Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika plocia

plocia

#4967310 Napisano: 21.01.2012 11:20:54 w Oddam za darmo
spin napisał(a):

zaproszenie do kina w gdańsku


ślicznie dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4945829 Napisano: 09.01.2012 10:28:17 w Udane wymiany - polecane nicki:)
gorąco polecam dorota19791 emotka szybko sprawnie i na szczęście blisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4942828 Napisano: 08.01.2012 10:07:44 w Wkurza mnie...
agusia222 napisał(a):

wkurza mnie brzydka pogoda za oknem.... emotka


przychylam się emotka
i powiem że brakuje mi już śniegu i chciałabym już pójść w końcu na sanki, poślizgać się na butach ehhhh pogoda, byle by do lata bo już wiosna pełną parą Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4942365 Napisano: 07.01.2012 08:12:41 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):



Zależy jak jej idzie w dzień tz czy wie już i rozumie że potrzebę musi załatwiać na nocnik czy robi to z przypadku. Ja na początek zakładała bym jeszcze w nocy pieluchę ale obserwuj małą jak widzisz że w dzień sobie dobrze radzi a rano jak ściągasz pieluchę jest sucha to spróbuj ją kłaść bez pieluchy. Jest już na tyle dużo że powinno się szybko udać emotka Powodzenia



chyba w końcu zaskoczyła o co chodzi (dzięki Dorocie - dzięki :*) bo woła nawet 5-8x dziennie że chce siusiu i faktycznie zawsze coś zrobi więc wiem że woła bo chce. Kiedyś ją próbowałam przekupić że jej coś dam jak usiądzie na nocnik - no i ciągle mnie w konia robiła chcąc coś dostać słodkiego ode mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4942342 Napisano: 07.01.2012 07:59:18 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

plocia napisał(a):

szukam porady może Wy dziewczyny już miałyście ten problem, niestety jestem młodą mamą heheh dopiero pierwsze dziecko i nie znam się jeszcze na wszystkim - oduczam małą robienia w pieluszkę, od 2 dni nieźle nam to idzie, no i teraz - co robiliście w nocy? zakładaliście na noc pampersa? czy próbowaliście bez pieluszki? czy warto kupić na noc pieluchomajtki? ale widzę że cena powalająca, 9-10 szt. kosztuje tyle co paczka pampersów




Jaki wiek twojej dzidzi ???



w marcu skończy 3 latka
Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4942334 Napisano: 07.01.2012 07:56:51 w Konkursowiczki w ciąży
szukam porady może Wy dziewczyny już miałyście ten problem, niestety jestem młodą mamą heheh dopiero pierwsze dziecko i nie znam się jeszcze na wszystkim - oduczam małą robienia w pieluszkę, od 2 dni nieźle nam to idzie, no i teraz - co robiliście w nocy? zakładaliście na noc pampersa? czy próbowaliście bez pieluszki? czy warto kupić na noc pieluchomajtki? ale widzę że cena powalająca, 9-10 szt. kosztuje tyle co paczka pampersów Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4942289 Napisano: 07.01.2012 07:32:59 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

sonata napisał(a):

fryteczka napisał(a):

sonata napisał(a):

Agusia masz pewnie skurcze braxtona-hicksa, czyli tzw. przepowiadające. Macica sobie ćwiczy przed porodem emotka Te prawdziwe są bardzo regularne i stają się coraz częstsze.


i bola jak cho***a emotka


Oj prawda, ale jak tylko zobaczy się maleństwo, cały ból mija emotka W trakcie skurczów słyszałam chrzęst własnych kości emotka


ja pamietam jak juz lealam na sali , na tym calym lozku do rodzenia podlaczona pod KTG. nie chcieli mnie odlaczy a ja mialam wrazenie ,ze musze do toalety. straszne uczucie. koniec w koncu to nie byla potrzeba ale skurcze emotka


ja też miałam wrażenie że muszę się załatwić na sali operacyjnej, ale to mi się tylko wydawało bo miałam bóle krzyżowe i wszystko skupiło się w jednym miejscu,
pamiętam do dziś jak pojawiały się pierwsze skurcze, pierwsze dziecko i co to właściwie ma być ? skąd będę wiedziała ? wróciliśmy z zakupów - 2 hippery zwiedzone, wizyta u teściowej - droga w remoncie nieźle rzucało .... w domu od godziny i nagle jakoś mnie brzuch pobolewa, to raz to drugi, idę pomyć może mi przejdzie... kurcze znów coś hmmm a może to te bóle ?!?!? wzięlam kartkę i długopis, pisałam co jaki czas są, najpierw co 7 potem co 6 potem co 5 potem przestało, potem znów co 6 co 5 i w końcu mąż mówi, co ty tam robisz i piszesz - kartkę chowałam za poduszkę emotka i mu odpowiadam .... liczby totolotka piszę emotka nie wiem kto był bardziej spanikowany on czy ja hehehehe no ale w szpitalu bóle znów ustały i przez 2 godziny nic, nawet do domu stwierdzili że może mnie puszczą, ale nie zdążyli po 2,5 h urodziłam dzięki fajnej położnej.

