Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika targicola

targicola

#5567937 Napisano: 29.01.2013 10:03:52 w Warka Piwo
benasia napisał(a):

oświeci mnie ktoś gdzie jest napisane o wysyłaniu skanu dowodu osobistego bo jakoś nie widzę... emotka



Koleżanko zacytuję fragment regulaminu:
6. WYDANIE NAGRÓD
...
...
...
...
6.8.Organizator przed wydaniem Nagrody ma prawo zażądać dokumentu potwierdzającego pełnoletniość
Laureata.
Tu jest raczej mowa o tym,że kurier(bo nagrody własnie ma dostarczać firma kurierska)w imieniu organizatora będzie mógł sprawdzić dokument potwierdzający pełnoletność laureata.
W całym regulaminie nie ma słowa o słaniu skanów czy xero dowodów osobistych. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5566797 Napisano: 28.01.2013 09:45:30 w TESCO konkursy
malutka456 napisał(a):

targicola napisał(a):

malutka456 napisał(a):

do mnie nie musza dzwonic, mozecie podac linka do aukcji, bo jej nie widze? moj maz ma znajomego, ktory ma troszke do powiedzenia w Tesco, ale maz najpierw chce zobaczyc aukcje, zeby do tego pana zadzwonic i mu sprawe troszke naswietlić emotka


To o czym pisałem,nie jest aktualnie wystawiane.Widziałem takie aukcje w zeszłym roku(chyba wrzesień lub październik) i nie zostały one zdjęte przez Allegro.Więc jeśli ktoś bardzo chce,to dojście do czystych rolek jest możliwe.


No to poprosze meza, zeby wspomial znajomemu o przekretach w branzy paragonowej emotka nikomu nagrod nie zaluje, pod warunkiem, ze paragon jest oryginalny emotka



Ale tak może być(i jest)w każdym konkursie,gdzie w grę wchodzi zakup w konkretnej sieci sklepów/marketów.raz zdarzyło mi się,że agencja weryfikowała(przeze mnie)paragon. Był to konkurs z ekspresami dolce gusto w realu,bo ktoś wygrał i odesłał paragon z identycznym jak mój numerem(co w sieci real było niemożliwe).Kiedy dostarczyłem potwierdzenie ze sklepu,że mój paragon jest wporzo,dopiero dostałem ekpres.Co sie stało z tym drugim laureatem,tego nie wiem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5566788 Napisano: 28.01.2013 09:37:13 w TESCO konkursy
malutka456 napisał(a):

do mnie nie musza dzwonic, mozecie podac linka do aukcji, bo jej nie widze? moj maz ma znajomego, ktory ma troszke do powiedzenia w Tesco, ale maz najpierw chce zobaczyc aukcje, zeby do tego pana zadzwonic i mu sprawe troszke naswietlić emotka


To o czym pisałem,nie jest aktualnie wystawiane.Widziałem takie aukcje w zeszłym roku(chyba wrzesień lub październik) i nie zostały one zdjęte przez Allegro.Więc jeśli ktoś bardzo chce,to dojście do czystych rolek jest możliwe. Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5566780 Napisano: 28.01.2013 09:31:06 w TESCO konkursy

No nawet mnie nie dobijaj... ale jeśli było Tesco, to z jakiegoś konkretnego miasta chyba? emotka

W takim razie jeśli do mnie kiedyś zadzwonią, to w czynie społecznym poproszę ich żeby sprawdzili paragony, z moim na czele oczywiście! emotka
Koleżanko,nie zamierzałem Ciebie dobijać,tylko choć troszkę uświadomić panujących w naszym sporcie wałków.Rolki paragonowe były czyściutkie,z nadrukiem z jednej strony takim jakie obecnie są w tesco. Zapewne pożyczyła je sobie w markecie w którym pracuje i zapomniała oddać Pani Jadzia,Ewa czy inna Monika(imiona dobrane przypadkowo) a potem poszło to na Allegro.Widziałem różne dziwa.Rolki z PiP,Reaza,Kauflandu.Co komu potrzebne.Do tego sprytny programik na komputer,skaner , 1(słownie jeden) prawdziwy paragon na konkurs i drukarka do której zamontować można rolkę(tez dostępna w sieci).I własna drukarnia otwarta.Choć paragon to nie dokument(jak prawo jazdy,dowód osobisty czy paszport),lecz w przypadku wykrycie takiego szwindla osoba która się nim posłużyła(np.odesłała do agencji reklamowej jako autentyczny) leciutko podpada pod ten oto art.Kodeksu Karnego:
Podrabianie dokumentów (art. 270)

Art. 270

§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto wypełnia blankiet, zaopatrzony cudzym podpisem, niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo takiego dokumentu używa.

