Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika targicola

targicola

#5561310 Napisano: 23.01.2013 07:44:16 w Warka Piwo
Najlepsze są niektóre imiona i nazwiska wśród zwycięzców.Mi rzuciło się jedno i to w zgrupowaniu,którego nazwy nie kumam,a którego nazwa załapała się na główna nagrodę-PU_warecka duma_M.Ciekawe,że FRANEK DOLAS nadal żyje i ma się jak widać dobrze.Kiepsko tam weryfikuję uczestników tej zabawy,oj kiepsko emotka
nie,żebym się czepiał,bo sam wygrałem już tam coś,ale część wyników powala(i to nie pozytywnie) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5561276 Napisano: 23.01.2013 07:19:07 w Warka Piwo
sylwika76 napisał(a):

jeśli na paragonie mam piwo warka 0,55 l 4 x 2,89 to dobry jest paragon do konkursu?


moim skromnym zdaniem to jest on ok.
cyt z regulaminu:
4. WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE
4.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest łączne spełnienie poniższych wymagań:
4.1.1. Zakup przez Uczestnika zakładającego Zgrupowanie (Lidera) w okresie od 15.01.2013 roku do
15.03.2013 roku minimum czterech Produktów. Uczestnik/Lider jest zobowiązany do zachowania
oryginalnego dowodu zakupu Produktów, od dnia jego dokonania do dnia zakończenia Konkursu.
nie ma mowy o pojemności.Na FB pisali,że obojętnie czy to flacha czy puszka.Byle minimum 4 produkty.Skoro w Biedronce sa większe puchy za cenę podobna do innych sklepów,to warto tam kupować i miec w sumie 2 setki browca więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5558514 Napisano: 21.01.2013 06:50:32 w Warka Piwo
xpac napisał(a):

agnike napisał(a):

Jeden paragon=jedno zgłoszenie


No właśnie nie jestem pewny
W przypadku, kiedy Organizator skorzysta z przysługującego prawa do weryfikacji dowodu zakupu
Produktów, w treści wiadomości maila opisanego w pkt. 6.1., Laureat/Lider zostanie poinformowany o
zobowiązaniu do przesłania na adres Organizatora (określony w pkt.1.1. Regulaminu) wymaganego
oryginału dowodu zakupu Produktów, jaki Laureat powinien posiadać, tj. paragonów fiskalnych lub
faktur dokumentujących zakupy w okresie od 15 stycznia do 15 marca 2013r. - jednak z datą nie
późniejszą niż data wysłania przez Uczestnika zwycięskiej Nazwy.

Na samych końcu mamy zwycięskiej Nazwy, tak mi się wydaje, że jak kupie 3 razy 4paki, wyślę 100 zgłoszeń, ale wygra tylko jedno zgłoszenie to muszę im wysłać jeden paragon....


każde zgłoszenie to jeden paragon.mogą(ale nie muszą) zażądać od nagrodzonej osoby przesłania im tylu paragonów potwierdzających zakup co najmniej 4 produktów Warki(puszka lub butelka).więc nie ryzykowałbym wklepywania na 1 koncie po kilka,naście,dziesiąt nazw,bo od takich mogą te paragony egzekwować.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5476468 Napisano: 28.11.2012 10:42:26 w Kupię...
Jestem zainteresowany(zmuszony) emotka dokonać zakupu dla moje drugiej połówki szuszarko - lokówki.Może ktoś ma nówke,nieśmiganą z gwarancją i chce się tego czegoś za odpowiednie pieniądze pozbyć?Sprawa dość pilna i aktualna do piątku,więc zapraszam na PW z ewentualnymi,konkretnymi ofertami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5403471 Napisano: 15.10.2012 06:16:15 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

joan napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

wkurza mnie że wygrany laptop okazał sie być...netbookiem, czy jakoś tak, malutki jest, nawet mi sie go włączać nie chce, pewnie bedzie mulił...
dobra, wiem, ze marudzę ale laptop miał byc emotka


Czy to czasem nie od naszej ulubionej agencji, co telefonu nie posiada?


nie, z jojo lidla,kurcze nie chce byc upierdliwa ale wysyłałam protokół na laptop, sms dostałam o laptopie, a tu netbook, też niezły ale jednak to co innego, pocieszenie że nie taki muł jak myslałam,
nawet mi sie nie chce sprawdzać w regulaminie,
myślałam że netbook a laptop to nie jest to samo emotka


no w tym konkursie do wygrania był Acer Aspire One a to niestety jest netbook (za Wikipedią Netbook – mały, przenośny komputer osobisty, zazwyczaj tańszy i lżejszy od tradycyjnego notebooka, przeznaczony do przeglądania internetu, wideorozmów, aplikacji online oraz prac biurowych w podróży) a nie notebook(czyli inaczej Laptop (ang. lap – kolana, top – na wierzchu)– przenośny komputer osobisty).Po prostu osoby organizujące ten konkursu pomyliły pojęcia,choć cena nagrody(jak zawsze zawyzona)wyraźnie wskazuje,że jest to netbook a nie notebook czyli laptop. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5387948 Napisano: 03.10.2012 10:03:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka89 napisał(a):

targicola napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze wygrał w Prince Polo?

