Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika plocia

plocia

#3230297 Napisano: 23.03.2010 09:56:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

plocia napisał(a):

mahuska napisał(a):

psika napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Szkoda,ze tchibo tak zlewa..czyli popiera osoby ktore oszukują


i tak widziałam,że konta niektórych zostały zablokowane za oszukiwanie-tak wynika ze strony Tchibo.


W pierwszym tygodniu nikogo nie wyrzucili, stwierdzili ze dali tylko żółte kartki!
A w 2 - w poniedziałek oszusci nabili se tyle glosów ze dało im to zwycięstwo. Dobrze ze przynajmniej kilku wyrzucili. Mam nadzieje ze w tym tygodniu bedzie bardziej ferr, bo marzy mi sie ten ekspres...



ja też spróbuję w tym tyg już jest kilka osób zablokowanych i to nawet z niewielką ilością punktów. Może się poprawią emotka




a gdzie wy widziecie że kogoś zablokowali ?


zablokowali i to duzo oszustow;)


ale teraz w wynikach za tamten tydzien tez chyba nie ma osob nabijajacych, ja wygralam nie zbierajac glosow ba nawet nie liczylam na ten konkurs juz emotka mialam konk na forum bo rozpoczalam go w tamtym tygodniu i chcialam zakonczyc o czasie i klialy mi osobki bezinteresownie a jednak sie udalo bo mase ludzi wyrzucili wiec mysle ze wzieli pierwszy tydzien na przyklad i coś zaczeli robić emotka



a jest jakaś lista osób które wygrały te zestawy kawy ? gdzie tego szukać ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3230242 Napisano: 23.03.2010 09:40:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
mahuska napisał(a):

psika napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Szkoda,ze tchibo tak zlewa..czyli popiera osoby ktore oszukują


i tak widziałam,że konta niektórych zostały zablokowane za oszukiwanie-tak wynika ze strony Tchibo.


W pierwszym tygodniu nikogo nie wyrzucili, stwierdzili ze dali tylko żółte kartki!
A w 2 - w poniedziałek oszusci nabili se tyle glosów ze dało im to zwycięstwo. Dobrze ze przynajmniej kilku wyrzucili. Mam nadzieje ze w tym tygodniu bedzie bardziej ferr, bo marzy mi sie ten ekspres...



ja też spróbuję w tym tyg już jest kilka osób zablokowanych i to nawet z niewielką ilością punktów. Może się poprawią emotka




a gdzie wy widziecie że kogoś zablokowali ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3218536 Napisano: 20.03.2010 08:06:16 w Oddam za darmo
delfinka101 napisał(a):

Dla pierwszej osoby 5x1 zapunktowanych



ślicznie proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3210421 Napisano: 17.03.2010 07:43:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
masza napisał(a):

komunikat do wszystkich, którzy czekaja na nagrody z NESTLE-- ZDROWY START


AGENCJA zajmujaca sie konkursem nie ma naszych adresow, stad opóznienia w dostawie nagród/

pod tymi telefonami;
22 6077288

22 6073022


lub na adres , pod jaki wysyłalo sie podpisany regulamin, trzeba podac swoje dane do wysyłki



jaka ściema, jak dzwoniłąm to pani powiedziała że jeśli ktoś podał adres na kopercie to adres maja i wysla nagrode, a teraz twierdzą że nie mają ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3203479 Napisano: 15.03.2010 08:08:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
natie napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

No niestety, konkurs kontrowersyjny, ale porusza bardzo ważny problem. Szkoda tylko, że wizaż załatwił tą sprawę w ostatnim dniu konkursu. Przede wszystkim super jest to, że eliminowali głosy, które były naliczane automatami i tym podobnymi oszustwami. Nie fajne jest to, że poleciały za to też osoby, które nie miały z tym nic wspólnego.

