Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika arta

arta

#3860006 Napisano: 12.11.2010 09:21:47 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):


Wkurza mnie domniemanie, jakobym używała lepu na mole do depilacji nóg
emotka
Arta, zapamiętaj sobie - lepu na mole używa się tylko do depilacji bikini. Brazylijskiej... Bo to muszą być brazylijskie mole emotka


sugerujesz, ze mam brazylijskie mole w d*? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3859988 Napisano: 12.11.2010 09:15:46 w Wkurza mnie...
właśnie sobie wyobraziłam, jak 79magda używa lepu na mole spożywcze do depilacji nóg i już mnie nic nie wkurza. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3859950 Napisano: 12.11.2010 09:06:52 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

Wkurzyłam się, bo jakieś robale zeżarły mi orzechy emotka dostałam jakieś dwa tygodnie temu od Dziadka już nałupane, gotowe do ciast i chrupania. I tak sobie stały w szafce, w papierowej torebeczce. A dziś, gdy zabrałam się za porządki, zauważyłam, że chodzą mi w szafce jakieś małe brązowe paskudne żuczki. Musiałam wywalić orzechy, mąkę, popcorn do mikrofali i parę jeszcze innych zapasików.

Trzeba było zjeść od razu emotka


widzisz, a trzeba było ten lep z rossnetu na mole spożywcze wykorzystać w kuchni emotka

(a mnie wkurza, sto lat samotności) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3859696 Napisano: 12.11.2010 07:41:21 w Pomocy!!!!
merynosek napisał(a):

merynosek napisał(a):

puchiko napisał(a):

merynosek napisał(a):

Mam problem...
Dostałam dzisiaj ubrania wygrane w licytacji na Allegro i brakuje 1 rzeczy! Napisałam już do sprzedającej ale póki co brak odzewu... Co robić? emotka Miał ktoś już taką sytuację?



niech dośle na koszt własny bo to jej przeoczenie i zazwyczaj tak się kończą takie sytuacje emotka



Tak właśnie napisałam, że czekam na dosłanie tej rzeczy. Ale na razie nie odp


Odpisała mi panna, że jej syn zniszczył tą rzecz i zapomniała o tym napisać emotka I teraz mi pisze, że mogę jej odesłać na swój koszt te ubrania! A ona wróci mi tylko za aukcję... Ja mam dwa razy za wysyłkę płacić! Wk... się!


Jaja sobie robi. Niech dośle coś innego w zamian - ale TY wybierasz, co. A na allegro jest takie coś jak centrum sporów - zawsze możesz założyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3858855 Napisano: 12.11.2010 02:41:39 w Carrefour konkursy
beata28 napisał(a):

prosze kogos kto pisada jakies info o napisanie o co kamam w konkursie z ekspresami, czas trwania, co kupic , za ile co i kiedy słac... emotka emotka


strone wczesniej keiti wszystko pisała. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

arta

#3853335 Napisano: 10.11.2010 08:03:00 w Wkurza mnie...
grzegorz543 napisał(a):

ludzie z forum kazdy kazdemu podpowiedzial jak slac na lecha i teraz ciezko trafic dzis 3 proby i pewnie bede miec 3 pudla bo sie strona zawiesza emotka


OJEJ! emotka Szok! Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3853315 Napisano: 10.11.2010 07:58:09 w TESCO konkursy
rafal100 napisał(a):

79magda napisał(a):

<nie może odpisać leży z wyprutom dużom żyłom>



mimo wyprutych żył i krwawiącego serca odpisze.. ostatnio dzwoniłam w poniedziałek pani zajmującej -się konkursem nie było, natomiast w piątek otrzymałam informację że protokoły (które wypełniali już od miesiąca)są skończone i że najpóźniej w poniedziałek znajdą się u wszystkich bilety, czy się znalazły każdy zainteresowany wie.. to tyle..


ja już się zabandażowałam i teraz całkiem serio.
My (nie tylko ja) też dzwoniliśmy tak kilka razy i zawsze taka sama ściema jutro/w przyszłym tygodniu. Widocznie mają jakieś problemy i nie chcą powiedzieć o nich wprost, tylko nas zbywają w ten sposób i... BÊD¡ ZBYWAÆ.

Pozdrawiam wszystkich rannych na tym polu bitwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3851775 Napisano: 10.11.2010 12:23:28 w Popraw sobie humor...
joan - jedynym wyjściem dla Ciebie jest wygrać sobie jakąś wycieczkę w Alpy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3851749 Napisano: 10.11.2010 12:17:31 w TESCO konkursy
rafal100 napisał(a):


nie rozumiem czemu tak podniecacie tą luksją, która spóźnia się może dwa tygodnie, a nikt się nie interesuje Velvetem z biletami do kina których nie wysyłają już od dwóch miesięcy emotka


Ty za to tylko w okół tego konkursu drążysz ciągle... Mamy dość tej agencji i ponaglania, kombinowania - wiemy, że to i tak nic nie da, bo już próbowaliśmy wiele razy, więc jesteśmy zdani na czekanie.
Oto, dlaczego nie podniecamy się już Velvetem. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3851722 Napisano: 10.11.2010 12:12:41 w Popraw sobie humor...
kubatbg napisał(a):