§ 2 a. W przypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
sam zamierzam kupić jacobsa w tesco i zagrać(uczciwie)o expresik ale znajdą się bardziej cwansi i codziennie puszczą po kilkadziesiąt esek z wymyslonym nr paragonu i w razie wygranej paragon zostanie stworzony.Było już tak w przeszłości,o czym na tym forum pisaliśmy i niestety będzie działo sie tak dalej,bo pewni ludzie nie znają umiaru i chęć posiadania(wzbogacenia się)jest silniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5566725 Napisano: 28.01.2013 08:45:35 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

Dokładnie - tym bardziej że z Tesco paragonów nikt sobie nie nadrukuje, bo raz dwa można w systemie sprawdzić emotka


Ale na allegro widziałem niedawno rolki do kas z nadrukiem tesco.Poza tym mało której agencji (w tym Karlsbadowi)chce się sprawdzać prawdziwość paragonów(niestety) emotka Więc i w tym konkursie Gutenbergi będą miały pole do popisu...... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5566428 Napisano: 28.01.2013 05:15:44 w Warka Piwo
marcin_zelu napisał(a):

A my wygraliśmy z piątku, a maila nie mamy emotka


sprawdź spam(u mnie na tlenie było normalnie a na wp weszło w spam) emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5566403 Napisano: 28.01.2013 04:54:20 w Warka Piwo
kaki76 napisał(a):

Ja swojego zgrupowania nie widzę w zwycięzcach , dostałam od nich @ i jak klikne na twoje zgrupowanie to wyskakuje, że moje zgrupowanie wygrało , ale dlaczego nie ma w zwycięzcach to nie rozumiem.Albo jestem ślepa emotka


jest,poszukaj,ja znalazłem Twoje zgrupowanie pośród czwartkowych nagrodzonych zgrupowań emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5566385 Napisano: 28.01.2013 04:47:07 w Warka Piwo
Za piątek(na cieniutkich zgłoszeniach) wpadły:1 zgrzewka oraz trzy piłki plus 3 czteropaki emotka
ps.Kamaro,Baśka gratuluje Tobie(Wam)też piłeczek emotka
ale znów zastanawia mnie kto to taki:Lala Lalaa -WTF emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5566346 Napisano: 28.01.2013 04:24:40 w Warka Piwo
ilonaxx5 napisał(a):

czy tyle ile zgłoszeń tyle im trzeba odesłać paragonów gdyby coś czy tylko jeden jesli tylko raz się np; wygra


Regulamin tego nie precyzuje,ale na FB organizator twierdzi,że na każdą zgłoszona nazwę potrzebny jest paragon(faktura)na min.4 produkty Warki.Mogą(nie muszą)chcieć od zwycięzców paragony,które w ciągu 5 dni muszą dotrzeć do organizatora zabawy w oryginale.W ilości odpowiadającej ilości zgłoszonych nazw zgrupowań przez daną osobę.Ale o tym ma informować osobna wiadomość,którą otrzyma lider zgrupowania.Wszystko jasne? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5563796 Napisano: 26.01.2013 09:12:56 w Warka Piwo
malutka456 napisał(a):

dziala Wam aplikacja? cos nie moge dodac nowego zgrupowania emotka


działa bezproblemowo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5563718 Napisano: 25.01.2013 11:06:45 w Warka Piwo
Już ktoś zgłosił(i nagrodzili)zgrupowanie z początkiem W ARKAnach(czegoś tam).
Mariola-Uryna jakoś mi nie pasuje
ale może takie cos im sie spodoba
puloWer smARKAcza
albo HIT:
smakosze WywARu z nerKI

