Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika swibek

swibek

#621461 Napisano: 24.02.2007 11:29:12 w Avatar
monitorka napisał(a):

Hmm... mój jest trochę za duży... JAK TO ZMNIEJSZYÆ>?



proszę gotowy link emotka
http://img341.imageshack.us/img341/2010/bukavh1fp2.gif

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#619402 Napisano: 23.02.2007 12:36:07 w dzis mam urodzinki
gierappa napisał(a):

Ja mam dzisiaj urodziny i cichą nadzieje na jakas wygraną emotka



emotka emotka emotka no i oczywiście najlepszego prezentu jakim jest wygrana!!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#613979 Napisano: 21.02.2007 09:15:09 w Avatar
estrella napisał(a):

mógłby mi ktos pomóc moj avatar zmienisc do rozmiarów 120*120 bo ja nie wiem jakos nie moge:( emotka



proszę emotka
http://img214.imageshack.us/img214/7504/disneyosiolekei6customte3.jpg Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#610615 Napisano: 19.02.2007 11:00:38 w PODZIĘKOWANIA
emotka fryz emotka dziękuję!! emotka Ty wiesz za co.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#604028 Napisano: 17.02.2007 02:02:25 w Pomocy!!!!
agicho napisał(a):

swibek napisał(a):

juta napisał(a):

Poszukuję muzy
MICHAEL SEMBELLO - Maniac
gdyby ktoś dysponował .
Szukam jej jak głupia od jakiegoś czasu...a raczej jak Maniak emotka
prosze o PW



jeśli jeszcze poszukujesz to ... PW !! emotka :):) Podeślij maila.. emotka


juz dziś wysłałam muzę na E-mial:)



no to oki emotka ja nie miałam do niej maila więc wysłac nie mogłam, a nie odezwała się jeszcze.. ale jak już ma to oki.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#603573 Napisano: 17.02.2007 10:34:02 w Pomocy!!!!
juta napisał(a):

Poszukuję muzy
MICHAEL SEMBELLO - Maniac
gdyby ktoś dysponował .
Szukam jej jak głupia od jakiegoś czasu...a raczej jak Maniak emotka
prosze o PW



jeśli jeszcze poszukujesz to ... PW !! emotka :):) Podeślij maila.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#591849 Napisano: 12.02.2007 10:44:21 w Pomocy!!!!
sylka1993 napisał(a):

Ma ktoś może mi przesłać piosenkę Bum Kanikuły?
Potrzebna mi.. Piszcie PW to podam maila:)) :*



ja Ci wyślę! emotka pisz maila na PW! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#580653 Napisano: 08.02.2007 06:34:24 w Avatar
dooga napisał(a):

mam pytanie jak wstawić zdjecie w profil?



emotka PW.. służę pomocą.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#578794 Napisano: 07.02.2007 11:59:58 w Segregacja konkursów.
zdolnabestia napisał(a):

nada13 napisał(a):

tez jestem totoalnie za, ciagle sie wkurzam jak lukam ostatnia szansa a tam konkurs plastyczny X_x


No to szybciutko pędzelek i farbki do ręki i do dzieła!! emotka emotka



emotka pędzelkujemy sobie.. a tak na poważnie to przeciez te konkursy z ostatniej szansy nie są dodawane w ostatniej chwili, one sa nieraz od miesiąca, to tylko od nas samych zależy kiedy je zauważymy, czy śledzimy forum na bieżąco czy raz w miesiącu.. wtedy to jest naprawde ostatnia przypominajka.. emotka


narcotic92 napisał(a):

a moze by tak zrobić nowy dział na konkursy fotograficzne????



a pod tym to i ja się mogę podpisać.. emotka


Melissa1980 napisał(a):

emotka emotka



emotka podziwiam Cię Melissko, jak Wy to znosicie.. być Adminkiem - ciężka sprawa.. emotka a ja tu taki upierdliwy użytkownik.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#576612 Napisano: 07.02.2007 09:34:50 w Pomocy!!!!
melisa napisał(a):

ja mam pytanie do tych, którzy znają się na telefonach. Dziwna sprawa... wczoraj odwiedziła mnie koleżanka, która ma Nokię zdaje się 6280. Powiedziała, że ładowarka jej się zepsuła, musiała kupić nową. Na dodatek popsuła się też ładowarka od telefonu jej męża. Obydwie nie ładują. Kupiła tą nową ładowarkę po drodze jak jechała do mnie. Podłączyłam jej telefon do ładowania na tym samym przedłużaczu, na którym miałam podłączony mój telefon (Motorolkę L6). Tą Motorolę ładowałam może trzeci lub czwarty raz, więc ładowarka była nowa. Dzisiaj rano wstaję i patrzę a na wyświetlaczu wciąż ładowanie baterii tyle, że się nie ładuje bo stan baterii był taki jak naładowałam dopóki nie podłączyłam telefonu koleżanki. Ładowarka całkowicie zimna, lodowata wręcz a wszystkie ładowarki przy ładowaniu trochę się nagrzewają. Czyli co ładowarka się popsuła? Ale dlaczego? Przecież ja ją tylko kilka razy użyłam.... może to z tym telefonem koleżanki jest coś nie tak, skoro wysiadła jej ładowarka, ładowarka telefonu męża a teraz moja.... emotka



