Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ekuc2

ekuc2

#5369568 Napisano: 20.09.2012 10:34:30 w Carrefour konkursy
syoss wozi opek bo był dziś u mnie

czy czeka ktoś jeszcze na plecaki z wiziriady?? czy moje potencjalne nie były zwycięskie ?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5369429 Napisano: 20.09.2012 09:17:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

ekuc2

#5368889 Napisano: 19.09.2012 05:36:55 w Carrefour konkursy
wiadomo coś na temat paypassów?? informowali już z drugiego losowania?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5368726 Napisano: 19.09.2012 03:40:08 w Rossmann
kazolka napisał(a):

edycja - znajdź albo ctrl+f emotka


dzięki kochana już nie będę mieć wątpliwości czy się przypadkiem nie przegapiłam emotka

a co do wygranych to masowe wygrane oczywiście kują w oczy ale jedni są dobrzy w grach a inni w czasówkach, opisówkach czy quizach każdy ma swoją działkę konkursową i wiadomo że wykorzystuje to na miarę swoich możliwości i póki nie ogłoszą wyników to nie wiadomo kto był najlepszy
choć mnie też denerwuje jak cała wieś jest na liście ale cóż musimy trenować by mieć lepsze wyniki od nich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5368689 Napisano: 19.09.2012 03:26:56 w Rossmann
heh to u mnie na otarcie łez po ostatnich porażkach
2x liner max factor
1x syoss

odzyskałam wiarę w czasówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5368134 Napisano: 19.09.2012 11:51:16 w TESCO konkursy
violka88 napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

Kochani, a po jakim czasie informują o wygranej, chodzi mi o konki najbliżej godziny, z magazynu, bo widzę że wygranymi i z Belli i z Neutrogeny się chwalą... Ta Neutrogena to słana przewczoraj czy dziś???



ale ja myślałam że neutrogena jest w październiku- ktoś na głównej stronie wpisał 10 miesiąc zamiast 09- ikonkurs przegapiłam...

to tak jak ja
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5366659 Napisano: 18.09.2012 07:48:36 w Carrefour konkursy
kluseczka napisał(a):

A kiedy dostałyście te sms-y z informacją, że przedłużają termin wysyłki paragonów? Ja nic takiego nie dostałam emotka
Zgłaszałam na jedn paragon jedną odpowiedź i ten paragon wysłałam w czwartek. Ale, że go zgubiłam, to wysyłałam duplikat paragonu wydrukowany na kartce A4 - taki otrzymałam w dziale obsługi klienta. Myślicie, że mi go uznają??


te SMSy dostali ci którzy nie odesłali paragonów Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5366257 Napisano: 17.09.2012 05:32:43 w Carrefour konkursy
barszcz napisał(a):

joan napisał(a):

aurorcia napisał(a):

joan napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Widzieliście już konkurs Ariel na stronie Carrefoura??Pisze tam, że zakup 2 szt a w regulaminie jak byk, że co najmniej 1 szt emotka


Obowiązujący jest regulamin. Ale nie TEN ze stronki C4, bo konkurs się nie rozpoczął, więc mogą go jeszcze zmienić...


Byle do jutra regulaminu nie zmienili emotka


Coś na pewno z tym zrobią. Nie warto robić zapisków z regulaminu, zanim konkurs się nie rozpocznie. Często albo zmieniają ilość produktów, albo jest minimum kwotowe emotka Niestety, tu jestem raczej pesymistką, bo do sklepów na pewno trafiły już ulotki o konkursie...


Ja dziś wzięłam ulotkę w sklepie i jest jak byk-kup 2 dowolne produkty marki Ariel objęte promocja emotka

tylko że wiadomo nie od dziś:
regulamin jest ważniejszy niż ulotka emotka ale trzeba pilnować bo do jutra może się zmienić

Warunki uczestnictwa w Konkursie
12. W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien spełnić łącznie następujące warunki:
a) w dniach od 18.09.2012 r. do 01.10.2012 r. dokonać zakupu przynajmniej jednego, dowolnego produktu
marki Ariel objętego niniejszą promocją Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5366240 Napisano: 17.09.2012 05:18:35 w Carrefour konkursy
ace napisał(a):

ROWER!!!!! Normalnie nie wierze emotka emotka z sałatki nie z tej ziemi emotka
Pierwszy raz wygrałam taka nagrode w konku paragonowym. Stad moje pytanie (pewnie dla większości z Was ta nagroda może nie jest jakas super wartościowa ale dla mnie jest) czy paragony wysylacie normalnym listem poleconym? Czy jakims z potwierdzeniem odbioru? Będę wdzięczna za odp emotka


wow gratuluję emotka
wg mnie wystarczy polecony bo i tak masz dowód wysłania i możesz monitorować na stronce poczty czy list dotarł na miejsce Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5366220 Napisano: 17.09.2012 04:54:10 w Carrefour konkursy
wygrana miska do sałatek z konka sałatkowego SMS przed minutką tylko jakiś niekompletny ale może dojdzie reszta Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5366144 Napisano: 17.09.2012 03:20:13 w Carrefour konkursy
olus15 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie odesłał paragon i nie otrzymał jeszcze wyprawki


ja jeszcze czekam i mam nadzieję że jutro do mnie dojedzie

jakbym wiedziała że potencjalnie wygrają wszystkie zgłoszenia to na zestaw dziewczęcy też bym puściła a tak mam tylko chłopięce bo na nim mi bardziej zależało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5366111 Napisano: 17.09.2012 02:57:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
saloema napisał(a):

kaki76 napisał(a):

