Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika arta

arta

#3789826 Napisano: 18.10.2010 11:59:30 w Inne mniejsze markety
kadjas123 napisał(a):

http://e-kupon.in...zko%C5%82y%20Leclerc
dotyczy laureatów Vizira emotka
Wybrano 100 finalistów konkursu Powrót do szkoły Leclerc - 80 z nich zostanie laureatami (nagrody głównej lub dodatkowej), a pozostała 20tka stanowi listę laureatów rezerwowych.

Życzymy powodzenia!


czyli jeden rezerwowy na sklep. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3789632 Napisano: 18.10.2010 11:02:50 w Inne mniejsze markety
leniviec napisał(a):

Nieważne jak, ważne że mówią.
I chyba to jest motto ten agencji. Przez takie forumowe gadanie dział marketingu jest niepotrzebny emotka


to chyba nie jest dobry marketing... Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3789609 Napisano: 18.10.2010 10:56:20 w Inne mniejsze markety
gusiabo81 napisał(a):

w ten sposob to niepotrzebne naciaganie nas na koszty, ja np mam daleko na poczte, wsiadam w samochod zeby tam dojechac i na poczcie oczywiscie place za wyslanie faxu, tylko po to zeby sie potem na liscie nie ujrzec
raczej watpliwa to przyjemnosc, wysylac im swoje dane za wlasne pieniadze i nie miec z tego nic!


fax mozesz wyslac tez on-line emotka Fakt, placi sie, ale przynajmniej nie wychodzisz z domu i mozesz spokojnie na kuriera czekac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3789606 Napisano: 18.10.2010 10:55:25 w Inne mniejsze markety
dysia napisał(a):

na vizirze poszła rezerwówka
dzwoniłam i rozmawiałam z kobieta odpowiedzialna za konk, jestem na rezerwie i piernicze i faksowanie i udostępnianie danych


czyli co? wszyscy dzwonimy i pytamy o to, czy jestesmy na rezerwie, czy nie? Bo po co sie spinac w takim razie... Masz racje dysia, tez bym nie odeslala. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3789601 Napisano: 18.10.2010 10:54:21 w Inne mniejsze markety
kiro napisał(a):

a niby w czym mieliby zapobiec z kupowaniem pargonow,skoro i finalisci i z listy rezerwoej wysylaja emotka emotka


wg mnie co raz mniej osob szuka paragonow, bez przesady, ale trzeba kupic proszek, a nie baterie do mini elektrowni jądrowej, które się nie przydadza...

Tu chodzi o coś więcej emotka Tylko o co? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3789215 Napisano: 18.10.2010 09:14:46 w Inne mniejsze markety
toka napisał(a):

arta napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

mmagd napisał(a):

A były wyniki z Ariela- odplamiacz, gdzie do wygrania był laptop na sklep Leclerc?

Bo nie wiem czy przegapiłam emotka


też jeszcze nie było


do jutra maja czas


skoro vizira mozna odsyłac do jutra to moze ariela dadzą w srode zeby im sie dane i paragony nie pomieszały


zobaczymy. Ta agencja tak naciaga regulaminy, ze wcale bym sie nie zdziwila... Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3789192 Napisano: 18.10.2010 09:08:27 w Inne mniejsze markety
czarnygreg napisał(a):

mmagd napisał(a):

A były wyniki z Ariela- odplamiacz, gdzie do wygrania był laptop na sklep Leclerc?

Bo nie wiem czy przegapiłam emotka


też jeszcze nie było


do jutra maja czas Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3788634 Napisano: 17.10.2010 10:42:07 w Popraw sobie humor...
79magda napisał(a):

Dla widzów o mocnych nerwach:

http://demotywato...asem-lepiej-odpuscic


Fuuuuuuuuuuuuj Magda! Ty i takie obrzydlistwa emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3788623 Napisano: 17.10.2010 10:25:10 w Wkurza mnie...
moonfairy - sprzedawca nie mial takiego prawa... Jest ustawa, ktora mowi o towarze niezgodnym z umową i masz prawo do 2 lat żądać naprawy uszkodzonego towaru, lub wymiany na nowy (sama wybierasz opcję). Poszukaj w googlach, jeśli chce Ci się bawić. Zapraszam też na pw, korzystałam już z tego prawa i mogę coś podpowiedzieć... Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3788522 Napisano: 17.10.2010 09:06:48 w Popraw sobie humor...
czarnygreg napisał(a):

Pukanie do drzwi. Otwiera pani domu, za progiem żebrak:
- A czego wam trzeba, dobry człowieku?
- Kawałek chleba, szanowna pani, gdyby się znalazł, byłbym nad wyraz
zobowiązany...
- Ach, dobry człowieku, macie szczęście! Mieliśmy dzisiaj małą uroczystość i
sporo tortu zostało!
- Ależ! Szanowna pani zbyt łaskawa! Tylko chleba kawałek!
- Ach, dobry człowieku! To żaden kłopot!
Pani domu przynosi spory kawał tortu i z dumą wręcza go żebrakowi. Ten, chcąc
nie chcąc przyjmuje i pod nosem szepcze:
- K...! Jak teraz denaturat przez to cenzura przesączyć?


