Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika arta

arta

arta

#3023345 Napisano: 15.01.2010 10:11:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

ignam napisał(a):

sopran napisał(a):

ignam napisał(a):

katmich napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

a wygrywa ktoś na portalu dlalejdis ?? czy to jakiś podejrzany portal emotka


kilka osob z forum wygralo, jednak trzeba miec szczescie w losowaniu.


no to dobrze że ktos wygrywa emotka dzięki za odp emotka


mnie udało się tam wygrać 1 raz a gram od początku emotka



mi tez 1 raz i to były bilety na koncert w Warszawie wiec pewnie dlatego wygrałam
emotka



Trzeba na nich ponarzekać na forum, że nikt nie wygrywa, ze lipa itd. a potem się wygrywa i jest głupio. Ja tak zrobiłam, potem wygrałam i było mi głupio. Ale książki mam.
emotka
Też 1 raz na rok wygrałam.


A jesteś z Wrocławia? Czy wysłali Ci nagrodę?


Nie jestem z Wrocławia. Wysłali szybko. 2 książki.



Ja wygrałam dwa razy w ciągu 3 tygodni tam emotka


a ja jestem z Wrocławia i raz tylko wygrałam 50% zniżki na żarcie w jednej z knajpek. Niestety nie mogłam zrealizować - bardzo króciutki czas na to był przeznaczony...

wystarczy spojrzeć ilu jest grających - nic dziwnego, że trudno wygrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3023013 Napisano: 15.01.2010 07:47:50 w TESCO konkursy
joasia4786 napisał(a):

o co chodzi z tym kuponem promocyjnym w nowym konku tesco?? w regulaminie jest napisane ,,Każdy Uczestnik Konkursu, który dokonał zakupu za minimum 25 zł brutto i odebrał kupon promocyjny może przesłać swoje zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie za pomocą wiadomości SMS robilam tam dzisiaj zakupy i zadnego kuponu nie dostalam emotka


ja też dziś robiłam zakupy i nie wiedziałam o tym. Kasjerki z mojego Tesco często zapominają o kuponach ale wystarczy grzecznie się upomnieć i bez problemu wydają. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3018335 Napisano: 14.01.2010 12:28:44 w Wkurza mnie...
banditos napisał(a):

arta napisał(a):

wkurza mnie to, że jutro mam wielkie kolokwium a zamiast się uczyć, czytam co was wkurza emotka


emotka
ja mam jutro egzamin z procesu karnego w USA i tyż siedzę i się wkurzam


chyba masz gorzej emotka ja nad literaturę ślęczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3018306 Napisano: 13.01.2010 10:58:35 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

mio napisał(a):

wkurza mnie ze wygralam wreszcie na rossnecie od listopada byla susza a polamal mi sie dowod! emotka i pewnie nie dadza jak zobacza taki polamany a nie moge wyrobic w miescie w ktorym mieszkam musze jechac specjalnie daleko a teraz takie drogi ze nie wiem kiedy wyrobie nowy. Wkurza mnie ze jak nie dadza na polamany to nagroda moze przepasc emotka


a jakbyś na kogoś wypisała upoważnienie? Na kogoś, kto ma dowód w jednym kawału? Niech za Ciebie odbierze i już emotka


pomysl dobry ale myslalam ze jak ktos odbiera z upowaznieniem to musi miec tez dowod osoby ktora wygrala?wkurza mnie ze u mnie w rossmanie panie sa niezbyt mile i mysle ze specjalnie celowo i z premedytacja nie beda chcialy dac na polamany emotka najczesciej zachowuja sie jakby pracowaly tam za kare niczym Syzyf emotka


