Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika babariba

babariba

#6454742 Napisano: 20.01.2018 13:08:53 w Wkurza mnie...

-Violka-

My mamy owczarka francuskiego, adoptowanego na dobre i złe. Staruszka już schorowanego, ale pogorszyło się dopiero na początku grudnia, więc walczymy miesiąc z okładem. Dostosowaliśmy karmę i leki, rany goimy plastrami z miodem manuka, zamówiłam specjalny eksperymentalny żel przyspieszający regenerację tkanek. Pies ma wolę życia, więc nie bierzemy na razie pod uwagę tego, że to my się pierwsi poddamy. 
A to moje siedem nieszczęść:
Wyświetl w wątku >>

babariba

#6454733 Napisano: 20.01.2018 12:43:18 w Wkurza mnie...
@gnieszk@
udało się załatwić, że mąż mógł pojechać i przywiózł. Odkupowaliśmy używany, więc nie do końca jest dobry dla naszego psiora i teraz mąż nad nim pracuje i go "przekształca". Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

babariba

#6454731 Napisano: 20.01.2018 12:36:13 w Wkurza mnie...
-Violka-
jesteśmy cały czas w kontakcie z weterynarzem, który twierdzi, że walka ma jeszcze sens  - więc walczymy Wyświetl w wątku >>

babariba

#6454487 Napisano: 19.01.2018 15:32:56 w Wkurza mnie...
Dzięki za rady - udało się tak załatwić, że mąż dziś pojedzie.
I mam nadzieję, że wózek pomoże choć trochę.
Ale trzymajcie za nas kciuki - bo przede mną trudny moment dostrzeżenia momentu, kiedy pomoc ukochanemu zwierzakowi będzie już tylko naszym głupim egoizmem... A już wiem, że ta chwila przed nami - tylko staramy się jakoś ją odwlec, choć o miesiąc, tydzień... Wyświetl w wątku >>

babariba

#6454418 Napisano: 19.01.2018 14:10:35 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moja bezsilność.
Od miesiąca z okładem walczymy o życie naszego psa. Powoli wszystko mu wysiada - wczoraj dostał porażenia kończyn tylnych, co sprawiło, że nie jesteśmy w stanie - ze względu na jego ciężar wynosić go do ogrodu. Wcześniej się udawało asekurując go na specjalnych pasach - a od wczoraj jesteśmy bezradni. A mocznica to dla niego wyrok.
Wiem że jest wiekowy, ma problemy z sercem, wątrobą, na pół gwizdka pracującymi nerkami, początkujący nowotwór płuc, rany od leżenia, itp. Ale jest nadal w nim ogromna wola życia, a my robimy wszystko, żeby był z nami jak najdłużej... Wydaliśmy już kolosalne sumy na weterynarzy, leki, badania, kroplówki, itp., bo wierzymy, że się jeszcze da spędzić razem kolejny tydzień.
Niestety wczoraj dostał porażenia tylnych łap i dlatego w w jednym z wątków szukam pomocy - pozakonkursowej!
Ten wątek jest najczęściej chyba czytany, więc też pozwolę sobie zamieścić ogłoszenie:
poszukuję osoby, która będzie się przemieszczać z Łodzi lub okolic do Wielkopolski i mogłaby mi coś przewieźć. Dokładniej wózek inwalidzki dla psa, którego potrzebuję jak najszybciej, bo liczy się każdy dzień. Przesyłka kurierska mogłaby niestety dotrzeć do mnie za późno.
Gdyby ktoś przemieszczał się dziś lub jutro na tej trasie i chciałby mi pomóc, to proszę o PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

babariba

#6454411 Napisano: 19.01.2018 14:01:51 w Pomocy!!!!
Szukam pomocy - pozakonkursowej!
A dokładniej osoby, która przypadkowo będzie się przemieszczać z Łodzi lub okolic do Wielkopolski i mogłaby mi coś przewieźć. Dokładniej wózek inwalidzki dla psa, którego potrzebuję jak najszybciej, bo liczy się każdy dzień. Przesyłka kurierska mogłaby niestety dotrzeć do mnie za późno.
Od miesiąca z okładem walczymy o życie naszego psa. Powoli wszystko mu wysiada - wczoraj dostał porażenia kończyn tylnych, co sprawiło, że nie jesteśmy w stanie - ze względu na jego ciężar wynosić go do ogrodu. Wcześniej się to udawało asekurując go na specjalnych pasach - a od wczoraj jesteśmy bezradni. A mocznica to dla niego wyrok.
Gdyby ktoś przemieszczał się dziś lub jutro na tej trasie i chciałby mi pomóc, to proszę o PW. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

babariba

#6449416 Napisano: 05.01.2018 16:49:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

