Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika plocia

plocia

#3600510 Napisano: 06.08.2010 09:09:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
natie napisał(a):

madzia2915 napisał(a):

ja tez dzwonilam do my dziewczyny...kazali mi zadzwonic za godzine..bo niby nikogo jeszcze nie ma emotka


haha niezle, tez bym chciala tak pracowac emotka




nie pamiętam czy tam sie podawało dane adresowe, żeby nie było tak że mnie nie będzie a będę miała 2 dni na podanie adresowych i w przeciwnym wypadku nagroda przepada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3600451 Napisano: 06.08.2010 08:46:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
bmacieja napisał(a):

z mydziewczyny miałam przejście wówczas gdy był taki konkurs co środę dla pierwszych; miały być super zestawy do wygrania; wygrałam; nagrody nie mam do dziś; nie odpisywali na liczne emaile z mojej strony i w końcu odpuściłam sobie wygraną i ich stronę! emotka





nie odpuszczaj, ja 3 m-ce upominalam sie o domek z kaszek nestle i w koncu przyszedl

dzwonilam do mydziewczyny..... niby dlugo czekali na potwierdzenie wyników przez organizatora, teraz na @ czekaja z bazy by wyslac info o wygraniu i wtedy opublikują listę, no dzis lub w poniedziałek wrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3600265 Napisano: 06.08.2010 07:43:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
anava napisał(a):

marann napisał(a):

plocia napisał(a):

anava napisał(a):

plocia napisał(a):

marann napisał(a):

finessa napisał(a):

monisia23 napisał(a):

plocia napisał(a):

MYdziewczyny

dzwoniłam do nich - ale mają melodyjkę emotka DD

no dobra, a więc tak, do końca tygodnia zwycięzcy mają zostać powiadomieni na @ o wygranej, i postarają sie do końca tygodnia na www umieścić listę laureatów ;(



Postarają się ahaaaaa czyli dalej nie wiadomo czy im się to uda emotka przeginają



Do cholery jasnej emotka emotka emotka
Jak coś piszą albo mówią to niech się wywiązują, bo to już przekracza wszelkie granice emotka




Czyli nie tylko ja jak kretynka codziennie zerkam na tę stronę po 10 razy emotka


nie tylko ty, jeśli do piątku nie będzie wyników to już bardziej złośliwie zadzwonię do nich


jestem ciekawa czy jutro czegoś się już dowiemy emotka



póki co nadal nic nie ma jest 8:47 czekam do 11ej a potem dzwonię

chyba nawet nikt się nie chwalił wygranymi @ od nich ;(




Najgorsze jest jeszcze to, że nawet nie ma się pewności, czy dostanie się chociażby głupie podpaski, a tyle czekania... emotka


mocno przesadzają z tym oczekiwaniem!



moze zbombardujemy ich telefonami to sie ruszą, skoro regulaminy są - terminy też sami podali to co ... teraz mamy czekać w nieskończoność Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3600177 Napisano: 06.08.2010 06:50:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
anava napisał(a):

plocia napisał(a):

marann napisał(a):

finessa napisał(a):

monisia23 napisał(a):

plocia napisał(a):

MYdziewczyny

dzwoniłam do nich - ale mają melodyjkę emotka DD

no dobra, a więc tak, do końca tygodnia zwycięzcy mają zostać powiadomieni na @ o wygranej, i postarają sie do końca tygodnia na www umieścić listę laureatów ;(



Postarają się ahaaaaa czyli dalej nie wiadomo czy im się to uda emotka przeginają



Do cholery jasnej emotka emotka emotka
Jak coś piszą albo mówią to niech się wywiązują, bo to już przekracza wszelkie granice emotka




Czyli nie tylko ja jak kretynka codziennie zerkam na tę stronę po 10 razy emotka


nie tylko ty, jeśli do piątku nie będzie wyników to już bardziej złośliwie zadzwonię do nich


jestem ciekawa czy jutro czegoś się już dowiemy emotka



póki co nadal nic nie ma jest 8:47 czekam do 11ej a potem dzwonię

chyba nawet nikt się nie chwalił wygranymi @ od nich ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3599689 Napisano: 05.08.2010 07:22:24 w Giełda Kodów ; )
kody coke, 2 hortex - wymienię na kliki, info na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3595477 Napisano: 04.08.2010 01:14:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
marann napisał(a):

finessa napisał(a):

monisia23 napisał(a):

plocia napisał(a):

