Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jenny21

jenny21

#5368044 Napisano: 19.09.2012 11:06:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

jenny21 napisał(a):

Zatem dzwonią z Biedronki... u mnie cisza, ale juz 1 osobka jest szczesliwa posiadaczka tableta


Ten temat toczy się w tej chwili intensywnie w Innych mniejszych marketach emotka


dzieki mia emotka zatem nie zasmiecam tego watku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5368041 Napisano: 19.09.2012 11:04:52 w Inne mniejsze markety
ewka656 napisał(a):

Praca wysyłana w ostatni dzień. Otwierana, bez świecidełek ani elektryki emotka wycinanki poszły w ruch, raczej prosta i wesoła, krótki wierszyk i tyle.

Mam nadzieje, że to początek telefonów i że MDW ożyje emotka ;)




Gratulacje emotka Ja na J wiec jesli dzwonia alfabetycznie to juz odpadlam, ale wydawalo sie ze praca fajna, pytanie co bylo w innych... Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5368026 Napisano: 19.09.2012 10:57:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zatem dzwonią z Biedronki... u mnie cisza, ale juz 1 osobka jest szczesliwa posiadaczka tableta Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5367910 Napisano: 19.09.2012 09:37:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

Czy ktoś kto wygrał w tym konkursie (bo na 100 zł do sklepu onternetowego) dostał maila, że wygrał? Chyba jestem jedną z laureatek, ale maila nie dostałam i się zastanawiam czy to chodzi o mnie czy to zbieg okoliczności.

http://www.zdrowe...osob_na_zdrowa_diete



kupiec czesto najpierw publikuje liste a potem rozsyla mejla wiec mozsz poczekac spokojnie lub jak pisze mia na fb dopytac Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5367760 Napisano: 19.09.2012 08:03:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a co jest do wygrania w tym alpen gold? Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5367716 Napisano: 19.09.2012 07:19:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katia305 napisał(a):

jenny21 napisał(a):

Oświećcie mnie z Lays'ami i liczeniem dnia konkursu - jesli moje zgloszenie zmoderowano wczoraj o 9.00 to bedzie ono liczylo sie jako 18 wrzesnia tak? Jesli zmoderowane zostanie dzisiaj to bedzie liczylo sie na 19 wrzesnia?

Staram sie zalapac czaczę emotka



wczoraj od 18.00 do dzisiaj do 17.59 trwa etap dzisiejszy - 19.09
także masz rację emotka



Thanx emotka spoko ze na studiach byla logika przydaje sie w konkursach nawet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5367707 Napisano: 19.09.2012 07:13:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oświećcie mnie z Lays'ami i liczeniem dnia konkursu - jesli moje zgloszenie zmoderowano wczoraj o 9.00 to bedzie ono liczylo sie jako 18 wrzesnia tak? Jesli zmoderowane zostanie dzisiaj to bedzie liczylo sie na 19 wrzesnia?

Staram sie zalapac czaczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5367696 Napisano: 19.09.2012 07:04:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

jenny21 napisał(a):

ania1234 napisał(a):

luko922 napisał(a):

ja kupiłem jedną paczkę. wychodzę z założenia, że jak to loteria to i tak albo się ma szczęście, albo nie emotka


Dokładnie też tak uważam emotka No ja, z tą moją 1 paczuszką, nic nie wygrałam, więc... szczęścia w losowaniach nie mam emotka


Mi w loterii udalo sie raz tylko - kinder bueno w ub roku wygralam narty a tak nic, tym bardziej szanuje i zazdraszczam osobce z forum co teraz Piaggio wygrala emotka


Omijam loterie, choć kiedyś zagrałam i udało mi się wygrać wyjazd do SPA emotka Ale wolałabym narty emotka
PS: Ten skuterek to nie z loterii, tylko za najlepsze hasło emotka



a to zwracam honor emotka nagroda super mi sie marzy vespa lub piaggio retro czerwone lub ecru ale pocieszam sie, ze i tak by mi w Polsce życzliwej ukradli wiec coz moze i nie ma co zalowac emotka

Joan moj menżu też sie ucieszyl z nart emotka moich i ciaga mnie teraz na narty Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5367680 Napisano: 19.09.2012 06:47:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1234 napisał(a):

luko922 napisał(a):

ja kupiłem jedną paczkę. wychodzę z założenia, że jak to loteria to i tak albo się ma szczęście, albo nie emotka