Co do załatwiania się to też się przed tym broniłam w szpitalu ale jednak mnie pognało, nie przyjemne to, miałam wrażenie że mi szwy na nowo puściły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4942166 Napisano: 07.01.2012 06:04:45 w Wkurza mnie...
dorota19791 napisał(a):

jola29k napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wkurzam się na ospę, (ale mam powód) czemu ta choroba jest taka głupia, że nie zarazi dwójki dzieci na raz, jak jedno już prawie zdrowieje, to teraz drugie dziecko zaczyna. Od świąt tkwię w domu i nie wychodzę i nastepne 2 tyg mnie czeka, normalnie sfiksuję. emotka No i przez to że drugie dziecko zachorowało, to tego starszego nie mam jak do szkoły prowadzać emotka



U mnie to samo tylko x 3 emotka nie chorują na raz, tylko jedno po drugim emotka


a ja chce zeby mała zachorowała a ona nie chce im szypciej tym lepiej


oj... mnie ta ospa tez juz meczy od swiat ..:(


współczuję dziewczyny, mnie to jeszcze czeka, na szczęście Dorotka nie dała mi jej w kieszeni heheheh Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4939671 Napisano: 05.01.2012 08:28:08 w Wkurza mnie...
dorota19791 napisał(a):

oj jak mnie wkurza moj maz..... emotka
malo ze zapomnial ze dzis mam urodziny i nie zlozyl mi nawet zyczen to po pracy wybiera sie na pokera do kolegow emotka emotka emotka emotka
co za swinia...
codziennie gdzies wylazi a ja w domu z dziecmi emotka


nic nie mówiłaś o urodzinkach emotka złożyłabym Ci już wczoraj życzenia emotka
Dorotka faceci tak mają, mój miesiąc temu też zapomniał a jak zadzwoniła moja mama powiedzieć że przyjedzie to zapytał mnie a co to za święto że przyjeżdżają? dobrze że jechaliśmy samochodem bo inaczej bym go udusiła emotka o swoich urodzinach to trąbił mi już na 2 tyg. przed emotka emotka
Dorotka ale my tu Wszyscy Ci lubiani i Ci mniej życzymy Ci pociechy z dzieci emotka mega wygranych -> myślę tu o sesji dla Idy emotka i 3mam kciuki za ..... no wiesz za co, będzie dobrze i są ludzie co Tobie pomogą i w potrzebie wysłuchają emotka emotka emotka emotka 100 lat emotka emotka emotka emotka i jeszcze więcej emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4937520 Napisano: 04.01.2012 07:57:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
opłata od pozwu 5 % emotka pewnie pan złoży wniosek od zwolnienia od kosztów sądowych emotka
świetny artykuł, z chęcią bym posiedziała na sali rozpraw jako publiczność by się dowiedzieć na przyszłość, czy organizator może nagle zmieniać na ogłoszone wyniki ! Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4932957 Napisano: 02.01.2012 10:13:30 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

ja mam zaparcia, odkąd karmię piersią, jem jabłuszka, śliwki itp, surówki, i zastanawiam się też czy można siemię lniane pić.
Kurcze, w ciąży nie miałam takiego problemu jak teraz...



cieszę się że mnie ktoś rozumie,
po urodzeniu mam problem, idę do łazienki i mogę tam siedzieć nawet 15-20 minut,
nie pomagają mi ani śliwki świeże ani z kompotu, ani jabłka czy nawet popite wodą, a surówki to też nie bardzo, po prostu nie działa nic na mnie, mogę zjeść kapustę kiszoną, nawet zupę kapuśniaka i nici.
Lekarz mówił że przejdzie po ciąży ale jakoś niedługo miną 3 lata i nic się nie zmienia.....
a ostatnio słyszałam że siemię lniane pomaga, albo łyżeczka z 3/4 szklanki wody rozpuszczonej, albo dodane do sosów czy sałatek.
Może ktoś ma sprawdzone sposoby ? bo dłużej się tak nie da, a o kolejnym dziecku to w ogóle nie myślę, nie miałam tego problemu ani przed ciążą ani w ciąży - nadmienię iż miałam bóle krzyżowe i wszystko skupiło mi się w jednym miejscu.... Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4930657 Napisano: 01.01.2012 10:40:17 w Konkursowiczki w ciąży
Witam w Nowym Roku emotka
życzę WAM szczęśliwych rozwiązań emotka ))

a tak przy okazji chciałam się zapytać,
czy któraś z Was piła może po ciąży siemię lniane? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4929850 Napisano: 01.01.2012 01:21:02 w Programy lojalnościowe
monia24 napisał(a):

plocia napisał(a):

Dbam o zdrowie likwiduje program lojalnościowy i pkt można wykorzystać do końca 2012.