Przede wszystkim redakcja wizażu powinna już w pierwszym dniu konkursu jasno wyjaśnić, że:
a) liczą się tylko banery i linki - i że kopiowanie adresu do przeglądarki, linki z maila czy podane na gg nie są zliczane!
b) że kod do komunikatorów był podany tylko po to, aby np. nasza kumpela mogła łatwiej umieścić baner na blogu
Poza tym:
c) procenty powinny być aktualizowane na bieżąco i np. gdy kliknęło się w link z gg, od razu powinno się wyświetlić, że głos oddano niepoprawnie - wtedy ludzie mieliby czas żeby zareagować na to
d) jeżeli ktoś używał e-konkursów tak jak to opisali - że boty i że bombardowanie klikami - to redakcja powinna usunąć te zbotowane konta, usunąć wszystkie pozostałe kliki które nadeszły z tego serwisu (no bo jak sprawdzić, które były legalne a które nie? niestety przez tego hakera część i tak by ucierpiała) ALE! powinni od razu powiadomić o tym osoby, które zbierały kliki na e-konkursach, żeby wiedziały, że muszą się reklamować gdzie indziej

W tym momencie sporo osób straciło mnóstwo czasu.
Niestety nie ma co już się denerwować, bo z tego co się orientuję to stawką był jakiś krem. Wiem, że zachowanie redakcji jest frustrujące, ale frustrujące w tych konkursach są też właśnie osoby, które w przeciwny cudowny sposób nabijają po kilka tysięcy głosów dziennie (m.in. dlatego nie gram w tych konkursach:) Trzeba po prostu wyciągnąć wnioski na przyszłość...


ale to mogli wyslac jakas prywatna wiadomosc ze cos jest nie tak.. a nie, ze wczoraj mialam jeszcze iles tam % (duzo) a dzis mam prawie 0 glosow.. gdyby mi to napisali na poczatku, ze jest cos nie tak z tymi glosami to bym sie nie meczyla i nie zbierala dalej.. no coz, na wizazu mnie juz nie bedzie, a krem kupie sobie sama:) emotka



wiecie co, żal d... ściska ..... a oni po prostu na nas zarobili, nie jeden pewnie coś z vichy kupił, im dobrą reklamę zrobili a oni ..... odpłacili nam się piękne ......
przy następnym jakimkolwiek klikanym konkursie zanim przystąpię napiszę mase pytań - by znów nie wyszło jakieś szydło z worka....
ty tu prosisz ludzi, wręcz ich molestujesz i co .... tylko śmiech na sali pozostaje ....
na wizaz usuwam konto i mam ich głęboko w d....uszy.
A ten ich krem niech se wsadzą, może lepiej będzie im wchodzić .... bo mi on się już nie przyda.... i szkoda mi tylko czasu jaki na nich zmarnowałam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3202159 Napisano: 15.03.2010 01:04:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
ismena napisał(a):

magdappk napisał(a):

własnie dlatego że się skończyły, macie teraz żal i smutek.



raczej powinno być:
właśnie dlatego że się skończyły, postępowanie administratorów i twórców konkursu jest nie w porządku i nie na miejscu emotka emotka



popieram napisałam im co o nich myślę:
to po kij byly caly czas podawane % weryfikacja moich głosów, dziś rano o 8ej miałam ich 62 % a juz o 10.15 zaledwie 4 %
jak to sie ma % przez cały konkurs?? dlaczego wcześniej nie obniżono mi %?

A co to za odpowiedź żę kilka osób domagało się skrócenia czasu konkursu ??/

Skoro my musielismy zaakceptować regulamin to chyba i nas bylo trzeba zapytać o zgodę na skrócenie konkursu???
Poczytajcie sobie kc jak się umowy zmienia, my żadnymi królikami doświadczalnymi nie jesteśmy, gdybym wiedziała że tak to się zakończy to bym w cale nie grała !! a skoro widziałam że jestem nadal w rankingu i utrzymuje mi się ten % to grałam dalej i prosiłam o głosy i po co......

Nie jesteście słowni - w regulaminie nie ma mowy nich o dyskryminacji innych portali i zbierana na nim głosów, tak samo ten link przy moich banerach, skoro jest to z niego korzystam, to WYŚCIE dali nam to narzędzie ja se go sama nie stworzyłam.

Przykro mi to mówić ale w żadnym innym konkursie tak radystycznie nie potraktowano uczestników, tym bardziej w ostatni dzien (15) zmiana regulaminu i końca konkursu!


wyjechane mam na te konkursy klikane, jak widac trzeba oszukiwać ale z głową - zmienne IP mile widziane a jakieś uboty to sruuuu pojechane... Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3202077 Napisano: 15.03.2010 12:43:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
magdappk napisał(a):

Czemu nie umiecie zrozumieć?
Pomyślcie przez chwilę.
Jesteście grupą społecznościową.
Jeden za wszystkich, wyszyscy za jednego!

