Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iskierka

iskierka

#3285983 Napisano: 10.04.2010 10:20:37 w Wkurza mnie...
Po inf w mediach o katastrofie na wikipedii w biografiach zaczeli dopisywać datę i miejsce śmierci np prezydentowi Kaczyńskiemu.Teraz widac to pousuwali i zablokowali.Ludzie trochę wyobraźni !
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3285647 Napisano: 10.04.2010 08:11:04 w Żegnamy zmarłych

iskierka

#3262910 Napisano: 02.04.2010 02:01:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
eh też się nie udało.
Już nie mogę patrzeć na kinderki emotka bębenek mi tylko od nich urósł
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3247602 Napisano: 29.03.2010 02:15:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bulionetka,matrix,koc-michałki Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3211031 Napisano: 17.03.2010 10:23:25 w Pomocy!!!!
isiulka napisał(a):

tancerkaaa napisał(a):

pomózcie prosze.. znajomy z pracy , chce pozyczyć odemnie 1500zł, wie z pewnych zródeł ze takie pieniadze mam, i ni wykrece sie ze nie posiadam takiech sumy....

zalezy mi na dobrych kontaktach i miłęj atmosferze w pracy, wiec nie moge mu powiedziec stanowczo ze mu nie pozycze!!!
powiedzialam mu ze raczej mu pozycze,ale chce miec jakies zabezpieczenie, bo złe mam doswiadczenie z pozyczaniem pieniedzy i co tu ukrywać sie boje, bo 1500zł na ulicy nie lezy
co moge zrobic? napisanie oswiadczenia na kartce i podpisanie przez tą osobę , czy to bedzie wiarygodne i do wyegzekwowania w przypadku gdy znajomy nie bedzie mi chciał oddac kasy?? moze jakis swiadek ze pozyczam mu by sie przydał ??
prosze pomozcie,jak zabezpieczyc te pieniadze.. pliss


wystarzy spisać prostą umowe, Kto komu, ile, do kiedy, data. jak jest świadek to jeszcze lepiej.



na necie można znaleźć już gotowe proste umowy pożyczki pienieżnej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3210365 Napisano: 17.03.2010 07:29:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
ola2493 napisał(a):

awe napisał(a):

czy wszyscy uczestnicy konka knorr z miłosci do nowosci dostali @ o wynikach konkursu i o formularzu do realizacji wygranej??


chyba niestety tak emotka
A już nadzieje miałam emotka




ja jeszcze nie dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3209801 Napisano: 17.03.2010 04:38:09 w Wkurza mnie...
Zima mistrzów mnie wkurzyła ponownie i rozczarowała.
Dlaczego powtarzają się te same nazwiska i wygrywają całe rodziny a ja nie potrafię?Jeden pan widzę że już ma 3 ipody i lapka,jego żona być może (sugeruje sie nazwiskiem i miejscowością) lapka i ipoda...no ręce i gacie mi opadaja. Ja też chce chociaż jednego ipoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3209017 Napisano: 17.03.2010 01:29:37 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie ludzie przeraźliwie głośno kichający i osmarkujący wszystko i wszystkich dookoła bo nie chce nawet im się buzi ręką przysłonić..fuj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3186503 Napisano: 10.03.2010 08:58:56 w Wkurza mnie...
kasia9791 napisał(a):

karla0689 napisał(a):

A mnie wkurza że dostaję co chwila maile mailer daemon choć wcale do nikogo maili nie wysyłam a juz na pewno nie do tych adresów które tam pokazują emotka czyzby jakiś wirus? emotka


też to mam dzisiaj 54 takie wiadomości w ciągu kilku minut dostałam emotka



sprawdźcie w ustawieniach poczty czy nie macie właczonej automatycznej odpowiedzi do nadawcy .Mi jakimś dziwnym trafem chyba samo się włączyło z miesiąc temu i też dostawałam mailer daemon
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3181224 Napisano: 09.03.2010 12:20:49 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

wkurza mnie(w zasadzie mnie to nie wkurza, ale ktos mysli, ze inteligentniejszego od niego nie ma), ze jakis debil mysli, ze sie na to zlapie- takiego smsa dostalem:

teraz w plus gsm w mix
plusie i simplusie najnowsza promocja. doladuj konto za 30 zl a my podwoimy
twoje doladowanie. kup karte zdrapke: 30zł i wyslij telekod z karty zdrapki
na bezplatny numer 726 836312. poczekaj chwile a my podwoimy twoje
doladowanie. wiecej informacji na www.plusgsm.pl






U mnie też sie zdarzyły kiedyś takie sms.też mnie strasznie wkurzały .
To ja za tel.odzwaniam-jakoś zwykle nikt nie odbiera tylko odrzuca na pocztę głosową ,pierwszy...drugi..trzeci raz...To skrobie sms w stylu ...
Jak ja ci DOŁADUJE to limo pod okiem wyskoczy.Weź się lepiej za robotę a nie wyłudzaj pieniedzy bo w końcu się policja tym zainteresuje

Od 2 lat dają mi spokój i bzdur nie wysyłają .Ale są ludzie którzy nadal się na to nabierają zwłaszcza starsi emotka .

Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3170962 Napisano: 05.03.2010 12:05:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
sawik83 napisał(a):

ślizgacz z zimy mistrzów



do mnie też dzisiaj dotarł


emotka nawet nie liczyłam że się załapę na niego-czyli jednak jedno z moich zgłoszeń listem zwykłym do nich dotarło(nie zagineło po drodze emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3169307 Napisano: 04.03.2010 06:17:49 w Poczta kradnie
Niezły filmik.A człowiek się dziwi i zastanawia dlaczego chociażby zgłoszenia do konkursu nie dotarły albo okazuje sie, że dotarły niekompletne.
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3166311 Napisano: 03.03.2010 05:48:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw z anielsko pieknej Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3162172 Napisano: 02.03.2010 10:57:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ciasssteczko napisał(a):

i do mnie dojechała torba bounty - ktoś pytał jak wygląda - inaczej niż na zdjęciu, bo raczej podłużna, myślałam też, że jest płócienna ale to gruby ortalion - ogólnie niezbyt urodziwa emotka



również dotarła torba bounty z reala-jest inna niż ta co na zdjęciu ..taki sam ma tylko kolor
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3161174 Napisano: 01.03.2010 09:43:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
baska2005 napisał(a):

pasta blendamed i nici dentystyczne



u mnie również
Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3148114 Napisano: 25.02.2010 02:02:19 w Wkurza mnie...
wkurzył mnie konkurs smsowy w fakcie .Gdy wreszcie pojawiła się fajna nagroda to zapomniało się im napisać jak dokładnie ma być forma sms przez to straciałam ze 20 zł i tak nie udało mi sie wysałac poprawnego zgłoszenia.Po zakończeniu konkursu napisałam do nich z prośbą o poprawną formę.Oczywiście nie odpisali, ale przy kolejnym konkursie z mało atrakcyją nagrodą już nie zapomnieli się sprecyzować emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3141094 Napisano: 23.02.2010 06:11:13 w Wkurza mnie...
wkurzam się na zime mistrzów po raz drugi
+kilka kolejnych paragonowych konkursów.
Jak na złość ponoszę w nich same porażki.
emotka



Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3089814 Napisano: 07.02.2010 12:19:05 w Wkurza mnie...
meeyka napisał(a):

polec napisał(a):

bruce napisał(a):

polec napisał(a):

wkurza mnie, że posmarowałam sobie nos kwsem bornym i szczypie mnie jak cholera emotka emotka i do tego padam na ryj


też mnie to wkurza: ja zawsze solidarnie z Tobą Złota Moja...
weź inną maść...
emotka emotka



Daj spokój, już sobie chyba mózg wydmuchałam z tymi gilami emotka




ja mialam taki paskudny cieknacy katar, ze paczka chusteczek szła praktycznie w pol godziny emotka emotka lykalam tabletki acatar i w ciagu 2 dni prawie przeszlo.... efekt uboczny jest jednak bardzo paskudny - pol godziny po lyknieciu tabletki podpieralam sie nosem i bylam tak nieprzytomna, ze musialam polozyc sie spac, wiec nie nadaje sie do brania w dzien, szczegolnie jesli ktos ma w planach prowadzenie samochodu emotka




U mnie ostatnio sprawdza się acatar zatoki,
kupiłam sobie właśnie na te moje wrednie bolące zatoki
Wg.producenta działa również na ból głowy i katar.
na opakowaniu jest dopisek ..doraźne leczenie objawów grypy i przeziębienia.
U mnie sprawdza się świetnie: ból głowy i zatok po 1tabl max po 2 mija, a najczęsciej zatoki mnie tak do 1,5 tygodzia bolą non stop
Sezon jesien -zima bez kataru i przeziębienia jak na razie
emotka a zawsze chodzę zimą usmarkana po szyję.

Na zaawansowany już katar zdarzało mi się łykac sudofed na jakieś 4 godz. starczało tylko, że miałam wrażenie że mi chce nozdrza rozsadzić i zwykle na noc brałam by się człowiek jakoś wyspał na leżąco a nie na siedząco emotka


Wkurza że nie mam na nic ochoty ostatnio.Apatia?depresja?cały ostatni tydzień chodzę jak cień.Pogoda taka czy co?Normalnie czuje się jak materac z którego powietrze uszło

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iskierka

#3066576 Napisano: 29.01.2010 09:49:16 w Żegnamy zmarłych

iskierka

#3056120 Napisano: 26.01.2010 02:04:25 w Winiary
Gratulacje wygranych emotka
A do mnie jak zwykle winiary nie chcą dzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0