Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika swibek

swibek

#728156 Napisano: 19.04.2007 04:38:02 w Pomocy!!!!
2904314 napisał(a):

Ma ktos moze DOKŁADNE wykresy funkcji trygonometrycznych ???? I jakby mi mogl ktos powiedziec jak sie w Wordzie robi pierwiastek emotka Prosze o PW :*



trygonometrię to zapomniałam już emotka a pierwiastek wstawisz (bo rozumiem że o znaczek Ci chodzi?) klikając na menu WSTAW i tam wybierz SYMBOL i wyskoczy okienko z symbolami i pierwiastek jest w drugiej linijce od dołu mniej więcej na środku.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#726186 Napisano: 18.04.2007 01:28:06 w GRATISY
emotka emotka ja już nie mogę.. emotka

aneti z ust mi wyjęłaś te słowa.. emotka

chyba się zmobilizuję i wyślę maile z prośbą o gadżety.. wena we mnie wstąpiła emotka trza coś podziałać, żeby nie było zbyt dyżurne.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#726155 Napisano: 18.04.2007 01:20:46 w GRATISY
gocha26 napisał(a):

Nikt Cię nie poparł tylko wszyscy stwierdzili że szkoda czasu na czytanie po kilka razy tych samych postów które klecisz. Nie masz racji i dobrze o tym wiesz. Tacy ludzie jak Ty mają ciężko w życiu. Po prostu nikomu nie chce sie z nimi gadać bo są upierdliwi emotka
Zaraz jak mi tu nabazgrolisz to sie dowiem co nie co o sobie emotka



emotka emotka będziesz miała gratisową opinię.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#726138 Napisano: 18.04.2007 01:13:11 w GRATISY
kvadi napisał(a):

xsaintx napisał(a):

jestes strasznie uparty i zas bijesz sobie siare chodzilo jej o to ze kiedys dostala podobne 2 @ od ludzi co prosili ja o jakies gadzety i rozbawiło ja to ze pisza rzeczy typ: Jestem ciekawy i zafascynowany produktami i uslugami które oferujecie a
Wasza strona internetowa na tyle mnie pobudzila że mam do Was pelne
zaufanie. Slyszalem także na temat Waszej firmy kilka bardzo pochlebnych
opini i Wiem iż swoich klientów obslugujecie Państwo na najwyższym
poziomie.

i kiedys ja takie @ rozbawiły i postanowiła kiedys 2 osobom wysłac gadzety a teraz ja takie @ jak twoj nie bawia!!!!! ty poczytaj sobie @ od tej baby a zrozumiesz



nie masz racji poniewaz

1. ona nie powiedziala ze moja prosba ja przestala bawic a tamte ja bawily i dlatego tamtym osobom wyslala

2. ja mam racje poniewaz ona powiedziala ze moj mail ja smieszyl jak go kilka raz7y czytala ale za ktoryms razem przestal ja smieszyc i wyslala go do 2 osob

3. zdania od tej klientki sa niepelne dlatego sa 2 mozliwosci:

a)ja mam racje
b) wy macie racje

ale sie nie dowiemy kto ma racje poniewaz zdania sa niepelne i zarowno pierwsza (a) jak i druga (b) mozliwosc moga byc prawdziwe



wiesz.. fakt, że pani pisze chaotycznie (widac rozbawiona była o czym świadczy uśmieszek na końcu wypowiedzi) ale starałam się to przeczytać ze zrozumieniem i wygląda mi na to, że:

i prosze przekazac innym kolekcjonerom ze nie wysyłamy gadżetów emotka
chyba 2 osobom wysłalismy bo rozbawił mnie ten tekst ale juz nie jest
taki
smieszny jak czyta sie go którys raz z kolei emotka