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5563707 Napisano: 25.01.2013 10:47:09 w Warka Piwo
targicola napisał(a):

ciekawe czy takie cóś ma szansę:
W moczARKAch emotka


lub wariacja z tej nazwy:
piWo z moczu ARKA
emotka
jeśli ktoś chętny,to za free oddaje prawa do zgłoszeń tych zgrupowań emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5563698 Napisano: 25.01.2013 10:39:28 w Warka Piwo
ciekawe czy takie cóś ma szansę:
W moczARKAch emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5563675 Napisano: 25.01.2013 10:25:33 w Warka Piwo
mariolakal napisał(a):

Czy moje hasełko, które wygrało też potępiacie ?
emotka


a jakie było?ja wygrałem do tej pory raz.najsłabszym moim hasełkiem(inspirowanym nazwą zgrupowania forumowej koleżanki) WARKAńskie zBEERki.Myślę,że jest ono nieco lepsze od większości nagrodzonych gniotów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5563667 Napisano: 25.01.2013 10:20:04 w Warka Piwo
Kuźnia Piwna i lider tego zgrupowania INKO GNITO,znany bardziej jako GAL ANONIM.Co za cepy wybierają te nazwy.Czy oni sa ślepi?Chciałbym zobaczyć dowód osobisty Inka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5563660 Napisano: 25.01.2013 10:16:10 w Warka Piwo
Monika11 napisał(a):

Są z czwartku emotka


tja,ale z czwartku 17.01 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5563419 Napisano: 25.01.2013 06:42:09 w Pomocy!!!!
ace napisał(a):

A ja mam takie pytanie. Jeśli wynajmuję komuś mieszkanie to do czyjego obowiązku należy malowanie ścian?


Zależy czy masz taki punkt w umowie. można wziąć kaucje na taki cel ale ogólnie przyjęte jest,że osoba wynajmująca(i zarabiająca na tym)odświeżenie lub remont mieszkania ma wliczone w koszta(zyski i straty) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5562892 Napisano: 25.01.2013 10:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

A z Sokołowa jak kiedyś coś wygrałam , to przyjechał pod dom jakiś przedstawiciel handlowy czy inny pracownik i wręczył osobiscie nagrodę;-)


podobnie było w Gobarto. Kosze z wyrobami i rowery dostarczał do domu przedstawiciel handlowy firmy Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5561969 Napisano: 24.01.2013 12:42:13 w Warka Piwo
W końcu Warka (na FB)określiła się,że jeśli na paragonie( cenzuraturze emotka )jest wielokrotność 4 produktów,to można zgłaszać odpowiednią do ilości zakupionych browarów, ilość zgrupowań. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5561350 Napisano: 23.01.2013 08:08:56 w Warka Piwo
adamo79 napisał(a):

normalnie chyba zaraz zjem puszkę warki!! niektóre nazwy to o kant d... rozbić a nagrody zdobywają. moim zdanie moje są zdecydowanie lepsze i nic i mogę trafić. a co do nazw które zgłosiliście i nie wygrały a następnego dnia udało się innym na te nazwy to nie jest tak, że oni biorą tylko zgłoszenia z danego dnia?


Tak,oni biorą zgłoszenia tylko z danego dnia(przynajmniej tak sami piszą na FB).Moje nazwy się jeszcze nie powtórzyły i nikt podobnych nie zgłosił a zostałyby nagrodzone.Też(jak większość konkursowiczów)uważam swoje nazwy za nieco lepsze od części nagrodzonych i nic.W końcu zacząłem kilka nieco lepszych nazw powtarzać (z lub bez modyfikacji)i jedna z nich została dziś nagrodzona.Ale uczestnik nie ma podglądu na zgłoszone nazwy(jak w Żywcu),więc istnieje prawdopodobieństwo,że i innym taka własnie nazwa,którą sami wymyślimy wpadnie do głowy.Wtedy,jeśli w tym samym dniu będą one zgłoszone,to o ile ma zostać taka nazwa nagrodzona,to nagrodzona ma być ta zgłoszona jako pierwsza.O tym tez czytałem na FB w odpowiedziach organizatora zabawy) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0