MYdziewczyny

dzwoniłam do nich - ale mają melodyjkę emotka DD

no dobra, a więc tak, do końca tygodnia zwycięzcy mają zostać powiadomieni na @ o wygranej, i postarają sie do końca tygodnia na www umieścić listę laureatów ;(



Postarają się ahaaaaa czyli dalej nie wiadomo czy im się to uda emotka przeginają



Do cholery jasnej emotka emotka emotka
Jak coś piszą albo mówią to niech się wywiązują, bo to już przekracza wszelkie granice emotka




Czyli nie tylko ja jak kretynka codziennie zerkam na tę stronę po 10 razy emotka


nie tylko ty, jeśli do piątku nie będzie wyników to już bardziej złośliwie zadzwonię do nich Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3593702 Napisano: 03.08.2010 06:46:37 w Paragony
plocia napisał(a):

przygarnę paragony z Tesco, z zakupem następujących produktów: Lenor i Vizir Sensitive, Pampers, Danone, Bobo Vita, Bebiko, Fisher Price.


zbieram dla córeczki na zabawkę, a może ktoś nie zbiera i wyrzuca paragony emotka

chętnie poklikam, zarejestruję się - pw

Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3592539 Napisano: 03.08.2010 11:58:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
MYdziewczyny

dzwoniłam do nich - ale mają melodyjkę emotka DD

no dobra, a więc tak, do końca tygodnia zwycięzcy mają zostać powiadomieni na @ o wygranej, i postarają sie do końca tygodnia na www umieścić listę laureatów ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3592515 Napisano: 03.08.2010 11:48:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
masza napisał(a):

anava napisał(a):

anava napisał(a):

natie napisał(a):

finessa napisał(a):

anava napisał(a):

marzena2210 napisał(a):

CZY NIE POWINNO JUZ BYC WYNIKOW NAMY DZIEWCZYNY

http://konkurs.mydziewczyny.pl/zwyciezcy


pisał ktoś do nich? Wg regulaminu jeszcze mają kilka dni



masza pisała, przewiń na poprzednią stronę i proszą o cierpliwość.. emotka
Mają 21 dni roboczych na ogłoszenie wyników, czyli w takim razie do końca tego tygodnia, do jutra, prawda? Mnie już to zaczyna denerwować..


21 dni roboczych!!!!!! czyli wyniki powinny byc do 30tego!!!!!! jeszcze maja duuuzo czasu emotka


Dostałam od nich odpowiedź:
Witamy serdecznie,
Pragniemy poinformować, że ciągle jeszcze czekamy na finalne potwierdzenie wyników konkursu przez klienta. Jak tylko zostaną one zaakceptowane, ogłosimy je online.
Prosimy o chwilkę cierpliwości.


nie za długo to trwa?


stanowczo za długo, tez czekam z niecierpliwością...




ma ktoś @ do nich? bo Kontakt na dole strony nie działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3592510 Napisano: 03.08.2010 11:47:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
anava napisał(a):

anava napisał(a):

natie napisał(a):

finessa napisał(a):

anava napisał(a):

marzena2210 napisał(a):

CZY NIE POWINNO JUZ BYC WYNIKOW NAMY DZIEWCZYNY

http://konkurs.mydziewczyny.pl/zwyciezcy


pisał ktoś do nich? Wg regulaminu jeszcze mają kilka dni



masza pisała, przewiń na poprzednią stronę i proszą o cierpliwość.. emotka
Mają 21 dni roboczych na ogłoszenie wyników, czyli w takim razie do końca tego tygodnia, do jutra, prawda? Mnie już to zaczyna denerwować..


