Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iskierka

iskierka

#6078616 Napisano: 22.09.2015 16:03:01 w Wkurza mnie...
snowflake napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ziolko napisał(a):

basiag napisał(a):

że dbnet podniósł poprzeczkę darmowego konta, trzeba robić płatność kartą na 700 zł emotka  poszaleli łobuzy emotka

a mbank ile teraz ma ? 100 zł ? czy 200 zł ?

300

w ING jest 200 bodajże

300  emotka

w T-mobile (były Alior sync ) 200zł Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#6077589 Napisano: 21.09.2015 14:30:07 w Wkurza mnie...
Ogólnie zdołowanie .Właśnie zauważyłam ,że praleczki z Biedry poszły w piątek .Wszystkie konkursy na razie do tyłu ,a wczoraj pochowałam mojego kota emotka Jakiś debi..l przejechał go autem i zostawił na ulicy Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#6073025 Napisano: 14.09.2015 16:58:58 w Wkurza mnie...
niestety  jak zwykle u smolara nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#6070250 Napisano: 09.09.2015 17:02:10 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ,że jak zwykle u mnie w Biedronce brak konkursowych produktów. ogromny plakat reklamowy przed nim lays i chitos a obok nich napoje tylko że nie do tego konkursu !ładna zmyłka..obeszłam kilka razy sklep i nie było tych konkursowych . Wcześniej totalny brak coca- coli a teraz tych ..zawsze coś. Z Persila tylko sypkie proszki po 30 zł ale dobrze że mi się zapasy pokończyły to zrobiłam nowe
Kupiłam puszkową coca-cole nabiło się cola po 1,39 i nie wiem czy takie coś może być ,bo wcześniej kupowałam 0,5 l i zawsze wybijało coca-cola ..? Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#6048752 Napisano: 24.07.2015 17:17:37 w Wkurza mnie...
Wkurzam się, że dopiero dzisiaj doczytałam że w Polo w Lechu shandy codziennie wygrywa sie po 1 kurtce i 1 leżaku a nie po 15 ..wrrrr   to po jaką cholerę ja tyle tego się nadźwigałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#6044775 Napisano: 15.07.2015 13:48:46 w Wkurza mnie...
kurcze ja od niedawna na OLX i sobie chyba wymyśliłam że tam trzeba nr tel podać ( już go usunełam ) .Myślałam że to tylko do mnie tacy "fajni " ludzie dzwonią emotka . Zazwyczaj zaniżam cenę i zaznaczam bez negocjacji bo nie lubię sie targować .To i tak się targują bo cena ich szokuje np..nieużywany brodzik za 50 zł a pan się pyta czy w tej cenie to już przesyłka jest.

Mój profil zaczął w moim imieniu udostępniać jakieś filmy z kosmosu wzięte chyba właśnie po udostępnieniu danych tej firmie z testowania...tak mi się wydaje ... bo wcześniej nie było takich cudów emotka
Te oferty bankowe  to faktycznie może być też zbieg okoliczności..zobaczymy co dalej
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#6044614 Napisano: 15.07.2015 10:31:30 w Wkurza mnie...
mnie wkurza handel danymi osobowymi !
Zamieściłam ogłoszenie na olx ...zwiększyła się liczba sms reklamowych typu wróżka  ,,jeden numer zaczął puszczać sygnały i się rozłączać (myślę sobie może to z konkursu jakaś nagroda i że tak specjalnie robią że niby nikt nie odebrał i przepadła) sprawdziłam na necie a to jacyś naciągacze specjalnie tak robią aby oddzwonić !.
Dwa-trzy  dni temu była akcja z ciastkami do testowania .Oczywiście zauważyłam po fakcie ,ale serwis mi sie spodobał i zarejesteowałam sie u nich (trzeba było też na fb polubić ,nr telefonu podać itp) to od 2 dni mam po kilka telefonów z ofertami ,banki ,pożyczki ,kredyty ,nawet mój orange sie odezwał -który mi juz "promocji " mi nie wciskał chyba od roku.
Mało tego wczoraj wchodzę na ogólny FB patrze a mój profil 6 mim wcześniej sobie coś sam udostępnił emotka , tylko że 6 min wcześniej to nawet telefonu w ręce nie miałam ..To było coś w stylu tych filmików ,które aby obejrzeć  trzeba polubić jakiś profil by udostępnić jemu dane. Od razu odlubiłam ten profil do testowania ,jeszcze muszę się jakoś wyrejestrować od nich aby usnąć moje daneemotka ..mam nadzieję że to coś da .


Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#6010262 Napisano: 28.04.2015 11:06:54 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

mia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Zwykle rtg nie pokazuje stanu zatok?
Ja juz nie wiem co robić ;( Na własną ręke biorę antybiotyk + modafen 3 x dziennie i dalej boli. Lewa strona dziąsła bola i jakby zęby i caly policzek az do nosa ;( juz nie wiem co mam robic ;( Rodzinny wypisał mi jakies cenzuray... Echh . Raczej to nie ból zęba bo by bolalo przy jedzeniu czy cos. Boli mnie za to jak pije cos cieplego i  zimnego. Nie wiem juz co robic.

Iść do laryngologa i to szybko.emotka Najlepiej dobrego laryngologa, nawet prywatnie.
Ostre zapalenie zatok nieleczone lubi sobie przejść w przewlekłe, a wtedy to jest dopiero przerąbane. Wiem coś na ten temat. emotka

mąż miał zaatakowane zatoki... przerabane. Zwlekał aż musiał mieć zabieg oczyszczania zatok. To dopiero boli jak zaczynają przepychać i przez kilka dni czujesz ich narzędzie w głowie, nosie. Leć do lekarza jak najszybciej i rtg zrób


Przejdź się do lekarza .Podobnież teraz robią tomograf zatok na którym lepiej widać .(czasami na zwykłym rtg nic nie ma a na tomografie już pokazuje np stan zapalny) Za długo się już męczysz . Po sobie wiem że jak mnie zaczynają boleć i nic nie wezmę to potrafią się rozhulać na całego ..prawie zawsze mam ze sobą ibuprom zatoki.  Twój modafen,ibuprom ,mam jeszcze metafen zatoki (który źle działa u mnie na żoładek) ,dobry jest rhinafen , miałam akatar zatoki -one maja wszystkie praktycznie takie same składy różnią się ceną i otoczką. Te przynosowe zatoki są bardzo wredne też na nie brałam antybiotyk na własną rękę bodajże biseptol ,innym razem stosowałam duomox ale jakby mniej skuteczny. Kiedyś stosowałam Ferwex..przeciwzapalny i rozgrzewający..zatoki uwielbiają być w cieple nie lubią przeciągów ,zmian temperatury,wietrzenia się przez okno w samochodzie:D .Próbowałam inhalacje z olejkiem zwłaszcza eukaliptusowym ,sosnowy tez jest doby ..nie widziałam u mnie nagłych efektów ale głównie chyba chodzi aby te zatoki rozgrzać dlatego też zaczełam później smarować bolące zatoki maściami rozgrzewającymi i najlepiej nie pokazywać się po tej maści ludziom przez dobrą godzinę emotka   bo powoduje przekrwienia i wygląda jak poparzenie . ... Kiedyś przy braku przeciwbólowych wpadł mi w ręce gripex max i dobrze się sprawdził tylko że drogo wychodzi w porównaniu do ibupromu

a pierwszy zatokowy ból z 7 lat temu- ketonalem(po 3 dniowym weselu brata ,niespodziewanie pierwszy zimny weekend jesieni  a dziewczyny sukienki jak haleczki  gołe plecy ,gołe nogi ,w kościele zimno ,na dworze zimno  a na sali gorąco i się człowiek wietrzył ) emotka podobno jak się raz przeziębi zatoki to to wraca .....i żeby nie było że to kac morderca emotka bo kierowcą byłam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#6009123 Napisano: 24.04.2015 19:23:30 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie dziś wszystko emotka

