Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#5770736 Napisano: 11.11.2013 19:48:10 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

normafia... a mało to ludzi wysyła na siebie, męża, rodziców, rodzeństwo, ciotki, sąsiadów itp? a oni nic nie wiedzą o tym, dopóki po wygranej nie przyjdzie nagroda?



Jasne, że tak. Prawie każdy konkursowicz wysyła zgłoszenia też na rodzinę. Tylko zanim się kogoś o coś oskarży trzeba mieć 100% pewności, a nie 99,5%. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5770670 Napisano: 11.11.2013 17:36:44 w PLAGIATY
ashley878 napisał(a):

Moim zdaniem nie ma co więcej piętnować forumowiczki bo wstydu na pewno się już najadła, nie nam tutaj wydawać opinie na temat sumienia bo każdy ma swoje... Niech dziewczyny wyjaśnią to między sobą... Można przecież przeprosić, podzielić się nagrodą i obiecać poprawę... Czasami trzeba zbłądzić żeby być lepszym człowiekiem i tego właśnie życzę.



Ja osobiście potępiam plagiaty, ale jednak w tym przypadku
istnieje cień prawdopodobieństwa, że hasło splagiatował mąż A., bo laureatem jest Łukasz, a nie Anna.
Skąd ta 100%-owa pewność? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5734902 Napisano: 11.09.2013 11:10:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
ace napisał(a):

Ciacho Ty nasze forumowe! Gratuluję!!!! Normalnie to się nzaywa wygrana! Zazdroszczę nawet nie tyle wspaniałych nagród, ale przede wszystkim talentu! Jeszcze raz gratuluję emotka
PS Jakbyś kiedyś organizowała korepetycje konkursowe to daj znać emotka

A wogóle to az buzia sama się uśmiecha jak takie nagrody wpadają na forum, dzięki czemu czuję się to szczęście zwycięzców emotka A jeszcze bardziej się uśmiecha jak widzi się tyle gratulacji i radości ze szczęścia innych emotka



A forumowicz, który tak jak ty potrafi się cieszyć szczęściem zwycięzców, to nagroda dla całego forum. W temacie: gratulacje dla forum, że ma takiego forumowicza! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5729432 Napisano: 03.09.2013 08:42:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
anava napisał(a):

Normalnie konkurs Pascala to porażka, a te plagiaty... emotka Nagradzanie haseł z poprzedniego roku - tego jeszcze nie było...



W zeszłym roku na Orlenie, w konkursie na hasło dla Platinum, uhonorowali nagrodą główną osobę, która wysłała ich własny slogan emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5719250 Napisano: 14.08.2013 14:03:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga67 napisał(a):

Dostałam sms o wygranych kosmetykach Bielendy 8 sierpnia.Trzeba odesłać w ciagu 5 dni paragon ale nic nie napisali w reg.o jakie dni chodzi-kalendarzowe,robocze czy ze stempla pocztowego? Wie ktoś?
Z góry dziękuję emotka



Stempla pocztowego, jest to w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5718510 Napisano: 13.08.2013 14:56:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga67 napisał(a):

Czy dostał dziś ktoś jeszcze smsa z Colgate Palmolive Makro z info,ze szczęście dopisało komuś innemu ? emotka



Niestety, tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5674793 Napisano: 12.06.2013 11:22:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
apoccalipsa, wielkie gratulacje! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5661359 Napisano: 25.05.2013 12:09:59 w Inne mniejsze markety
malenka89 napisał(a):

Mia do tych lepszych podobno już dzwonili, ale ja raczej liczyłam na kartę, bo było ich 100, główne przypadły lepszym emotka

koza.k90 to nie chodzi o to, że ubolewam nad tym, że nie mam Coli, bo nawet jakbym wygrała to pewnie bym jej nie odebrała.
Chodzi o samo rozwiązanie konkursu, o to że w regulaminie żadnego czasu minimalnego nie było, o to jak traktują swoich klientów. Wydałam na ten konkurs sporo pieniędzy, gdybym wiedziała o czasie minimalnym posłałabym odpowiedź w żółwim tempie.



Ja miałam odpowiedzi dłuższe niż 5-6 sek. i załapałam się w każdym przypadku na butelkę coli (nie odbiorę żadnej, nie grałam o colę) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5658771 Napisano: 22.05.2013 11:06:56 w Inne mniejsze markety
drzemek napisał(a):

Wygrał ktoś w konkursie SMS Superpharm? Główne nagrody zostały już przyznane (tak napisali na fejsbuku). Chcę tylko wiedzieć czy konkurs został prawidłowo rozstrzygnięty, a mam wątpliwości emotka



Też mam wątpliwości, za duże dziury w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5589409 Napisano: 19.02.2013 16:03:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miriam napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Informowali zwycięzców z "Vivanotta - najpiękniejsi" ?

też jestem ciekawa



ja też naiwnie czekam na telefon od nich;)