emotka a może jakiś wirus w telefonie? nie wiem jak to się rozprzestrzenia.. osobiście nie miałam takiego przypadku, tylko słyszałam od znajomych rózne wersje problemowe z fonami że poprzepalało jakies kabelki, styki i coś tam.. a próbowałaś zmienić kontakty i przedłużacze? Może coś z prądem? słaba faza albo co.. emotka nie mam pojęcia co to.. ale cokolwiek by to nie było to niedobrze, że tak Cię stało.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#563770 Napisano: 02.02.2007 10:30:03 w GRATISY
krzyszu napisał(a):

A u mnie dzisiaj:
5 kompletów naklejek. Na kopercie pisało do not bend- nie zginać oczywiście złożone na pół przez listonosza
i próbki zaproszeń



widać, że listonosz nie czytaty i nie poliglota emotka do mnie swego czasu doszedł w paczce wysłany szklany prezent, oczywiście też do góry nogami i poprzewracane, cud że się nie porozbijało.. i też było naklejone i nawet po polsku szkło, ale to ślepe ludki rozworzą emotka

w temacie: dawno nic nie dostałam ale mam za swoje - nic nie piszę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#553167 Napisano: 29.01.2007 09:07:53 w GRATISY
gocha26 napisał(a):

Powiedzcie mi czy to dobrze że nie podawałam w mailach swojego adresu od razu



Chyba nie zbyt dobrze.. emotka niektóe firmy nie wysyłają maili tylko odrazu pakuja paczuszki.. a jak adresu nie było to zapewne go zignorowali .. chyba, że piszesz w mailu prośbę, żeby odpowiedzieli czy wyślą.. ale podejrzewam, że większość z nas pisze prośbę już o przysłanie gadżetów a co za tym idzie podaje adres żeby firma miała gdzie wysłać.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#542478 Napisano: 23.01.2007 02:56:12 w Avatar

swibek

#541991 Napisano: 23.01.2007 10:13:59 w Avatar
kitka po pierwsze nic nie widać.. po drugie spróbuje ci go zmniejszyc tylko wyślij mi na PW linka do niego.. rozumiem, że przeczytałaś wczesniejsze posty i wiesz, że z kompa nie załadujesz avatarka do profilu.. musissz wcześniej załadowac na jakąś stronke co obsługuje avatarki.. pisz na PW jak masz problem a ja spróbuje Ci pomóc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#525593 Napisano: 16.01.2007 10:48:20 w dzis mam urodzinki
drzemek napisał(a):



boski!! emotka te grochy na niebieskim ubranku i uśmiech jak z Blend-a-med.. emotka ideał!!!

emotka cały czas świętuję i opijam.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#525552 Napisano: 16.01.2007 10:20:27 w dzis mam urodzinki
dla całej stronki, kochanych adminków i jeszcze bardziej kochanych ludków z forum, którzy mieli już albo dopiero liczą dni do urodzinek i bez których nic by się tu nie działo.. emotka życzę baaardzoo wieeelkiegooo emotka tortu urodzinowego emotka świeczek zapalonych emotka marzeń spełnionych emotka konkursów bez liku emotka i pozytywnych wyników!!! emotka

Apo emotka wielkie gratki dla Ciebie za wytrwałość! ja nie paliłam nigdy i nie wiem jak to jest ale moge się pochwalić, że rzuciłam palenie mojej przyjaciółki! dopiero 5 miesięcy.. ale czymże jest te 5 miesięcy na te 6 lat trucia siebie i mnie przy okazji.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#525490 Napisano: 16.01.2007 09:57:02 w Avatar
ewusiao napisał(a):

może mi ktoś podać na jakiej stronie mogę dodać zdięcie żebym mogła zrobić sobie avatarka



Możesz załadować np: na www.fotosik.pl albo na www.imageshack.us Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#510322 Napisano: 09.01.2007 12:40:33 w Mam problem...
Melissa1980 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

mam problem - zgadnijcie jaki ??



taki jak myyyy emotka emotka



emotka tym co nie mogą ani w tył ani w przód.. emotka głupawka pospolita mną owładnęła.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#510249 Napisano: 09.01.2007 11:55:43 w Mam problem...
żeby śmieszniej było to do przodu też nie mogę.. emotka stoję sobie w miejscu i nie wiem co jest na następnej stronie.. a coś jest.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#510235 Napisano: 09.01.2007 11:47:22 w Mam problem...
emotka no i niczym innym się nie pochwalę.. ja tysz tak mam.. emotka gdzie Pionas?? ktoś tu musi dziury załatać.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0