Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika targicola

targicola

#4786325 Napisano: 26.10.2011 02:34:19 w TESCO konkursy
wsciekly napisał(a):

iwonkam napisał(a):

Smolar dał już hasełka na stronie, mozna sobie poczytać
http://www.smolar...onkurs-kamis-w-tesco

mi się nie udało emotka



żenada emotka

polecam zwłaszcza hasełko nr 47


52 też niczego sobie........ Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4786182 Napisano: 26.10.2011 01:55:00 w TESCO konkursy
sambolera napisał(a):

ktos wie ile dni jest na odeslanie paragonu?


po pierwsze gratki Koleżanko emotka
a tu masz odpowiedź na Twoje pytanko:
Warunkiem wydania nagrody jest przesłanie pocztą (priorytetowym listem poleconym), po
otrzymaniu informacji o wygranej, o której mowa w punkcie 7.1 w nieprzekraczalnym terminie
3 dni (decyduje data stempla pocztowego) od momentu wysłania SMS przez organizatora
zgodnie z punktem 7.1, na adres biura organizatora następujących danych uczestnika tj.:
imienia, nazwiska, adresu, wieku, oryginału dowodu zakupu produktu promocyjnego oraz
własnoręcznie podpisanych oświadczeń o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa z siedzibą w Łodzi przy ul. Daniłowskiego 5/31,
94-208 Łódź moich danych osobowych wyłącznie dla celów związanych z realizacją Konkursu
„Twój obiad ze smakiem oraz przekazania nagród i ogłoszenia wyników na stronie
www.smolar.pl” oraz „Zapoznałem się z regulaminem konkursu „Twój obiad ze smakiem i
wyrażam zgodę na jego treść. Zostałem/am poinformowany/a przez Smolar Agencja
Promocyjno – Reklamowa z siedzibą w Łodzi, jako administratora danych osobowych o
przysługującym mi prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania, o celu
zbierania danych osobowych oraz dobrowolności ich podania” Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4773868 Napisano: 21.10.2011 06:31:58 w PODZIĘKOWANIA
kammaro napisał(a):

Zarania bardzo dziękuję emotka emotka


i ja bardzo dziękuje koleżance Z emotka i to podwójnie za wczoraj. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4746864 Napisano: 11.10.2011 02:54:12 w GFK
delfinka101 napisał(a):

ja zaznaczylam 2 PZU i cos na A ale nie pamiętam ktore..doszłam do rozmowy przez tlefon ale za dużo chętnych juz więc i tak odpadlam:)


ampliko i ing też mogą być,ale żeby mieć 29 pkt to musisz wyrazić zgode na rozmowe telefoniczną-10 minutową z przedstawicielem ubezpieczenia(wole 10 pkt bez tej rozmowy) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4726963 Napisano: 03.10.2011 01:17:58 w Połączenia nieodebrane
748681525jest Wam takie cos znane???w piątek dryndało dwa razy około 15,a karta pusta i nie ma jak oddzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4708444 Napisano: 26.09.2011 09:01:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pare setek w bonach do tesco(fa)dowiozła PP emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4707959 Napisano: 26.09.2011 06:45:57 w TESCO konkursy
czy jest może jakaś osoba skora do pomocy w tesco - pepsi,która już zagrała(mam kilka pytań na PW)? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4687164 Napisano: 19.09.2011 03:55:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doładowana na kwotę 2000zł karta Visa(BZWBK)z E dowiózł UPS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4678657 Napisano: 15.09.2011 06:39:21 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

gosia1983 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Czy ktoś dowiadywał się czy w E jak ktoś wygrał w jedej sieci to w innej może wygrać też na siebie?


też jestem ciekawa...


Również się nad tym dziś zastanawiałam emotka

W pierwszym lepszym regulaminie napisano, że:
Organizatorem konkursu pod nazwą 'Sięgnij po E w swoim sklepie i zabłyśnij przed rodziną', zwanego dalej 'Konkursem' (...)
Jeden uczestnik może wygrać jedną nagrodę w Konkursie (jedną główną i jedną kolejnego stopnia.
emotka


tak,tak- ale możesz wygrać w dino,tesco,aster i tych innych sklepach.ale tylko jedna nagrodę(w każdym z nich).sprawdzone.a w ogólnopolskim możesz wygrać nagrodę dzienną wielokrotnie,byleby nie w ciągu jednego dnia,następnie jedna nagrodę tygodnia i jedna miesiąca. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4660630 Napisano: 08.09.2011 04:53:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
slavek napisał(a):

pewnie drukują paragony i potem cofają, ciekawe co na to skarbówka no i organizatorzy


ciekawa teoria.tylko im trzeba odesłać oryginały paragonów,więc jak je można wcześniej anulować?poza tym w przeciwieństwie do innych konkursów w regulaminie wymienione są osoby,które nie mogą brać w tym konkursie udziału:
2. WARUNKI UCZESTNICTWA W LOTERII
2.1.    Loteria przeznaczona jest wyłącznie dla zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej pełnoletnich osób fizycznych nabywających produkty, o których mowa w ust. 3.1., jako konsumenci, w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego.
2.2.    W Loterii nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz PZ Cussons Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, a także wspólnicy i pracownicy Zenithoptimedia Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W Loterii nie mogą brać udziału również członkowie rodzin osób powyżej wymienionych. Przez członków rodziny, o których mowa powyżej, rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