wtrącę się. Moja kumpela pracuje w kawiarni, na przeciwko Rossmana (w jednej z wrocławskich galerii). Pytałam się, czy ma tam jakąś koleżankę, coby czasem zachachmęcić gazetkę, czy cuś emotka
Powiedziała mi, że laski w Rossmanie mają taki mały obozik pracy. Nie dość że siedzą zawsze od samego rana do wieczora i ZAWSZE jest ruch, to wynajduje sie im co raz to nowe zajęcia, przez co nie mogą wyjść sobie na faję do kawiarni mojej kumpelki.
Podobno nie za fajna atmosfera tam panuje i w ogóle są one kiepsko traktowane.
Jeśli to prawda, to nie dziwię się, że nie tryskają humorem i optymizmem. (co nie zmienia faktu, że nie powinny przeginać!) Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3018301 Napisano: 13.01.2010 10:54:15 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to, że jutro mam wielkie kolokwium a zamiast się uczyć, czytam co was wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3017738 Napisano: 13.01.2010 06:25:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
AnnaHelena napisał(a):

Wiecie może w jaki sposób w konkursach odbywają się losowania? Chodzi mi o kwestię techniczną. Czy drukują sobie nazwiska i losują, czy według jakiegoś innego schematu?


raczej maja przygotowane programy, ktore przelatuja po bazie danych i losuja. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

arta

#3013292 Napisano: 11.01.2010 10:41:52 w Wkurza mnie...
mariolakal napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

mariolakal emotka
a ja tam wierzę że się pogodzicie emotka
tylko tak to jest jak się dwa uparciuchy zejdą emotka

co do rozmów nie raz, nie dwa to naturalne u facetów emotka oni sa inni - ale za którymś tam razem pojmują - a jak nie pojmują to mówią że kobieta zrzędzi emotka jakie to okrutne


Kiedyś na pewno... Ale czas leci, a dooopa coraz starsza... Gdybyś znała jego dziwne nawyki to byś stwierdziła: po co z nim jesteś???


Nie wiem, co powiedzieć, bom gówniarz, więc prześlę trochę siły wewnętrznej <sila wewnetrzna> i całuski dla otuchy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3012841 Napisano: 11.01.2010 07:21:05 w Rossmann
keiti78zg napisał(a):

jak to jest z kamilem nie moze byc krem? w moich 2 rosmanach nic poza kremem do rak nie ma zadnych zeli do kapieli, płynow


dokonać zakupu dowolnego produktu marki Kamill

więc może być krem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3011845 Napisano: 11.01.2010 02:15:30 w TESCO konkursy
czy piszac o konkursie, ktory ma byc rozwiazany dzis o 17 macie na mysli taki konk, w ktorym trzeba bylo kupic jeden czy tam dwa produkty konkretnych marek emotka bo na stronie tesco juz go nie widze Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3010374 Napisano: 10.01.2010 09:50:40 w Pomocy!!!!
Gdzie w tym momencie są nasi gorliwi administratorzy? - ja pytam. Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3009177 Napisano: 10.01.2010 01:11:35 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

albo niech ktos poprosi admina zeby ja odblokowac i tyle, moze sie zgodza jak tyle osob poprosi. A to forum Vip to lyyypa:) takze nie macie czego zalozwac ze was tam nie ma, a jak ktos bardzo chce to powiem jak sie tam zalogowac emotka emotka ale tam serio nic nie ma. A do bazy dodaje tylko byle jakie konkursy , ktorych mi nie szkoda... bo fajne konkursy zatrzymauje tlyko dla siebie i znajomych z gg emotka i uwazam ze dodanie przez marielu 60 linkow do bazy to szkoda konkursów


no to powiedz nam otwarcie, jak tam wejść. Sami ocenimy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3009123 Napisano: 10.01.2010 12:55:28 w Wkurza mnie...
zzgredzikk napisał(a):

wiadomość od Mary : Wszystkich was kocham i całuję tam gdzie lubicie najbarrrdziej , nie mogę was czytać bo mam stałe IP ale wjadomo że teskniem, kupje sobje neostrade i jako dziecie neo bede was mencyc na nowo emotka


emotka wzruszyłam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3009082 Napisano: 10.01.2010 12:44:32 w Wkurza mnie...
kurpianka napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

beataa81 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Ej no...da się coś zrobić żeby nam tę naszą babkę odwiesili?Dajcie znać...