Od paru tygodni non stop bolala mnie glowa nad okiem ,czoło- wszystko z prawej strony.Dostalam zastrzyki plus leki przeciwbólowe. Nagle przeszlo, za to z lewej strony zaczal bolec mnie policzek jakby mi ktos przywalil, lewa strona nosa i gorne zeby ;/ Myslalam, ze mam chorego zeba wiec poszlam do dentysty, okazalo sie ze zeby zdrowe, dentystyka zasugerowala, ze to zatoki. Zrobilam zdjecie zatok - niby plynu nie ma, a boli jak cholera emotka  ech 

Troszkę faktycznie wygląda na zatoki .Mi często nawalają zwłaszcza w wietrzne dni .Jakiś czas temu za każdym razem myslałam ze sobie głowę z bólu oderwę ,zaczynały zatoki przechodziło na ucho i wchodziło na dolne zęby do połowy szczęki ....po wyrwaniu zęba na szczękę już ból nie wchodzi ( może ząb od korzenia się zaczyna psuć?)  ps podobno zwykły rtg nie pokazuje dokładnie stanu zatok .Ostatnio kręciło mi się w głowie i zaczynałam mieć kłopoty z pamięcią i koncentracją okazało się że zatrzymała się wydzielina w zatokach. Lekarka kazała mi brać Cirrus bez recepty i przeszło ... Ja ogólnie jak mi zatoki zaczynają dokuczać to biorę ibuprom zatoki +maść rozgrzewająca na bolące miejsca ..Moja ciotka chwali sobie ziołowy sinulan na oczyszczenie zatok ,ale w aptekach są też tańsze kapsułki Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#6005450 Napisano: 15.04.2015 17:29:31 w Rossmann
w konkursie Łazienka jak nowa nie powinno być 5 pierwszych nagród? -czy ja po prostu źle sobie spisałam Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5995982 Napisano: 24.03.2015 10:10:59 w SZUKAM....
w konkursie "Czysta przyjemność" https://www.e-kon...sc.html#.VREpZo6FjHo Kup Cif i Domestos za 15 zł ..to musi być ten zestaw czy mogą być np 2 domestosy za 15 zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5989451 Napisano: 09.03.2015 15:04:39 w SZUKAM....
Nie dotyczy konkursu ..:)
Chciałabym kupić chrześnicy -3 latce(jak na swój wiek trochę wyrośnięta,nogi długie jak kozica ) piłkę do skakania .Patrzę na allego i widzę z uszami, z uchwytem , gładką ,pokrytą kolcami  emotka .Może mi ktoś poleci co wybrać ? Przypuszczam że będe musiała zwrócic uwagę na wytrzymałość kg  bo kupiłam jej kiedys krówkę -skoczka ,to siedzą na niej wszyscy emotka .. Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5988179 Napisano: 05.03.2015 14:27:31 w Wkurza mnie...
aniolka2310 napisał(a):

Wkurza mnie Rossmann. Po raz pierwszy sprzedali mi coś taniej niż na cenie widniejącej przy produkcie. I to akurat wtedy, kiedy chciałam kupić Timotei za 13 zł, u nich szampon z ceną 6.79 przy kasie 4 zł...Oczywiście zorientowałam się dopiero dzisiaj i mogę sobie ten paragon wsadzić w nos.

aż sprawdziłam swój paragon bo wczoraj robiłam zakupy : emotka u mnie prawidłowa cena. Wydaje mi się że na półce było już puste miejsce po Timoteii z niższą ceną (możliwe że koło 4 zł)...chyba "na do widzenia" czy jak oni to piszą

