Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika plocia

plocia

#4011846 Napisano: 02.01.2011 05:09:27 w Winiary
noemi napisał(a):

Tu na forum jest post Agnieszki z Winiary:
http://www.winiar...aspx/PostsList/500/4

Po Nowym Roku będzie więcej wieści na temat kącika, pojawią się też nowe nagrody. Tak więc, cierpliwości!

Mam nadzieję, że rzeczywiście planują coś nowego, czy chcą jakoś ulepszyć ten sklepik i zamykają go na krótko.




dzięki, tego szukałam i 3mam kciuki by wprowadzili coś fajnego no i by te kody było można wykorzystać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4011796 Napisano: 02.01.2011 04:57:47 w Winiary
Agnes napisał(a):

może trzeba zadzwonić do Winiar zapytać co planują
ja mam tyle kodów kilka ostatnich lat na nic nie wymieniałam




witaj w klubie, wysłałam im tylko połowę tego co mam, druga leży w domu i żałuję że nic nie zamawiałam ,choć nic mi nie podchodziło Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4011772 Napisano: 02.01.2011 04:43:34 w Winiary
tereniagno napisał(a):

stenka napisał(a):

asiam napisał(a):

Knorr sklepik za kody zamknął.Winiary za dwa miesiące zamyka.Za dużą mają sprzedaż to już im promocja niepotrzebna.
Zostaje nam jeszcze Delecta.Tam chyba sklepik działa.No to bojkotujemy Knorr i Winiary , na Delectę się przerzucamy emotka


Słusznie z tym bojkote. Zbierała knorra, nawycinałam się, wysłałam polecvonym nie byłoc o wziąć i wszystko przepadło. Winiary zbierałam, część wysłałam, ale nie było nic ciekawego, więc czekałam, a teraz okaże się tylko, że zmarnowałam czas i pieniądze na wysyłkę


W gazetce Delectynki jest napisane,że to ostatni dzwonek,bo tylko do 31 grudniabr.czekamy na Wasze zamówienia do Sklepiku.Masz jeszcze szansę wymienić kody na wspaniałe nagrody.Każde prawidłowe zgłoszenie,które wpłynie w regulaminowym czasie,zostanie zrealizowane najpóźniej do 15 lutego 2011 r.
To chyba też zamykają sklepik emotka



Delekta co roku z końcem roku zamyka sklepik ale od nowego roku otwierają na nowo.

A co do Winiar to mam nadzieję że do lutego dadzą jakieś nagrody bo szkoda moich pkt co już im wysłałam emotka porażka, mówili że będą nagrody co kwartał, a tu .... porażka to co dawali .... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4011181 Napisano: 02.01.2011 11:45:44 w Winiary
madzia34 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mahuska napisał(a):

dorcia2766 napisał(a):

benasia napisał(a):

czy ktoś wie do kiedy jest sklepik otwarty na 2011 rok??


Zamykają całość 28-02. W ogóle nie ma co wybrać.


a potek kody co można wywalic??


tak chyba mozna wywalić
rtezczywiście nic nie ma emotka


szkoda,bo fajny był kiedys,a skąd wiecie ze zamykaja??




ktoś gdzieś na forum Winiarego pisał że agnieszka odpowiedziała w tej sprawie ale nie mogę wyszukać.

Może zmieniają nazwę Kącika na inny skoro na ten rok ma być coś innego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3992373 Napisano: 25.12.2010 02:46:59 w Wkurza mnie...
stenka napisał(a):

magic18girl napisał(a):

stenka napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

plocia napisał(a):

Wkurza mnie kącik zakichanych zakupów w WINIARYM, nagrody do d..... mam tyle pkt a nie ma na co wydać !!! emotka

a teraz gdy chcialam choć skichany piórnik wybrać (choć niebieski dla dziewczynki emotka )

to mam komunikat, że nagrody brak i jest niedostępna. emotka emotka emotka

To po kij tam widać nagrodę której nie ma .....

Mam tyle pkt które leżą u nich na koncie a sporo mam jeszcze w domu i mogę sobie nimi d..... podetrzeć, bo podobno do końca lutego będzie tylko ten Kącik emotka emotka




wydawalo mi sie ze kiedys cos pisali ze na poczatku roku cos wrzuca nowego- nawet takiego maila kiedys dostalam ale nie wiem czy to aktualne...