1. ta pani dostała już kiedys maila z prośbą o gadżety, wysłała gadżety komuś..
2. ta sama pani po raz drugi dostała maila z prośbą, która być może była podobna do pierwszej(wcale niezbyt oryginalna) więc rozbawiło ją to bardziej ale wysłała te gadżety..
3. i w końcu przyszedł do tej pani mail od Ciebie (co zaznaczyła że już nie jest to zabawne jak się któryś raz z kolei czyta coś podobnego - widocznie dla niej wszystkie prośby to jedno i to samo)

a po 4. to chodzi jej o ten tekst, który być może sie powtarza - napisała to na początku:
czy Pan czytal ten tekst za nim go podpisał?
to jakis dyżurny tekst wsród kolekcjonerów gadzetów a sformułowania
naprawde ........jezlei ktos wysle do Pana gadżet to na pewno nie dlatego
ze
uwierzył w to co Pan napisał

więc wychodzi na to, że ktoś po raz kolejny wysłał bardzo podobne, byc może takie same dyżurne teksty i panią to lekko wkurzyło i juz gadżetów nie wysyła..

no i trafiło na Ciebie i pech.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#724578 Napisano: 17.04.2007 05:04:55 w GRATISY
fryz napisał(a):

kvadi napisał(a):

aha i jeszcze jedno zgodnie z pragrafem (sama proszę sobie sprawdź ) niezgodne z prawem jest rozsylanie cudzej korespondencji do innych niewtajemniczonych ludzi więc teraz Państwa firmę podam do sądu i ja się będę bawil z Wami a nie Pani ze mną

pozdrawiam

tak jej odpisalem - a co emotka



kvadi ale oni prosili cie zebys przekazal innym kolekcjonerom, ze nie wysylaja gadzetow, a nie zebys przekazal wiadomosc... pozatym oni nikomu jej nie przekazali wiec nie popelnili zadnego przestepstwa... emotka



emotka emotka emotka no własnie tak czytam juz chyba piąty raz ten twój post i jakoś nie zauważyłam żeby gdzieś twoją korespondencję przesłali do osób trzecich.. emotka gdzięs ty to zauważył? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#714185 Napisano: 11.04.2007 02:49:23 w Pomocy!!!!
annea20 napisał(a):

swibek napisał(a):

annea20 napisał(a):

motorolka L6 w simplusie



sprawdź sobie krótkim kodem *101# czy masz wogóle aktywowaną usługę w motorolce, a jeśli nie bedzie tam nic o GPRS/MMS to wcisnij *101*11*02# moze zaskoczy! a jak nie to spróbujemy jeszcze cos innego emotka



emotka emotka dzieki wielkie postapilam wg twojej instrukcji i dziala emotka )



no to super!! ciesze się, że Ci działa! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#714173 Napisano: 11.04.2007 02:45:04 w Pomocy!!!!
a jesli robilas konfiguracje zdalną przez stronę w necie tak jak pisałaś to te smsy nadejdą, tylko sie spóźnią! emotka przypomniałam sobie jak ja też czekałam i kilka razy nawet słałam a potem po godzinach hurtem wrzuciło wszystko.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#714166 Napisano: 11.04.2007 02:40:06 w Pomocy!!!!
annea20 napisał(a):

motorolka L6 w simplusie



sprawdź sobie krótkim kodem *101# czy masz wogóle aktywowaną usługę w motorolce, a jeśli nie bedzie tam nic o GPRS/MMS to wcisnij *101*11*02# moze zaskoczy! a jak nie to spróbujemy jeszcze cos innego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#714109 Napisano: 11.04.2007 02:17:09 w Pomocy!!!!
annea20 napisał(a):

czy ktos moze mi powiedziec jak mam przeprowadzic konfiguracje telefonu, dokladnie chodzi o MMS.
Skorzystalam z tego formularza i wyslalam komende na podany numer( http://www.plusgs...p;msisdn=48781667583 ) ...zadnego sms ani nic nie dostalam



a jaki masz fon i jaką sieć? Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#702539 Napisano: 04.04.2007 04:05:03 w Pomocy!!!!
tropi napisał(a):

Wie ktos moze jaki kod trzeba wpisac w simplusie zeby nie przerywalo polaczenia po 2 sekundach??