a z tego nie wynika,że właściciele sklepów,hurtowni albo też ich rodziny są wykluczone z konkursu.poza tym inwestycja wcale nie musi być spora.sam wygrałem tam w sumie 4 nagrody a na paragonie mam oszamiałającą sumę niecałych 15 zł za 3 produkty E.więc jeśli ktoś zainwestuje ze 2-3 stówy w ten konkurs to może mieć tych paragonów trochę.a pewnie można te najtańsze proszki kupić za jeszcze mniejsze pieniądze .tak więc nie wiem w czym problem.ja na 20 zgłoszeń od początku loteryjki mam 4 nagrody,więc patrząc po siebie wiem,że idzie wygrać nie zawalając ich zgłoszeniami.tym bardziej,że wiem o szczęśliwej godzince i od czasu jak w niej słałem to nagrody przyszły same.także pogram u nich jeszcze,bo idzie tam wygrać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4657793 Napisano: 07.09.2011 04:54:49 w Winiary
margo466 napisał(a):

29renata napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy Winiary zaczęły już działać ? emotka


Podbijam... emotka


Nikt się jeszcze nie chwalił. A ja wzięłam udzieł w poniedziełek i cisza.


a ja w piątek i też cisza emotka



jeśli mechanizm będzie taki sam jak ostatnio(walizki)to pierwsi zwycięzcy zostaną powiadomieni jutro(8.9),czy tydzień kalendarzowy po losowaniu,a pierwsze losowanie odbyło się 2 września.robi to ta sama agencja,więc na 99,99% pierwsze komórki swoich nowych właścicieli znajdą jutro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4657709 Napisano: 07.09.2011 04:19:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
anettee napisał(a):

Cześć wszystkim, jestem tu nowa emotka I od razu mam pytanko: czy ktoś dostał jakąś informacje odnośnie wyników z Absolwenta z 3 etapu? Na maila bądź na kom?


wczoraj ludziska podostawali z III etapu info na @ i poszły też esemesy na komórki .wystarczyło w tej sprawie troche forum poprzeglądać i już byś nowa wiedziała wszystko. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4655459 Napisano: 06.09.2011 05:56:39 w Inne mniejsze markety
czy rozwiązali konkurs i powiadomili już zwycięzców z EKO(Harnaś) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4647247 Napisano: 02.09.2011 11:56:35 w Połączenia nieodebrane
697012581.czy znany jest Wam ten numer?Cały czas jest zajęty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4645857 Napisano: 01.09.2011 07:26:07 w Paragony
somesmile napisał(a):

mam dwa paragony Tesco Timotei z 23-08 zapomniałam zagrać a wczoraj się skończył konkurs emotka


po co komu paragony z tego konkursu emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4639878 Napisano: 30.08.2011 10:14:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pozostałe,brakujące karty visa z timotei dowiozła PP. emotka teraz tylko niech je w końcu aktywują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4639289 Napisano: 29.08.2011 10:37:18 w Pomocy!!!!
aneczka155 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

mieszałam dzisiaj ze starterami i wkładałam do jednego fona, jak sprawdzić z którego numeru przyszedł sms skoro sms został przeczytany w aparacie w którym zmienaiłam startery a nie pamiętam z którego startera emotka ktoś coś zrozumiał ? Jesli tak to prosze o pw z góry śliczne dzięki


Wiem o co Ci chodzi, ale sama jestem ciekawa czy idzie to jakoś sprawdzić.


dużo masz tych starterów?bo u mnie o ile nie był skasowany sms to odczytasz go dopiero po włożeniu odpowiedniego starterka(starsze nokie)nowsze niestety zapamiętują eski i obojętnie jaki starter włożysz to jest on w pamięci fona i nie dojdziesz z której karty sim on pochodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4638173 Napisano: 29.08.2011 02:05:59 w TESCO konkursy
mundek2004 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):




jest już lista z dwóch dni
http://www.ergo-m...a_zwyciezcow_BON.pdf

są wygrane z nazwą produktu emotka emotka


ja widze 4 dni emotka



tak zauważyłem dopiero jak już nie mogłem edytować,
czy dostaliście już smsy?
jeszcze nie.mają na to 48h od publikacji,ale dobrze poinformowane źródła napisały mi,że dzis powinne eski dotrzeć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4635976 Napisano: 28.08.2011 09:36:03 w Paragony
szukam w razie W paragonów z lipton carefour.oferty z ilościa i ceną (lub co w zamian) za ich skany,poproszę na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#4635543 Napisano: 27.08.2011 08:33:34 w Inne mniejsze markety
czy z konkursu w sieci sklepów EKO(tego z piwem Harnaś)powiadamiają na bieżącą czy będą powiadamiać dopiero po jego zakończeniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0