przeczyściło że aż mi się słabo zrobiło-co to ma być ? Nie mam gorączki i dzisiaj się czuję ok.babcia była kilka dni temu i mówiła że u nich wszystkich po kolei tak złapało i to chyba jelitówka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5937103 Napisano: 29.10.2014 18:26:44 w Wkurza mnie...
wrr a mi po tych konkursowych zupkach syfy na twarz wywaliło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5927172 Napisano: 06.10.2014 20:41:55 w Wkurza mnie...
a ja sie wkurzyłam bo właśnie wyczytałam że bulionetki dostarczają inpostem - to sobie mogę o nich zapomnieć .Z inpostu przesyłki nie docierają do nas. Akurat mieszkamy "na granicy " dwóch inpostów i okazuje się, że żaden z nich nie obejmuje naszego regionu.Jeśli nie jest za potwierdzeniem odbioru to wyrzucają rachunki ,przesyłki ,listy itp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5927166 Napisano: 06.10.2014 20:32:15 w SZUKAM....
Szukam sklepu/firmy która robi tanio poręcze nad schody i balustrady (wewnętrzne). Niestety mam ograniczony budżet... wiecie jak to jest remonty -niekończąca się opowieść.Zatem wchodzi w grę również zamówienie tylko samych części. Na razie bierzemy pod uwagę Leroy, jednak nie mamy pomysłu na balustradę nad schodami. Obecnie mamy prostą zagęszczoną prostymi tralkami i przeplecioną sznurkiem -aby dziecko nie przechodziło emotka . Niestety musimy wymienić bo nie dosyć, że to samoróbka to jeszcze wiekowa i zżarta przez robale.
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5924438 Napisano: 30.09.2014 21:30:58 w Wkurza mnie...
Anonima - gdybym opisała swoją historię to by chyba powstała trylogia na forum emotka Ja przez gościa zamknełam się w sobie wpadłam w straszną depresję. Zawaliłam rok studiów ,znajomych ,imprezy kończyły się płaczem i wspomnieniami. Na prawdę już było źle.Potrzebowałam 4 lata by jakoś dojść do siebie.. aż w końcu pomógł mi obcy chłopak z internetu nigdy się z nim nie spotkałam ale klikaliśmy chyba z pół roku. Napisałam do kilku osób z okolicy na jakims forum czy portalu i on odpisał. Okazało się, że też jest nieszczęśliwie zakochany emotka ---A największy błąd jaki popełniałam przez te 4 lata to olewanie innych chłopaków. Dla mnie każdy nowo poznany który próbował okazać JAKIEKOLWIEK zainteresowanie to namolny natręt i w ogóle nieinteresujący. W miedzy czasie moja znajoma wyszła za mąż. Po weselu znajomi uroczym tekstem do mnie.. No widzisz ten się już ochajtał -Ty mu się tak podobałaś a go nie chciałaś ! emotka ...nieźle musiałam odlecieć chyba na te 4 lata bo w ogóle nie pamiętam żeby kiedykolwiek nasz kolega okazywał do mnie.. cokolwiek emotka Nie zapominaj, że są jeszcze inni faceci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5924371 Napisano: 30.09.2014 18:54:26 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

U mnie jeszcze pieprzone Dobre Rady 72303. emotka




Też miałam przygodę z Dobrymi Radami ...prędzej sobie rękę utne niż ponownie u nich jakiś konkurs/krzyżówkę wyślę każdego tygodnia co najmniej 2 smsy od nich. zaczełam pisać do organizatora burdamedia..to zaczeli blokować... ale moje maile w końcu napisałam na fb Dobrych Rad i dzięki chyba nim w końcu przestali przesyłać.Przeszło 30 sms zdążyli przysłać po jednej wysłanej krzyżówce ! Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5924163 Napisano: 30.09.2014 12:58:08 w Wkurza mnie...
Znalazłam na forum play że po aktywacji startera trzeba doładować i faktycznie odczekać ...a juz się zagotowałam emotka i miałam iść kupic z innej sieci starter emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5924139 Napisano: 30.09.2014 12:33:18 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

agusia222 napisał(a):

iskierka napisał(a):

Jak to jest z tymi sms premium na play.Potrzebuje wysłać jedną krzyżówkę kupiłam starter 5 zł ,komunikat sieć nie działa.. wyczytałam na necie aby doładowac konto.Doładowałam i dalej nie mogę wysać sms premium emotka


mam tak samo, dzwoniłam do play i kazali mi przyjść ,,,, dziś sie tam wybieram wieć napisze potem co i jak ok ?



musicie wykonać chociaż 1 połączenie, nawet puszczenie sygnału na inny numer i Wam odblokują emotka