Coś mało wygranych na forum (cała 1) emotka Dziwny konkurs emotka


a gdzie znalazłaś info o wygraniu słuchawek z prince-polo? w MDW jakoś tego nie zauważyłem emotka o słuchawkach jest info ,ale to nie z tej promocji...



wiem, wiem że wpisy są o innym konku emotka

katanaka pisała, że o 14 jej siostra dostała eska z pierwszego dnia.


a to zmienia postać rzeczy...... Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5387934 Napisano: 03.10.2012 09:42:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka89 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze wygrał w Prince Polo?

Coś mało wygranych na forum (cała 1) emotka Dziwny konkurs emotka


a gdzie znalazłaś info o wygraniu słuchawek z prince-polo? w MDW jakoś tego nie zauważyłem emotka o słuchawkach jest info ,ale to nie z tej promocji... Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5362429 Napisano: 13.09.2012 08:46:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

joan genialny pomysł - mam nadzieję, że jakaś agencja to przeczyta i wdroży ten pomysł w życie

skończyłoby się kupowanie paragonów na główne nagrody, tak jak jest teraz, bo by nie było wiadomo, co kto wygrał emotka


kupno-kupnem.ale niektórzy mogliby posprzedawać drukareczki do paragonów,gdyby sprawdzano prawdziwość przesłanego paragonu w sklepie..... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5352176 Napisano: 04.09.2012 09:36:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mały napisał(a):

Może wspólnie wklepali kupony dla śmiechu, bo nie wierzyli że faktycznie rozdają nagrody i następego dnia do nich zadzwonili z delicji>?


Losowanie nagrody głównej odbywa się 05 listopada 2012 r. o godz. 13:00. W losowaniu wezmą udział zgłoszenia nadesłane przez cały okres trwania loterii od 27 sierpnia 2012 roku od godziny 00:00 do 4 listopada 2012 roku do godz. 23:59.
to mały fragment regulaminu promocji Delicji.Chyba rozwiązuje problem samochodu i daty kiedy zostanie on rozlosowany...... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5350250 Napisano: 03.09.2012 10:45:12 w Konkursy ABC
stopro napisał(a):

śledzę wątek i nie widziałem żeby ktoś się chwalił filmoteka emotka do mnie nie dzwonili czyli nie dzwonią bo szybciej sms to nikt nie wysłał emotka


coś taki pewien,że nikt szybciej eski od ciebie nie puścił emotka żebyś się nie zdziwił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5341251 Napisano: 26.08.2012 09:01:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w pierwszej loteriadzie moja teściowa dwukrotnie wygrała(tzn.my wklepywaliśmy kody min.na nią i ona miała tego farta w losowaniach).Co prawda były to tylko odtwarzacze mp4,ale jeszcze za dobrą kasę można je było wtedy pogonić.później jakoś nie było okazji i nie grałem(liśmy) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5340104 Napisano: 25.08.2012 10:02:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniabania emotka
co za zgodność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5340098 Napisano: 25.08.2012 10:00:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamadam napisał(a):

stopro napisał(a):

te ekspresy to straszny syf zróbisz trzy kawy i potem się dziwne rzeczy dzieła nawet na allegro nie schodzą


jaki to model


Nescafe Dolce Gusto Piccolo
nie zgodzę się z twierdzeniem,że to straszny syf.samemu używam własnie ten model od ponad roku i do tej pory sprawuje się świetnie.inna sprawa,że kawa drogo z nich wychodzi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5338638 Napisano: 23.08.2012 08:26:43 w Wkurza mnie...
beniaminowa napisał(a):

grusia napisał(a):

Beniaminowa a skad wiesz kto to ? Musialabys miec swiadkow , a dzieciak rodzicow z rozumem.


Przyłapałam właśnie jak wychodzili z klatki emotka Skończyło się na wizycie na KP. Masz oszacować wartość wózka. Jak to mogę załatwić?!