ps .mnie też wkurza że niby jedną nagrodę można wygrać ,mało tego w timoteii jest jedna dzienna i ktoś pisał że ma już dwie wygrane grrr ...a ja kupuje wysyłam i timoteii i Delmę i już jak na ten stos patrzę to nie wierzę że tyle tego już kupiłamemotka ...a jeszcze się wczoraj mało nie zagotowałam.Kupuję zwykle w pobliskim sklepiku,akurat i tak przechodze koło niego codziennie-to cos do konkursu zawsze kupię A najbliższy market mam oddalony o ok 5 km .Wczoraj pojechaliśmy dalej a tam Delma po 2,79 zł a u mnie po 3,80 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5986565 Napisano: 02.03.2015 21:50:12 w SZUKAM....
Jak to jest z tymi opłatami ..Facet ma różne rzeczy do sprzedania.Jedna rzecz to osobna przesłka i osobna opłata+(20zł) a wszystkie rzeczy zamówione dochodzą w jednej paczce?Jedna z rzeczy dochodzi niewłaściwa i musimy ja odesłać na własny koszt bo nie da się wymienić na to co zamawialiśmy bo facet okazuje się że tego nie ma ...????  Czy to jest dozwolone płacić za przesyłkę każdej rzeczy osobno a one wszystkie dochodzą w jednej paczce?? Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5977987 Napisano: 10.02.2015 09:31:57 w SZUKAM....
hakunana napisał(a):

haz0r napisał(a):

dolly napisał(a):

napisał(a):beciala napisał(a):

napisał(a):napisał(a):bridget napisał(a):A gdzie i co najtaniej wychodzi na Timotei?

Widziałam promocję szamponów w Biedronce, jeden 6,99. 

w tesco ta sama cena

emotka wlasnie sie zorientowalam, ze loteria jest od 9ego a ja kupilam 7ego nosz cho...a emotka

W Hebe chyba wychodzi najkorzystniej szampon + odżywka 13,48.

Mała poprawka emotka
W Biedronce szampon 6,85, i paragony ładnie opisane  emotka

heh miałam właśnie to samo napisać emotka
Biedronka 6,85
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5977967 Napisano: 10.02.2015 08:18:14 w WC - rozmowy o wszystkim
a może wyzwanie na FB? emotka (zaczyna się dzisiaj )
Wyzwanie - 30 dni dla lepszego brzucha!
https://www.faceb...r=518407702292987904

Podejmij wyzywanie i ciesz się pięknym brzuchem!
Zmotywujmy się i razem podejmijmy wyzwanie!
Razem damy radę!
Przez 30 dni wykonujemy 3 ćwiczenia na mięśnie brzucha. Ilość powtórzeń na dany dzień jest opisana w "kalendarzu"
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5977913 Napisano: 09.02.2015 23:13:02 w SZUKAM....
ankasss napisał(a):

czy na loterię timotei można zakupić produkty w dowolnym sklepie? nie wiem czemu wydawało mi się, ze to tylko w hebe?

można w dowolnym sklepie zrobić zakupy Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5977882 Napisano: 09.02.2015 21:59:40 w SZUKAM....
Po ilu dniach roboczych można się spodziewać sms od Delmy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5976405 Napisano: 05.02.2015 18:43:13 w SZUKAM....
ladymarmolade napisał(a):

Szukam linka do konkursu o którym była tu kiedyś mowa... codziennie jakaś gra do wygrania a raz w tygodniu Playstation czy coś takiego?

http://intermarch...41666be2886e6fba2eae

może to ten ?akurat przeglądałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#5976382 Napisano: 05.02.2015 17:47:48 w SZUKAM....
majonez napisał(a):

bridget napisał(a):

gdzie najtaniej tic taci

LIDL 1,59 zł

1,54 zł Auchan
Mam pytanie jeszcze związane z tic tacami ...
Można na swoje dane wygrać dwa razy i zabrać kogoś do kina na ten drugi bilet (będą przy kasie sprawdzać przypisany numer nazwisku czy coś ?)i od kiedy można ten bilet realizować, bo piszą chyba tylko do kiedy trzeba ? .Czytałam ten regulamin i chyba nie widzę jednoznacznej odpowiedzi więc zadałam to pytanie na fb tic taka a ci mnie odsyłają do regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0