Tez uważam, że nie ma co wybrać. Kodów trzeba nazbierać dużo, stracić czas na wycinanie, pieniądze na polecony a w sklepiku byle co



jaki jest link do tego sklepiku??


www.winiary.pl



wrzucili coś na początku roku ale rok już się kończy a nagrody .... jak dają to po kilka sztuk, a przelicznik .....to koszmar....a od lutego 2011 ma przestać istnieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3992229 Napisano: 25.12.2010 12:35:15 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie kącik zakichanych zakupów w WINIARYM, nagrody do d..... mam tyle pkt a nie ma na co wydać !!! emotka

a teraz gdy chcialam choć skichany piórnik wybrać (choć niebieski dla dziewczynki emotka )

to mam komunikat, że nagrody brak i jest niedostępna. emotka emotka emotka

To po kij tam widać nagrodę której nie ma .....

Mam tyle pkt które leżą u nich na koncie a sporo mam jeszcze w domu i mogę sobie nimi d..... podetrzeć, bo podobno do końca lutego będzie tylko ten Kącik emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3982187 Napisano: 20.12.2010 09:36:30 w Wkurza mnie...
Zazdroszcze Keiti i amie7 tego Sylwestra emotka

ojjj laski laskiii jak wy się za moje zdrowie nie napijecie emotka

to ja Wam więcej klikać nie będę emotka

wkurzam się na siebie, że z Wami nie jadę emotka emotka emotka ale czekam na fotki i te niecenzuralne też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3972128 Napisano: 17.12.2010 07:09:56 w Paragony
SZUKAM paragonu ABC i Schwarckoft Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3947288 Napisano: 10.12.2010 11:59:28 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mio napisał(a):

ze krece grzejnikami we wszystkie strony a oni po prostu NIE grzeją! emotka
lodowate grzejniki czy juz jest AŻ tak cieplo zeby przestac grzac?? emotka



może się zapowietrzyły?


tez tak myslalam ale wszystkie 5 w całym domu emotka


dopuść trochę wody a wtedy odpowietrz u mnie zadziałało, pomijam fakt że kupiłam prawie najdroższy węgiel 650 za tonę a jest po prostu do d...... wiele z niego popiołu zostaje i bardzo szybko się wypala, przyjdzie mi węgla dokupić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3946097 Napisano: 09.12.2010 09:28:28 w Zakupy na konkursy - usługi
Może komuś coś w Tesco upić ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3912757 Napisano: 29.11.2010 09:20:13 w Wkurza mnie...
mam to samo co roku emotka

a ja jestem wkurw... na max'a emotka

mój pies .... pippp..... zmarł ..... uciekł gdzieś dziś na jakiś czas ale wrócił .... ale cały we krwi .... ktoś mu wjeb...... no i wymiotował cały czas i niedawno zdechł emotka emotka emotka emotka emotka

jakbym temu kto to zrobił sama pałą w łeb wjeb..... to by mu wszystkie kręgi wypadły ... czy to trzeba od razu z pałą na psa lecieć, wjeb... mu ..... kurwww jak mnie nosi ..... Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3885382 Napisano: 21.11.2010 02:21:58 w Zakupy na konkursy - usługi
codziennie mogę zrobić zakupy w tesco - pisać na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3865055 Napisano: 14.11.2010 09:30:30 w Zakupy na konkursy - usługi
plocia napisał(a):

czy coś komuś kupić w Tesco `???



zakupy mogę zrobić codziennie emotka

pw Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3864973 Napisano: 14.11.2010 09:11:50 w Zakupy na konkursy - usługi
czy coś komuś kupić w Tesco `??? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3861984 Napisano: 13.11.2010 06:09:39 w Rossmann
natie napisał(a):

evja napisał(a):

Słuchajcie a ja mam mały problem. Poszłam dziś odebrać dwa prezenty w Rossmanie w kozienicach. A kobitki mówią ,, Nie mamy już prezentów, tym razem dostaliśmy mniej? Co to ma znaczyć ;/? Miał ktoś tak ;/?

