Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika plocia

plocia

#3582511 Napisano: 30.07.2010 07:37:57 w Pomocy!!!!
sabikus napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kamisiek napisał(a):

toudikot napisał(a):

joan napisał(a):

Mam pilne pytanko - właśnie robię zakupy dla przyszłego noworodka, a nie wiem, ile taki osesek po urodzeniu (lub w ciągu najbliższego miesiąca) ma mniej więcej długości emotka Może jakiś rodzic poratuje? emotka


najlepiej kupuj rozmiar 3-6 m, dzieci lubia zaskakiwac, a lepiej kupic za duze niz za male:)


ja dla swojego kupiłam rozm 56 cm, a on się urodził 58 emotka
proponuję coś w rozm 62-68 emotka


Mój wnusio ma 3 miesiące i rozmiar ponad 70 - 80 cm... Malutkich na 58 dostał sporo i dawno z nich wyrósł... Jednak lepiej kupić większe bo bobas tak szybko rośnie, że niektórych rzeczy nie zdążył przerobić... emotka


lepiej kupować właśnie rozmiar 62-68 bo rodzą się róznej długości moja córa na dzień dobry miała 59 cm wieć 56 były już zamale ubranka




mój pierwszy syn miał 62 cm a drugi 57 wiec ja tez polecam kupowanie ubranek od 62 małe bez sensu bo szybko z nich wyrośnie




moja mała miała 52 cm, na szczęście od kuzynki dostałam parę mniejszych ubranek, ale to co miałam większe to po prostu podkrępywałam - rękawki czy gumki w spodenkach emotka
Ale tak jak piszą dziewczyny, kupuj od 62 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3580058 Napisano: 29.07.2010 11:07:43 w Paragony
plocia napisał(a):

plocia napisał(a):

przygarnę paragony z Tesco, z zakupem następujących produktów: Lenor i Vizir Sensitive, Pampers, Danone, Bobo Vita, Bebiko, Fisher Price.


zbieram dla córeczki na zabawkę, a może ktoś nie zbiera i wyrzuca paragony emotka

chętnie poklikam, zarejestruję się - pw



Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3576212 Napisano: 28.07.2010 11:07:35 w Wkurza mnie...
kotek11 napisał(a):

ziolko napisał(a):

kotek11 napisał(a):

koza18 napisał(a):

grusia napisał(a):

Koza ja jestem zalewana notorycznie ( mieszkam na samej gorze i leci z dachu ) ale jestem ubezpieczona dodatkowo i PZU sciaga kase od spoldzielni bo ich to sie nie da doprosic o nic.
W tym roku zalalo mnie ... 4 razy - gosciu z PZU przyszedl , porobil fotki najmniejszej plamki na suficie i wycenil - kasa na koncie po ok tygodniu .


ja tez na samej gorze, i z dachu leci i jeszcze jak po ścianach, to od razy do sąsiada na dole emotka
A drogie takie ubezpieczenie ( wiem ze zależny pewnie to od kilku rzeczy) ale tak mniej więcej. Bo moja spółdzielnia to jest koszmar.


koza szwagierka teraz brała polise na rok.. parter w wizowcu, miasto Łódź, metro 55-cos kolo tego i zapłaciła składke 140zł na rok.. ale nie wiem w jakiej firmie... po prostu musisz zaprosic kilku przedstawicieli do siebie i wybrac najlepsza oferte - tylko zorb to po usunieciu szkod zalania... bo jak zobacza ze cosik cie zalewa to moga dawac drozsza oferta...



albo można iść do multiagencji ubezpieczeniowej, co ma wiele towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu i tam można dowiedzieć się jakie są koszty w różnych miejscach, jaka odpowiedzialność, jakie wyłączenia itp.


ziolko ale i tak prawdopodobnie konieczna bedzie wizyta ubezpieczyciela w domu... chyba nikt w tej chwili nie ubezpiecza juz mieszkan na odleglosc...



a jeśli mam ścianę wilgotną od strony sąsiada - mam dom jednorodzinny - a sąsiad ma 3 m od mojej ściany garaże, ale rynny ma pożal się boże, albo do połowy budynku. Co najlepsze wylał sobie na ziemi beton a od mojej ściany zostawił metr - ziemia - ale przy większych deszczach ta woda z betonu spływa do tej ziemi i podcieka mi ściana.
Czy tu też mogę ubiegać się o odszkodowanie?
Czy ewentualnie zgłoszenie szkody, a jej nie przyznanie, to czymś skutkuje? np. że muszę im za wizytę zapłacić ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3575974 Napisano: 28.07.2010 10:12:52 w Paragony
plocia napisał(a):

przygarnę paragony z Tesco, z zakupem następujących produktów: Lenor i Vizir Sensitive, Pampers, Danone, Bobo Vita, Bebiko, Fisher Price.