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3787580 Napisano: 17.10.2010 02:43:44 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):



Czyli nie ja jedyna doznałam takiego szoku? Zawsze jakies pocieszenie. Tylko nie rozumiem jak mogło do tego dojść?! Pewnie, że może się fryzjer pomylić o 5 cm (choc to tez sporo), ale nie o 15! Czuję się potwornie emotka


Moim zdaniem to nie była pomyłka, tylko babka uznała, że tak będzie Ci lepiej... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3787565 Napisano: 17.10.2010 02:29:11 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

Wkurzyła mnie fryzjerka, która ciachnęła mi włosy 15 cm za dużo. Niby odrosną, ale to była moja ostatnia wizyta u tej pani. Nie rozumiem dlaczego dla fryzjerów tylko krótkie włosy są fajne. Wkurza mnie to emotka Po raz pierwszy wyszłam zła od fryzjera!


oj, rozumiem Cię doskonale... Podobałam się sobie kiedyś we włosach o długości 15-20 cm, więc gdy stały się trochę dłuższe, poszłam do fryzjerki i poprosiłam o podcięcie/przywrócenie ich do tamtego stanu. Nawet swoje zdjęcie miałam ze sobą. Jakie było moje zdziwienie, gdy opitoliła mnie na 5 cm!!! Byłam w taki wielkim szoku, że nie wiedziałam, czy mi się to podoba, czy nie - po prostu zamurowało mnie!
Kumple do dziś mówią na mnie Artur emotka a ten zakład omijam szerokim łukiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3787556 Napisano: 17.10.2010 02:23:07 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza leń. Przypałętał się i za cholerę nie mogę się go pozbyć... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3785727 Napisano: 16.10.2010 04:56:39 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):



4 FRAME o ile sie nie mylę



nie mylisz się, dziekuje! emotka

Zadzwonie do nich w poniedzialek i moze przygram glupa, ze mi sie pralka zepsula... Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3785703 Napisano: 16.10.2010 04:42:43 w Carrefour konkursy
janiek napisał(a):

arta napisał(a):

Czy dostaliscie brakujace gwarancje do pralek? emotka


Nie
Agencja mówi że ich nie mają emotka


Shit. Nie mogę odnaleźć tego regulaminu, mógłbyś mi podesłać na pw, jeśli masz? Albo chociaż podać, która to agencja taka mądra...

Co robimy? Bo chyba jest nas więcej. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3784903 Napisano: 16.10.2010 10:31:24 w Carrefour konkursy
Czy dostaliscie brakujace gwarancje do pralek? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3784590 Napisano: 16.10.2010 07:22:48 w Pomocy!!!!
kingaa napisał(a):

cb656 napisał(a):

kingaa napisał(a):

jak sprawdzić w Plusie jaki ma się numer telefonu?

Zadzwonić do kogoś i zobaczyć, co mu się wyświetliło na ekranie emotka
P.S. Powinno zadziałać nie tylko w PLUSIE emotka



jak ja bym miała taki problem, to bym tak zrobiła. Chodzi o znajomego, który nie ma nic na koncie, a wydawało nam się, że da się jakimś kodem sprawdzić swój numer w Plusie


kiedyś na forum ktoś podawał coś takiego... Wydaje mi się, że skorzystał wtedy z takiej usługi, za pomocą której prosisz kogoś o środki na koncie.

Nie mam simplusa, więc nie wiem, a ich stronka jest dla mnie nieczytelna... Poszukaj pod tym kątem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3784001 Napisano: 15.10.2010 06:29:17 w Wkurza mnie...
więc zgadzam się z innymi, że pewnie tylko terapia mogłaby wam pomóc. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3783982 Napisano: 15.10.2010 06:22:41 w Wkurza mnie...
może metoda małych kroczków?
Spróbujcie ustalić, że np. od dziś mąż NIE GRA o kosmetyki, koszulki, itd... albo, że od dziś bierze udział TYLKO w promocyjnych... Cokolwiek, co choć troszkę go ograniczy i da więcej czasu dla was. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3783215 Napisano: 15.10.2010 12:27:31 w Inne mniejsze markety
79magda napisał(a):

arta napisał(a):


nie, bo sie kudlaci (reczniczek) i kalafiorr bedzie niesmaczny. (btw ales Ty sie uszczupliwa ostatnio zrobila emotka )



... uszczupliwa w sensie, że schudłam???

za te słowa zabieram Cię spod Renomy furom, o dowolnej porze, ale bez próby gwałtu i tylko raz
emotka


ty juz mowilas, co chcialabys mi zrobic, wiec chyba wole tę adrenaline autobusowa. (ale zapamietam obietnice emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0