W sprawie głównej nagrody informowali 29 stycznia, pozostałe nagrody- nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5567220 Napisano: 29.01.2013 11:40:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

W regulaminie punkt 5.5. jest zapis, że jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. To prowadzi do wniosku, że laureat, który wygrał aparat, nie ma szans na samochód. Ja tak ten zapis rozumiem. Podobny absurd był w regulaminie Platinum

może chodzi o to, że jedną nagrodę danego rodzaju emotka



Tam pisze, że JEDEN uczestnik JEDNA nagroda, a nie jeden uczestnik jedna nagroda danego typu... Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5567212 Napisano: 29.01.2013 11:36:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonar2301 napisał(a):

normafia napisał(a):



W regulaminie punkt 5.5. jest zapis, że jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. To prowadzi do wniosku, że laureat, który wygrał aparat, nie ma szans na samochód. Ja tak ten zapis rozumiem. Podobny absurd był w regulaminie Platinum. emotka


Też zwróciłam na to uwagę. Zapis śmieszny, bo jakim cudem hasło, które nie ma aparatu może być najlepsze? emotka




Po konkursie Platinum i AXN już mnie nic nie zaskoczy
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5567188 Napisano: 29.01.2013 11:21:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonar2301 napisał(a):

iva napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

bartula napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

A czy ktoś wie jak jest z Beskidzkimi? Z jakiego etapu już informowali i kiedy można spodziewać się ostatniego? emotka Już się pogubiłam z nimi emotka


a zwycięzca nagrody głównej wybierany jest sposród wygranych tygodniowych czy z wszystkich nadesłanych smsów?


Na chłopski rozum powinien być wybierany spośród nagród tygodniowych...


Już były takie konkursy, gdzie chłopski rozum zawodził, chyba Stock emotka emotka


wiem, że na chłopski rozum powinno tak być, ale pamiętam różne konkursy, w których wybierano z wszystkich...ale zresztą agencja to chyba Media S Mobile - Mysiorek emotka


czyli auta nie wygra nikt od nas xD


Myślisz, że po tej aferze dalej takie kwiatki są?



W regulaminie punkt 5.5. jest zapis, że jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. To prowadzi do wniosku, że laureat, który wygrał aparat, nie ma szans na samochód. Ja tak ten zapis rozumiem. Podobny absurd był w regulaminie Platinum. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5530765 Napisano: 27.12.2012 09:36:11 w Żegnamy zmarłych
visserarthur napisał(a):

a wczoraj odeszła moja mama emotka emotka i zostałem bez rodziców emotka emotka najgorsze swieta do tej pory, ale nie o swieta przeciez chodzi emotka emotka emotka emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

normafia

#5492437 Napisano: 04.12.2012 07:27:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miriam napisał(a):

deva napisał(a):

wiadomo cos z konkursu Cztery Kąty? smski miały byc 30.11




ciagle się łudze,że nie powiadamiali jescze emotka



A o co dziewczyny grałyście? Ja o krzesła. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5492434 Napisano: 04.12.2012 07:26:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

wiadomo cos z konkursu Cztery Kąty? smski miały byc 30.11



Chociaż jeszcze się łudzę, podejrzewam, że pozamiatanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5491687 Napisano: 04.12.2012 02:01:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadjas123 napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na sierpniowe bony paliwowe od Dumdum z Orlenu i Statoil?



Ja, do Orlenu. Tak długo jeszcze nie czekałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5486790 Napisano: 02.12.2012 06:29:49 w Wkurza mnie...
U mnie na ból ucha skutkował (do czasu) ketonal.
Jakoś noc można tak przetrwać. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5486704 Napisano: 02.12.2012 06:02:54 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

ech ciezko bedzie , czasowo - praca, pozniej obchody 50 lecia w przedszkolu synka, mam jakies antybiotyki w domu moze cos na własna reke wziasc.... chociaz nie wiem jakie i pewnie bezsensu, ale boli - co gorasza meza tez...wiec wspieramy sie w bolu emotka



Wiem z doświadczenia, że wszelkie stany zapalne w obrębie głowy są szczególnie niebezpieczne, grożą poważnymi powikłaniami, z zapaleniem mózgu włącznie.
Wielokrotnie przechodziłam zapalenie ucha, miałam wrażenie, że krasnoludki walą młotami w obrębie bębenka. Niestety, zawsze kończyło się na antybiotyku. Lekarz musi zdecydować jaki antybiotyk i jaka dawka. Nie cierpię lekarzy, boję się ich panicznie, ale w przypadku bólu ucha już się nauczyłam, że to jedyny ratunek. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5486660 Napisano: 02.12.2012 05:45:56 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

wkurza mnei niesamoweicie bol ucha, jakimi sposobami domowymi mozna sobie z tym poradzić?



Lepiej natychmiast idź do lekarza po antybiotyk. Stanu zapalnego nie powstrzymasz domowymi sposobami.
Wyświetl w wątku >>
0 0