miałam taki problem jakies pół roku temu.. w serwisie dochodzili co to jest i wtedy zaproponowali mi zmianę na nową platformę (usługa krótkim kodem).. i to podziałało. Miałam karte sim starego typu (dopiero niedawno wymieniałam na mega3) i nowej generacji fon i nie współpracowało i wybijało połączenie.. być może to podobny problem.. a czy sa jakies inne kody to nie mam pojęcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#697729 Napisano: 01.04.2007 08:57:37 w Avatar
awi napisał(a):

Ktoś może mi powiedzieć jak zmniejszyć avatar? Proszę o pomoc!



chodzi o tą żyrafkę?? jeśli tak to proszę gotowego linka: emotka
http://img509.imageshack.us/img509/5291/zyrafa2pv9.gif Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#697602 Napisano: 31.03.2007 10:22:21 w PODZIĘKOWANIA
Red Bull ma konkurencję.. emotka mnie skrzydeł dodaje simon2005 emotka dziękuję Ci za miłe i ciepłe słowa.. emotka życie jest piękne.. Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#694981 Napisano: 30.03.2007 08:28:59 w GRATISY
kvadi napisał(a):

niech ktos wejdzie na pf.pl i sprawdzi czy sie wyswietlaja branze bo u mnie jest w kazdej 0



u mnie też jest zero.. emotka nie jesteś sam emotka

emotka pewnie dokładają nowe firmy.. emotka żeby było z czego wybierać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#692836 Napisano: 28.03.2007 05:26:27 w Avatar
klaudiag19 napisał(a):

mi tez nie wyswietla sie, juz zmienila adres i andal nic:(



podaj na PW adres do avatarka i spróbujemy cos zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#686408 Napisano: 24.03.2007 11:08:49 w Avatar
domisia06 napisał(a):

tak ale nie chce mi go wyświetlić tylko wyskakuje napis obrazka a może masz jakis avatar który bym mogła sobie wkleić



a gdzie ci pokazuje napis obrazka? Pionas podał Ci prawidłowy link który masz wkleić do profilku.. sprawdziłam na swoim i działa.. może masz problem z przeglądarką? zablokowane obrazki albo coś takiego..

spróbuj tago wkleić do profilu: http://img223.imageshack.us/img223/3346/99155049xh8.jpg
to ten sam tylko z innej stronki Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#683147 Napisano: 23.03.2007 11:07:56 w PODZIĘKOWANIA
dziękuję mm.ii.. za jej dobre serducho.. emotka za pomoc w konkursach.. emotka za miłe rozmowy na PW i gg.. za wszystko.. emotka a najbardziej dziękuję za to, że jest.. emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#670690 Napisano: 17.03.2007 04:53:57 w PODZIĘKOWANIA
emotka chciałabym bardzo, baaardzo gorąco podziękować wszystkim dobrym ludkom emotka które oddały głosika na mojego banana.. emotka jesteście kochani! dziękuję!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#637673 Napisano: 03.03.2007 09:52:16 w Pomocy!!!!
aaaa.. i zarejestruj się tam.. potem możesz buszować we wszystkim.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#637670 Napisano: 03.03.2007 09:48:14 w Pomocy!!!!
narcotic92 napisał(a):

niech mi ktoś pomoże!!!!
ogląda ktoś może skazany na śmierć?? ja kiedyś weszłam se na forum i tam były takie fajne motywy na komórkę z tego serialu a ja idiotka nie zapisałam strony i teraz lipton
błagam jak ktoś wie jaka to może być strona niech mi na PW napisze odwdzięczę się klikami i rejestracją za byle jakie strony z motywami na komórke z tego serialu!!!!!



spróbuj może tutaj: http://www.zedge.net/?p=themes , wpisz w wyszukiwarke prison break, wybierz model fonu i GO! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

swibek

#627046 Napisano: 26.02.2007 06:51:53 w Pomocy!!!!
asgoja emotka odbierz PW.. się starałam, noo.. gdzie diabeł nie może tam swibka pośle.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0