Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jenny21

jenny21

#5315828 Napisano: 06.08.2012 12:55:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
renatak0 napisał(a):

jenny21 napisał(a):

gregory napisał(a):

czy ktos wie cos o wynikach konkursu z muratora wymarzony ogród????? moze ktos wygrał i lepiej sie juz nie łudzic


a mi sie wydaje ze wyniki mialy byc we wrzesniu, tez czekam


we wrześniu miały być opublikowane w gazecie,


Zgadza sie

Lista laureatów zostanie opublikowana w miesięczniku „Murator” nr 9/2012 oraz na stronach http://www.murator.pl/. i http://www.wymarzonyogrod.pl/.


A ktos dostal juz info od organizatora? Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5315816 Napisano: 06.08.2012 12:51:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

czy ktos wie cos o wynikach konkursu z muratora wymarzony ogród????? moze ktos wygrał i lepiej sie juz nie łudzic


a mi sie wydaje ze wyniki mialy byc we wrzesniu, tez czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191428 Napisano: 18.05.2012 09:24:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
like-a-bomb napisał(a):

z FB

Serenada: Kochani, zwycięzcy zostali wybrani przez jury, zaś regulamin konkursu nie przewiduje publikowania prac.


no to pozdro! pewnie złamali regulamin, wybrali prace graficzne i jest cudnie... ja za ich konkursy i paskudne sery podziękuje, a reklamacji chyba nie piszę, bo już pięknie wydałam na nich, sery 40 zeta, wysyłka 6...


Ja tez sie nie bede domagac publikacji prac - walka z wiatrakami. Odpuszczam, sa przecież inne konkuersy poza Serenadą emotka Chociaż kiedyś ze dwa lata temu udalo mi sie w ich konku wygrać robota kuchennego - agencja reklamowa ktora ich prowadzila byla fajniejsza, publikowali prace.

Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191344 Napisano: 18.05.2012 08:42:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

jenny wiem, ale ciekawe kto to pisał
emotka



nie mam pojecia - ale regulamin troche neijasny.

co do sprzedazy na allegro czasem sama cos opycham - bo np. zdobywam nagrode inna niz chcialam, ale czesto po prostu oddaje rodzince,
co jak co ale pogratulować pomyslowosci pani Monice, jako Polka typowa troche zazdraszczam dzisisj i tyle!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191329 Napisano: 18.05.2012 08:38:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

gregory napisał(a):

a swoja drogą to sery maja zupełnie niesmaczne. i nie mowie tego dlatego, że nie wygrałem.


Dlatego właśnie organizuje się konkursy emotka
Słodycze czekoladopodobne, uczulające farby do włosów, niesmaczne sery -> konkursowy świat emotka



ja mam jeszcze ich sery w lodowce, akurat Radamer dobry ale inne takie sobie, na fb pisza ze wkrotce nowy konkurs, neich sie wypchaja ze swoimi 5 lodowkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191320 Napisano: 18.05.2012 08:34:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

jak dla mnie zapis

Udział w Konkursie będą również honorowane zgłoszenia, które zostaną przesłane przez Uczestników Konkursu do Organizatora pocztą lub kurier bez wypełnionego formularza zgłoszeniowego, poda warunkiem podania następujących danych: imię i nazwisko, adres do doręczeń, numer telefonu i adres e-mail oraz dokonanie wyboru nagrody gwarantowanej oraz przesłanie zgody przedstawiciela ustawowego w przypadku Uczestnika małoletniego”.

nie brzmi całkowicie po polsku




wiesz interpretowac mozna roznie, jak wyslalo sie zgloszenie z tymi danymi w zasadzie chyba bralo udzial w konku Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191316 Napisano: 18.05.2012 08:33:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może niedlugo zaczniemy rzeźby słać heheh emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191307 Napisano: 18.05.2012 08:31:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja reklamować nie zamierzam, a prace watpie zeby opublikowali w obawie przed potencjalnymi reklamacjami.