NIE WIEM JAK WAS ALK MNIE AZ TRZESIE
http://www.sadist...krofobia-vt55281.htm


mi się ręce spociły od samego patrzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3851435 Napisano: 10.11.2010 10:48:01 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

olunka napisał(a):

pang napisał(a):

olunka napisał(a):

czy ktoś się orientuje kiedy będą aktywne te karty 1500 zł?


jak dotrze do nich protokół , z przekazania nagrody



no wiem, tylko jak sie dowiem, że dotarł i aktywowali, mam tam wydzwaniać?



nie pocieszę Was, ale TQG ma w zwyczaju czekać na zwrot wszystkich protokołów i tak dopiero hurtowo doładowują karty

a kurierom GLS się nie śpieszy emotka


czekacie na mnie między innymi... ale to nie moja wina była, więc nie poddam się samoukaraniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3848724 Napisano: 09.11.2010 03:17:00 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

Najnowsze info od TQ emotka

Karty na 300 zł mają być prawdopodobnie wysłane jutro, jednak aktywne będą dopiero po odesłaniu do nich ...teraz nie wiem na ile dobrze zrozumiałam chyba jakiegoś protokołu:)
Ale
można bedzie nimi robić zakupy w sklepie i operacje przez internet emotka


Dziękujemy za info. emotka

Jestem trochę zła na GLS, który rozwozi te karty. U mnie kurier był podobno dwa razy, oczywiście nie zadzwonił wcześniej i muszę jechać na koniec miasta (3 przesiadki!), by odebrać kartę na 1500. Jeśli chciałabym trzecie doręczenie - musiałabym płacić.

A z tymi protokołami, to jest tak, że trzeba wypełnić i odesłać i wtedy dopiero kartę nabijają.

Ale nie wiem, jak można transakcje przez internet za ich pomocą robić... Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3848270 Napisano: 09.11.2010 01:20:29 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

dawidekk napisał(a):

No wiadomo, że kino (jaki nowszy film polecacie? Piła 3d? Pirania? Incepcja? emotka ) Mc, Kfc czy coś w tym stylu, H&M itp. ale wybiorę sobie na pewno chociaż 1 sklep który będzie blisko i tam poleziemy! No przecież że nie będę oglądać jak się koziołki brykają ( emotka ) i rynku zwiedzać emotka


Z tych wymienionych... tylko Incepcję emotka


PODPISUJÊ SIÊ emotka

a w temacie: cieszę się, że w końcuprzestało padać i umyłam prawie wszystkie okna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3847962 Napisano: 09.11.2010 11:57:49 w Wkurza mnie...
agamaty napisał(a):

sopran napisał(a):

agamaty napisał(a):

a mnie wkurza ciągle nierozwiązany konkurs Lirene w Superpharm... No ale tam było 150 nagród a w urnie w moim superpharm tylko mój kupon.... Nie odpuszczę, no nie odpuszczę...




U nas tak samo- w urnie 2 kupony- mój i innej forumowiczki.. I oczywiście wyników niet, a nie obyło się bez interwencji u organizatora- urna stała jeszcze po zakończeniu konkursu..



a dziś mnie wkurza, że nie ma w pracy pani która zajmuje się tą sprawą i mam zadzwonić jutro. A pojutrze święto więc na pewno wyniki będa w przyszłym tygodniu... grrrr dajcie mi mój blender, no!


emotka to też mnie wkurza. Ponad miesiąc na rozstrzygnięcie konkursu to widać za mało dla niektórych. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3847557 Napisano: 09.11.2010 09:41:50 w Inne mniejsze markety
Jeszcze sorry, że dwa razy, ale własnie weszłam na e-kupon. Widzieliście, że Ariel w Leclercu w Kielcach jest przedłużony do 21.11.2010r. emotka

Natomiast laureatów z Dolnego Śląska nie ma, nie są wybrani jeszcze. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3847550 Napisano: 09.11.2010 09:38:58 w Inne mniejsze markety
Czy ktoś nie dostał jeszcze karty Vizir 1500? Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3834611 Napisano: 04.11.2010 10:48:19 w skojarzenia
herkules - maczuga Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3834514 Napisano: 04.11.2010 10:23:00 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

Wkurzył mnie mój mąż. Patrzę konkurs Lecha jest. Więc się pytam czy może przerzucić się na czas konkursu na to piwo. A on na to NIE emotka Już go nie lubię emotka


cholera, a ja mialam gosci i wyrzucilam dzis cala reklamowke puszek... nie wiedzialam o tym konkursie. I to tez mnie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3828286 Napisano: 03.11.2010 11:07:10 w Inne mniejsze markety
toka napisał(a):

inka113 napisał(a):

mnie zastanawia co oznaczają trzy ostatnie wpisy 'laureat weryfikowany'. termin odsyłania danych i paragonów sie skonczył wiec na tym miejscu powinien być chyba ktoś z listy rezerwowej... jeśli nie w takich przypadkach powinna być uruchomiona rezerwa to kiedy??


moim zdaniem to sciema zeby kazdy kogo niema myslał ze jest w tej trójce i czekał ze złozeniem reklamacji w neiskończonośc-czyli az zapomni o konku.Bo zweryfikowanie 3 uczestników to kwestia kilku minut wiec nie jest mozliwe zeby nie zdązyli tego uczynic przez 3 tygodnie.


a moim zdaniem np. ktorys z uczestnikow wyslal nieczytelny fax i nie przeczytal eska o tym... Wyświetl w wątku >>
0 0