Dokładnie też tak uważam emotka No ja, z tą moją 1 paczuszką, nic nie wygrałam, więc... szczęścia w losowaniach nie mam emotka




Mi w loterii udalo sie raz tylko - kinder bueno w ub roku wygralam narty a tak nic, tym bardziej szanuje i zazdraszczam osobce z forum co teraz Piaggio wygrala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5367670 Napisano: 19.09.2012 06:36:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sluchajcie widzialam ze Disney'a wyniki z Intermarche sa opublikowane na stronie Intermarche, czy w regulaminie cos bylo na ten temat? Bo tak sie zastanawiam nad pozostalymi konkami Disneya - agencja mowi ze skoro w regulaminie nie ma ze opublikuja to nie moga Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5366849 Napisano: 18.09.2012 10:15:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


masza napisał(a):

ewaewa napisał(a):

a ja nie wiem po co te pretensje. Dobrze wiecie, że mogą informować do 1 października, to czekajcie cierpliwie te 2 tygodnie emotka myslę, że braki w dokumentach niczego nie zmieniają, gdyby nie prosili o dosłanie brakujących oświadczeń, to komisja zebrałaby się w ostatnim tygodniu września i wtedy wyłoniliby zwycięzców, tak czy siak, czekalibyście nadal z wynikami do 1.10.12. emotka Nie biorę udziału w konkursach promocyjnych, bo nie mogę, ale uważam, że to dobrze skoro nie dyskwalifikuja na starcie osoby, które nie wiedziały i czegoś nie dosłały. Dają wszystkim szanse, chodzi o jakość pracy, a nie czy rzetelenie wszystko zostało w jednym miejscu odesłane. Baaardzo wiele osób, które raczkują w konkursach nie wysyła kompletu dokumentów, nie z lenistwa czy nie zapoznania się z regulaminem, ale z braku doświadczenia w konkursach emotka


i tu się zgodzę , owszem termin jeszcze nie minął, nie powinniśmy ich naciskać
ale nie zgadzam się , co do stwierdzenia, że powinni nagradzać osoby , które nie spełniaja warunków regulaminu/ bo co własciwie ten regulamin??skoro nie jest przestrzegany?




podpisuję się ręcyma i nogami emotka
Dyskwalifikacja osob ktore nie spelnily warunkow tak, naciskanie nieeee, ale po co w takim razie sianie fermentu ze jednym cos powiedziano innym nie, bez sensu.Powinni trzymac sie ejdenj wersji i na FB i w telefonach i e-meilach Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5366829 Napisano: 18.09.2012 09:58:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

abodak napisał(a):

a Biedronka to chyba sie zamotała.Znalazlam na fb ich post:
Słyszeliście o konkursie Biedronka & Disney dla przedszkolaków? Do wygrania jest 100 tabletów Samsung! emotka
Przecież nie było ograniczenia wiekowego emotka


Bo to przeważnie jest tak, że prawie w każdy możliwy konkurs zaangażowane są 3 podmioty:
- sponsor,
- agencja przeprowadzająca konkurs,
- firma obsługująca profil sponsora na FB.
I spróbuj tu człowieku otrzymać wiarygodne informacje, gdy wszyscy wzajemnie sobie zaprzeczają i nie wie lewica, co czyni prawica...




Fakt tak jest, a agencja jak prowadzi kilka konkow w tym samym czasie to juz sie gubi w zeznaniach.
czy agencje nie wiedza ze sa fora internetowe, ze my tez wymieniamy sie informacjami od nich i z tego sie niefajny tworzy wizerunek agencji.. Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5366773 Napisano: 18.09.2012 09:14:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
abodak napisał(a):

dla mnie to jest bardzo nie fer-albo wszystkich obowiązuje regulamin albo nikogo.Tyle ze na moim przykladzie wiem ze maja tez niezly balagan bo Pan nie zauwazyl wielkiej koperty z napisem DOKUMENTY




Wiecie wychodzi na to ze jesli chodzi o KIORÊ to ciweszyc sie moga Ci których poproszono o uzupelnienie dokuemntów. Bo inaczej by nie prosili - te osoby wygraly emotka jej a u mnei cisza.... wiec ciekawe czy to znaczy ze jednak juz bez szans.. Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5366772 Napisano: 18.09.2012 09:11:41 w NA CO CZEKAMY?
Biedronka Disney emotka i Disney Real oraz codziennie Lays emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5366748 Napisano: 18.09.2012 08:57:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
abodak napisał(a):

masza napisał(a):

kotmarian napisał(a):

trochę to bez sensu bo czas nadyłania zgłoszeń już minął. I nie dosłanie czegoś powinno być traktowane jako niedopełnienie zgłoszenia a co za tym idzie nie spełnienie warunków do przystąpienia do konkursu i tyle.