wkurza mnie to of course emotka



musiała by chyba 60 konkursów dodać emotka



możemy jej pomóc przecież - każdy podrzuci jej jakieś i gra gitara emotka


pewnie,że możemy pomóc..jestem za emotka


a ban pozwala jej na zalogowanie sie i dodanie konkursow do bazy? Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3008954 Napisano: 10.01.2010 11:58:43 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

czy kogoś popieściło dlaczego zbanowali marielu emotka
fer jest forum Vipów zakładane przez administracje no i wielkie korzyści dla niech - konkursy kilka dni wcześniej dodawane na tamto forum itd a ludzi stąd traktuje się jak śmieci - za co ban?? nawsadzała komuś?? czy co??
Szanowna administracjo - chyba troszeczkę ktoś przesadził
emotka

rozumiem że robiąc porządki na 2 forach człowiek jest przemęczony i może go delikatnie mówiąc coś trafić - ale żeby od razu kobietę wywalać - widzę że są tu równi (to forum) równiejsi ( forum Vipów) no i Ci którzy się ani na to ani na tamto forum nie nadają emotka emotka emotka

kochana administracja za takie postępowanie również bana powinna dostać - bo to dla forum bardziej szkodliwe niż kłapanie naszej Mery emotka emotka emotka emotka emotka


Nasza Mary dostała 10 punktów karnych na 5 możliwych za spamowanie w Moje dzisiejsze wygrane.
Fakt, dużo tam pisała (nie na temat) i w jej stylu, czyli transkrypcją i z humorem w stylu wygrałam pasztetówkę.

Przegięła trochę, ale można było ją ukarać np. 4 karniakami a nie zaraz ban. To jest przesadzone.


a przy okazji miło jest się dowiedzieć, jak się traktuje użytkowników forum.
emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3008882 Napisano: 10.01.2010 11:32:22 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

arta napisał(a):

wkurza mnie że marielu zbanowali a mi z niewiadomych powodów dali dwa karniaki emotka emotka

na jednego zasłużyłam, jak wszyscy śmiecący ale dwa?? teraz będę musiała dodać konkursy do bazy i nie dam rady zachować ich dla siebie, chwaląc się tylko w mdw emotka

emotka


A mi dali jednego - pewnie za prawdę, którą wygłosiłam - że klan hurtowników broni się nawzajem emotka emotka emotka


co nie zmienia faktu, że teraz mamy remis emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3008659 Napisano: 10.01.2010 09:30:58 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że marielu zbanowali a mi z niewiadomych powodów dali dwa karniaki emotka emotka

na jednego zasłużyłam, jak wszyscy śmiecący ale dwa?? teraz będę musiała dodać konkursy do bazy i nie dam rady zachować ich dla siebie, chwaląc się tylko w mdw emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3004668 Napisano: 08.01.2010 01:14:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
iaziaz napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

http://www.coccod...CI_KONKURSU,175.html
są już wyniki ... da się zauważyć że jedno dziecko dostanie dwie nagrody ... a raczej ich rodzice emotka


i to mnie wkurza emotka


o jakim mowa?



B.P i K.P. ale inne imiona dziecka


B.P za zdjecie Mateusza to moj syn natomiat pani K.P to nie ja nazywam sie Izabela jak wiekszosc pewnie wie i to zbieg okolicznosci wiec prosze nie pisac takich bzdur emotka


wszystkie Ize są nerwowe emotka

dlatego proszę o spokój emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

arta

#3001575 Napisano: 07.01.2010 01:32:26 w Rossmann
nineczka17 napisał(a):

arta napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

arta napisał(a):

a mówimy o tym konkursie, gdzie trzeba było kupić antyperspirant Garniera???


http://www.redage.pl/zadbajosiebie

dwa kosmetyki Garnier emotka


AAA to ja nie wiem, dlaczego się denerwuję razem z wami, skoro nie brałam w tym udziału emotka

myslalam o tym konku: http://www.garnie...o_mineral/index.aspx


z tego tez cisza


ale maja jeszcze pare dni Wyświetl w wątku >>
0 0