a były juz wyniki z tego konka sałatkowego w c4 co go w bazie nie było?jakoś nie słyszałam o nim




tez czekam emotka mieli informowac do dzisiaj


a ja już zupełnie o tym konku zapomniałam emotka emotka
ale skoro już mi przypomniałyście to czekam z Wami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5365830 Napisano: 17.09.2012 11:20:30 w Carrefour konkursy
heh chyba łatwiej i przejrzyściej by było gdyby osoby z paragonami się zgłaszały bo tych jest jak na lekarstwo emotka emotka emotka a wiadomo że wygranych wyprawek jest duuuuuuuuuużo więcej emotka

a swoją drogą ciekawe czemu wyznaczyli drugi termin czyżby nie mieli paragonów na 300 wyprawek ?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5365806 Napisano: 17.09.2012 11:05:24 w Kaufland konkursy
edytka301 napisał(a):

Czy wysyłał ktoś dzisiaj na jesienny relaks? A jeśli tak, to czy mieliście zwrotkę? Bo ja nie i nie wiem, czy mam wysłać jeszcze raz, czy czekać... emotka


u mnie poszło za 3-cim razem bo wskakiwał błąd wysyłania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5364541 Napisano: 15.09.2012 09:33:09 w Rossmann
zarania napisał(a):

mia napisał(a):

zarania napisał(a):


Sprawdzam tylko PW i czekam na wyniki quizów oraz już mam chrapkę na kolejny, ale dziś jeszcze dochodzę do siebie. I tak od wczoraj jestem w domu, a cierpliwie czekałam, aż mąż podłączy mi internetowy kabelek, bo pod moją nieobecność przeprowadził gruntowny remont pokoju. emotka


Znaczy już po? Gratulacje! emotka
Niech się mały zdrowo chowa (bo to chłopczyk, jak pamiętam?) emotka


Tak, duży chłopak (4,79 kg i 60 cm wzrostu).
Swoją drogą jak uzupełnić dane do nagrody z układanki AA? Odesłać mailem?

a do tego jaki przystojniak z super modną fryzurką emotka

ehh dali by już te wyniki to bym się pozbyła złudzeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5363196 Napisano: 14.09.2012 03:18:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nikon coolpix S3300 czerwony z colgate plax FB bardzo szybko wysłali emotka

jakby ktoś był chętny to zapraszam na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5360932 Napisano: 12.09.2012 08:36:17 w Carrefour konkursy
tereniagno napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

kretafka napisał(a):

no nie dość że trzeba było odgadnąć jaka litera będzie to jeszcze trafić tak by minęła się z przychodzącym pytaniem


czy dobrze rozumiem że trzeba było wysłać odpowiedź przed trzymaniem pytania? emotka

a jeszcze a propo kosztów to dziwne że trzeba było odpowiedzieć poprawnie na pytanie żeby można było grać dalej emotka
aaaaaa i przekroczyłam abonament licząc na wygraną i musiałam dopłacić do tego interesu emotka emotka emotka


Za daleko rozpędziłaś się i takie są potem skutki emotka Mnie ostatnio Carrefour olewa,chyba w 8 konkach brałam udział i same pudła emotka


już więcej nie popełnię tego błędu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5360922 Napisano: 12.09.2012 08:25:38 w Carrefour konkursy
kretafka napisał(a):

no nie dość że trzeba było odgadnąć jaka litera będzie to jeszcze trafić tak by minęła się z przychodzącym pytaniem


czy dobrze rozumiem że trzeba było wysłać odpowiedź przed trzymaniem pytania? emotka

a jeszcze a propo kosztów to dziwne że trzeba było odpowiedzieć poprawnie na pytanie żeby można było grać dalej emotka
aaaaaa i przekroczyłam abonament licząc na wygraną i musiałam dopłacić do tego interesu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5360906 Napisano: 12.09.2012 08:17:27 w Carrefour konkursy
kretafka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

woytasb napisał(a):

Nikt sie nie chwali w konkursie Nestlé - jedz smacznie i zdrowo w Carrefour ? ? ? ciezko uwierzyc ze obdzwonili wszystkich a na forum zlamanego bona nikt nie wygral... emotka


Z żadnego Nestle nic nie mogę ugrać emotka


niestety na wygrane trzeba było robić eksremalne czasy, co przy całym alfabecie i czasie zmiennym było dosyć kosztowne emotka

co masz na myśli pisząc o zmiennym czasie ? emotka
i nie przypominaj mi o kosztach emotka bo zainwestowałam w ten konk dość sporo (jak na mnie) emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ekuc2

#5360870 Napisano: 12.09.2012 07:57:04 w Carrefour konkursy
drzemek napisał(a):

woytasb napisał(a):

drzemek napisał(a):

woytasb napisał(a):

Wiem właśnie, tylko zastanawia mnie, że od momentu gdy odebralem telefon z bonami z pierwszego dnia - cisza totalna emotka (może nagród mieli tylko na pierwszy dzień konkursu emotka )


zmartwię Was, sprawa załatwiona emotka



Jesteś pewien że już ostatni dzień obdzwoniony?


Na 100%, chyba że jakieś niedobitki z końca listy zostały, ale też wątpię... w miarę na bieżąco dzwonili.


no to mnie dobiłeś emotka emotka emotka a myślałam że szybko mi poszło emotka emotka emotka a grając na iphonie wpisywałam sobie początek i tylko literkę dopisywałam po otrzymaniu pytania i to było za wolno ?! emotka emotka to ja już nie wiem jak grać żeby coś wygrać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0