nawet jeśli wartość uszkodzeń wózka nie przekracza 250zł(wtedy jest to wykroczenie zawarte w art.121 Kodeksu Wykroczeń)to jeśli dzieciaki(sprawcy uszkodzenia mienia)mają skończone w chwili zdarzenia 13 do 17 lat ,odpowiadają przed sądem dla nieletnich.Poniżej 13 roku życia(nawet 8 letnie)nie są pociągane do odpowiedzialności,powiadamia się tylko sąd dla nieletnich o takim fakcie i może zostać przydzielony kurator rodzinie w związku z możliwą demoralizacją nieletnich(jak to się ładnie nazywa).Jeśi wartość uszkodzeń przekroczy 250zł to gówniarze dopuścili się przestępstwa z art 288 par.1 Kodeksu Karnego(gdy nieletni jest sprawcą wykroczenia lub przestępstwa,to mówi się o dopuszczeniu się przez niego czynu karalnego).Sąd może dać mu kuratora lub umieścić w ośrodkach półotwartych albo zamkniętych tzw.poprawczakach.Oczywiście za wyrządzone szkody materialnie odpowiadają rodzice i sąd może nakazać im wyrównanie strat drugiej stronie.
W przypadku uszkodzenia (w tym przypadku wózka),poza złożeniem zawiadomienia w KP o wykroczeniu/przestępstwie(w zależności od wysokości strat)musisz złożyć wniosek o ściganie i ukaranie sprawców tego uszkodzenia(jeśli znasz ich dane personalne,to podaje się je w trakcie zgłoszenia),ponieważ uszkodzenie mienia ścigane jest na wniosek pokrzywdzonego.Jeśli w trakcie prowadzonego postępowania(na policji a nawet już w sądzie),zdecydujesz się wycofać taki wniosek o ściganie,bo np.rodzice pokryli wszystkie straty,to pisze się oświadczenie ,że nie chcesz już ścigać sprawców i sprawa się kończy.Jest jeszcze jedno ale.Aby policja i sąd mógł ścigać sprawcę uszkodzenie mienia (wykroczenia lub przestępstwa)to jego działanie musi cechować umyślność,gdyż inaczej nie będzie ten ktoś odpowiadał za to co uszkodził(np.jak pijaczek się zatoczy ,potknie i wpadnie w szybę wystawową w sklepie,to nie jest to działanie umyślne.Jednak można z niego ściągnąć wyrównanie strat ale w postępowaniu z powództwa cywilnego.
co do wartości wózka,to proponuję posilić się allegro,komisami sprzętów używanych a nawet poprosić pracownika o krótką,pisemna wycenę sprzętu i uszkodzeń spowodowanych przez łobuzerię.
Tak czy siak,życzę powodzenia,jednak zacząłbym od rozmowy z rodzicami...... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5326615 Napisano: 14.08.2012 08:51:54 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

targicola napisał(a):

i ciekawi mnie długość znaków w sms.140.nieco za mało(na tchibo.tak. odchodzi zaledwie 11.gdzie brakujące 9)?


Zawsze tak piszą. W każdym regulaminie, obojetne, jakiej długości jest prefiks.
Ale normalnie chodzi o smsy 160 znaków.


to spoko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5326604 Napisano: 14.08.2012 08:49:26 w Inne mniejsze markety
i ciekawi mnie długość znaków w sms.140.nieco za mało(na tchibo.tak. odchodzi zaledwie 11.gdzie brakujące 9)? Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5326459 Napisano: 14.08.2012 06:42:05 w Kupię...
targicola napisał(a):

kupię wygranego,nowego laptopa z matrycą 15 , 17 oczywiście na sprzęcior musi być na gwarancji.poproszę o szczegóły na jego temat(jaki model, system,karta graficzna,pojemność dysku,itp)na PW emotka


temat już nieaktualny(dzięki toudikot) emotka
Za to teraz szukam nowego,w atrakcyjnej cenie i na gwarancji telewizorka(LCD,LED,może być 3D).Warunek jest jeden-37 cali. Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5314546 Napisano: 05.08.2012 06:38:22 w Kupię...
kupię wygranego,nowego laptopa z matrycą 15 , 17 oczywiście na sprzęcior musi być na gwarancji.poproszę o szczegóły na jego temat(jaki model, system,karta graficzna,pojemność dysku,itp)na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5285180 Napisano: 13.07.2012 06:19:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

Monika11 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

co to za piłki w konku w żabce za prawie 3500 zł emotka


Pewnie te piłki co latały po boisku na meczach( piłkarze nimi grali emotka )


Tylko, że na każdym meczu było z 10 piłek. Więc wcale nie musieli akurat tą grać. Brudnej nie przyślą, a certyfikatu pewnie nie dołączą emotka


Uściślę Twój wpis.Na każdy mecz Euro 2012 przygotowanych było 25 piłek meczowych Adidas Tango 12,konkretnie oznaczonych nazwami i flagami zespół i opisanych data,godziną i miejscem gdzie odbywał się konkretny mecz.Osobiście widziałem takie piłeczki w Poznaniu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5273310 Napisano: 04.07.2012 06:43:44 w Paragony
biedronka:
11.06.godz.13:17-1 cola
15.06.godz.12:22-2 cole
15.06.godz.15:25-2 cole
25.06.godz.13:14-1 cola
najchętniej sprzedam lub wymienię na piłki Wyświetl w wątku >>
0 0