zbieram dla córeczki na zabawkę, a może ktoś nie zbiera i wyrzuca paragony emotka

chętnie poklikam, zarejestruję się - pw


Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3572714 Napisano: 26.07.2010 08:41:54 w Giełda Kodów ; )
mam kody coke
i 1 kod pepsi rpa


wymienię za głosy - pw Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3571996 Napisano: 26.07.2010 03:02:56 w Paragony
plocia napisał(a):

przygarnę paragony z Tesco, z zakupem następujących produktów: Lenor i Vizir Sensitive, Pampers, Danone, Bobo Vita, Bebiko, Fisher Price.


zbieram dla córeczki na zabawkę, a może ktoś nie zbiera i wyrzuca paragony emotka

chętnie poklikam, zarejestruję się - pw

Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3571292 Napisano: 26.07.2010 10:35:14 w Połączenia nieodebrane
toka napisał(a):

plocia napisał(a):

223831100 - czy dzwonili do kogoś z tego nr ? pw


dzwonili-tutaj evia szukała czyj to nr.Napisz do niej moze wie:
https://www.e-kon...74-cat-7-pg-171.html




thx juz napisałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3571222 Napisano: 26.07.2010 10:17:16 w Połączenia nieodebrane
223831100 - czy dzwonili do kogoś z tego nr ? pw Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3569462 Napisano: 25.07.2010 08:47:45 w Paragony
niqsia napisał(a):

niqsia napisał(a):

z ogromną radością przyjmę paragony z Tesco, na których widniej zakup produktów marki: Pampers, Danone, Bobo Vita, Bebiko, Fisher Price.

kto chętny przyczynić się do nagrody dla mojej małej córci? może będę mogła się zrewanżować emotka

PW



i jeszcze Lenor i Vizir Sensitive





przyłączam się - również zbieram dla córeczki na zabawkę, a może ktoś nie zbiera i wyrzuca paragony emotka



Co do kerrygold - to w regulaminie nic nie pisze że zakup masła musi być wcześniejszy nić wgranie zdjęcia, nie pisze też że paragon trzeba odesłać, myślę że sprawdzą jedynie osoby co wygrały główne nagrody a nie kosze piknikowe.

Vichy - ma program punktowy - wymiana kodów i paragonów na nagrody. Myślę, że jeśli ktoś napisze otwarcie po co mu, to zdobędzie większą sympatię i może prawo do paragonów niż takie ściemnianie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3569203 Napisano: 24.07.2010 09:33:08 w Firmy kurierskie
luiza napisał(a):

kingaa napisał(a):

dysia napisał(a):

dla mnie InPost- beznadziejna firma



oni nie wiedzą do czego służy dzwonek do drzwi emotka Zawsze znajdujemy listy pod drzwiami, często całe mokre jak deszcz pada... bo takiemu z In Postu nie chciało się zadzwonić, a wszyscy w domu i ktoś by list odebrał... emotka



A czemu listy są pod drzwiami ? Macie skrzynkę na listy a pomimo to ktoś specjalnie ich tam nie wkłada... ?



też tak miałam, ale zimą, zostawił na wycieraczce, a ja byłam cały czas w domu z małym dzieckiem, i skrzynka na listy wisiała na bramce, i dzwonki do drzwi także działały.

fajnego mam pana z UPS emotka już wie jak wyglądam i nawet jak widzę go przejeżdżającego to się uśmiecha. Zdarzyło się w jednym tygodniu że był u mnie 4x hahahah Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3568751 Napisano: 24.07.2010 05:14:27 w Giełda Kodów ; )
kody coke - wymienię na klik na doradcę smaku - pw Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3567466 Napisano: 23.07.2010 06:05:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
lovcia88 napisał(a):

plocia napisał(a):

czy ktoś wygrał na kerrygold ??

bo teraz już dziękują za konkurs i nic wiecej, a wgrani gdzie ??

http://www.dopelnismaku.pl/

emotka


jak sie nie myle, lecialy maile




leciały kilka dni temu o koszach piknikowych a główne nagrody ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3567453 Napisano: 23.07.2010 05:51:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
czy ktoś wygrał na kerrygold ??