Poza tym w regulaminie nie było jasno napisane, że tylko odpowiedzi tekstowe wygrywają, z regulaminu:

Zasady uczestnictwa

Udział w Konkursie będą również honorowane zgłoszenia, które zostaną przesłane przez Uczestników Konkursu do Organizatora pocztą lub kurier bez wypełnionego formularza zgłoszeniowego, poda warunkiem podania następujących danych: imię i nazwisko, adres do doręczeń, numer telefonu i adres e-mail oraz dokonanie wyboru nagrody gwarantowanej oraz przesłanie zgody przedstawiciela ustawowego w przypadku Uczestnika małoletniego”.

„Dodatkowo osoby, które odpowiedzą na pytanie „Dlaczego lubisz spędzać czas z Serenadą?” będą miały możliwość wygrania nagrody głównej.
5. Zwycięzcy Konkursu zostaną wybrani przez bezstronne jury, w skład którego wchodzą dwie osoby z firmy Organizatora oraz dwie osoby ze strony Partnera.
6. Jury dokona oceny i wyłoni pięciu zwycięzców Konkursu z pośród wszystkich zgłoszeń Uczestników, którzy udzielili odpowiedzi na pytanie konkursowe, biorąc pod uwagę m. in. pomysł oraz oryginalność udzielonych odpowiedzi”.

W regulaminie nie ma nic o fiormie tekstowe, wiec formalnie mozna bylo nawet rzezbe wyslac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191281 Napisano: 18.05.2012 08:24:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Fuj.

A wtyki to owszem, ale tylko takie elektryczne.

Niech pokażą prace laureatów lodówkowych, ale WSZYSTKICH emotka

jenny21 - choć nie grałam, rozumiem Twoje rozgoryczenie...



Nie ukrywam wyslalam dwa zgloszenia na swoje nazwisko - sie postaralam, wydawaloa sie ze jest smiesznie i serowo, a potem jak widze ze wygrywa ta Pani o ktorej sie tyle tutaj na forum naczytalam to wiesz ... coż nie zawsze się wygrywa - trochę naiwnościa bylo tez sadzic ze w piatce bede emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191264 Napisano: 18.05.2012 08:19:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
linka132 napisał(a):

gregory napisał(a):

wiedziałem, że przejda grajace laurki. a przeciez mialo sie wpisac tekst.




a czy ona przypadkiem nie ma jakis wtyków- przeciez chyba nie mozna miec az takiego farta emotka



Nie mam pojęcia jak z nią jest,a może wysyła wiele zgłoszeń tzn dużo inwestuje w te konki. Bo tak przecież w firmach o róznym profilu nie moglaby miec wtykow od samochodow po sery.. tak sadze.. Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191261 Napisano: 18.05.2012 08:18:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

wiedziałem, że przejda grajace laurki. a przeciez mialo sie wpisac tekst.



Takie konki mnie wkurzaja i odbieraja chec do dalszego grania, czlowiek sie nastara nastara a wygra ten co zawsze (jestem rozgoryczona wiec wybaczcie)! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191216 Napisano: 18.05.2012 08:03:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WYNIKI SERENADY:

Wiemy, że bardzo czekaliście na te wyniki Z radością informujemy, że nagrody główne w naszej promocji wygrali: Monika Urbaniak, Adam Adamek, Sabina Szymczykowska, Marcin Grygowicz i Beata Skorzanek. SERdecznie gratulujemy

I ktoz wygral??? Nasza liderka w wygrywaniu samochodów!!!! Brawo moniau emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5191091 Napisano: 18.05.2012 06:22:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ejulek59 napisał(a):

gregory napisał(a):

piekielna napisał(a):

gregory napisał(a):

moze dzis do kogos dzwonili z serenady. nie wierze ze nikt z forum nie wygrał



u mnie cisza, dziwny konkurs emotka


niepoważna jest tak agencja co go organizuje. z wyników zrobili tajemnice jakby chodziło o bezpieczenstwo całego świata.



wczoraj dzwonili koło godz 15 do znajomego, bardzo szybko mówią więc pewnie wszystkich obdzwonili