A czy można pkt z dwóch kart scalić i wymienić na nagrody ?
Miał tak ktoś może ?


nie mozna




użeram się z nimi od jakiegoś czasu by mi te pkt zsumowali - bo w aptece wypełniłam ankietę do rejestracji, zostawiłam ankietę w aptece i miały brafić do DOZ, tak się nie stało, uzupełniając w końcu moje dane na www dostałam drugą kartę - powiedziano mi na infolinii że mam z apteki pobrać formularz do scalenia kart - ale tam oczywiście nic nie wiedzą i teraz jestem w plecy... bo pkt mam rozbite na 2 karty a za mało pkt by z każdej wybrać jakąś nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4929811 Napisano: 01.01.2012 12:54:15 w Programy lojalnościowe
Dbam o zdrowie likwiduje program lojalnościowy i pkt można wykorzystać do końca 2012.

A czy można pkt z dwóch kart scalić i wymienić na nagrody ?
Miał tak ktoś może ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4919346 Napisano: 26.12.2011 09:41:21 w Wygraj mi / Wygram za...
agusia147 napisał(a):

Ja pomogę w HIPP za darmo emotka Świąteczna promocja.


czy mogę i ja się uśmiechnąć o wygranie - z takimi wynikami w rankingu to nie mam kompletnie szans emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4914491 Napisano: 21.12.2011 08:21:58 w Wkurza mnie...
jestem za !!! emotka a tym bardziej jak jest ona nauczycielką wrrrr emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4910952 Napisano: 19.12.2011 08:37:12 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

plocia napisał(a):

Dziewczyny emotka
informuję Was że nasza koleżanka dexterka - urodziła przez cesarkę synka 4150 kg i 58 cm duży emotka ) emotka emotka emotka Gratki Gosiu i rośnijcie zdrowo emotka emotka emotka

Ps. wiem, że to nie ten dział ale może byśmy zrobiły Gosi niespodziankę, 25go kończy się konkurs jej konkurs na lajki a wygrywają tylko 2 os. a niewiele jej brakuje, jeśli możecie oddać jeszcze Lajka emotka http://www.facebo...969377073&type=3



Gratulacje emotka Prawie same chłopy w konkursowych brzuchach emotka


Ciekawe czy konkursy już w brzuszku rozwiązywał hahaha
Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4910897 Napisano: 19.12.2011 08:07:28 w Konkursowiczki w ciąży
prawidłowy link
plocia napisał(a):

Dziewczyny emotka
informuję Was że nasza koleżanka dexterka - urodziła przez cesarkę synka 4150 kg i 58 cm duży emotka ) emotka emotka emotka Gratki Gosiu i rośnijcie zdrowo emotka emotka emotka

Ps. wiem, że to nie ten dział ale może byśmy zrobiły Gosi niespodziankę, 25go kończy się konkurs jej konkurs na lajki a wygrywają tylko 2 os. a niewiele jej brakuje, jeśli możecie oddać jeszcze Lajka emotka http://www.facebo...969377073&type=3


Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4910877 Napisano: 19.12.2011 07:54:48 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny emotka
informuję Was że nasza koleżanka dexterka - urodziła przez cesarkę synka 4150 kg i 58 cm duży emotka ) emotka emotka emotka Gratki Gosiu i rośnijcie zdrowo emotka emotka emotka

Ps. wiem, że to nie ten dział ale może byśmy zrobiły Gosi niespodziankę, 25go kończy się konkurs jej konkurs na lajki a wygrywają tylko 2 os. a niewiele jej brakuje, jeśli możecie oddać jeszcze Lajka emotka http://www.facebo...969377073&type=1 Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#4896629 Napisano: 12.12.2011 08:26:53 w Pomocy!!!!
wsciekly napisał(a):

mama2006 napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

wygrałam na córkę- studentkę foremki silikonowe z mojeciasto.pl. Teraz chcą NIP i pesel.
To studenci też mają nadawany NIP? pierwsze słyszę.
emotka
W regulaminie nic o tym nie napisali, żeby takie dane im udostępniać.


Każdy może wyrobić sobie NIP, to zależy czy go potrzebuje. Ja już miałam w liceum, bo do stypendium był mi potrzebny.


bez przesady, żebym wyrabiała jej nip do nagrody za 40 zł



ale NIP-u nie wydają do ręki i zanim dostaniesz, nagroda przepadnie

wpisz swój NIP lub podaj tylko PESEL



By dostać NIP dane osoby są najpierw wysyłane do KEP - Krajowej Ewidencji Podatników w celu weryfikacji czy ktoś już nie miał nadanego numeru i czy zgadzają się dane z Urzędem Stanu Cywilnego, na ogół jest to około 1 miesiąca.
Aby ubiegać się o nr NIP musi wystąpić obowiązek podatkowy - w tym celu należy wypełnić NIP-3 identyfikacyjny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0