bo teraz już dziękują za konkurs i nic wiecej, a wgrani gdzie ??

http://www.dopelnismaku.pl/

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3564761 Napisano: 22.07.2010 12:15:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
kiro napisał(a):


klikaczkom
emotka


przepraszam .... upał u nas i nie chce mi się wysilać aż tak emotka
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3564689 Napisano: 22.07.2010 11:44:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

jenny21 napisał(a):

toka napisał(a):

aniwre napisał(a):

toka napisał(a):

http://www.dopelnismaku.pl/
wyniki miały być wczoraj emotka



Właśnie chyba rozsyłane są informacje o zakwalifikowaniu się do finału Kerrygold - z informacją o podanie danych adresowych do wysyłki koszy piknikowych. Końcowe wyniki mają być w piątek - info z MDW

Swoją drogą dziwne jest trochę to, że cała 50 i chyba kilka osób więcej z finalistów została wyrzucona - jak widać po galerii emotka


emotka brawa dla organizatorów emotka


Moze popatrzyli ze jednak ludzie o jakims zmiennym ip dodali galerie emotka No coz dzieki temu udalo mi siewygrac i kilku osobom o ladnych pracach emotka


Usunęli tych, którzy nabijali programem, uczestnik mógł mieć zmienne IP, jak nie korzystał, to był czysty emotka



ja się cieszę że się nie poddałam, choć miałam chwile zwątpienia ale dzięki moim dzielnym koleżankom Klikaczką się nie poddałam.
Nie raz już rezygnowałam w trakcie - choćby Garnier, Vizir, Bobovita i inne.
I cieszę się że żmudna praca (klikanie i proszenie) w końcu się opłacało, nie jest to mega wielka wygrana ale cieszy podwójnie, tym bardziej że Ci co sobie mega pomagali zostali docenieni ale negatywnie emotka

Wielki plus dla organizatorów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3564659 Napisano: 22.07.2010 11:31:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
anava napisał(a):

marzena2210 napisał(a):

CZY NIE POWINNO JUZ BYC WYNIKOW NAMY DZIEWCZYNY

http://konkurs.mydziewczyny.pl/zwyciezcy


pisał ktoś do nich? Wg regulaminu jeszcze mają kilka dni




przeczytajcie regulamin !

na koniec miesiaca beda - piszą o dniach roboczych wiec 5 dni tygodniowych wiec maja czas, nie palcie się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3562519 Napisano: 21.07.2010 03:15:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

aniwre napisał(a):

toka napisał(a):

http://www.dopelnismaku.pl/
wyniki miały być wczoraj emotka



Właśnie chyba rozsyłane są informacje o zakwalifikowaniu się do finału Kerrygold - z informacją o podanie danych adresowych do wysyłki koszy piknikowych. Końcowe wyniki mają być w piątek - info z MDW

Swoją drogą dziwne jest trochę to, że cała 50 i chyba kilka osób więcej z finalistów została wyrzucona - jak widać po galerii emotka


Z 50-tki zostało jakieś 9 osób, czyli wszyscy, którzy zbierali punkty w uczciwy sposób emotka




oj sporo osób wypadło emotka
widzę to po swojej pracy, w ostatnim dniu bylam ok 60 pozycji, wypadłam z 50tki, a teraz w galerii jestem na 8 poz. emotka

jak widać nabijacze nie mają wstępu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3561615 Napisano: 21.07.2010 09:16:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
finessa napisał(a):

No kurde, kiedy wreszcie będą te wyniki tego konka
http://www.konkurs.mydziewczyny.pl/ no ile można jeszcze czekać emotka Na początku było w reg. że do 20 lipca będą wyniki, a teraz zmienili reg. i nic nie ma w treści, kiedy można spodziewać się wyników emotka emotka





regulamin:

4. Zwycięzcy zostaną wyłonienie po maksymalnie 21 dniach roboczych od daty zakończenia konkursu.

czyli jak byl do 30 czerwca to wyniki ....

ale uwaga tu pisze roboczych wiec od pon do piątku - 5 dni się liczy czyli powinny byc na koniec lipca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3559230 Napisano: 20.07.2010 11:28:52 w Paragony
mam paragon z Reginy - Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3559158 Napisano: 20.07.2010 11:06:42 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że mam nowy sytem - Win 7 - do bani, nic tu nie mogę wyszukać, dziwny wygląd, komunikator mi nie działa ani stefan, GG jakieś problemy, AQQ - brak połączenia z serverem wrrrr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0