minia czemu tak piszesz jak nie rozumiesz ?
Przybyło Ci głosów za sprawą tego programu i to wiele. Zapytaj, jeśli masz kogo, jak to się dzieje. To czysta informatyka.



niech mi poda czarno na białym ile głosów mi tak przybyło !!!
portal to portal a nie rodzina gdzie kazdy odpowiada za jednego.
Przysięgam sobie ze to ostatnio konkurs klikany, dokoncze to co mam i sajonara emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3201992 Napisano: 15.03.2010 12:24:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
orchidea27 napisał(a):

arta napisał(a):

Dodatkowo z konkursu wyrzucaliśmy strony gromadzące graczy internetowych i wiecznych konkursowiczów - pośród wyrzuconych była jedna osoba grająca jednocześnie w 12 konkursach.

-> nie brałam w tym udziału, ale czy to oznacza, że jeśli ludzie od nas z forum tu zbierali uczciwie głosy, to ich wywalono? emotka



ponoc tak bo wszyscy wylecielismy chyba ze ktos został smutne to



kolezanka dzownila i powiedzieli jej ze to 1 os. tak łamała, to dlaczego NAS wsyzstkich wywalili?? gdzie jest mowa w regulaminei ze jak 1 oszukuje to wszyscy wylatuja !! Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3201960 Napisano: 15.03.2010 12:14:45 w Dyskusje o wynikach konkursu

Zmieniona została TYLKO data zakończenia NA WNIOSEK wielu osób biorących udział w konkursie. Uczymy się dopiero tego typu zabaw i założyliśmy stanowczo zbyt długi czas trwania. Następne będą trwały ok. 3 tygodni, a nie 5-6...


hahaha śmiech na sali, uczą się a my króliki !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3201910 Napisano: 15.03.2010 12:05:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
magdappk napisał(a):

plocia - banery na wizażu się liczą.




ja to rozumiem inaczej:

Banery z forum wizażu nie będą się liczyć!

tu pisze NIE !!

napisalam do nich tak:


to ja mam pytanie do ADMINA

1) po kij na stronce :
http://wizaz.pl/akcje/vichy/zacznij.php

jest mowa o linku: (komunikatory, serwery społecznościowe)
i podany mój link ??

liczy tego nie miałam brać pod uwagę?? GG to nie komunikator, skype też nie? tlen itd. ???
czegoś tu nie rozumiem

2) w którym miejscu w regulaminie jest mowa - o dyskryminacji osób będących uczestnikami portalu konkursowego ??

to tyle na razie, staram się być kulturalana ale nosi mnie ...
Czekam na wyjaśnienia !! Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3201842 Napisano: 15.03.2010 11:49:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
regusia napisał(a):

missy7 napisał(a):

magdappk napisał(a):

Mam dla was dość smutną wiadomość.
Nie rozumiem sama tego. Ale głosy oddane na wizaż z tej strony zostały wszystkim odjęte emotka


to juz chyba wszyscy wiedza



kurde a czego nie mogliście zbierać tutaj?? bo co??



z gg sie nie liczą, z portalu konkurowego nie licza, banery w wizazu nie liczą- to z czego mozna bylo oddac glos ??
Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3201828 Napisano: 15.03.2010 11:45:19 w Dyskusje o wynikach konkursu

5. Banery z forum wizażu nie będą się liczyć!


to po co w regulaminei jest mowa ze licza sie z wizazu lub innych ????

czy regulaminie jest mowa ze moga regulamin zmienic w kazdym momencie ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3201784 Napisano: 15.03.2010 11:35:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
muzulmanka napisał(a):

arta napisał(a):

Dodatkowo z konkursu wyrzucaliśmy strony gromadzące graczy internetowych i wiecznych konkursowiczów - pośród wyrzuconych była jedna osoba grająca jednocześnie w 12 konkursach.

-> nie brałam w tym udziału, ale czy to oznacza, że jeśli ludzie od nas z forum tu zbierali uczciwie głosy, to ich wywalono? emotka



a czy w REGULAMINIE jest mowa ze mogą zmienić regulamin w każdym momencie ??

wszystkich z e-konkkursów emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3201758 Napisano: 15.03.2010 11:28:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
basiasiwek28 napisał(a):

...ale w/g mnie nie mają prawa dyskwalifikować za bycie konkursomaniakiem ,bo nikt kto nie gra w konkach nie bierze udziału w konkursie,a w reg nie ma napisane że ma to być mój pierwszy raz......




poza tym, jesli ktos grał w 12 konkursach nie znaczy ze w 12 wygra.... zaraz do nich znow zadzwonie tak maja mnie wkurzone, zobacze co kolezance odpowiedzo bo właśnie do nich dzwoni !!