babariba

#6447870 Napisano: 02.01.2018 14:42:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
u mnie też inauguracja 2018: po boniku i głośniku emotka Wyświetl w wątku >>

babariba

#6447216 Napisano: 30.12.2017 19:59:01 w PODZIĘKOWANIA
amif
raz jeszcze dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

babariba

#6445916 Napisano: 27.12.2017 11:31:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
dziękuję za info w topie "teraz" - bilety do kina emotka Wyświetl w wątku >>

babariba

#6445711 Napisano: 25.12.2017 10:20:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
I u mnie nie dziala emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

babariba

#6416079 Napisano: 13.10.2017 21:32:45 w SZUKAM....
Czy ktoś wie może na jaką kwotę otrzymaliśmy voucher BP SuperCard od RMF-u? Bo ja nie wiem, gdzie to sprawdzić... Wyświetl w wątku >>
0 0

babariba

#6389948 Napisano: 15.08.2017 14:17:22 w Oddam za darmo
to ja poprosze 4,5,6
dziekuje! Wyświetl w wątku >>
0 0

babariba

#6388980 Napisano: 11.08.2017 23:11:01 w Wkurza mnie...
Jestem raczej osobą, która ze spokojem podchodzi do wszystkiego i pierdołami się nie przejmuję. Stąd chyba nigdy nie wpisywałam się w tym topie, ale dziś muszę wyznać, że mam już po dziurki w nosie burz!!!!!!!! Spędzania nocy w łazience i próbach uspokojenia psa, u którego każdy piorun wywołuje ataki paniki. Szkoda mi go bardzo, bo ma chore serce i wiek już bardzo zaawansowany. Więc kolejną noc z rzędu tkwimy razem i próbujemy przetrwać.
A dziś przeszedł taki kataklizm nad Wielkopolską, że mąż wracał z pracy przez kilka godzin, szukając przejezdnych dróg. Zaliczył tylko jedno drzewo, które spadło na tył samochodu i wybiło szybę oraz przygniotło dach. Dobrze, że na tył...
Jak ja nienawidzę burz!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

babariba

#6388846 Napisano: 11.08.2017 14:58:20 w Mam problem...
To było kilka lat temu i był to mój urząd skarbowy. I kwota do zapłaty również była złotówkowa, podobnie jak u krseta.
Urzędnik też człowiek, a jak dotąd - tfu, tfu, spotkałam się w US tylko z takimi osobami. Kiedyś chyba się nie podpisałam i poproszono mnie o korektę - z urzędu w innej części Polski. Problemem było to, że kopię miałam tylko w wersji cyfrowej, która mi się nie otwierała. Kobieta z urzędu w uprzejmości swojej przedyktowała mi telefonicznie cały PIT i mogłam im wysłać. Więc wg mnienie ma się czego bać. Wyświetl w wątku >>
0 0

babariba

#6388839 Napisano: 11.08.2017 14:49:19 w Mam problem...
Idź do nich i wyjaśnij. Ja kiedyś po roku płaciłam dopiero, bo mi się przypomniało. Zapytałam się, czy mam zapłacić jakąś karę za zwłokę, ale powiedziano, że nie - tylko miałam zaznaczyć w przelewie, która wpłata jest za który rok. I tyle.Więc nie martw się na zapas, u Ciebie powinno być podobnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

babariba

#6388577 Napisano: 10.08.2017 21:57:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland bon, Stokrotka bon i gra emotka Wyświetl w wątku >>

babariba

#6387778 Napisano: 09.08.2017 11:32:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
powerbanki z Laboo - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

babariba

#6384507 Napisano: 31.07.2017 12:41:43 w Wkurza mnie...
Kasiu, uwierz, że psy potrafią zrobić prawdziwą demolkę, aby wyładować swoje lęki i frustracje. Poduszki to pikuś. Nasz pies pogryzł już 2 pary drzwi wyjściowych - takich solidnych, z litego drewna. Pokaleczył się, okrwawił, a dziurę wygryzł! Tak niestety reaguje czasami, kiedy jesteśmy w pracy. Jedne drzwi wymieniliśmy, a drugie już takie pogryzione zostały. 
Straty i bałagan wkurzają, to fakt, ale wszyscy psiarze ci powiedzą, że i tak człowiek najbardziej się boi, by psiak sobie czegoś nie zrobił. Wyświetl w wątku >>

babariba

#6381733 Napisano: 22.07.2017 08:05:58 w Pomocy!!!!
flinta_13

z tego co pamiętam, nie było takiego stwierdzenia, tyko podana wartość nagrody - interesowałam się tym, bo chciałam dać łańcuszek w prezencie Wyświetl w wątku >>
0 0