to samo, mówiłam P,Bernardowi z Kiory w poprzednim konku, niestety uwazam , ze konkursy Disney w wykonaniu Kiory to porażka emotka


pamietam jak kiedys cos tam wygrałam i Pan dzwoni ze brakuje tego i tamtego-mowie ale wszystko dodałam tak jak było w regulaminie-cos poszelesciło,tak jakby dopiero lukał do koperty i mowi -OO faktycznie jest wiec gratulacje bla bla bla.Na tej podstawie wiem ze niedyskwalifikuja osob jak nie dadza wszystkiego.



wielkoduszne ale mimo wszystko troche nie fair wobec pozostałych ktorzy trzymaja sie regulaminu a poza tym rzeczywiscie to wydluzy czas informowania o wynikach.

Chociaż mogliby poinformować tych co na 100% wygrali, wyslali wszystko a ta reszte pozniej jak dosla

ps. ja tez pierwszy raz gram w Kiorze wiec nie znam tej agencji w ogole Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5366664 Napisano: 18.09.2012 07:51:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ja też czytałam kilka razy regulamin a i tak nie zwróciłam uwagi, że trzeba wysłać kopię paragonu i wysłałam oryginał. ale chyba to nie ma wpływu na poprawność tego zgłoszenia?

Jasne ze nie, tylko potwierdza ze kupilas produkt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5366649 Napisano: 18.09.2012 07:40:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vilemo napisał(a):

zgadzam się z jenny21, trudno zawsze się boję, że czegoś nie wysłałam, ale takie jest ryzyko, mogliby informować w tym tygodniu, póki nie muszę się krępować z odbieraniem telefonów...



Ja czytam regulamin 3 razy czy wszystko wyslalam itd, wiec powinni trzymac sie zasad, kilak razy zdarzylo mi sie nie dopilnowac i nagrody (na szczescie drobne) przepadly i sie nauczylam wiec coz ...
Jeden wysle dwa porzadne zgloszenia ze wszystkim inny 10 byle jak wiec jestem zdania ze powinni dyskwalifikowac i tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5366631 Napisano: 18.09.2012 07:21:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Na początku rozmowy Pan powiedział, że lista z Biedry już jest ale nie informują czy się jest na liście czy też nie, powiedział, że będą dzwonić do 1.10. Ja mu na to, że chciałam spytać o konkurs w Real na to on się zmieszał i powiedział, że jeszcze nie mają listy (dzwoniłam w czwartek). Tak więc z Reala też raczej nie powiadamiali ( wiem, że to nie realowy wątek ale piszę przy okazji) i pozostaje tylko cierpliwie czekać nie czytając bredni na FB emotka


Moim zdaniem jak ktoś nie odesłał wszystkich dokumentów ze zgłoszeniem to nie powinien być w ogóle brany pod uwagę, bo stąd to opóźnienie, musza wydzwaniać za dokumentami zamiast informować zwycięzców.. przecież nie mogą powiadomić dopóki nie będzie kompletu.



Ja mysle ze jak ktos nie podal danych, nie podpisal pracy czy tez nie zalaczyl paragonu lub jego skanu to powinien byc zdyskwalifikowany zgodnei z regulaminem Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5366598 Napisano: 18.09.2012 07:02:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Doczytałam dyskusję na fb Biedronki o zwyciezcach i chyab sie zgodze ze mogliby liste opublikowac a tak domysly i nadzieje ze zadzwonia lub napisza e-maila. ..

Uwierze ze wszystko bylo legalnie i okay jak ktos z forum napisze czy wygra wiec jak ktos wygra pleeease pochwalcie się !! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5366594 Napisano: 18.09.2012 06:54:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka656 napisał(a):

Wydaje mi sie ze na 100 tabletow to z dforum padly by wygrane wiec raczej chyba jeszcze nei powiadamiali..

Na 100% nie powiadamiali bo dzwoniłam do Kiory. Kazali czekać, nie powiedzieli też czy jestem na liście czy nie bo już ponoć nie udzielają takich informacji( pewnie za dużo ludzi ich atakuje).


Dzieki Ewuś, zatem nadzieja jeszcze jest emotka A le nie dodali też kiedy beda powaidamiac? Wyświetl w wątku >>
0 0