A jesli ktos mial 12 linków w stopce to nie znaczy ze wszystkie sa jego !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3201743 Napisano: 15.03.2010 11:26:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
basiasiwek28 napisał(a):

Jak się ma zapis z regulaminu na wizażu
Konkurs polegać będzie na wykonaniu zadania konkursowego opisanego w ogłoszeniu o Konkursie polegającego na zebraniu największej ilości kwalifikowanych kliknięć w banery i linki konkursowe poprzez zamieszczeniu ich w swoim podpisie na forum wizaz.pl lub na innych stronach internetowych poza portalem wizaz.pl. Kliknięcia kwalifikowane to takie, które oprogramowanie rozpoznaje jako kliknięcia nowych osób.

do

3. Czy każdy referal jest dobry?
Nie. Część sprawdza program, a pozostałą część ja. Sprawdzanie polega na przeszukaniu strony skąd przyszło kliknięcie, czy faktycznie istnieje tam baner/link.
Dodatkowo z konkursu wyrzucaliśmy strony gromadzące graczy internetowych i wiecznych konkursowiczów - pośród wyrzuconych była jedna osoba grająca jednocześnie w 12 konkursach.



a co jesli link mialam w stopce GG ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3169355 Napisano: 04.03.2010 06:39:27 w Poczta kradnie
plocia napisał(a):

bruce napisał(a):

smsowicz napisał(a):

W temacie: poczta nigdy mnie nie ukradła i nic nie zniszczyła. Za to kurierzy błądzą i niszczą przesyłki.


a ja ma dokładnie odwrotnie!
emotka
bassia5 i polec - pozazdrościć, pozazdrościć! emotka emotka




a ja właśnie nie dostałam domku z kaszek Nestle, organizator będzie składał reklamację !!!! Zgubiono polecony !!!

A wysłali już pod koniec grudnia a teraz mamy koniec lutego !! emotka




nadal czekam na domek z kaszek Nestle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3167843 Napisano: 04.03.2010 09:29:58 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

moniaainom napisał(a):

sophie napisał(a):

moniaainom napisał(a):

Dzis to wlasciwie wyrzuce z siebie wszystko, co mnie wkurza emotka
Wkurza mnie, ze czekam na nagrody z Rodzicow od pazdziernika i z MTJ od grudnia emotka I kalendarz z kanguromanii tez wysylaja mi od pazdziernika, ale z nimi to juz w ogole dluga historia, bo zrobili mnie w bambuko emotka




To możesz się pożegnac z nimi.
Z miesięcznika Rodzice czekałam 2 lata i się nie doczekałam. emotka



Powaznie??? No to juz ja im dam emotka Napisze do centrum porad konsumenckich i tam mi cos doradza. Na szczescie maile, ktore z nimi wymienialam mam zapisane (ciagle mnie zwodzili). I mam juz gdzies te nagrode, ale nie pozwole sobie na takie traktowanie. Powinni chociaz przeprosic.


Mnie też zwodzili ,raz facet obiecywał że wysle ,potem kilka kobiet.W końcu dałam sobie spokój emotka



walczcie o swoje, ja rowniez pisalam dzwonilam i w koncu dostalam Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3164730 Napisano: 03.03.2010 09:30:44 w Rossmann
siutek3 napisał(a):

krycha6337 napisał(a):

czy wiadomo kiedy bedą prezenciki na stronce bo sie mi próbki kończą emotka emotka



też jestem ciekawa emotka



obliczyłam że w kwietniu, tamte były w styczniu i co 3 m-ce są Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3155490 Napisano: 27.02.2010 09:22:37 w Sport
jupiiii emotka

JUSTYNa jest wielka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3152951 Napisano: 26.02.2010 08:36:28 w Dziś cieszę się z.....
delfinka101 napisał(a):

Cieszy mnie fakt ,ze US tak szybko oddał mi podatek.We wtorek złożyłam zeznanie a już dziś dostałam kasiorkę na konto. emotka emotka




heheheh oni mają 3 m-ce na to a Tobie dali w 3 dni emotka

a mnie cieszy że dzis w końcu widziałam słoneczko ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0