Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika arta

arta

#3666976 Napisano: 01.09.2010 04:31:09 w Inne mniejsze markety
isiulka napisał(a):

lalunia napisał(a):

masza napisał(a):

joanka napisał(a):

Kto mi pomoze i powie gdzie jest gwarancja od tego laptopa - byla w kartonie czy dostaliscie ja osobno bo ja nic nie widzę takiego ?? emotka moze trzeba sie upomniec jeszcze o nia u obslugi emotka


ja dostałam od P. kierownik osobno



Oprócz pudełka z laptopem powinnas dostać gwarancję do ręki, ja tak dostałam emotka


jaka agencja zajmowala sie tym konkursem? Bo ja zapytałam o gwarancje ale nic o niej nie wiedzieli:/ dostałam tlyko pudełko z laptopem nic poza nim


1.Organizatorem plebiscytu jest SCA PR Polska Sp. z o.o. ul. Janikowska 33, 61-070 Poznań. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3666799 Napisano: 31.08.2010 09:36:08 w Pomocy!!!!
i ja kliknelam chwilke temu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3666701 Napisano: 31.08.2010 09:07:55 w Wkurza mnie...
xagadee napisał(a):

to ja wam powiem tylko tyle:

moja starsza córka pójście do przedszkola przeżywała pół roku wcześniej - codziennie wieczorem musiałam jej opowiadać, co będą robili w przedszkolu: tańczyli, rysowali, bawili się klockami, itd. Te czynności pamiętała lepiej ode mnie i nie daj Boże, żebym o którejś zapomniała - od razu słyszałam, że jeszcze to i to... emotka

Pierwszego dnia przedszkola pomagałam jej się przebrać w szatni. Wokoło inne trzylatki płaczące, że mama je zostawia - standard. emotka A moja (na siedząco) podskakiwała na ławeczce i piszczała już się nie mogę doczekać, już się nie mogę doczekać. Inne matki patrzyły na mnie jak na dziwoląga. emotka

To samo miałam rok temu, gdy szła do pierwszej klasy. emotka

W tym roku - klasa druga. Od początku sierpnia słyszałam, że wakacje są stanowczo zbyt długie i kiedy wreszcie ta szkoła... Dziś o 6 rano obudziła mnie, bo miałyśmy książki przystroić w okładki. Wyjęła naklejki i wybrała, które gdzie naklejamy.

No normalnie koszmar jakiś. emotka

Chyba jestem wyrodną matką. Dziecko woli szkołę. emotka



ech, jakbym o sobie czytała... Mama zawsze kupowała mi podręczniki na początku wakacji, a ja do września miałam WSZYSTKO przeczytane emotka

Powiem Ci, że z czasem się z tego wyrasta emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3662756 Napisano: 30.08.2010 05:06:19 w Inne mniejsze markety
romero napisał(a):

romero napisał(a):

Kluczbork moj emotka emotka


ja ci nie zazdroszcze arta jak ty wygrywasz emotka


a ja Ci zazdroszczę wygranej, bo jest fajna. I teraz spoko, nie mam żadnych pretensji, po prostu w regulaminie było napisane, że zwycięzca będzie wisiał na plakacie, lub w punkcie obsługi klienta, a skoro nie chcieli podać, to padło podejrzenie, że obsługa zgarnęła sobie. I tyle. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3662714 Napisano: 30.08.2010 04:48:51 w Inne mniejsze markety
bethan napisał(a):

zyziak napisał(a):

Jeśli macie pewnosc ze było losowanie dzwoncie 061 665 11 00 i poproscie pana od promocji i warto opowiedziec
Po mojej opowiesci zadzwonili do sklepu i nagroda nie może zostac wydana jutro do nich jaka s komisja przyjedzie emotka emotka emotka


Dzisiaj już nie ma nikogo od tych spraw, ale jutro zadzwonię. Dzięki za namiar.



hm, ja również nakapuję emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3662520 Napisano: 30.08.2010 03:43:46 w Inne mniejsze markety
fajnie sie czyta o waszych wygranych - przynajmniej wiadomo, ze w niektorych sklepach wybierali uczciwie. U mnie, prawdopodobnie jakiś przekręcik byl, bo cos smierdzi delikatnie.