pisz maila! Mi ostatnio też panie nie chciały wydać prezentu, bo nie wchodził im na kasę.. dostałam odpowiedź od rossnetu, że mnie przepraszają (podałam im ten kod oczywiście i swoje dane, okazało się, że kod był prawidłowy i powinien działać) i żeby mnie nie fatygować ponownie do drogerii to próbki pocztą przyślą.. i dostałam emotka



mam @ od rossnetu gdzie piszą mi, że skoro jest wygenerowany kod do danego rossmana to nie mogą powiedzieć że nie ma dla mnie gratisu. Jest kod jest gratis.
Biorę za każdym razem ten @ na wszelki wypadek by się z nimi wykłócać D: Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3859795 Napisano: 12.11.2010 08:18:03 w Udane wymiany - polecane nicki:)
lady076 napisał(a):

polecam wymianę z trzema przesympatycznymi i solidnymi kobietkami z forum, których nicki to
panimisiowa
klaudaa
i plocia
dziękuję Dziewczyny za udane wymiany emotka Wszystko profesjonalnie, szybko, tak jak miało być a nawet z nadwyżką w jednym przypadku, dla mnie to sprawdzone i pewne nicki



:)
lady076
keiti78Zg
dorota19791
merynosek
marzencia2007
olunka
erikakr
ziolko
martek
sambolera
izoldaaa6

i jeszcze parę innych osób ale już nicków nie pamiętam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3822911 Napisano: 01.11.2010 02:43:54 w Zakupy na konkursy - usługi
mogę zrobić zakupy w Rossmanie, Groszku
pw Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3809336 Napisano: 26.10.2010 07:54:59 w Zakupy na konkursy - usługi
czy ktoś coś potrzebuje z Rossmanna ?

pw Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3801682 Napisano: 23.10.2010 10:26:44 w Zakupy na konkursy - usługi
jadę to tesco za 2h, pw jeśli ktoś coś potrzebuje Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#3798713 Napisano: 21.10.2010 08:44:00 w GFK
plocia napisał(a):

krzyszu napisał(a):

teraz zrobiłem ankiete zakupy. a na jednym koncie miałem takie coś:
Szanowny Panie

Zapraszam do wypełnienia naszej ankiety.

- Temat dzisiejszego badania: Zaproszenie do nowej akcji
- Aktualny stan Pana konta: 376 punktów.

Chcielibyśmy dzisiaj zaprosić Pana do naszej Nowej Akcji Internetowej.
Tym razem nie jest to typowa ankieta, jakie do tej pory otrzymywał(a) Pan
od nas.
Rozpoczynamy duży projekt internetowy, w którym chcemy poprosić
specjalnie wybrane osoby o zainstalowanie nowego oprogramowania,
umożliwiającego analizę zachowań w Internecie. Oprogramowanie to w
każdej chwili można odinstalować. Dzięki temu programowi będzie Pana
mieć możliwość testowania nowych stron internetowych, nowych aplikacji.
Dodatkowo umożliwi to Pana uczestnictwo w znacznie większej liczbie
ankiet internetowych dedykowanych specjalnie użytkownikom zainstalowanego
oprogramowania. Tak jak w przypadku wszystkich naszych badań za
uczestnictwo w każdej z akcji otrzyma Pana odpowiednią liczbę
punktów.
emotka i trzeba podać pesel emotka



wymysliłam pesel, bylo trzeba sciagnac jakis tam program i po włączeniu instaluj mam komunikat:


Uwaga: Rozpoczęto uruchamianie pliku wykonywalnego Internet-Monitor GfK.msi. Pliki wykonywalne mogą zawierać wirusy lub inny niebezpieczny kod, który może uszkodzić komputer. Zaleca się zachowanie ostrożności przy otwieraniu plików tego typu. Czy na pewno uruchomić Internet-Monitor GfK.msi?

i co dalej ?




ale jaja
nie zainstalowałąm programu, okno w FB z ankietą GfK otwarte, klikam >> by przejść dalej i komunikat:

    


Szanowna Pani


Dziękuję za wypełnienie ankiety. Do Pani konta doliczamy 30 punktów.

Tu można wrócić na stronę główną Klubu GfK.

Pozdrawiam,

Kierownik Klubu GfK

GfK. Growth from Knowledge


heheh dobre 30 niż 10 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0