Ojoj ale mnie zasmuciliscie emotka jednak baaardzo sie staralam i myslalam ze sie uda 2 zgloszenia a tu nic emotka Coz fajnie byloby zobaczyc prace Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5188109 Napisano: 16.05.2012 09:57:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja ostatnio gram w niewielu konkach ale jakos trafiam a agencje ktore slimacza sie z oglaszaniem wynikow - Winiary Wielkanoc, Serenada... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5187358 Napisano: 15.05.2012 07:13:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ad serenady: Na prośbę jednej z osób na fb aby podali czy laureaci już sa poinformowani czy jeszcze nie o nagrodach głównych - Serenada napisała:
Kochani jak tylko będziemy mogli puścić parę z ust i cokolwiek Wam zdradzić, na pewno to zrobimy emotka

o sia la lala mozemy se czekac.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5186148 Napisano: 15.05.2012 10:16:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

gregory napisał(a):

ashley878 napisał(a):

gregory napisał(a):

ponawiam pytanie o serenade. moze ktos do nich dzwonił i cos wie?



Pani w Wizard nie udziela żadnych informacji (przynajmniej mni ;/)


no to nie tylko tobie. nie rozumiem co to za tajemnica powiedziec czy powiadomili już zwycięzców...


smiem twierdzic, ze juz pozamiatane. mysle ze ci co wygrali, juz o tym wiedza. na stronie serenady nic nie ma, ale ta weryfikacja paragonów pozwala sadzic, że juz zawiadamiali. no cóz, konkurs kreatywny to i w gust jury ciezko sie bylo wbic pewnie.




Może i trudno ale jakoś nie wierzę że by z forum nikt niw wygrał... A może laureat obawia sie zazdrości innych i cicho siedzi emotka Hmmm?


No jak tam ktoś ma wieści???, przyznać sie emotka !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5184649 Napisano: 14.05.2012 01:00:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale mysle jednak ze jedna osoba na piec raczej z forum wygra jakas wiec wiesci beda predzej czy pozniej.. Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5184534 Napisano: 14.05.2012 12:14:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jenny21 napisał(a):

ashley878 napisał(a):

jenny21 napisał(a):

Ad SEERENADY jest info ad ogłoszenia laureatów na fb:
Serenada Oficjalne wyniki oraz wysyłka nagród zostaną sfinalizowane do końca maja. Zatem osoby, które spełniły warunki promocji otrzymają nagrody najpóźniej na początku czerwca. Zaś jeśli chodzi o zwycięzców nagród głównych, czyli lodówek musimy potwierdzić z nimi zgodność paragonu, żeby móc ogłosić kto wygrał.



No a jak oni chcą potwierdzać czyli co informowali już emotka ?




Myslicie że już pojnformowani?

Jak ktoś wygra i dostanie info please napiszcie!!! Chciałabym wiedzieć jeśli już nie ma na co czekać...




Poza tym prościej byłoby gdyby odrazu wymagali paragonów przy wysyłce zgłoszenie ... Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5184522 Napisano: 14.05.2012 12:10:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

jenny21 napisał(a):

Ad SEERENADY jest info ad ogłoszenia laureatów na fb:
Serenada Oficjalne wyniki oraz wysyłka nagród zostaną sfinalizowane do końca maja. Zatem osoby, które spełniły warunki promocji otrzymają nagrody najpóźniej na początku czerwca. Zaś jeśli chodzi o zwycięzców nagród głównych, czyli lodówek musimy potwierdzić z nimi zgodność paragonu, żeby móc ogłosić kto wygrał.



No a jak oni chcą potwierdzać czyli co informowali już emotka ?




Myslicie że już pojnformowani?

Jak ktoś wygra i dostanie info please napiszcie!!! Chciałabym wiedzieć jeśli już nie ma na co czekać... Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5184489 Napisano: 14.05.2012 12:01:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ad SEERENADY jest info ad ogłoszenia laureatów na fb:
Serenada Oficjalne wyniki oraz wysyłka nagród zostaną sfinalizowane do końca maja. Zatem osoby, które spełniły warunki promocji otrzymają nagrody najpóźniej na początku czerwca. Zaś jeśli chodzi o zwycięzców nagród głównych, czyli lodówek musimy potwierdzić z nimi zgodność paragonu, żeby móc ogłosić kto wygrał. Wyświetl w wątku >>
0 0