Od rana nie odbierali telefonow, w koncu moja mama pojechala tam po zakupy i babeczka powiedziala, ze konkurs rozstrzygniety i wygral mezczyzna, nie ona. Gdy zapytala o imie i nazwisko, ta nie chciala podać...

Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3662452 Napisano: 30.08.2010 03:19:11 w Inne mniejsze markety
joanka napisał(a):

Jaki jest model laptopa moze mi ktos napisac bo juz zdjęli regulamin emotka ale sie ciesze ze wpadla taka nagroda emotka emotka emotka emotka


Laptop Asus K50C-SX002 Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3662299 Napisano: 30.08.2010 02:39:20 w Inne mniejsze markety
moze ktos zna laureta z Kluczborka? Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3662279 Napisano: 30.08.2010 02:32:00 w Inne mniejsze markety
krzyszu napisał(a):

arta napisał(a):

krzyszu napisał(a):

Jak się nazywał ten konkurs? Bo chce zadzwonić do intermarche emotka


tak ciężko zerknąć na ich stronkę? emotka


Skoro pytam to chyba znaczy, za tak... Konkursu już nie ma na stronce emotka


to sorry w takim razie - konkurs nazywal sie Powrot do szkoly, czy cos kolo tego. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3662262 Napisano: 30.08.2010 02:27:12 w Inne mniejsze markety
krzyszu napisał(a):

Jak się nazywał ten konkurs? Bo chce zadzwonić do intermarche emotka


tak ciężko zerknąć na ich stronkę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3661868 Napisano: 30.08.2010 12:32:39 w Inne mniejsze markety
jomico napisał(a):

79magda napisał(a):

arta napisał(a):

79magda napisał(a):

arta napisał(a):

79magda napisał(a):

W Białogardzie jakaś pani Barbara emotka oczywiście z Białogardu emotka


Białogardu nie lubimy, bo tam mnie okradli emotka



No tak, szkoda, że wcześniej nie wiedziałam... ale od teraz nie lubię również Wałcza, w którym wygrała pani Roksana
emotka


masz jeszcze jakieś punkty na mapie? Bo nakreślam sobie Twoją trasę: kolobrzeg - wroclaw emotka



Tia, mam jeszcze parę
emotka



a jakie? emotka


GPS wskazuje na Oborniki, Śrem, Rawicz i Oborniki Śląskie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3661838 Napisano: 30.08.2010 12:25:15 w Inne mniejsze markety
79magda napisał(a):

arta napisał(a):

79magda napisał(a):

W Białogardzie jakaś pani Barbara emotka oczywiście z Białogardu emotka


Białogardu nie lubimy, bo tam mnie okradli emotka



No tak, szkoda, że wcześniej nie wiedziałam... ale od teraz nie lubię również Wałcza, w którym wygrała pani Roksana
emotka


masz jeszcze jakieś punkty na mapie? Bo nakreślam sobie Twoją trasę: kolobrzeg - wroclaw (teraz powinny byc okolice Poznania) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3661818 Napisano: 30.08.2010 12:20:39 w Inne mniejsze markety
79magda napisał(a):

W Białogardzie jakaś pani Barbara emotka oczywiście z Białogardu emotka


Białogardu nie lubimy, bo tam mnie okradli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3661692 Napisano: 30.08.2010 11:52:56 w Inne mniejsze markety
akika24 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

a ja już wiem że nie wygrałam do finału przeszli tylko panowie a rozstrzygnięcie o 16.00



a w finale pojedynek bokserski albo coś a la muszkieterowie emotka


to na szpady będzie Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3661686 Napisano: 30.08.2010 11:51:39 w Inne mniejsze markety
gocha542 napisał(a):

smoczyca napisał(a):

a skąd macie nr telefonów????
też bym zadzwoniła!


ja dzwoniłam do głównego i prosiłam o numer na dany sklep...niestety nie odbierają w moim...