21 dni roboczych!!!!!! czyli wyniki powinny byc do 30tego!!!!!! jeszcze maja duuuzo czasu emotka


Dostałam od nich odpowiedź:
Witamy serdecznie,
Pragniemy poinformować, że ciągle jeszcze czekamy na finalne potwierdzenie wyników konkursu przez klienta. Jak tylko zostaną one zaakceptowane, ogłosimy je online.
Prosimy o chwilkę cierpliwości.


nie za długo to trwa?



zdecydowanie za długo, piszę do nich, to mieli od razu napisać że 50 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3591221 Napisano: 02.08.2010 07:57:48 w Paragony
plocia napisał(a):

przygarnę paragony z Tesco, z zakupem następujących produktów: Lenor i Vizir Sensitive, Pampers, Danone, Bobo Vita, Bebiko, Fisher Price.


zbieram dla córeczki na zabawkę, a może ktoś nie zbiera i wyrzuca paragony emotka

chętnie poklikam, zarejestruję się - pw


Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3591143 Napisano: 02.08.2010 07:27:51 w Giełda Kodów ; )
kody coke, 1 hortex - pw Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3586266 Napisano: 31.07.2010 05:07:19 w Giełda Kodów ; )
plocia napisał(a):

mam kody z coke i 1 Hortex
- wymienię na głosy w doradcy smaku - pw


Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3585985 Napisano: 31.07.2010 02:00:06 w Pomocy!!!!
plocia napisał(a):

hellp .... w co się ubrać na wesele ?? i w dodatku świadkowa emotka co się teraz nosi, wypada ubrac emotka hellp




grusia napisał(a):

Nie patrz co się nosi ale w czym się czujesz najlepiej emotka Ja bylam na weselu miesiac temu i mialam taka sukienke
http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles/pictures/offers/pic1/med_960974.jpg




śliczna ! ale nic takiego u nas nie widziałam.
A czy sukienki z gorsetami nadal są modne ? na czasie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3585885 Napisano: 31.07.2010 01:14:21 w Pomocy!!!!
hellp .... w co się ubrać na wesele ?? i w dodatku świadkowa emotka co się teraz nosi, wypada ubrac emotka hellp Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3585693 Napisano: 31.07.2010 11:31:39 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że ludzie aż tak potrafią kochać to co lubię
http://demotywato...1933356/Uzaleznienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3584845 Napisano: 30.07.2010 09:21:14 w Wkurza mnie...
natie napisał(a):

joka napisał(a):

wkurza mnie ze zbierałam miesiąc czasu głosy i mnie wywalili bo ktoś poklikał z pustych kont na fb emotka a pisałam im żeby sprawdzali u mnie głosy a co tam lepiej wywalić pomagam teraz siostrze ale do jutra konkurs i nie damy chyba rady emotka


pewnie na absolucie? mnie nadal zastanawia jak takich 2 tam się umie utrzymac;) wkurza mnie to emotka

a poza tym.. leje, leje i leje.. i przez godzine nie mialam prądu!!!!! emotka




niedługo będzie tak, że jedni będą specjalnie głosować z fikcyjnych kont by wszystkich powywalali a on się ładnie, spokojnie, niepodejrzany przesunął się na nagradzane miejsca !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3583885 Napisano: 30.07.2010 02:54:11 w Giełda Kodów ; )
mam kody z coke i 1 Hortex
- wymienię na głosy w doradcy smaku - pw Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3583840 Napisano: 30.07.2010 02:33:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
natie napisał(a):

karkocka napisał(a):

ramka z bobofruta emotka


i u mnie, za głosowanie emotka jest naprawdę super:)





i u mnie, jest świetna - opłacało się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3582682 Napisano: 30.07.2010 08:24:44 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

nineczka17, sabikus, plocia - tak właśnie zrobilam, rozmiar 62/68 emotka Oby się tylko, zgodnie z prognozami, urodziła dziewczynka emotka
http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/pl/-/PLN/TdPlDisplayProductInformation-Start?ProductSKU=0020122-68#

mariolakal - niezły ten Twój wnusio, rośnie jak na drożdżach emotka




hehehe, mam dziewczynkę a mąż obstawiał do końca chłopca,
ale mam znajomych których lekarz zapewniał na 1000% że chłopiec, a jak sie urodziło .... to było emotka dziewczynka. A wszystko niebieskie pokupowane ehehehhehe

Ale życzę Ci dziewczynki - powodzenia i krótkiego porodu życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0