u mnie to nie działa połączyłam się ,wysłałam zwykłego sms a premium dalej nie idzie Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5924126 Napisano: 30.09.2014 12:16:43 w Wkurza mnie...
Jak to jest z tymi sms premium na play.Potrzebuje wysłać jedną krzyżówkę kupiłam starter 5 zł ,komunikat sieć nie działa.. wyczytałam na necie aby doładowac konto.Doładowałam i dalej nie mogę wysać sms premium emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5891468 Napisano: 19.07.2014 12:09:46 w SZUKAM....
Czy ktoś robił wcześniej zakupy w superkoszyk.pl i dostał maila iż niedługo zmieniają szatę graficzną sklepu i udostępniają ją do przetestowania w zamian dając rabat ważny do jutra ?? pisałam wczoraj na fb ale nic mi nie odpowiedzieli ...nie wiem czy to oryginał czy ktoś się podszywa pod ich stronę niby adresy i nr konta się zgadzają
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5878024 Napisano: 20.06.2014 22:02:15 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
asante sanarobiłam na którąś imprezkę pieczarki w piekarniku ,z farszem jajeczno-pieczarkowym i drugie szpinak podsmażany z serem feta -te drugie podobno ciekawe były .Ale w grillowym wydaniu nie jadłam ,a wiem że z grilla pieczarki smakują mniam mniam . Na pewno pieczarki kupię emotka dobrze że mi przypomniałaś:) Tak mnie korci ta kaszanka z kapustą(jutro mam obiecane pętko swojskiej kaszaneczki od gospodarza).Tylko jak to zrobić?memos całe to pętko załadować w folię aluminiową i zakapuścić i zawinąć ..nic nie nakrawać ?nie porcjować?(znalzałam przepis że się nakrawa i pcha cebule, majeranek):) Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5878006 Napisano: 20.06.2014 21:09:26 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
kurde ,jutro mamy zaproszenie na grilla.ma ktoś może przepis na jakąś fajną przekąskę?:/ bo mi juz pomysłów brakuje...a wiecie każdy oczekuje jakiegoś zaskoczenia....ja polecam białą kiełbaskę (wcześniej lekko uparzoną we wrzątku),kalafior zapiekany w cieście naleśnikowym z dużą ilością koperku(jako bardziej przegryzka wcześniej przygotowana) ,sałatka grecka jako zagryzka do mięcha ,bagietka z masłem czosnkowym(gotowe kupowane chyba w polo-można to w piekarniku piec jak i super z grila smakuje) Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5871455 Napisano: 06.06.2014 15:11:18 w Wkurza mnie...
mnie kurza burdamedia emotka Wysłałam do nich z Dobre rady krzyżówkę i teraz non stop przysyłają mi smsy ...gratulacje wyślij smsa .Uwaga prezent..wyślij smsa i za każdym razem jakiś inny prezent "wygrywam".Już nawet nie pamiętam co było faktycznie nagrodą w tej krzyżówce.Czy ktoś wie jak zablokować ich smsy?? :zbanowany:
...a taki spokój na telefonie miałam wrr Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5866708 Napisano: 27.05.2014 09:21:20 w Wkurza mnie...
Wczoraj kupiłam mamie krem Garniera Essentials Hydration
Czy te kremy oryginalnie nie mają złotka zabezpieczającego? Przy tym nie było złotka ,był włożony do opakowania denkiem do góry i mi się wydaje że nie jest pełny (na jednym blogu widziałam foto już odkręconego i wydawało mi sie że jest pod brzegi nalany -chyba że po prostu takie ujęcie wyszło) emotka a może jestem tylko przewrażliwiona ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5861311 Napisano: 13.05.2014 14:04:41 w Wkurza mnie...
Kończy mi się podkład do twarzy i od kilku dni szperam po necie i szukam czegoś "oh wow" za rozsądną cena.niby juz coś znajdę i się na coś napalę a jak zaczynam czytać komenty to zaczyna mnie szlag trafiać emotka

Nie lubię imprez w ciepłe dni bo zamiast się bawić to tapetę trzeba poprawiać by nie spłynęła do butów emotka a na zdjęciach i tak wyjdzie się jak gwiazda ..świecąca na choince emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5843630 Napisano: 31.03.2014 14:44:24 w WC - rozmowy o wszystkim
barszcz napisał(a):

iskierka napisał(a):

Zna może ktoś jakieś domowe wspomaganie w leczeniu krztuśca? Bardzo proszę o pomoc.


Ja chorowałam trzy lata temu.Ulgę przynosiło mi spanie w pozycji siedzącej i brak konieczności mówienia.Jak zaczynałam mówić,to nie mogłam przestać kaszleć.Współczuję,straszne choróbsko!!Na napad kaszlu pomagało tez jak stanęłam na chwilkę w otwartych dzrzwiach zamrażalki.Ogólnie duużo odpoczynku i picie ,żeby nie dopuścić do suchość dróg oddechowych!!



Dziękuje bardzo za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5843614 Napisano: 31.03.2014 14:22:52 w WC - rozmowy o wszystkim
Zna może ktoś jakieś domowe wspomaganie w leczeniu krztuśca? Bardzo proszę o pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5842984 Napisano: 28.03.2014 20:11:18 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że znowu na twarz mi coś wylazło wrrr..Co mi się się cera poprawi to po kilku dniach znowu emotka .
Podejrzewam że to na coś alergia ale dzisiaj mi ktoś podpowiedział że może być to przez Helicobacter Pylori emotka sprawdziłam na necie faktycznie może i objawy podobne .Może mi ktoś podpowiedzieć który test na tą bakterię jest dobry bo znalazłam chyba 3 i o różnej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5841784 Napisano: 26.03.2014 10:18:33 w Rossmann
iskierka napisał(a):

z Rossmanna przysłali mi "mymejla" z prośba o wysłanie skanu lub foto otrzymanych paragonów w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji...Przypomnę że chodzi o brak wydruku paragonu z kodem konkursowym za zakup Cifa. emotka


Przysłali mi dzisiaj kod jak napisali "którego prawdopodobnie nie otrzymałam". Nie prawdopodobnie! tylko na pewno go nie dostałam z paragonem chyba wiem w jakim świecie żyję. Wyświetl w wątku >>
0 0