na stronie są numery - jednak w moim sklepie również nie odbierają Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3661567 Napisano: 30.08.2010 11:14:34 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

enia2007 napisał(a):

bip napisał(a):

moniaainom napisał(a):

tedance napisał(a):

krzyszu napisał(a):

A może to tylko zbieg okoliczności z tymi hasłami? emotka Albo zwycięzcy czytali kiedyś wyniki z Sorai, zapamiętlai rymy i... wymyślili przypadkowo takie same hasła emotka


Dokładnie! Och, co za ignorantka ze mnie, że sama na to nie wpadłam! Przecież właśnie tak było, jolcia, która z nieukrywanym entuzjazmem dzieliła się z całym forum swą radością, kiedy stała się posiadaczką pary aparatów cyfrowych, zupełnym przypadkiem stworzyła identyczne hasła jak te nagrodzone w konkursie Sorai! Doprawdy, aż mi głupio, że nie wzięłam pod uwagę takiej możliwości emotka



A ty, a ty! emotka A teraz grzecznie do spowiedzi!
A tak serio- spaliłabym się ze wstydu, wysyłając czyjeś teksty jako swoje. Mam nadzieję, że wkrótce wezmą się za plagiaty i zaczną traktować je jak normalną kradzież! Co do jolci- porażka na całego.



jeszcze odnośnie tego konka. Czy organizatorzy są niewidomi?

Agnieszka, Zakliczyn
Olay.odkrywam klucz do piekna, poprzez regeneracje, z nim kuracje to przyjemnosc, wiec czy nocna ciemnosc, czy jasny dzien, ja z Olay zmarszczki usuwam w cien!

Renata, Dąbrowa Górnicza
Olay.odkrywam klucz do piekna, poprzez regeneracje, z nim kuracje to przyjemnosc, wiec czy nocna ciemnosc, czy jasny dzien, ja z Olay zmarszczki usuwam w cien!
???
i o co chodzi? emotka




tu akurat jest ich pomyłka,Agieszka nie wysłała tego hasła ,które do niej przypisali emotka



Właśnie zobaczyłam w wynikach Olay, że niejaka Ewa z Myszkowa ukradła moje hasło, którym wygrałam 2.500 zł w Sorayi. Całe szczęście, że wygrała tylko bon 100 zł, bo gdyby to była lepsza nagroda, to dochodziłabym swych praw sądownie emotka



Na Twoim miejscu nie zawahałabym się napisać do organizatorów. To, co się w tym konkursie nawyprawiało to skandal! Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3661374 Napisano: 30.08.2010 10:14:40 w Carrefour konkursy
Carrefour - Velvet:

Powiadomienia powinny być w tym tygodniu. Laureaci już są wyłonieni, ale kolo koordynujący konkurs jest gdzieś...

Nagroda główna - telefonicznie. Pozostałe via e-mail (choć jeśli podawaliście numery telefonów, mogą też dzwonić).

Pozdrawiam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3661280 Napisano: 30.08.2010 09:54:43 w Inne mniejsze markety
is77 napisał(a):

monia24 napisał(a):

is77 napisał(a):

arta napisał(a):

is77 napisał(a):

W moim mieście komisja uczciwie wybrała emotka


już wybrała ? emotka


tak, ja mieszkam w małym mieście, jak wrzucałam sówj paragon do urny to było 5 zgłoszeń, łącznie z moim emotka
za długo nie musieli debatować, a do tego wszak grał Leon Zawodowiec emotka




brawo, a dzwonili czy lista wisi???



dzwonili przed 9 rano. A w sklepie wisi plakat - ale dotyczący mojego miasta


no to gratulacje.
Mamy więc pierwszego laptopa na forum, a nie u kierownictwa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3661237 Napisano: 30.08.2010 09:43:16 w Inne mniejsze markety
is77 napisał(a):

W moim mieście komisja uczciwie wybrała emotka


już wybrała ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3661213 Napisano: 30.08.2010 09:37:40 w Carrefour konkursy
asiabuczkowska napisał(a):

dzwonią z Garniera!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam aparat emotka emotka emotka emotka emotka


gratuluje! swietna wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0